PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش تصویری ccna درس دوم (ساخت vlan)

persiansoft
March 15th, 2010, 20:17
با سلام .
بعد از حدود یک ماه فرصت پیدا کردم یک آموزش جدید قرار بدهم .
امیدوارم دوستان بیشتر به مباحث آموزشی علاقه نشان دهند . اگر دوستان حمایت می کردند PHP هم آموزش می دادم ولی انگار برای مباحث آموزشی انگیزه ای وجود ندارد .

درس دوم
دانلود : http://www.persiansoft.org/learning/ccna2.zip
در این درس شیوه vlan سازی توضیح داده شده است . که توسط vlan شما به راحتی می توانید تا حدودی شبکه خود را امن کنید .

دوستانی که در صورتی که درس شماره یک را ندیده اند به این مطلب مراجعه کنند .
http://www.webhostingtalk.ir/f119/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-ccna-%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%D9%88%D9%84-8031/

موفق باشید .

babrab
March 17th, 2010, 10:34
خيلي عاليه
بنظر من مباحث سيسكو رو باز كنيد.
والا از شما چه پنهون مدتي هست من سيسكو رو ميخونم ولي كلي توش اشكال دارم، من يكي كه از خدا ميخام شما اين آموزشها رو بذاريد و پيگير ه م هستم.
فقط شما درس اول با يه سيمولاتور شروع كرديد به اسم packet tracer نميشه اينو به gns3 تغيير بديد. اين ايمولاتوري كه من ميگم بينهايت قوي هست و متعلق به خود سيسكو هست. اگه لازم باشه خودم آموزشهاشو ميذارم.

قربون داداش عزيز استادمون!

persiansoft
March 17th, 2010, 10:48
خيلي عاليه
بنظر من مباحث سيسكو رو باز كنيد.
والا از شما چه پنهون مدتي هست من سيسكو رو ميخونم ولي كلي توش اشكال دارم، من يكي كه از خدا ميخام شما اين آموزشها رو بذاريد و پيگير ه م هستم.
فقط شما درس اول با يه سيمولاتور شروع كرديد به اسم packet tracer نميشه اينو به gns3 تغيير بديد. اين ايمولاتوري كه من ميگم بينهايت قوي هست و متعلق به خود سيسكو هست. اگه لازم باشه خودم آموزشهاشو ميذارم.

قربون داداش عزيز استادمون!

ممنون از لطفتون .
سیسکو مبحث زیاد داره ولی علاقه مند در اینجا وجود نداره و آدم دلسرد می شود .
درباره نرم افزار packet tracer هم اینو بگم که برای شرکت سیسکو هست و برای سطح ccna بسیار کاربردی هست و تمامی دستورات در آن وجود دارد و دارای کاستی های بسیار اندکی هست .
و دیگر اینکه مهم دستورات هست و فرقی نمی کند شما در کدام شبیه ساز این کار را انجام می دهید .

gns3 برای شرکت سیسکو نیست و مطمئنا خیلی کاستی نسبت به نرم افزار packet tracer باید داشته باشد . همانتور که بوسون خیلی از باگ ها در گذشته داشت .

دوست عزیز نرم افزار gns3 را نصب کردم اصلا قابل مقایسه با packet tracer نیست . علاوه بر اینکه کاربر پسند نیست بلکه device های کمتری نیز دارد .

babrab
March 17th, 2010, 12:19
باشه قبول كردم
من نرم افزارشما رو امتحان ميكنم.
در ضمن دو تا درسي كه گذاشتيد رو نميتونم باز كنم.
media player بازشون نميكنه.
ممنون منتظر درسهاي بعديت هستم. در هر صورت شما يه شاگرد داريد مثه من كه به تمام اين مباحث علاقه منده.
بازم ممنون

persiansoft
March 17th, 2010, 12:33
باشه قبول كردم
من نرم افزارشما رو امتحان ميكنم.
در ضمن دو تا درسي كه گذاشتيد رو نميتونم باز كنم.
media player بازشون نميكنه.
ممنون منتظر درسهاي بعديت هستم. در هر صورت شما يه شاگرد داريد مثه من كه به تمام اين مباحث علاقه منده.
بازم ممنون

چیزه زیادی بلد نیستم در نتیجه اسمم استاد نمی شه .
در رابطه با ویدیو ها اینکه فایل فلش هستند و باید با flash player یا نرم افزارهای پخش فایل فلش بازش کنید .
در غیر این صورت صفحات html را با اینترنت اکسپلورر باز کنید تا نمایش داده شود .

در اولین فرصت سعی می کنم الگوریتم rip را برای مسیریابی توضیح دهم .

