PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : whmcs and plesk 9.2

karait
March 16th, 2010, 13:39
سلام :

از دوستان کسی با whmc نسخه 4.1 و ارتباط با Plesk 9.2 به مشکل برخورد نکرده اند ؟ تنظیمات داخل whmcs برای server و product انجام شده است بطور کامل ولی بعد از خرید و accept کردن آن توسط کاربر admin این هاست داخل Plesk ساخته نمی شود. در قسمت کاربری و مدیریت هم هیچ پیغام خطای مبنی بر اینکه هاست ساخته نشده است و یا مشکلی در ارتباط با سرور وجود دارد نیز دیده نمی شود و هاست active نمایش می دهد. اگر ممکن است راهنمایی کنید.

با تشکر

Woshka
March 16th, 2010, 15:24
یا whmcs ناله یا plesk
D:

shafiei7
March 16th, 2010, 15:28
سلام
منم این مشکل رو دارم هم پلسک لایسنس معتبر داره و هم whmcs البته من خطا میگیرم. به ساپورت whmcs که خطا رو گفتم میگه بخاطر این هست که پلنهایی که در پلسک تعریف شده آی پی براشون تعیین نشده در صورتی که آی پی هم تعیین کردم. کسی میتونه کمک کنه؟

mohsen1
March 16th, 2010, 15:41
شما که لایسنس گرفتی هم این مشکل رو داری.
و متاسفانه هنوز حل نشده.
خدا کنه زودتر حل بشه.
قابل توجه Woshka
WHMCS فروم نداره؟
یا جایی رو سراغ ندارید که بصورت عمومی پشتیبانی کنه؟

mehdi24
March 16th, 2010, 15:46
شما که لایسنس گرفتی هم این مشکل رو داری.
و متاسفانه هنوز حل نشده.
خدا کنه زودتر حل بشه.
قابل توجه Woshka
WHMCS فروم نداره؟
یا جایی رو سراغ ندارید که بصورت عمومی پشتیبانی کنه؟

WHMCS Forums - Powered by vBulletin (http://forum.whmcs.com/)

karait
March 16th, 2010, 15:54
لایسنس whm خریداری شده است و valid هستش و همینطور Plesk نیز power pack خریداری شده است. هنوز ساپورت whm جواب درستی به ما نداده است و لینک تنظیمات whm ارسال کرده که بارها هم گفتیم این تنظیمات کامل انجام دادیم.
منظور جناب shafiei7 از اختصاص ip به پلن متوجه نشدم. ip به client یا reseller در پلسک اختصاص پیدا می کنه و در پلن این امکان وجود ندارد.

ممنون

LoveLife
March 16th, 2010, 18:03
روی ویندوز می خواهید نصب کنید ؟
اگه آره بگید کمکتون کنم

shafiei7
March 16th, 2010, 18:32
لایسنس whm خریداری شده است و valid هستش و همینطور plesk نیز power pack خریداری شده است. هنوز ساپورت whm جواب درستی به ما نداده است و لینک تنظیمات whm ارسال کرده که بارها هم گفتیم این تنظیمات کامل انجام دادیم.
منظور جناب shafiei7 از اختصاص ip به پلن متوجه نشدم. Ip به client یا reseller در پلسک اختصاص پیدا می کنه و در پلن این امکان وجود ندارد.

ممنون

سلام
آره فقط آی پی به کلاینت و رسیلری ها میشه اختصاص داد ولی ساپورت دبلیو اچ ام سی اس بهم میگه به دومین ها آی پی اختصاص ندادید هر چی میگم آی پی اشتراکی اختصاص داده شده توی تنظیمات پلسک میگن با پشتیبانی سرور پلسک صحبت کن، اونم که سرورش دست خودم هست کسی نیست باهاش صحبت کنم d: من روی دو تا سرور تست کردم یکیش خطای پرمیشن داد و یکیشم خطای همین عدم تعیین آی پی به دومین.

karait
March 17th, 2010, 13:36
whmcs رو سرور لینوکس نصب هست و Plesk هم بروی ویندوز و هم بر روی لینوکس.

IFACO.Net
March 17th, 2010, 13:51
سلام
آره فقط آی پی به کلاینت و رسیلری ها میشه اختصاص داد ولی ساپورت دبلیو اچ ام سی اس بهم میگه به دومین ها آی پی اختصاص ندادید هر چی میگم آی پی اشتراکی اختصاص داده شده توی تنظیمات پلسک میگن با پشتیبانی سرور پلسک صحبت کن، اونم که سرورش دست خودم هست کسی نیست باهاش صحبت کنم d: من روی دو تا سرور تست کردم یکیش خطای پرمیشن داد و یکیشم خطای همین عدم تعیین آی پی به دومین.

خب اگه پلسک لایسنس داره ، میتونید به خود شرکت سازنده پلسک تیکت بزنید و مشکلتون رو مطرح کنید.

shafiei7
March 17th, 2010, 15:01
خب اگه پلسک لایسنس داره ، میتونید به خود شرکت سازنده پلسک تیکت بزنید و مشکلتون رو مطرح کنید.

ایمیل زدم به VPSland.com که خریداری کردم پلسک رو ولی اصلا متوجه نمیشن چی میگم. حتی حاضر نیستن وارد پانل مدیریت whmcs بشن

karait
March 17th, 2010, 18:04
مشکل از whmcs هست و نه Plesk. از طریق ساخت reseller هم متاسفانه به نتیجه نرسید و پیغام permission denied می دهد در بعضی از forum گفته شده بود یک خط به فایل configuration.php برای whmc اضافه شود ولی هنوز دارای مشکل هست. قبل از خریداری whm از طریق ایمیل سوال شده بود و گفته بودند مشکلی در ارتباط با plesk 9.2 نیست.