PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افت سطح فرهنگ کاربران و سطح علمی انجمن

TukaNet
August 30th, 2013, 03:12
با سلام

از اواسط سال 2009 در داخل این انجمن فعالیت میکنم

و به عنوان یک کاربر خودم رو در قبال شرایطی که در فروم حاکم هست مسئول میدونم

متاسفانه طی دو سال اخیر سطح علمی فروم افت خیلی شدیدی داشته و نتیجه این رویداد چیزی نبوده به جز خراب شدن جو انجمن !

هدف چنین انجمن هایی به اشتراک گذاری مطالب فنی و بحث در مورد این مطالب هست و در کنار این بحث فعالیت اقتصادی رو هم داریم

ولی همان طور که در جریان هستید انجمن تبدیل شده به جایی برای شکایت کاربران و متاسفانه زیر آب زنی سرویس دهنده ها از یک دیگر

از طرفی سطح سواد عمومی و سطح فرهنگ کاربران واقا پایین آمده ... این مورد از نوشتار ، نوع ادبیات و برخورد کاربران کاملا مشهود است

برخی اوقات عبارات و کلملتی در انجمن به کار برده میشود که اصلا جایشان اینجا نیست و واقعا مایه آبرو ریزی برای این صنف است

فقط قصد انتقاد منفی ندارم ولی فعلا راه حلی هم برای این موارد در ذهن ندارم که پیشنهاد کنم

امیدوارم کاربران با اندکی احترام بیشتر و رعایت بیشتر ادب به مواردی که اشاره کردم پایان دهند

CloudSupport.ir
August 30th, 2013, 04:14
سلام کاربر عزیز

متاسفانه بیشتر دلایل این وضعیت مربوط به خارج از انجمن هست

برای بهتر شدن وضعیت در این انجمن کارهایی رو میشه انجام داد ولی من برای شرایطی که از کنترل من به عنوان کاربر خارج هست خودم رو مثل شما مسئول نمیدونم

mirhendi
August 30th, 2013, 04:48
دلیل افت انجمن ،ادبیات نوشتاری و ... نیست
من خودم سر این موضوع یه پروژه 3 میلیونی را هم از دست دادم!
طرف میگفت چرا اینجوری و عامیانه حرف میزنید؟
گفتم زبانه مادری هست و دیگه خداراشکر همه عادت کردن
الان اگه دقت کنی اونایی که تازه میان تو نت خیلی ادبیاتی حرف میزنند ولی عامیانه حرف زدن علاوه بر جذب بیشتر مشتری،مشکلات زیادی را حل میکنه!
انجمن افت کرده ،البته من 2 ساله که با انجمن اشنا شدم
دلیلشم ارزون بودنه سرور و زیاد بودنه منابع اموزشی هست!
دیگه خودتون تا تهش رو بخونین!

abolfazl201358
August 30th, 2013, 05:38
سطح علمی ؟ عجب حرفی میزنی عمو کو کفش که سطح داشته باشه
تو یکی از این تاپیک ها ی کاربری گیر کرده بود تو کارش خودمم چیزی بلد نیستم ولی راهنمای کردم با ی سرچ کچولو تو گوگل جوابش گیر امد بنده خدا کارش راه افتاد
بعدش یکی ادم کرد یاهو گفت بتو چه ربطی داشت راهنمای کردی مام در جا ایگنور کردیمش ترسیدیم کش دار حوالمون بده ! اینه سطح علمی و فرهنگی :105:

این مورد هم به انجمن ربطی نداره خود کاربرا حالا یا کاربلد یا ناوارد مثل من باید طوری رفتار کنند که سطح عملی و فرهنگی انجمن بالا بره تا کاربران خودشون نخوان مجموعه مدیریت هیچ کاری از دستشون بر نمیاد اینو گفتم کسی گردن مدیرا نندازه این مشکلو .../. :105:

iranistar
August 30th, 2013, 08:27
به نظر من انجمن یکم زیادی اقتصادی شده

خود کاربرای فعال اگر بتونن منابع آموزشی رو بالا ببرند ، مطمئنا کاربرای با تجربه تری جذب انجمن میشوند

من هروز میبینیم
یا فروش سرور ، یا خرید سرو یا هاست و....

