PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استخدام نویسنده سایت با حقوق ثابت

mohsen112
September 1st, 2013, 11:46
استخدام نویسنده سایت با حقوق ثابت
وبسایت ایکس ورد در نظر دارد جهت توسعه ی فعالیت های خود
یک نفر را به عنوان نویسنده ی بخش پزشکی و سلامت استخدام نماید .
نویسنده باید در هر روز حداقل دوازده پست و در هر پست حداقل چهارصد کلمه منتشر نماید .
پست های نویسنده باید اختصاصی بوده و قبلا در محیط اینترنت منتشر نشده باشند . (استفاده از کتاب ها و مجلات و یا ترجمه به شرطی که مطالب آن ها در دیگر سایت ها و وبلاگ ها موجود نباشد آزاد است )
نویسنده باید اصول سئو را در نوشته های خود رعایت نماید .
حقوق ماهیانه ی نویسنده پانصد هزار ریال خواهد بود که به تدریج تا ماهیانه سه میلیون ریال افزایش خواهد یافت .
پرداخت حقوق هر ده روز یکبار خواهد بود
علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی زیر تماس بگیرند :
09381095500
xword,.,آموزش زبان انگلیسی,آموزش گرامر,گیاهان دارویی,تغذیه,پوست ومو,چاقی ولاغری,هنر,سینما,خواص غذاها ,داستان,دانلود (http://www.xword.ir)

redpayam
September 1st, 2013, 12:31
استخدام نویسنده سایت با حقوق ثابت
وبسایت ایکس ورد در نظر دارد جهت توسعه ی فعالیت های خود
یک نفر را به عنوان نویسنده ی بخش پزشکی و سلامت استخدام نماید .
نویسنده باید در هر روز حداقل دوازده پست و در هر پست حداقل چهارصد کلمه منتشر نماید .
پست های نویسنده باید اختصاصی بوده و قبلا در محیط اینترنت منتشر نشده باشند . (استفاده از کتاب ها و مجلات و یا ترجمه به شرطی که مطالب آن ها در دیگر سایت ها و وبلاگ ها موجود نباشد آزاد است )
نویسنده باید اصول سئو را در نوشته های خود رعایت نماید .
حقوق ماهیانه ی نویسنده پانصد هزار ریال خواهد بود که به تدریج تا ماهیانه سه میلیون ریال افزایش خواهد یافت .
پرداخت حقوق هر ده روز یکبار خواهد بود
علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی زیر تماس بگیرند :
09381095500
xword,.,آموزش زبان انگلیسی,آموزش گرامر,گیاهان دارویی,تغذیه,پوست ومو,چاقی ولاغری,هنر,سینما,خواص غذاها ,داستان,دانلود (http://www.xword.ir)

ورودتون به انجمن را تبریک میگم.
ولی با این حقوق و شرایط و کاری که شما میخواید فکر نکنم کسی حتی copy & paste هم براتون انجام بده. :)
در هر صورت موفق باشید.

babelirani
September 1st, 2013, 13:05

خدایی خیلی داری پول خرج میکنی دوست عزیز برشکست نشید عزیز دلم

a3aish
September 1st, 2013, 13:09
ورشکست نشی عمو.الان حداقل نویسنده ماهی دویست تومانه.تازه کارم هست.

ققنوس
September 1st, 2013, 13:35
دوست عزيز شما چه تصوري از كاربران اين انجمن داريد .؟!!

hossein7441
September 1st, 2013, 13:43
اگه کسی رو با این شرایط پیدا کردی یکیم برای من معرفی کن.
100 هزار ریال!!! هم برای شما پورسانت داده میشه.

navid2zp
September 1st, 2013, 13:50
دوست عزیز بنده نیاز به نویسنده دارم
خود شما رو حاظرم بیارم با 3 برابر قیمتی که خودتون دادید
قبول می کنید؟

DATAFARM.IR
September 1st, 2013, 13:58
بنده خدا دیده انقدر سرور مفت فروش هست، گفت شاید آدم مفت هم پیدا بشه :)
---------------------------------------

4800 کلمه ارسالی!!!
بگیم هر پست 1ساعت تحقیق بخواد میشه 12 ساعت، تایپ و سئو هم مجموعه 1ساعت زمان ببره میشه روزی 13 ساعت کار برای شانزده هزار و ششصد و شصت و شش ریال...
یعنی ساعتی هزار و دویست و هشتاد و یک ریال!
یعنی هر دقیقه‌ای بیست و یک ریال و سه شاهی :)

ثانیه فکر کنم به عباسی هم بکشه :|

انشاا... همه‌ی موجودات زنده به راه کج راست شوند!!!

redpayam
September 1st, 2013, 15:38
بنده خدا رو ناراحت نکنیم :دی
آقا من با تمام وجود حاظرم شرایط شمارو قبول کنم ولی بجای 12 پست در روز 2 پست بزنم.:-?

a3aish
September 1st, 2013, 16:00
حاظرم . هاااااا. خدایا این افراد توهمی رو یه کم واقعه گرا کن.خداوکیل این فک کرده وقت ما خیلی آزاده. :71: این قدر سرور آشغال میارن میدن مفت بعد دو روز منفجر می شه اینم فک کرده خبریه.بابا چیز خوب بخر پول اضافی هم بدی مشکلی نیست .