LoveLife
March 28th, 2010, 12:33
دوست عزیز شما کارتون رو ادامه بدید ! مهم اینه ذکات علمتون رو بدید !

bidgol
May 12th, 2010, 08:32
دوست عزيز، از اينكه وقت گذاشته ايد و آموزش هاي مفيد ccna را گذاشته ايد ممنونيم، خواهشمنديم در صورت امكان ادامه دهيد.
با تشكر فراوان

Woshka
May 12th, 2010, 09:42
تواضع رو دارید
آدم حال می کنه ;;)

persiansoft
May 12th, 2010, 10:05
دوست عزيز، از اينكه وقت گذاشته ايد و آموزش هاي مفيد ccna را گذاشته ايد ممنونيم، خواهشمنديم در صورت امكان ادامه دهيد.
با تشكر فراوان
حتما دوست عزيز.
در اولين فرصت سعي مي كنم اين آموزش ها را ادامه دهم .
متاسفانه خيلي از دوستان به اين مباحث آشنايي كامل دارند ولي زمان براي آموزش به ديگران قرار نمي دهند .
اميدوارم بقيه هم شروع به آموزش كنند Vahid

تواضع رو دارید
آدم حال می کنه ;;)
دقيقا متوجه نشدم ؟

Woshka
May 12th, 2010, 10:08
میگم آدم متواضعی هستی
آدم در جوار شما ها حال میکنه ;;)

Rapid
May 12th, 2010, 13:22
يكي بياد اسپم ها رو پاك كنه

taghdir
May 16th, 2010, 21:49
[QUOTE=persiansoft;88824]با سلام .
بعد از حدود یک ماه فرصت پیدا کردم یک آموزش جدید قرار بدهم .
امیدوارم دوستان بیشتر به مباحث آموزشی علاقه نشان دهند . اگر دوستان حمایت می کردند PHP هم آموزش می دادم ولی انگار برای مباحث آموزشی انگیزه ای وجود ندارد .
.................................................. ................................
.................................................. ................................
آقا خیلی ممنون .ترو خدا این درس ccna رو کنسل نکنید .اگه میشه php هم بزارید.من به تنهایی این کلاسارو دنبال میکنم ...تا آخر .آقا خیلی گلی ممنون .
این درس ccna رو تا آخر بریم .

key-one
June 12th, 2010, 13:08
با سلام
دوست عزیز واقعا زیبا بود ولی چرا ادامه ندادید

اگه ممکن هست ادامه بده

iman222
September 7th, 2010, 15:16
دوست عریز بسیار آموزشهای خوبی ارائه کردیید لطفا ادامه دهید .. خیلی عالی بود .. منتظر ادامه آموزشها هستم . با تشکر

shaghayegh
December 27th, 2010, 14:53
آموزشتون خيلي عاليه
اميدوارم دلسرد نشيد و ادامه بديد و بقيه جلسات رو هم بزاريد.
ما منتظريم
ممنون

arfr
December 30th, 2010, 01:18
سلام
من هم منون میشم از لطفی که کردید . اگه امکان داره در مورد bgp / rip بیشتر توضیح بدید ممنون

alij00n353
January 5th, 2011, 08:43
سلام.
کارتون خیلی با ارزشه. لطفا ادامه بدین.

shahram2
January 6th, 2011, 15:29
سلام دوست عزیز
من عضو تازه خانواده شما هستم به تازگی شروع به فراگیری شبکه کرده ام ولی بدلیل اینکه شغلم چیز دیگری است خیلی سخت پیش میروم من الان ccnaمیخونم ومتاسفانه بدلیل بیماری مبحث vlan رو از دست دادم حالا ترس عجیبی منو گرفته که نکنه در ادامه کم بیارم میخواستم خواهش کنم اگه کسی رو میتونید معرفی کنید تا یه جلسه خصوصی به من vlan یاد بده تا از کلاسم عقب نیفتم
باسپاس فراوان

mehrane
November 24th, 2011, 15:57
سلام
مباحثتون خیلی عالیه
چرا دیگه ادامه نمیدید؟لطف خیلی بزرگی می کنید =d>=d>

hrs.net
January 19th, 2012, 18:07
باسللم باتشکر ازآموش خوبتان خواهشمندم مواردآموزشی ccna دیگری هم توسط نرم افزار پکت تریسردرسایت قرار دهید

---------- Post added at 06:07 PM ---------- Previous post was at 05:56 PM ----------

باسلام به دوستان اگه علاقمند هستید آموزش نرم افزار پکت تریسر(به صورت تصویری )دنبال کنید سری به سایت زیر بزنید
www.navidweb.co (http://www.navidweb.com/)m

ace_gishniz
January 27th, 2012, 13:09
ممنون خیلی عالی بود. منتظر درسهای بعدی هستیم.

hrs.net
January 29th, 2012, 18:26
با سلام لطفا در مورد تنظیمات روتر وvoip آموزشی راارائه دهید

motc
January 29th, 2012, 18:35
با سلام لطفا در مورد تنظیمات روتر وvoip آموزشی راارائه دهید

انجمن روکامل جستجو میکردی پیدا میکردین.

میتونید از جستجوی در سایت گوگل استفاده کنید. زودتر به نتیجه میرسید.

hrs.net
February 16th, 2012, 14:44
با سلام
خواهش میکنم راه اندازی VOIP توسط Paket tracer را آموزش دهید

hrs.net
February 19th, 2012, 13:48
با سلام وتشکر ازآموزش های خوبتان
میخواستم آموزش راه اندازی یک voip توسط paket tracer را ارائه کنید

leila_tn
August 17th, 2012, 12:37
خیلی خو ب و عالی بود ممنونم:)

kambizmabdi