PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل دامنهای من در دایرکت ادمین

محمد77
September 2nd, 2013, 23:19
سلام دوستان یک سوالی داشتم.
راستش من جدیدا خودم یک سرور خریده بودم و وقتی دایرکت ادمین آماده شد منم ذوق زده بودم و سریع دو تا دامین خودم رو ثبت کردم ولی هنوز کانفیگ سرور توسط یکی از دوستام تموم نشده بود و هنوز nginx هم نصب نشده بود . حالا که آماده شده من دیدم دامنه ها رو که باز میکنم با badgateway روبرو میشم . اثری از دامنه ها در فایل منیجر نیست و نمیتونم دوباره اونارو ثبت کنم .
عجیب اینجاست که وقتی در adminlevel قرار دارم تعداد دامنه هارو 2 نوشته ولی وقتی وارد userlevel میشم تعداد دامنه ها 0 اند .
بگم که تنها user هم منم بعنی یوزر دیگری ندارد

RoobinaServer
September 2nd, 2013, 23:31
سلام دوستان یک سوالی داشتم.
راستش من جدیدا خودم یک سرور خریده بودم و وقتی دایرکت ادمین آماده شد منم ذوق زده بودم و سریع دو تا دامین خودم رو ثبت کردم ولی هنوز کانفیگ سرور توسط یکی از دوستام تموم نشده بود و هنوز nginx هم نصب نشده بود . حالا که آماده شده من دیدم دامنه ها رو که باز میکنم با badgateway روبرو میشم . اثری از دامنه ها در فایل منیجر نیست و نمیتونم دوباره اونارو ثبت کنم .
عجیب اینجاست که وقتی در adminlevel قرار دارم تعداد دامنه هارو 2 نوشته ولی وقتی وارد userlevel میشم تعداد دامنه ها 0 اند .
بگم که تنها user هم منم بعنی یوزر دیگری ندارد

سلام

بهتره اول در سایت های انگلیسی سرچ کنید اگر پیدا نکردید بدید براتون مجدد کانفیگ بشه دایرکت تنظیماتش.

این مورد جهت راهنمایی البته مشکلاتی که ما دیدیم دومین نبوده آیپی و ... بوده اما خب راه حلش دستیه باید دستی فایل ذخیره تنظیمات یوزر ها در لینوکستون را پیدا کنید و حذفش کنید دومین ها را.

یا حق

reza21biologist
September 2nd, 2013, 23:55
سلام
به dns administartion بروید و دامنه ها را پاک کنید و مجددا اکانت آنها را بسازید.
در صورتی که مشکل رفع نشد تاپیک را آبدیت کنید.
با تشکر