PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند تا باگ امنیتی در اسکریپت

sonthesun
September 4th, 2013, 00:12
یک اسکریپت دارم میخوام یکی که حرفه ای هست واسم باگ ها امنیتیشو برطرف کنه که هیچ کسی نتونه مشکلی واسش به وجود بیاره
ممنون میشم اگر راه ساده داره معرفی کنید یا اگر شخصی هست که مسلط هست برام برطرف کنه
هزینه هم اگر کم باشه پرداخت میکنم

PayamResun.Ir
September 4th, 2013, 00:16
با سلام و وقت بخیر
در صورت تمایل با جدیدترین نرم افزار های روز دنیا خط به خط براتون بررسی میشه و تمامی فایل های موجود در سایتتون چک میشه و گزارشش رو بهتون میدم و در صورت تمایل و توان در طرفشون هم می کنم...
البته امروز دیگه در حال رفتن هستم ولی از فردا در خدمتتون هستم...
می تونید از طریق یاهو با من در ارتباظ باشید : Payam_Resun
خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم...
موفق و پیروز باشید...

ULTRAWEB
September 4th, 2013, 04:49
اینجا سایت وب هاستینگ تالک هست شما باید به سایت های
اشیانه شبگرد یا سایت های امنیتی سر بزنی
خودتم میتونی اسکریپتت رو نصب کنی روی سرور بعدش با نرم افزار acuntix vulnerability scanner
چکش کنی ببینی چیزی پیدا میکنه یا نه اونجا و گزارشششم که مشخص هست
!!! بعدشم شما با چه نرم افزاری میخوای خط به خط انالیز انجام بدی همکار محترم!!!!!

PayamResun.Ir
September 4th, 2013, 11:10
اینجا سایت وب هاستینگ تالک هست شما باید به سایت های
اشیانه شبگرد یا سایت های امنیتی سر بزنی
خودتم میتونی اسکریپتت رو نصب کنی روی سرور بعدش با نرم افزار acuntix vulnerability scanner
چکش کنی ببینی چیزی پیدا میکنه یا نه اونجا و گزارشششم که مشخص هست
!!! بعدشم شما با چه نرم افزاری میخوای خط به خط انالیز انجام بدی همکار محترم!!!!!

با سلام و وقت بخیر خدمت شما
با توجه به فرمایش شما لازم دیدم چند مسئله رو توضیح بدم :
اول اینکه من از دیروز تا الان حداقل هیچ صحبتی با استارتر عزیز نکردم و درخواست پولی هم نکردم که شما بخاطرش خودتو درگیر می کنی ;)
دوم اینکه من روش کار رو به طور خلاصه در زیر میگم تا شما و افرادی مشابه شما یاد بگیرند، امیدوارم دوستان محترم دبیرستانی و افراد بی اطلاع از فردا این انجمن رو پر از تاپیک های آنالیز سایت رایگان نکنند و مثل موضوعات دیگه نظیر راهندازی هاستینگ و ... گند نزنند به ساختار کاری بقیه :
این نرم افزاری که شما فرمودین ( acuntix vulnerability scanner ) خیلی خوبه ولی متاسفانه توانایی نداره بگه مشکل از برنامه نویسی کدوم فایله، فقط میگه فلان مشکل در فلان فایله و امکان اینکه بگه مشکل از کدوم خطه رو نداره و نمیتونه بهتون بگه برای حلش چه تغییری باید در برنامه نویسیتون بدین و باید دانش این کار رو داشته باشین تا بفهمین اشکال از کجاست ولی به عنوان نرم افزار ثانویه من هم ازش استفاده می کنم، تقریبا رایگان هم می تونید توی نت با یه سرچ پیداش کنید...
من خودم به شخصه با OneTime Bug Tracker بیشتر کار می کنم چون این امکان رو داره تا در صورت دسترسی به کد ( مثل تست روی لوکال هاست ) و در صورت اینکد نبودن سورس کمکتون می کنه راحت تر مشکل رو پیدا و رفعش کنید. البته این نرم افزار متاسفانه یا خوشبختانه رایگان نیست !!! خدا رو شکر...
این یه توضیح کوتاه از کاری بود که قصد داشتم برای ایشون اگر تمایل داشتند انجام بدم و قصد هم نداشتم پولی بگیرم، حالا شما و افراد تازه کار هم می تونن به راحتی این کار رو انجام بدید و رشته جدیدی برای افرادی که دنبال پر کردن اوقات فراغتشون هستن رو معرفی کردم...
در نهایت فقط یه صحبت دیگه مونده و اون هم اینکه قصد جسارت ندارم دوست عزیز ولی من علاقه ای به هیچ گونه همکاری با افراد تازه کار ندارم و بهتر بود منو با همکار محترم خطاب نمی کردید...
امیدوارم تونسته باشم هم به علم شما و بقیه دوستان اضافه کرده باشم هم به استارتر محترم یاد داده باشم که چطور مشکل رو خودش حل کنه...
در نهایت هم امیدوارم فصل تابستان زودتر تموم بشه و افرادی که در هر زمینه ای توی تابستان سعی کردن به زور وارد شن برگردن سر درس و مشقشون، ان شاء الله هم که موفق باشند...
سوالی بود در خدمتتون هستم، ببخشید یکم طولانی شد...
شاد و سربلند باشید

ULTRAWEB
September 4th, 2013, 14:59
من یک خط ازت یک سوال کردم میتونستی جواب ندی
بیخودی اعصاب خودت و خورد کردی به منم میگی فعالیت تابستونی دارم
خدا این بزرگ بینی ها رو از همه برداره و به راه راست هدایت شیم همه

seotools
September 4th, 2013, 15:06
یک اسکریپت دارم میخوام یکی که حرفه ای هست واسم باگ ها امنیتیشو برطرف کنه که هیچ کسی نتونه مشکلی واسش به وجود بیاره
ممنون میشم اگر راه ساده داره معرفی کنید یا اگر شخصی هست که مسلط هست برام برطرف کنه
هزینه هم اگر کم باشه پرداخت میکنم

درود
اسکریپت به چه زبانی نوشته شده هست؟
کد هسته ی برنامه باز هست یا انکد شده هست؟
مشخصات برنامه رو در صورت تمایل ارسال کنید همکارای من برای شما بررسی میکنن قیمت میدن اگر مورد قبول شما بود باگ هاشو رفع می کنیم