PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات پیرامون درگاه پرداخت بانک ملت

hkh
September 3rd, 2013, 08:11
با سلام خدمت شما دوستان
دو تا سوال خدمتتون دارم
یکی اینکه من برام کسی رفته دنباله پیگیری ثبت درگاه و این طور مسایل و فق بهم یک یوزر پسورد و یک شماره ترمینال داده
من هرچی گشتم اصلا جایی تو سایت بانک ملت ندیدم که بشه با اینها وارد حساب کاربری بشی و تراکنشها ی تست و ... اینهارو ببینی , گویا یک ایمیل هم فرستادن , توی اون ایمیل چه چیزهایی هست ؟

دووم اینکه کسی اینجا میتونه نمونه اسکریپت یک درگاه ساده بانک ملت که خرید بکنه و در دیتا بیس 0 یا یک تغییر بده داره ؟ در همین حد باشه که من بفهمم چی به چیه ممنون میشم

Ramin
September 3rd, 2013, 09:17
سلام

1- درگاه بانک ملت دارای پنل نیست . در نتیجه قسمتی در سایت بانک ملت برای ورود پذیرنده به اکانت خود وجود ندارد .
2- در ایمیل ارسالی برای پذیرنده همان نامکاربری/پسوورد و شماره ترمینال و چند فایل دیگر مربوط به نمونه کد های مورد نیاز برای برنامه نویسی و یک فایل راهنما و لوگو و .... وجود دارد .
3- برای استفاده از درگاه ملت باید آیپی سروری که قصد استفاده از درگاه در آن را دارید به شرکت به پرداخت اعلام کنید ( آیپی اصلی هاست )
4- اسکریپت آسان پرداخت ملت و سار بانک ها در انجمن وجود دارد . چند نفر از همکاران با امکانات زیاد برنامه نویسی کرده بودند و برای فروش قرار داده اند. سرچ کنید و خریداری کنید

موفق باشید

sardarn
September 3rd, 2013, 10:35
سلام
توضیححات داده شد.
اسکریپت خواستید به مبلغ 15 هزارتومان در خدمتم