تاپیک های اموزشی خیلی کم دیده میشه دیگه

شبیه یه بنگاه معاملات شده

alireza.076
August 30th, 2013, 08:35
به نظر من انجمن یکم زیادی اقتصادی شده

خود کاربرای فعال اگر بتونن منابع آموزشی رو بالا ببرند ، مطمئنا کاربرای با تجربه تری جذب انجمن میشوند

من هروز میبینیم
یا فروش سرور ، یا خرید سرو یا هاست و....

تاپیک های اموزشی خیلی کم دیده میشه دیگه

شبیه یه بنگاه معاملات شده

کاش همون بنگاه معملاتی بود
باز فرهنگ رعایت میشه داخلش!

به نظر من از طرحی که انجمن برنامه نویس بر روی سایت خود پیاده کرده است استفاده کنیم خیلی بهتره از این حالت هست
به این صورت که انجمن آموزشی کاملا جدا بوده و برای خریدُ فروش از اسکریپت زیر استفاده نمودند که به نظر من خیلی جالب هستش
پونیشا :: بازار کار آنلاین (http://ponisha.ir/)
دلیلی که فکر میکنم انجمن اقدام به چنین کاری نکرده، برای داشتن شباهت با wht.com بوده که از اصل پیروی کنه اما وقتی که فرهنگ نباشه چه فایده
اگر انجمن برای مدت کوتاهی قسمتی برای کمک به انجمن پیاده سازی نماید تا خرج این اسکرپتی مشابه با اسکریپت بالا دربیاد ما شاهد این مشکلات نخواهیم بود!

همه ما اینجا خوب میدونیم که هسته تمامی مشکلات از همین بخش فروش میباشد اما متسفانه هیچ اقدامی نمیکنیم

hpnn.wm
August 30th, 2013, 09:04
کاش همون بنگاه معملاتی بود
باز فرهنگ رعایت میشه داخلش!

به نظر من از طرحی که انجمن برنامه نویس بر روی سایت خود پیاده کرده است استفاده کنیم خیلی بهتره از این حالت هست
به این صورت که انجمن آموزشی کاملا جدا بوده و برای خریدُ فروش از اسکریپت زیر استفاده نمودند که به نظر من خیلی جالب هستش
پونیشا :: بازار کار آنلاین (http://ponisha.ir/)
دلیلی که فکر میکنم انجمن اقدام به چنین کاری نکرده، برای داشتن شباهت با wht.com بوده که از اصل پیروی کنه اما وقتی که فرهنگ نباشه چه فایده
اگر انجمن برای مدت کوتاهی قسمتی برای کمک به انجمن پیاده سازی نماید تا خرج این اسکرپتی مشابه با اسکریپت بالا دربیاد ما شاهد این مشکلات نخواهیم بود!

همه ما اینجا خوب میدونیم که هسته تمامی مشکلات از همین بخش فروش میباشد اما متسفانه هیچ اقدامی نمیکنیم

شرمنده ولی ظاهرا تاپیک شما توی قسمت فروش وضعیت خوبی نداره , شما اول به تاپیک خودتون برسید

علت اصلی و اساسی که باعث به وجود اومدن این مشکلات هست اومدن عده ای از افراد نه صرفا 17 ساله و ... ( 25 ساله هم داریم اینجا ) که کلا می ان اسپم می دن
تعداد پست هاشون رو افزایش می دن و میان تاپیک فروش می زنند و به دلیل نا اشنایی با امور کلا همه چی به هم می خوره و تاپیک های شکایت و ... پی در پی به وجود می اد
حالا عده ای می ان و می گن همه از صفر شروع کرده است
بله همه از صفر شروع کردن
خیلی ها رفتن در دانشگاه ها و ... اموزش دیدن و خیلی ها هم بیرون کلاس رفتن
خیلی ها هم از طریق تجربه این کار رو کردن ولی نه تجربه 2-3 روزه
من از 1 سال پیش شروع به فروش کردم و 2 سال فقط در این انجمن اموزش دیدم واسه خودم تست کردم و ...
ولی الان هر کی که تازه عضو شده بدون اینکه هیچ پشتوانه علمی داشته باشه
با ارسال اسپم و پست های چرت و پرت افزایش پست می دند تا به 100 برسند بعد فروش می کنند
در ضمن هیچ ربطی به سن نداره
همه می گن دانیال 17 سال داشت البته من باور نمی کنم
اما می شد گفت پست هاش همه حرفه ای و خوب بودن
به هر حال به نظر بنده عوامل و مشکلات این ها هستند البته به نظر بنده

