PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وقتي يك بانك دولتي اسپم كنه!

Rezash
March 15th, 2010, 17:04
از صبح چهار تا ايميل با يك متن يكسان و تكراري و در فواصل زماني مختلف برام اومده

from درگاه پرداخت اينترنتي بانک ملي <***@epayment.bmi.ir>
to ***@gmail.com
date Mon, Mar 15, 2010 at 2:28 PM
subject درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملی ایران ** سال نو مبارک
با يك عكس هم كه تو حالت نقل قول گذاشتن
اگه ميدونستم اين برادرها هم اهل اسپم هستن هيچ وقت اينميلم تو خريد آنلاين نميزدم! :d
:105:

be099
March 15th, 2010, 17:08
اتفاقا منم الان خواستم بیام اینو بگم
از صبح تا حالا گ د مارو ، هیچی هم توش نیست فقط تبریک میگه ، 1 بار تبریک آخه نه دیگه شونصد بار
89.235.64.124

goldstar
March 15th, 2010, 17:51
سلام
اگر مشتری بانک هستین اسپم نیست ....
احتمالا سیستمشون ایراد داره که چند بار فرستادن.

delta
March 15th, 2010, 22:57
آره مشکلی نیست.کلا این بانکهای ایران به هیچ وجه مشکلی نیست.یکبار یک قسط عقب افتاده بود هر نیم ساعت تلفن زنگ میزد کامپیوتری بیایید پولو پرداخت کنید..بیشتر از 8 باز زنگید اعصاب خورد شد رفتیم بانک قسط رو دادیم گفتیم چرا اینقدر زنگ میزنید گفتند ایراد سیستمی بوده..
بماند پول حساب صادرات رو که بانک پولم رو خورد و وقتی رفتم گفتند ماهوارشون قطع شده و پول بی پول @-)

Rezash
March 15th, 2010, 23:14
سلام
اگر مشتری بانک هستین اسپم نیست ....
احتمالا سیستمشون ایراد داره که چند بار فرستادن.

چرا اسپم نيست؟
ايميل رو در فرم خريد آنلاين براي اطلاع از وضعيت سفارش وارد كرديم نه اينكه ذخيره كنند و ما رو عضو خبر نامه اي كنند كه امكان حذف نداره!
احتمال = 1 هست يعني 100 درصد اشكال داره كه 4 بار همچين ايميلي فرستادند ولي خب خيلي ضايعست!

GraphX
March 17th, 2010, 16:36
واسه منم همچين ايميلي اومد جالبيش اينجاس كه ايميلم رو جايي وارد نكردم كه مربوط به بانك باشه

goldstar
March 17th, 2010, 16:39
چرا اسپم نيست؟
ايميل رو در فرم خريد آنلاين براي اطلاع از وضعيت سفارش وارد كرديم نه اينكه ذخيره كنند و ما رو عضو خبر نامه اي كنند كه امكان حذف نداره!
احتمال = 1 هست يعني 100 درصد اشكال داره كه 4 بار همچين ايميلي فرستادند ولي خب خيلي ضايعست!
سلام
در همه جای جهان برای مشتریانشون تبریک سال نو رو میفرستند . بطور مثال پلنت که چهار سال پیش ازش سرویس داشتم هنوز هم هر سال و به مناسبتهای مختلف پیام تبریک میفرسته بدون عضویت در خبرنامه ای چیزی و فقط به خاطر اینکه مشتری هستم
اما اینکه 4 بار بفرستند مشکل داره...

M.S.R
March 18th, 2010, 21:18
برای من تازه امروز فرستاد.

1eng.ir
March 18th, 2010, 21:24
همش یه بار فرستاده که!

from درگاه پرداخت اينترنتي بانک ملي <epay@epayment.bmi.ir>
to eng.fakhraei@gmail.com
date Tue, Mar 16, 2010 at 6:49 PM
subject درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملی ایران ** سال نو مبارک
عکسشم لود میشه ;)

هر کی ناراضیه ایمیل بانک ملیو فیل/تر کنه :-p

Rezash
March 18th, 2010, 22:04
جالبه برا جيميلم 4 بار و ياهوم هم 4 بار اومده!

همش یه بار فرستاده که!

عکسشم لود میشه ;)

هر کی ناراضیه ایمیل بانک ملیو فیل/تر کنه :-p

برا همه چند تا اومده:39:شايد يكي به inbox ت دسترسي داره زده بقيه رو پاك كرده راحت باشي:d

1eng.ir
March 18th, 2010, 22:13
برا همه چند تا اومدهشايد يكي به inbox ت دسترسي داره زده بقيه رو پاك كرده راحت باشي
خدا خیرش بده :d
ایمیلی که واسه خودمم فرستاده بود از trash در اوردم :-p

Techno Pars
March 28th, 2010, 03:09
سلام.
دوستانی که واسشون چند بار ایمیل اومده حتما چند بار از این Gateway برای پرداخت استفاده کردند و ایمیل را وارد کردند.
من 2 بار تا حالا موقع پرداخت ایمیل دادم و این ایمیل هم 2 بار اومد !

1eng.ir
March 28th, 2010, 03:42
سلام.
دوستانی که واسشون چند بار ایمیل اومده حتما چند بار از این Gateway برای پرداخت استفاده کردند و ایمیل را وارد کردند.
من 2 بار تا حالا موقع پرداخت ایمیل دادم و این ایمیل هم 2 بار اومد !

من روزی 3-4 تا پرداخت آنلاین دارم! ولی فقط یه بار اومد ;)