PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در هاست لینوکس

amirj2
September 3rd, 2013, 18:41
سلام...من یه هاست لینوکس خریدم....من فقط بلد بودم که چه جوری وارد سی پنل بشم و رمزشو تغییر بدم....اما دوباره یه آِی پی و پسورد دیگه بهم دادن و گفتن که پسورد رو حتما تغییر بدم ... و من اصلا نمی دونم اون آی پی دومی که دوباره دادن برا چیه و نمی دونم چه جوری پسوردشو تغییر بدم در ضمن اسم یوزرشم روت بود

ULTRAWEB
September 3rd, 2013, 20:17
شما هاست گرفتی سرور گرفتی جی گرفتی معلوم نیست
!
حالا هرچی گرفتی طبق چیزی من فهمیدم پسورد هاست رو عوض کردی
پسورد سرور مونده
میری با برنامه PUTTY
به سرور کانکتی میکنی
میزنی
passwd root
بعدش رمز جدید رو دوباره وارد میکنی
بعدش می بندیش این میشه اونی اونا گفتن انجام بدی:65:

amirj2
September 3rd, 2013, 21:21
من وصل شدم و این هم که یعنی با موفقیت وصل شدم user@localhost. رو نشون داد..... ولی نتونستم پسورد رو تغییر بدم...یه خورده واضح تر بگید

ULTRAWEB
September 3rd, 2013, 22:15
کاملا واضح هست
در کامند پرامپت بزن اینی گفتم
اول بنویس passwd یک خط فاصله root
بعدش اینتر بزن
بعدش ازت پسورد جدید رو میخواد
اونی میخوای بدی رو وارد کن
enterبزن بعدش یک بار دیگه هم می پرسه وارد کن enter بزن
بعدش میگه کارت موفق امیز انجام شد به انگلیسی بعدش پنجره رو ببند دیگه کام به گام تر از این نمیشه والا
:)در ضمن پسورد ها رو وارد میکنی دیده نمیشه ها حواست باشه اشتباه نزنی

amirj2
September 3rd, 2013, 22:30
خب ممنون پسورد رو تغییر دادم......فقط یک مشکل الان دارم اونم اینه که می خوام به سی پنل هاستم وارد بشم وقتی یوزرنیم و پسورد رو میزنم و بعدش اینتر می کنم.....این خطال رو میده:76: هیچوقت از یه چیز شانس نداشتیم یکی کمک کنه تا چند روز پیش درست بود

15374

ULTRAWEB
September 4th, 2013, 00:34
سرور رو با اس اس اچ وارد شو و با رمز جدید بزن
rebootببین مشکلت حل میشه میگه یکی از پروسه های سی پن کیل شده است
این دستور به اصلاح سیستم عامل وهرچی روش نصبه دوباره راه اندازی میکنه:)

amirj2
September 4th, 2013, 14:08
میشه واضح تر بگید چه جوری با ssh وارد سرور شم ؟؟؟؟؟؟ یا چه جوری پسورد جدید بزنم ؟؟؟؟یا چه جوری ریبوت کنم ؟؟؟؟؟ سیستم عامل لینوکس هم روش نصبه.....به خود پشتیبانی هم میگم......... میگه از دایرکتوری های بده....تو گوگل سرچ کن لطفا یکی کمک کنـــــــــــه:102:

| KVM - SERVER |
September 4th, 2013, 14:16
دقیقا هاست خریدید یا سرور مجازی لینوکس؟

arDEmbOt
September 4th, 2013, 14:26
برای تغییر پسورد روت وقتی به سرور لاگ این کردی می زنی passwd و اینتر را فشار می دی بعدش پسورد جدید را وارد می کنی و اینتر می زنی بعد تکرار رمز را وارد می کنی و اینتر می زنی و اگر می خواهی پسورد یوزر خاصی را عوض کنی مثل ali را عوض کنی می زنی passwd ali و مثل بالا عمل می کنی،

Linux Change Password (http://www.cyberciti.biz/faq/linux-change-password/)

| KVM - SERVER |
September 4th, 2013, 14:47
برای تغییر پسورد روت وقتی به سرور لاگ این کردی می زنی passwd و اینتر را فشار می دی بعدش پسورد جدید را وارد می کنی و اینتر می زنی بعد تکرار رمز را وارد می کنی و اینتر می زنی و اگر می خواهی پسورد یوزر خاصی را عوض کنی مثل ali را عوض کنی می زنی passwd ali و مثل بالا عمل می کنی،

Linux Change Password (http://www.cyberciti.biz/faq/linux-change-password/)
اصلا معلوم نیست ایشون هاست گرفتند یا سرور مجازی

اینطور که میگند هاست خریدند پس دیگه دسترسی ssh ندارن.

amirj2
September 4th, 2013, 16:04
نه اشتباه شده بود . .. . .. از اون جایی که هاست رو خریدم......یه وی پی اس هم سفارش داده بودم....که بعداز دادن اطلاعات هاست به من..... ازم پرسیدند که چه سیستم عاملی می خوام....منم فکر کردم که برای هاست رو میگن که چه سیستم عاملی می خوام !.منم گفتم لینوکس...بعدا فهمیدم که لینوکس رو برداشتن روی وی پی اس نصب کردن...و دوباره بهشون گفتم که ویندوز سرور برام نصب کنن روی وی پی اس.....من الان فقط یه مشکل دارم اونم همون اروریه که موقع ورود به سی پنل میده .....8-|

| KVM - SERVER |
September 4th, 2013, 16:54
نه اشتباه شده بود . .. . .. از اون جایی که هاست رو خریدم......یه وی پی اس هم سفارش داده بودم....که بعداز دادن اطلاعات هاست به من..... ازم پرسیدند که چه سیستم عاملی می خوام....منم فکر کردم که برای هاست رو میگن که چه سیستم عاملی می خوام !.منم گفتم لینوکس...بعدا فهمیدم که لینوکس رو برداشتن روی وی پی اس نصب کردن...و دوباره بهشون گفتم که ویندوز سرور برام نصب کنن روی وی پی اس.....من الان فقط یه مشکل دارم اونم همون اروریه که موقع ورود به سی پنل میده .....8-|

اگر ختسن شما مشکل ورود به cpanel داره که باید با پشتیبان مطرح کنید.
اگر این مشکل روی سرورمجازی هست که cpanel نصب هست باید مشکل بررسی بشه.

amirj2
September 4th, 2013, 17:46
خب من یه بار گفتم به پشتیبانی گفت از دایرکتوری های بده باید خودت تو گوگل سرچ کنی .......تروخدا یکی بیاد فنی کمک کنه بگه چیکار کنم...#:-s

| KVM - SERVER |
September 4th, 2013, 18:03
خب من یه بار گفتم به پشتیبانی گفت از دایرکتوری های بده باید خودت تو گوگل سرچ کنی .......تروخدا یکی بیاد فنی کمک کنه بگه چیکار کنم...#:-s

شما هنوز نگفتید این Error برای سی پنل سرور مجازی هست یا هاست اشتراکی.
اگر برای هاست اشتراکی هست و پشتیبان این جواب بهتون داده , بگید خودشون روی یک اکانت دیگه داخل همین سروری که هاست شما هست ورود به سی پنل رو چک کنن..
سی پنل حتما Error log داره , از اون قسمت هم میتونید بفهمید چرا این مشکل بوجود اومده.

amirj2
September 5th, 2013, 12:46
مشکل خود به خود حل شد این ارور هم برای هاستم بود نه برای سرور مجازی#:-s:">