یا حق

alireza.076
August 30th, 2013, 09:08
شرمنده ولی ظاهرا تاپیک شما توی قسمت فروش وضعیت خوبی نداره , شما اول به تاپیک خودتون برسید

علت اصلی و اساسی که باعث به وجود اومدن این مشکلات هست اومدن عده ای از افراد نه صرفا 17 ساله و ... ( 25 ساله هم داریم اینجا ) که کلا می ان اسپم می دن
تعداد پست هاشون رو افزایش می دن و میان تاپیک فروش می زنند و به دلیل نا اشنایی با امور کلا همه چی به هم می خوره و تاپیک های شکایت و ... پی در پی به وجود می اد
حالا عده ای می ان و می گن همه از صفر شروع کرده است
بله همه از صفر شروع کردن
خیلی ها رفتن در دانشگاه ها و ... اموزش دیدن و خیلی ها هم بیرون کلاس رفتن
خیلی ها هم از طریق تجربه این کار رو کردن ولی نه تجربه 2-3 روزه
من از 1 سال پیش شروع به فروش کردم و 2 سال فقط در این انجمن اموزش دیدم واسه خودم تست کردم و ...
ولی الان هر کی که تازه عضو شده بدون اینکه هیچ پشتوانه علمی داشته باشه
با ارسال اسپم و پست های چرت و پرت افزایش پست می دند تا به 100 برسند بعد فروش می کنند
در ضمن هیچ ربطی به سن نداره
همه می گن دانیال 17 سال داشت البته من باور نمی کنم
اما می شد گفت پست هاش همه حرفه ای و خوب بودن
به هر حال به نظر بنده عوامل و مشکلات این ها هستند البته به نظر بنده

یا حق

شرمنده اما اگر میخواهید فرهنگ سازی کنید پیشنهاد میدم اول از خودتون شروع کنید
شما خدا هم اگه باشی باز هم ضد خواهی داشت عزیز :)

hpnn.wm
August 30th, 2013, 09:16
عزیز بنده فرهنگم به اندازه ای زیاد هست که توی خود تاپیک هام گفتم " لطفا بنده رو تایید نفرمایید چون با قوانین انجمن مخالف هست "
در ضمن چیزی هم که گفتم جز واقعیت نبوده
عزیز یه صفحه شکایت , دو صفحه , ... چند صفحه ؟
9 صفحه از تاپیک فروشتون تمام کمال شکایت هست به همراه مدارکش
البته تک و توک چند نفری هم شما رو تایید کردن
این قضیه اصلا به بنده و همکاران مرتبط نیست , به شما و خریداراتون ربط داره
ولی به من یکمی سنگین اومد که شما با وجود اون همه مشکلات اومدید اینجا و پست گذاشتید
به هر حال من قصد تخریب ندارم و اگر هم باعث توهین به شما شده عذر می خوام

یاحق

Yas-Host
August 30th, 2013, 09:24
با سلام.
تمامی مسائل برای دوران تابستان بود که داره تموم میشه و بزودی همه چی مثل قبل بر میگردد.
و در مورد فرهنگ سازی باید بگم که هر کسی در ایران فرهنگ خاص خودشون رو دارند برای مثال یکی عامیانه حرف میزند یکی هم (کتابی) یا هر جوری که خودشون راحت تر باشند و به انجمن مربوط نمیشود.
برای مثال در زبان ترکی یک کلمه جوری دیگر تلفظ می شود و جای دیگر یک موضوع دیگر.....
برای مثال خود بنده تا بحال به کسی نگفتم داداش ولی خیلی از دوستان این کلمه رو به کار میرند به این دلیل که فرهنگ شهری شون هم اینجوری بوده.
اول به فرهنگ خانواده. سطح سواد خانواده . تریبت و زندگی شخصی نیز بر میگردد.
البته کسی نباید زندگی شخصی خودشو وارد کار کنه چون مطمئنا ضربه میخوره.

فرهنگ ایران خراب شده است و همچنین طرز برخورد مشتری ها .! کسانی مثل پارسیان یا گردی میان و اعتماد مشتریان رو نسبت به بقیه سرویس دهنده ها خراب میکنند و همین باعث میشه طرز برخورد دوستان هم عوض بشه.
و اینم بگم بعضی از دوستان اصلا از فرهنگ بو نبرده و باید کتاب های اول دبستان رو یک دوره و تست اموزش بکنند مطمئنا قبول نخواهند شد.

