PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کد پاپ آپ با htaccess میشه نوشت ؟

1406
September 2nd, 2013, 22:59
کد پاپ آپ با htaccess میشه نوشت ؟

PayamResun.Ir
September 2nd, 2013, 23:23
با سلام
والا تا جایی که من اطلاع دارم با htaccess میشه پاپ آپ ساخت ولی نه اون پاپ آپی که شما فکر می کنی !!!
برای فایل ها و فولدر هایی که Password Protected هستند هنگام دسترسی ازتون رمزی رو می خوان وارد کنین و نمایش این درخواست رمز به شکل alert جاوااسکریپت هستش و htaccess popup بهش میگن تا جایی که من میدونم...
امکان تغییر در نمایشش هم هست ولی موردی که شما سوال کردی فکر کنم منظورت تبلیغات پاپ آپی هستش که کد یه کد جاوااسکریپت هستش و باید در صفحات دلخواهت قرار بدی تا اجرا بشه...
امیدوارم تونسته باشم درست کمکتون کرده باشم...
موفق و پیروز باشید...

1406
September 3rd, 2013, 00:40
مرسی از شما. ولی دقیقا پاپ آپی که با جاوااسکریپت باز میشه رو میخاستم ببینم با اچ تی اکسس هم میشه نوشت یا خیر. بازم ممنون

≡ ALEX ≡
September 3rd, 2013, 02:11
شما دقیقا قصد انجام چه کاری را دارید؟! در واقع در چه هنگام و چرا می خواهید یک Pop-Up نمایش دهید؟! و چرا به این فکر هستید که آن را توسط htaccess که تنظیمات و دستوراتی برای وب سرور فراهم می آورد، اجرا کنید؟!

1406
September 3rd, 2013, 11:39
یه هاست دانلود دارم که فقط لینک دانلود مستقیم میدم رو ایمیل میکنم برای گروپ یاهوی خودم

و زمانی که از تو ی ایمیلشون روی لینک کلیک میکنن ، یه ضرب شروع به دانلود میشه و سایت باز نمیشه !

میخام زمانی که روی لینک کلیک کردند ، ضمن اینکه دانلود انجام میشه ، یک صفحه دیگه به صورت پاپ آپ باز بشه

PayamResun.Ir
September 3rd, 2013, 11:43
با سلام مجدد
پیشنهاد می کنم برای این کار توی ایمیل ها لینک یک صفحه که قصد دارین توی پاپ آپ دیده بشه رو بدین و همه روی اون کلیک کنن و اون نمایش داده بشه..
سپس در محتوای اون صفحه لینک دانلود فایلتون رو قرار بدین که همه از اونجا دانلودش کنن...
موفق و پیروز باشید

≡ ALEX ≡
September 3rd, 2013, 12:18
یه هاست دانلود دارم که فقط لینک دانلود مستقیم میدم رو ایمیل میکنم برای گروپ یاهوی خودم

و زمانی که از تو ی ایمیلشون روی لینک کلیک میکنن ، یه ضرب شروع به دانلود میشه و سایت باز نمیشه !

میخام زمانی که روی لینک کلیک کردند ، ضمن اینکه دانلود انجام میشه ، یک صفحه دیگه به صورت پاپ آپ باز بشه

چنین کاری را نمی توانید با htaccess انجام دهید... بهتر است لینک های خود را با یک فایل PHP هندل کنید و علاوه بر نمایش محتوی مورد نظر خود، فایل را نیز جهت دانلود ارایه کنید (auto start).

1406
September 3rd, 2013, 12:37
با سلام مجدد
پیشنهاد می کنم برای این کار توی ایمیل ها لینک یک صفحه که قصد دارین توی پاپ آپ دیده بشه رو بدین و همه روی اون کلیک کنن و اون نمایش داده بشه..
سپس در محتوای اون صفحه لینک دانلود فایلتون رو قرار بدین که همه از اونجا دانلودش کنن...
موفق و پیروز باشید

مرسی ولی نمیخام صفحه مجزا طراحی کنم واسه این حرکت
فقط میخام اون طوری که گفتم باشه و گرنه برام بازدهی نداره

1406
September 3rd, 2013, 12:39
چنین کاری را نمی توانید با htaccess انجام دهید... بهتر است لینک های خود را با یک فایل PHP هندل کنید و علاوه بر نمایش محتوی مورد نظر خود، فایل را نیز جهت دانلود ارایه کنید (auto start).

اتفاقا میتونم با پارامتر ، مثلا ورودی هایی که از سایت یاهو اومد به فلان فایل هدایت بشه و دانلود کنه !

