PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل تایید لایسنس های دایرکت ادمین

dezz
September 1st, 2013, 18:02
سلام

دوستان این مشکل تایید لایسنس دایرکت ادمین که پیش اومده برای چی هست ؟! الان بنده 3 روز هست که لایسنس سفارش دادم اما از طرف دایرکت ادمین تایید نمیشه ! چندین تن از دوستان دیگه هم هستند که همین مشکل را دارند و اصلاً فرقی براشون نداره که با واسطه سفارش داده شده یا مستقیم ! در حال حاضر اصلاً تایید نمیکنند ! کسی خبری داره که مشکلشون برای چی هست ؟!

3245
September 1st, 2013, 18:36
سلام
ما دیروز 2 لایسنس سفارش دادیم بدون مشکل تحویل دادند
احتمال دارد مشکل در پرداختتون وجود داشته باشه، در هر صورت ما مشکلی نداشتیم، بهتره بهشون ایمیل بدید و جویای مشکل بشید.
sales@directadmin.com

dezz
September 1st, 2013, 18:56
از چندین نفر پرسیدم و همچنین از چندین شرکت که در همین انجمن حضور دارند تماماً این مشکل را دارند، پیگیری هم که شده جواب نمیدن !

dezz
September 2nd, 2013, 13:39
برخی از دوستان این مشکل را دارند و برخی ندارند ! کسی اطلاع داره مشکل چی هست ؟! الان چندین شرکت هستند که با مشکل برخوردند و چندین تن از دوستان به صورت شخصی خرید کردند و تایید شده

hassan5099
September 2nd, 2013, 13:46
دوست چه کسی برای شما پرداخت را انجام میده اگه پرداخت به مشکل مواجه بشه معمولا دایرکت ادمین جواب شما رو نمیده

itsecure
September 4th, 2013, 02:23
ما که ثبت می کنیم
همون لحظه تایید میشه
مگر اینکه ساعاتی باشه که خواب باشن

shivahost
September 4th, 2013, 02:43
ما هم روز یکشنبه عصر مادام العمر خرید کردیم و دوشنبه عصر تایید کردند.

dezz
November 2nd, 2013, 06:07
باز هم مشکل تایید پیش اومده :| کلاً بعد از چند وقت میخوان یک حالی به ایرانی جماعت بدن !! نه تیکت جواب میدن نه لایسنس تایید میکنن و نه حتی آی پی تغییر میدن ، کم کم باید به فکر یک کنترل پنل دیگه بود ! سی پنل هم که وقتی دامنه ir. ببینه چشاش گرد میشه لایسنس میبنده ! اینم از وضع رسیلرکلاب ، خدایی من یکی که دیگه به تنگ اومدم؛ دیگه شانس بیاریم از خواب بیدار بشیم خودمون را تحریم نکرده باشن

besthosti.com
November 2nd, 2013, 06:45
من فكر نميكنم كه مشكل تحريم بوجود بياد
ممكنه يه مشكلي در سيستم سايتشون بوجود اومده باشه

RoobinaServer
November 2nd, 2013, 12:58
باز هم مشکل تایید پیش اومده :| کلاً بعد از چند وقت میخوان یک حالی به ایرانی جماعت بدن !! نه تیکت جواب میدن نه لایسنس تایید میکنن و نه حتی آی پی تغییر میدن ، کم کم باید به فکر یک کنترل پنل دیگه بود ! سی پنل هم که وقتی دامنه ir. ببینه چشاش گرد میشه لایسنس میبنده ! اینم از وضع رسیلرکلاب ، خدایی من یکی که دیگه به تنگ اومدم؛ دیگه شانس بیاریم از خواب بیدار بشیم خودمون را تحریم نکرده باشن

این تاپیک را نمیدونم چرا هی بالا میارید.

خیلی وقته داریم با دایرکت ادمین کار میکنیم و 1 بار هم چنین مشکلی نداشتیم هر مشکلی هست از سمت خودتان هست یا همان شرکت هایی که ذکر کردید.

اگر درست میل کنید و موضوعات الکی براشون هی اسپم نکنید و مشتری دائم و خودبشون باشید سریع پاسخ میگیرید تا کنون که برای ما حداکثر زمان پاسخگوئی دو شیفت کاریشون بوده. 90% مواقع همان شیف اول پاسخ میدهند اول وقت میل ما را. :)

متاسفانه یکبار مشکل مشابه مثل شما بود در همین انجمن برای یکی از همکاران بنده از نمایندگی خودمون پیگیری کردم که دایرکت ادمین گفت شما پیگیری نکنید خودشون پیگیری کنند :-| (ضایع کرد :ی) وگرنه براتون پیگیری میکردم.

یا حق

persianmagic
November 2nd, 2013, 13:10

یک لایسنس ما دیشب کمتر از 5 ساعت تایید شد.اولین سفارشتون هست؟اگر اولین سفارش باشه ممکنه پرداختتون رو تایید نکرده باشند رو سفارش اول حساس هستند