PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی یک سایت وبلاگدهی

loox2music
September 3rd, 2013, 03:48
سلام من هم تو این انجمن و انجمن های دیگر تحقیق کردم و چون پول ندارم که بدم یه اسکریپت اختصاصی برام بنوسین همه گفتن بهترین گزینه وردپرس شبکه هست من راه انداختم ولی این وردپرس شبکه یک مشکلی خیلی بزرگ دارد که باعث میشه خیلی ها نیان وبلاگ بسازن و پشیمون بشن مشکل هم اینه که برای هر وبلاگ رتبه الکسای جدا نمیده و همون رنک سایت اصلی هست و پیج رنک هم ماله همون سایت اصلی هست آیا میشه یه کاری کرد که برای هر وبلاگ جدا حساب بشه؟

r.sharifi
September 3rd, 2013, 13:20
شما بهتره از ووردپرس استفاده نکنید. چون کسی که وبلاگ میسازه تازه کاره و کار با وورد پرس هم خیلی سخته.طرف پشسمون میشه.
بهتره از سیستم وبلاگدهی فردبلاگ استفاده کنید

FardBlog :: سرویس وبلاگ دهي پارسی (http://www.fardblog.com)

اگر خواستید در خدمتتون هستم.نصب و تحویل 24 ساعته

PayamResun.Ir
September 3rd, 2013, 13:29
با سلام
قصد توهین و جسارت ندارم ولی در این تاپیک یکی قصد داشته این اسکریپت رو بفروشه و دقیقا برای دمو آدرس FardBlog رو داده و طرف کلاه بردار از کار در اومده : فروش اسکریپت وبلاگدهی پیشرفته فقط 20000 تومان (http://www.webhostingtalk.ir/f118/82086/)
شما راهی داری که نشون بدی اون فرد کلاه بردار نیستی ؟
از کسی که در تاپیکی که آدرس دادم این اسکریپت رو به فروش گذاشته بودن به فتا شکایت شده...
از دوستان میخوام به پیشنهاد هایی که میشه با دقت نگاه کنند تا در سرشون کلاه نره...
منتظر جوابتون هستم دوست عزیز...

r.sharifi
September 3rd, 2013, 14:46
من اول نصب میکنم بعد هزینه رو میگیرم.
در خدمتتون هستم

PayamResun.Ir
September 3rd, 2013, 14:54
دوست عزیز شما همون نفری نیستی که یه هاست و ssl گرفتی و مثلا می خواستی درگاه بزنی ؟
هزینه رو هم از طریق همون درگاه تقلبی خودت میگیری ؟
اگر مشکلی در کارتون نیست اطلاعات خودتون مثل نام و نام خانوادگی و ایمیل و تلفن ثابت و همراهتون رو اینجا یا در پیام خصوصی بفرمایید تا تمامی کاربران خیالشون راحت بشه..

r.sharifi
September 3rd, 2013, 15:18
با سلام
دوست عزیز کار خوبی نیست تهمت میزنید.
من به استارتر هم گفتم. اول اسکریپت رو نصب و تحویل میدم بعد هزینه رو دریافت میکنم.
شماره حساب و کارت میدم تا واریز بکنند.
در خدمت دوستان هستم

PayamResun.Ir
September 3rd, 2013, 15:20
من قصد این کار رو به هیچ وجه ندارم و فکر کنم همه از محتوای تاپیک فهمیده باشن قضیه چیه...
از شما هم تقاضا دارم شماره کارتتون رو در صورت ممکن برام پ.خ کنید...

r.sharifi
September 3rd, 2013, 16:56
با سلام
پ خ شد

PayamResun.Ir
September 3rd, 2013, 18:03
دوستان محترم ایشون اطلاعات حساب رو فرستادند ولی اطلاعات حساب یه بیچاره ای بود که با سرچ پیدا کرده بودند و تقریبا برای من واضحه ایشون کارش مشکل داره...
امیدوارم بقیه هم حواسشون رو جمع کنند تا هیچ موقع در دام افراد کلاه بردار نیفتند...
اطلاعات کارای ایشون و متن پیغامش هم موجوده، کسی شک داشت کافیه پیغام بده تا براش بفرستم...
از مدیران محترم هم واقع جای گله هست که اینقدر راحت اجازه میدند همچین اتفاقاتی توی این انجمن تکرار بشه و کسی صداش هم در نمیاد...
موفق و پیروز باشید

fausjus
September 3rd, 2013, 18:58
سلام من هم تو این انجمن و انجمن های دیگر تحقیق کردم و چون پول ندارم که بدم یه اسکریپت اختصاصی برام بنوسین همه گفتن بهترین گزینه وردپرس شبکه هست من راه انداختم ولی این وردپرس شبکه یک مشکلی خیلی بزرگ دارد که باعث میشه خیلی ها نیان وبلاگ بسازن و پشیمون بشن مشکل هم اینه که برای هر وبلاگ رتبه الکسای جدا نمیده و همون رنک سایت اصلی هست و پیج رنک هم ماله همون سایت اصلی هست آیا میشه یه کاری کرد که برای هر وبلاگ جدا حساب بشه؟

باید vps حداقل داشته باشید برای این کار

loox2music
September 4th, 2013, 02:59
آقای محترم من این فرد بلاگم دیدم خیلی خوبه ولی مشکل همون وردپرس را داره و اون اینه که به هر وبلاگ رنک الکسا و پیج رنک گوگل به صورت جدا نمیده و این خیلی هارا پشیمون میکنه برای ساخت وبلاگ

loox2music
September 6th, 2013, 17:15
چی شد خبری نیست؟

PayamResun.Ir
September 6th, 2013, 17:21
دوست عزیز ایشون کلاه بردارن و خودم شخصا گزارش دادم کاراشون رو
بهتره برای این کار با افراد حرفه ای کار کنید تا خودتون هم ضرر نکنید...

A-G-N
September 12th, 2013, 13:20
بنده ی همچین چیزی میخوام اگر کسی میتونه ارائه بده ایمیل یا ادم کنه

دوستان عزیز بنده برای ساخت سامانه وبلاگدهی میخواستم بزنم
ولی اونجورامکانات یاندارن یااگر دارن من اعتماد حاصل ندارم نسبت بهشون
بنده یه اسکریپت باتمامی امکانات رز بلاگ وبیشتر ازاون نیاز دارم
مثال امکانات:
1-برای کسایی که وبلاگ مینویسن قسمتی گذاشته خدمات اضافه میده مثلا
برای اینکه فروشگاهی بشه باهزینه که گفتن پولشو بریزن حساب مدیریت تبدیل میشد وبلاگ فروشگاهی وهرکالای داشتن باهزینهذ وعکس .... میزاشتن
2-هروبلاگ با هزینه مشخص شدهذ که به حساب مدیریت سایت بریز میتونه چت اختصاصی برای وبلاگش داشته باش
3-دامین متصل کن بهش
4-دامین های متعدد خودسایت انتخاب کن
5-و........که خیلی عالی بود
یه طراح پیدا شد قیمت300بهم دادن با ثبت دامین سرور و.... ولی بنده اعتمادزیادی نداشتم بااینکه دوستم تایید میکرد

آیاشما میتونید بااین امکانات بهم بدید
قیطمت چقدر
ادم کنید بحرفیم
Sepahan747@yahoo
کسی هست بتونه همچین امکانت واسکریپی بد وطراح خودم بشه عالی