و همچنین صفحه هم نمایش داده بشه !

ولی من فایلهای مختلفی رو ایمیل میکنم . در این صورت باید برای هر ارسال ایمیل بشینم نیم ساعت کد سفارشی درست کنم. که نمی صرفه واسم. مرسی

PayamResun.Ir
September 3rd, 2013, 12:41
مرسی ولی نمیخام صفحه مجزا طراحی کنم واسه این حرکت
فقط میخام اون طوری که گفتم باشه و گرنه برام بازدهی نداره

خب یک راه دیگه هم هست و اون استفاده از جاوا اسکریپت در ایمیلهاتونه..
در ایمیل ها لینک فایل رو قرار بدین و به وسیله جالا تعیین کنید وقتی روی این لینک کلیک میشه پاپ آپ باز بشه...
البته این روش مطمئنا برای همه انجام نمیشه و احتمالا بعضی از سرویس دهندگان ایمیل شاید بلاک کنند، پیشنهاد می کنم تست بفرمایید
موفق و پیروز باشید

1406
September 3rd, 2013, 12:43
تنها راهش به نظر من یه اچ تی اکسس هست

مثلا کد زیر

Redirect 301 /film.3gp http://yoursite/index.php

تنها راهی که به ذهنم رسید این بود . اما فقط ریدایرکت میکنه ولی فایل رو دانلود نمیکنه

من میخام ضمن دانلود شدن ، ریدایرکت هم بشه . و یا پاپ آپ باز بشه.

در کل میخام وقتی روی اون لینک مستقیم کلیک میشه ، هم دانلود انجام بشه و هم یک صفحه دیگه باز بشه. حالا چه پاپ آپ باشه و چه ریدایرکت و یا حتی نیو تب !!!

1406
September 3rd, 2013, 12:45
خب یک راه دیگه هم هست و اون استفاده از جاوا اسکریپت در ایمیلهاتونه..
در ایمیل ها لینک فایل رو قرار بدین و به وسیله جالا تعیین کنید وقتی روی این لینک کلیک میشه پاپ آپ باز بشه...
البته این روش مطمئنا برای همه انجام نمیشه و احتمالا بعضی از سرویس دهندگان ایمیل شاید بلاک کنند، پیشنهاد می کنم تست بفرمایید
موفق و پیروز باشید

ممنون ا زشما . ما ایمیل های یاهو و جیمیل اصلا جاوا اسکریپت رو اجرا نمی کنن !
اگه بخام لینک بدم به فایل js ، در این صورت بازم باید برای هر ارسال کد نویسی کنم ! چون فیلمهای مختلفی رو برای دانلود از روی هاستم ایمیل میکنم!
میشه ولی برای هر ایمیل باید کد مخصوص بزنم .
حتی این تگ <iframe> هم در ایمیلها اجرا نمیشه .

PayamResun.Ir
September 3rd, 2013, 12:47
با استفاده از php میتونید صفحه ای مجزا بسازید و درونش هم محتوای دلخواهتون رو نمایش بدید هم کاری کنید که با نمایش صفحه اون فایل هم اتوماتیک شروع به دانلود بشه...
ولی با htaccess تقریبا فکر نکنم بشه این کار رو انجام داد...
اگر در رابطه با php سوال داشتین در خدمتتون هستم و میتونید از طریق یاهو با من در ارتباط باشید : Payam_Resun
موفق و پیروز باشید

≡ ALEX ≡
September 3rd, 2013, 13:33
اتفاقا میتونم با پارامتر ، مثلا ورودی هایی که از سایت یاهو اومد به فلان فایل هدایت بشه و دانلود کنه !

و همچنین صفحه هم نمایش داده بشه !

ولی من فایلهای مختلفی رو ایمیل میکنم . در این صورت باید برای هر ارسال ایمیل بشینم نیم ساعت کد سفارشی درست کنم. که نمی صرفه واسم. مرسی

خیر دوست عزیز... توسط ModRewrite فقط می تونید تغییراتی اعمال کنید، ولی امکان اینکه دو لینک با هم باز بشوند یا چند لینک پشت سر هم وجود ندارد... این تغییرات صرفا یک بار و روی ورودی/خروجی وب سرور صورت می گیرند.

≡ ALEX ≡
September 3rd, 2013, 13:34
ضمنا برای امنیت بشتر، شرکت های سرویس دهنده ایمیل تا جای ممکن تگ های HTML رو محدود می کنند، بنابراین ایده استفاده از JavaScript و یا iFrame کلا منتفی است...