اگر شما دقت کنید اگر یک افر سرور مجازی در انجمن زده بشه ظرف 10 دقیقه به سه صفحه میرسد ولی یک سوال دو روز جواب داده نخواهد شد به این دلیل که دوستان جواب رو بلد هستند ولی مغروری اجازه نمیده کسی به کسی دیگه کمک کنه و همین مسئله هم باعث افت سطح عملی انجمن شده......

و همین الان در این تاپیک داره یک به اصطلاح دعوا شکل میگیره که نمونه بارزش پست بالای بنده هست.

امیدوارم این جامعه روزی درست بشه و همه چی مثل قبل بازگردد.

آرزوی سلامتی برای تمامی دوستان و همکاران عزیز را دارم.

موفق و پیروز باشید.

alireza.076
August 30th, 2013, 09:24
عزیز بنده فرهنگم به اندازه ای زیاد هست که توی خود تاپیک هام گفتم " لطفا بنده رو تایید نفرمایید چون با قوانین انجمن مخالف هست "
در ضمن چیزی هم که گفتم جز واقعیت نبوده
عزیز یه صفحه شکایت , دو صفحه , ... چند صفحه ؟
9 صفحه از تاپیک فروشتون تمام کمال شکایت هست به همراه مدارکش
البته تک و توک چند نفری هم شما رو تایید کردن
این قضیه اصلا به بنده و همکاران مرتبط نیست , به شما و خریداراتون ربط داره
ولی به من یکمی سنگین اومد که شما با وجود اون همه مشکلات اومدید اینجا و پست گذاشتید
به هر حال من قصد تخریب ندارم و اگر هم باعث توهین به شما شده عذر می خوام

یاحق

دوست عزیز به جای کوته فکر بهتر نیست کمی جامع تر فکر کنید؟ :)
پست من رو بخوان خوب شما، غیر از اینکه استفاده از یه اسکریپت برای بالا رفتن سطح آموزش انجمن مطلبی درباره قیمت فروش، کیفیت، شکایت و ....... .ذکر شده که شما برای خودتون همینجوری میپرونید؟!
اصلا این تاپیک چه ربطی به این موضوع داره؟!!
برای همینه که میگم اول از خودتون شروع کنید برای فرهنگ سازی! من که حرفی از فرهنگ سازی نزدم این شمایی که دارید میگید!

mehrshad.ho
August 30th, 2013, 09:36
متاسفانه باید گفت با نظر استارتر موافق هستم
از مدتی که با انجمن آشنا شدم تا به الان وضعیت بد و بد تر شده است

من یکی از دلایل رو ارزون فروشی همکاران میدونم، مثلا رم 1 گیگ 10 تومان، این باعث میشه کاربر ارزش کار رو پایین بدونه و فکر کنه چیزه بی ارزش می خره و به همین دلیل میتونه هر جور که دوست داشت با هاستینگ ها صحبت کنه
کاربر باید ادب کافی رو برای صحبت با اپراتور هاستینگ داشته باشد و اگر به مشکل می خوره در کمال ادب مشکل رو بیان کنه، بار ها دیده شده کاربران وقتی مشکل دارند با همان تیکت اول شروع به صحبت های بی معنی آقا بدو ، آقا کجایی و . . . می کنند.

پیشنهاد من این هست که فرهنگ سازی از جامعه کوچک داخلی همان هاستینگ شروع بشه، مثلا اخلاق من طوری هست که اگر کاربری در تیکت بی احترامی کند درجا کلیه سرویس هاش رو مسود می کنم و تا معذرت خواهی نکند سرویسش را باز نمی کنم، این باعث میشه کاربر بداند دارد با یک مرکز میزبانی وب صحبت می کند نه با نوکر خودش

