PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به مترجم نیاز دارم

schpc
August 31st, 2013, 18:58
سلام
به 7 مترجم نیاز دارم که هرکدام هفته ای یک مطلب که بنده بهش می دم رو ترجمه کند.
لطفا قیمت رو هم بگید!
نمونه متن
Don’t be fooled by the VANITY pendant lamp’s name… because it’s not as fancy as it sounds, which is exactly its appeal. The angular, seemingly complex shape is actually a single sheet of felt material creatively folded to form a sharp-looking shade. Flat-pack ready and easy to transport or store, it’s an easy and efficient choice for a illuminating living spaces. Designer: Rodrigo Vairinhos
شاید هم کمی بیش تر یا کم تر لطفا قیمت خودتون رو بگید

LightOnline
September 3rd, 2013, 14:35
ترجمه بسیار پیچیده ای هست . که البته با طرز درست ترجمه و تلاش در رسوندن معتی بسیار زمانگیر و طاقت فرساست . کسی سابقه ترجمه داشته باشه میدونه همین چند خط پدر آدم رو در میاره . پیشنهاد میکنم برید سراغ دانشجو های کار درست !
اگر نگه داشتن جنبه هنری نوشته براتون مهمه فقط به مترجم حرفه ای کارتون رو بدید .

Mrkhoros
September 10th, 2013, 01:56
گرامی مطلب چند صفحه یا چند خطه ؟

mohammad50
September 10th, 2013, 21:27
سلام
به 7 مترجم نیاز دارم که هرکدام هفته ای یک مطلب که بنده بهش می دم رو ترجمه کند.
لطفا قیمت رو هم بگید!
نمونه متن
Don’t be fooled by the VANITY pendant lamp’s name… because it’s not as fancy as it sounds, which is exactly its appeal. The angular, seemingly complex shape is actually a single sheet of felt material creatively folded to form a sharp-looking shade. Flat-pack ready and easy to transport or store, it’s an easy and efficient choice for a illuminating living spaces. Designer: Rodrigo Vairinhos
شاید هم کمی بیش تر یا کم تر لطفا قیمت خودتون رو بگید

بنده در خدمتم
آیدی یاهو m.moradpour50