PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راست چین کردن و فارسی سازی قالب whmcs

pf2198
September 3rd, 2013, 16:17
با سلام راهنمای راست چین کردن و فارسی سازی قالب در whmcs به چه صورت است و همچنین بنده از Whmcs برای خدمات پیام کوتاه قصد استفاده دارم سوالی که برای من پیش اومده به چه صورت میشود هاست و دومین را در قالب و پنل تغییر داد و به جای ان خدمات مرتبط با پیام کوتاه گذاشت

هرمیس هاست
September 5th, 2013, 16:35
قالب فارسی و آماده شده را از سایت nuller.ir دانلود کنید

برای ادیت کردن اسم ها باید فایل زبان را ویرایش کنید

royl
September 5th, 2013, 16:43
با سلام
به نظر من whmcs برای سایت های فروش اکانت و یا پنل خیلی مناسب هست
به صورتی میشه انعطافش داد که باهاش حتی سایت موزیک زد چه برسه به پیام کوتاه
اگه بخوایید تغییر بدید باید فایل های تمپلش رو تغییر بدید
اگه خواستید ما هم با هزینه به همراه نمونه کار بهتون می توانیم انجام بدیم
در ضمن صفحات اضافی هم میشه اضافه کرد
در خدمتم خواستید پی ام بدید

lordmhn
September 6th, 2013, 00:59
سلام نیازی به تغییرات خاصی نیست تنها ثبت سفارش دامین رو غیر فعال کنید و محصول های خودتون رو بسازید
همچنین قالب های حرفه ای برای whmcs موجود داریم از جمله nimzoo که از این قالب و سیستم برای فروش اکانت تراوین هم استفاده شده ( منظورم قابلیت customize کردن قالب و استفاده در هر موضوعی هست )
در خدمت هستیم اگر مایل بودید.
MehrshadOnline.com (http://mehrshadonline.com)

Valivand
September 6th, 2013, 01:38
این قالب فارسیش در سطح نت هست
و میتونید از جاهای خاص با قیمت مناسب تهیه کنید

pf2198
September 6th, 2013, 01:43
قالب فارسی و آماده شده را از سایت nuller.ir دانلود کنید

برای ادیت کردن اسم ها باید فایل زبان را ویرایش کنید
دوست گرامی من قالب fast hosting رو دارم و خودم قالبم حرفه ای هست و میخوام این قالب رو کار کنم نه سایت نام برده البته هرچند استارت بزرگی رو دارم میزنم ولی در این مورد راهنمایی کنید
سایت بنده رو مشاهده نمایید www. fars-payam.com (http://fars-payam.net)

با سلام
به نظر من whmcs برای سایت های فروش اکانت و یا پنل خیلی مناسب هست
به صورتی میشه انعطافش داد که باهاش حتی سایت موزیک زد چه برسه به پیام کوتاه
اگه بخوایید تغییر بدید باید فایل های تمپلش رو تغییر بدید
اگه خواستید ما هم با هزینه به همراه نمونه کار بهتون می توانیم انجام بدیم
در ضمن صفحات اضافی هم میشه اضافه کرد
در خدمتم خواستید پی ام بدید

دقیقا مشکل سر قالب هست و قالب امکانات متنوعی داره و میخوام ببینم این قالب رو چه طور تغییرات بدم

سلام نیازی به تغییرات خاصی نیست تنها ثبت سفارش دامین رو غیر فعال کنید و محصول های خودتون رو بسازید
همچنین قالب های حرفه ای برای whmcs موجود داریم از جمله nimzoo که از این قالب و سیستم برای فروش اکانت تراوین هم استفاده شده ( منظورم قابلیت customize کردن قالب و استفاده در هر موضوعی هست )
در خدمت هستیم اگر مایل بودید.
MehrshadOnline.com (http://mehrshadonline.com)

بله اما این امکانات در خود قالب موجود هست و از طریق پنل ادمین نمیشه غیر فعال کرد ثبت دامنه و غیره رو

pf2198
September 6th, 2013, 01:46
این قالب فارسیش در سطح نت هست
و میتونید از جاهای خاص با قیمت مناسب تهیه کنید
بله سایت وهاب آنلاین هست که 30 تومن هم قیمت فارسی شده هست اما من میخواهم خودم ببینم چه تغییراتی انجام بدهم

downloaddl
September 6th, 2013, 02:06
در مورد whmcs برای فروش پنل اس ام اس

گزینه خوبی هست این سیستم

اگه خواستید من می تونم براتون قالب اختصاصی طراحی کنم

قالب راست چین و آماده + فارسی ساز هست

اگه بیشتر سوال داشتید با من در تماس باشید

sadegh_kzadeh@yahoo

shivahost
September 6th, 2013, 02:17
ببیینید قالب whmcs نیاز به تغییر چندانی نداره و به راحتی برای کاربردهای دیگه کار میکنه. اما این صفحه نخست fast host جدا است و باید فایل آن را ویرایش کنید و تغییراتی که نیاز دارید در آن بدهید

pf2198
September 6th, 2013, 02:27
ببیینید قالب whmcs نیاز به تغییر چندانی نداره و به راحتی برای کاربردهای دیگه کار میکنه. اما این صفحه نخست fast host جدا است و باید فایل آن را ویرایش کنید و تغییراتی که نیاز دارید در آن بدهید
دوست گرامی اگر ممکنه موضوع رو بازتر کنیدخوب من اصلا قالب whmcs کار نکردم و دقیقا نمیدونم که چه باید انجام بدهم

lordmhn
September 6th, 2013, 03:00
دوست گرامی اگر ممکنه موضوع رو بازتر کنیدخوب من اصلا قالب whmcs کار نکردم و دقیقا نمیدونم که چه باید انجام بدهم

اگه میخواهید صفحه اصلی رو تغییر بدین اگه به صورت استاندارد طراحی شده باشه توی templates/name-theme/homepage.tpl رو ویرایش کنید.

pf2198
September 6th, 2013, 12:22
اگه میخواهید صفحه اصلی رو تغییر بدین اگه به صورت استاندارد طراحی شده باشه توی templates/name-theme/homepage.tpl رو ویرایش کنید.
تغییرات فقط به صفحه اول بسنده نمیکنه و اون جدولها هم میخوام عنوانش و محتویاتش رو عوض کنم و مرتبط به پیامک کنم.اموزش کلی فارسی سازی و راست چین کردن قالب های whmcs موجود هست اگر موجود هست راهنمایی کنید بسیار سپاس گذارم.