Yas-Host
August 30th, 2013, 09:42
متاسفانه باید گفت با نظر استارتر موافق هستم
از مدتی که با انجمن آشنا شدم تا به الان وضعیت بد و بد تر شده است
من یکی از دلایل رو ارزون فروشی همکاران میدونم، مثلا رم 1 گیگ 10 تومان، این باعث میشه کاربر ارزش کار رو پایین بدونه و فکر کنه چیزه بی ارزش می خره و به همین دلیل میتونه هر جور که دوست داشت با هاستینگ ها صحبت کنه
کاربر باید ادب کافی رو برای صحبت با اپراتور هاستینگ بدونه و اگر به مشکل می خوره در کمال ادب مشکل رو بیان کنه، بار ها دیده شده کاربران وقتی مشکل دارند با همان تیکت اول شروع به صحبت های بی معنی آقا بدو ، آقا کجایی و . . . می کنند
پیشنهاد من این هست که فرهنگ سازی از جامعه کوچک داخلی همان هاستینگ شروع بشه، مثلا اخلاق من طوری هست که اگر کاربری در تیکت بی احترامی کند درجا کلیه سرویس هاش رو مسود می کنم و تا معذرت خواهی نکند سرویسش را باز نمی کنم، این باعث میشه کاربر بداند دارد با یک مرکز میزبانی وب صحبت می کند نه با نوکر خودش

تایید میشه.
مشتری میاد به ما میگه که فلان جا هاست 1 گیگ رو 2 هزار تومان میده و میخواد دیگه مارو بزنه......!
چند وقت پیش یکی از کاربران در یاهو سرویس خودشون رو تمدید نکرده بودن که ما هم ساسپند کرده بودیم که اومده بودن میگفتن شما اینجوری و شما اونجور دیگه ....!

امیدوارم از این به بعد به توکل بر خدا اوضاع بهتر بشه و فرهنگ هم عوض بشه.

موفق باشید.

medianet
August 30th, 2013, 09:52
قسمتی از دلایل رو من همون بخش فروش میدونم و باید کنترل بشه
اما واقعا فقط همین نیست دوستان !!!
اگر دقت کرده باشین توی انجمن افرادی هستند که با ارائه سرویس های بدون کیفیت و یا در بعضی موارد پول تمدید سرویس خودشون رو ندارند ، که با پول و اعتماد مردم بازی می کنند و حقشونه که توی انجمن ازشون شکایت بشه و به همه معرفی بشن
بنظرم این تفکر در مورد این جور موارد درست نیست
پیشنهاد میدم روی مواردی که انجمن را به حاشیه میکشه تمرکز کنیم

GOD
August 30th, 2013, 10:44
توی همین تاپیک هم که برای بررسی مشکلات انجمن زحمت کشیدید زدید دارید باهم کل کل و دعوا میکنید شما که یوزرهای باتجربه ای هستید
پس نمیشه از کاربری که بخاطر تهیه سرویس مورد نظرش با انجمن اشنا شده بعد هم سرویسش مطابق میلش یا تعهد فروشنده نبوده توقع زیادی داشت
====
اگه پیشنهادی دارید لطف موردی بفرمایید اگه خوب باشه انجما میشه

VPS24.ir
August 30th, 2013, 10:53
دلیل عمده این مشکلات ضعف مدیریتی و باند و باندبازی مدیران این انجمن هست!
شما برو بگرد ببین چند تا از اعضای که فعال هستند مال سالهای 2009 و 2010 هستند؟!
یک سری بچه هم ریختن تو این انجمن دم به دقیقهآفر میدن! یک سری دیگه هم واسه پاچه خواری و تخفیف گرفتن از طرف یا با اصرار فروشنده هی میان ازش تعریف و تمجید میکنن! قیافه شون هم بعد از دان شدن سرویس هاشون دیدنیه!!!
جناب توکانت شما که به دنبال سطح علمی و آموزشی انجمن هستید چرا تاپیک های آموزشی ازتون کمتر یا اصلا دیده نمیشه؟!

mizbanaval
August 30th, 2013, 11:02
سلام
وضعیت انجمن خیلی خرابه
کاش بخش فروش کلا بسته بشه
-هم ما راحت شیم
- مدیرا هر روز نیان تاییدارو پاک کنن ما هم انقدر اعصابمون خورد نشه :دی
- کسانی که میان تو کار هاستینگ بدونن برای رقابت باید هزینه کنند مثل تبلیغات ملیونی و ...
-تاپیک شکایت و ... کلا بسته میشه
-فقط و فقط انجمن برای تبادل اطلاعات تخصصی بکار میره
و ....
ما راضیم با اینکه 80 درصد فروشم از انجمن هست ولی بخش فروش بسته بشه و فقط برای تبادل نظر و اطلاعات انجمن باشه
تا چند وقت دیگه هم تصمیم داریم اصلا تاپیک فروش پست ندیم تو انجمن اقا میاد از من سرویس میگیره بعد کیفیت و کلی تعریف و تمجید ماه بعد میگه اگه تخفیف ندی میرم از همکارت میگیرم تو انجمن تاپیک زده :دی اصلا واسمون فرقی نداره طرف تمدید کنه یا نه اما این نوع برخوردش واقعا اذیت کنندست :دی
ارادت