MR-KH
September 14th, 2013, 23:22
12 بیشتره و یا 50 تومان ؟!
من دیگه حرفی ندارم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دی:

mohsen112
September 15th, 2013, 15:23
سلام خدمت همه ی دوستان عزیر
از اینکه آگهی مرا خواندید و مدتی را به خاطر آن بحث کردید متشکرم.
اگه شماها حاضر به کار با این حقوق نیستین , اصلا مشکلی نیست.هست؟
این رو هم توی کله توین فرو کنین که شما دوستان عزیز و گرامی داستایووسکی و یا ویکتور هوگو نیستین که توقعاتتون این قدر زیاده!!!!!
بهتره یه نگاهی به مطالب منتشر شده توی سایت های خودتون بندازید منظور منو متوجه می شین !!!!!
در ضمن من قدر مطلب خوب رو میدونم اما مطالب خوب و تاثیر گذار توی وب فارسی این قدر کم هست , که دلم نمیادهمین مقدار اندکحقوق پیشنهادی رو هم خرج کنم.چون مطالب منتشر شده ارزش آنچنانی نداره.
اگه کسی ادعای هم طرازی با داستایووسکی و یا ویکتورهوگو ویا آلبر کامو داره , شماره تلفن من هست . میتونه زنگ بزنه من در خدمتش هستم .

در پایان به خاطر خواندن عرایضم از شما تشکر میکنم.

mohsen112
September 15th, 2013, 15:26

خدایی خیلی داری پول خرج میکنی دوست عزیز برشکست نشید عزیز دلم

این رو هم توی کله تون فرو کنین که شما دوستان عزیز و گرامی داستایووسکی و یا ویکتور هوگو نیستین که توقعاتتون این قدر زیاده!!!!!
بهتره یه نگاهی به مطالب منتشر شده توی سایت های خودتون بندازید منظور منو متوجه می شین !!!!!
در ضمن من قدر مطلب خوب رو میدونم اما مطالب خوب و تاثیر گذار توی وب فارسی این قدر کم هست , که دلم نمیادهمین مقدار اندک حقوق پیشنهادی رو هم خرج کنم.چون مطالب منتشر شده ارزش آنچنانی نداره.
اگه کسی ادعای هم طرازی با داستایووسکی و یا ویکتورهوگو ویا آلبر کامو داره , شماره تلفن من هست . میتونه زنگ بزنه من در خدمتش هستم .

mohsen112
September 15th, 2013, 15:28
دوست عزيز شما چه تصوري از كاربران اين انجمن داريد .؟!!

این رو هم توی کله تون فرو کنین که شما دوستان عزیز و گرامی داستایووسکی و یا ویکتور هوگو نیستین که توقعاتتون این قدر زیاده!!!!!
در ضمن من قدر مطلب خوب رو میدونم اما مطالب خوب و تاثیر گذار توی وب فارسی این قدر کم هست , که دلم نمیادهمین مقدار اندک حقوق پیشنهادی رو هم خرج کنم.چون مطالب منتشر شده ارزش آنچنانی نداره.

mohsen112
September 15th, 2013, 15:30
بنده خدا دیده انقدر سرور مفت فروش هست، گفت شاید آدم مفت هم پیدا بشه :)
---------------------------------------

4800 کلمه ارسالی!!!
بگیم هر پست 1ساعت تحقیق بخواد میشه 12 ساعت، تایپ و سئو هم مجموعه 1ساعت زمان ببره میشه روزی 13 ساعت کار برای شانزده هزار و ششصد و شصت و شش ریال...
یعنی ساعتی هزار و دویست و هشتاد و یک ریال!
یعنی هر دقیقه‌ای بیست و یک ریال و سه شاهی :)

ثانیه فکر کنم به عباسی هم بکشه :|

انشاا... همه‌ی موجودات زنده به راه کج راست شوند!!!

mohsen112
September 15th, 2013, 15:32
بنده خدا رو ناراحت نکنیم :دی
آقا من با تمام وجود حاظرم شرایط شمارو قبول کنم ولی بجای 12 پست در روز 2 پست بزنم.:-?