PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد نصب وردپرس روی سرورمجازی

reza_mt1364
September 2nd, 2013, 17:52
سلام
دوستان من میخام روی سرور مجازیم یک سایت شخصی با وردپرس راه اندازی کنم ، چند روزه تو سایت می گردم ولی چون اطلاعات و ملزومات رو نمی دونم ، دقیقا نمی دونم دنبال چی باید بگردم
برای نصب وردپرس روی سرور مجازی به چه مواردی نیاز هست؟

اگر سخت هست لطفا بفرمائید کسی هست این کارو به ازای هزینه انجام بده ؟

ممنون میشم

redbull
September 2nd, 2013, 17:54
شما میتونید با نصب wamp server این کار رو انجام بدید
البته با IISخود ویندوز هم میتونید ولی wamp آسونتره

reza_mt1364
September 2nd, 2013, 18:19
البته با ISS خود ویندوز هم میتونید ولی wamp آسونتره
خیلی ممنون با wamp نصب کردم ولی مشکل داره بعد از نصب وقتی آی پی وی پی اس رو میزنم ارور میده
Forbidden
You don't have permission to access / on this server

ولی وقتی مثلا اسکریپت rapidleech نصب می کنم روی wamp ارور بالا رو نمیده ، و راحت بالا میاد

نمیشه کنترل پنلی چیزی نصب کرد بعد وردپرس رو روی اون نصب کرد؟ من اطلاعاتی در مورد کنترل پنل ها ندارم نمی دونم کدوماش رایگان هست یا کدوماش روی ویندوز 2008 نصب میشن

LIAN2
September 2nd, 2013, 18:25
البته با ISS خود ویندوز هم میتونید ولی wamp آسونتره
ISS یا IIS؟
Wamp/XAMP/AMPPS و هر برنامه WebServer تحت ویندوزی امکان اجرای Firewall بخوبی ندارند.

سلام
دوستان من میخام روی سرور مجازیم یک سایت شخصی با وردپرس راه اندازی کنم ، چند روزه تو سایت می گردم ولی چون اطلاعات و ملزومات رو نمی دونم ، دقیقا نمی دونم دنبال چی باید بگردم
برای نصب وردپرس روی سرور مجازی به چه مواردی نیاز هست؟
بهترین گزینه سرور دارای سیستم عامل Linux خواهد بود.

میتونید از کنترل پنل های رایگان لینوکسی مثل Webmin یا Kloxo (LxAdmin) یا zPanel استفاده کنید.
Webmin و kloxo گزینه های مناسبی خواهند بود و امکان نصب فایروال CSF بر روی این مقدور هست.
نصب kloxo هم بسیار سادت و PHP / MySQL / Apache به سادگی هنگام نصب Panel روی سرور نصب خواهند شد.

reza_mt1364
September 2nd, 2013, 19:18
ISS یا IIS؟
Wamp/XAMP/AMPPS و هر برنامه WebServer تحت ویندوزی امکان اجرای Firewall بخوبی ندارند.

بهترین گزینه سرور دارای سیستم عامل Linux خواهد بود.

میتونید از کنترل پنل های رایگان لینوکسی مثل Webmin یا Kloxo (LxAdmin) یا zPanel استفاده کنید.
Webmin و kloxo گزینه های مناسبی خواهند بود و امکان نصب فایروال CSF بر روی این مقدور هست.
نصب kloxo هم بسیار سادت و PHP / MySQL / Apache به سادگی هنگام نصب Panel روی سرور نصب خواهند شد.

خیلی ممنون ، روی وی پی اس من ویندوز 2008 r2 نصب هست ، کنترل پنل هایی که فرمودین همگی روی لینوکس قابل نصب هستند؟
برای ویندوز کنترل پنل رایگان موجود نیست؟ راستش من فقط میخام یه سایت شخصی نصب کنم با وردپرس

به نظرتون روی vps ی که دارم نصب کنم بهتر هست؟ یا یه هاست جدا بخرم؟ چون این vps رو تا 1 سال دارم برای همین گفتم اگر بشه روی وی پی اس نصب بشه دیگه هزینه هاست ندم

به هر حال ممنون که جواب دادین

Metalik
September 2nd, 2013, 19:27
روی ویندوز 2008 r2 کنترل پنل رایگان websitepanel یا zpanel می تونید نصب کنید.

وقتی wamp server نصب می کنید باید گزینه put online رو بزنید تا بتونید از خارج از vps هم سایت رو مشاهده کنید.

delta
September 2nd, 2013, 19:44
از هر جایی سرور رو گرفتید بگید سیستمش رو عوض کنند لینوکس بریزند..یک کنترل پنل هم دایرکت ادمین بخر حدود 20 تومان ماهانه میشه..نصب کن دیگه بقیش راحت هست

reza_mt1364
September 2nd, 2013, 20:00
روی ویندوز 2008 r2 کنترل پنل رایگان websitepanel یا zpanel می تونید نصب کنید.
وقتی wamp server نصب می کنید باید گزینه put online رو بزنید تا بتونید از خارج از vps هم سایت رو مشاهده کنید.
سلام
خیلی ممنون بابت جواب ، wamp آنلاین هست
وقتی وردپرس میریزیم روی wamp (داخل vps ) فقط با local بالا میاد و وقتی IP رو میزنم (داخل وی پی اس ) ارور زیر رو میده:
Forbidden
You don't have permission to access / on this server
میده ,
ولی وقتی مثلا اسکریپت Rapidleech میریزم روی wamp مشکلی نداره هم با local هم با IP بالا میاد

حالا کنترل پنل هایی که فرمودین رو نصب می کنم و امتحان می کنم

LIAN2
September 2nd, 2013, 21:44
خیلی ممنون ، روی وی پی اس من ویندوز 2008 r2 نصب هست ، کنترل پنل هایی که فرمودین همگی روی لینوکس قابل نصب هستند؟
برای ویندوز کنترل پنل رایگان موجود نیست؟ راستش من فقط میخام یه سایت شخصی نصب کنم با وردپرس

به نظرتون روی vps ی که دارم نصب کنم بهتر هست؟ یا یه هاست جدا بخرم؟ چون این vps رو تا 1 سال دارم برای همین گفتم اگر بشه روی وی پی اس نصب بشه دیگه هزینه هاست ندم

به هر حال ممنون که جواب دادین

اگر فقط میخواید از ویندوز استفاده کنید؛ کنترل پنلی مثل zPanel نصب کنید.

reza_mt1364
September 3rd, 2013, 13:41
اگر فقط میخواید از ویندوز استفاده کنید؛ کنترل پنلی مثل zPanel نصب کنید.

خیلی ممنون
راستش من با لینوکس کار نکردم ، چون دانلود و آپلود انجام میدم پیشنهاد دادن وی پی اس ویندوز بگیرم بهتر هست
با وی پی اس لینوکس هم میشه کار دانلود و آپلود رو انجام داد؟
vps لینوکس برای نصب وردپرس بهتر هست؟

LightOnline
September 3rd, 2013, 14:11
لینوکس برای راه اندازی وبسایت بهتر هست اما ویندوز هم میتونید در صورتی که کارتون زیاد حساسیت نداره استفاده کنید .