GOD
August 30th, 2013, 11:11
یک سری بچه هم ریختن تو این انجمن دم به دقیقهآفر میدن! یک سری دیگه هم واسه پاچه خواری و تخفیف گرفتن از طرف یا با اصرار فروشنده هی میان ازش تعریف و تمجید میکنن! قیافه شون هم بعد از دان شدن سرویس هاشون دیدنیه!!!
جناب توکانت شما که به دنبال سطح علمی و آموزشی انجمن هستید چرا تاپیک های آموزشی ازتون کمتر یا اصلا دیده نمیشه؟!
مسلما همه تو کارشون ضعف دارند
خوشحال میشم ضعف هامون رو بهمون بگید تا برطرف کنیم
یا مثلا بگید من تو کدوم باند هستم/:)
======
یکی از مشکلات بزرگ توی فروم اینه که اکثر کاربرا قوانین رو رعایت نمیکنند فکر میکنند قوانین برای بقیه هست
وقتی هم تذکر میدم بهشون میکند چرا گیر دادی به من برو تاپیک فلانی و فلانی وفلانی رو ببین
خوب هرکی اینطوری بخواد فکر کنه که یچی دیگه

VPS24.ir
August 30th, 2013, 12:11
مسلما همه تو کارشون ضعف دارند
خوشحال میشم ضعف هامون رو بهمون بگید تا برطرف کنیم
یا مثلا بگید من تو کدوم باند هستم/:)
======
یکی از مشکلات بزرگ توی فروم اینه که اکثر کاربرا قوانین رو رعایت نمیکنند فکر میکنند قوانین برای بقیه هست
وقتی هم تذکر میدم بهشون میکند چرا گیر دادی به من برو تاپیک فلانی و فلانی وفلانی رو ببین
خوب هرکی اینطوری بخواد فکر کنه که یچی دیگه

با مدیران سبز رنگ کاری ندارم چون دسترسی خاصی ندارند جز کمک به موضوعات انجمن! ولی مدیران به اصطلاح ارشد یکی از یکی دیگه داغون تر هستند در مدیریت! و بر اساس باند و باند بازی پیش میرن!
حرف نمیزنم که بن بشم! ولی هم خودشون میدونن چه کار کردن هم کاربران میدونن!
Vahid که هیچوقت در انجمن دیده نمیشه!
s.w.a.t هم منتظره مثل گانگسترها خودشو خیلی سطح بالا نشون بده و تاپیک های خاتمه پیدا کرده به رداستیشن و آلما هاست رو ماسمالی کنه
Am!r هم که قربونش برم بویی از هاستینگ نداره و دنبال کارهای خودشه و فقط بلده به رفیقاش حال بده و تاپیک این و اونو حذف کنه و هر کدوم از رفیقاش حال کردن بهش میگن فلانی و بن کن و فلان تاپیک رو باز و بسته کن اینم انجام میده ...
به غیر از وحید ! سوات و امیر چند تاپیک آموزشی دارند؟!چقدر به کاربران کمک میکنند؟ چقدر باعث افزایش سطح علمی و فرهنگ کاربران انجمن شدند؟! جز اینکه فقط انجمن رو به حاشیه ببرن!
Aria مدتی بود که مدیریت انجام میداد! نمیدونم چی شد یه دفعه غیبش زد! ولی خدا وکیلی هر موقع مشکل داشتی کمکت میکرد چه با هزینه چه بدون هزینه! سطح علمیش هم از کل مدیرا بالاتر بود و در مدیریتش هم جدی بود. شاید اشتباه داشت ولی تار موش میارزید به کارهای گندیده مدیران ارشد
Veria هم که کلا نیست. اگر هم هست دنبال کارهاش با توکانت هست :)

hpnn.wm
August 30th, 2013, 12:40
با مدیران سبز رنگ کاری ندارم چون دسترسی خاصی ندارند جز کمک به موضوعات انجمن! ولی مدیران به اصطلاح ارشد یکی از یکی دیگه داغون تر هستند در مدیریت! و بر اساس باند و باند بازی پیش میرن!
s.w.a.t هم منتظره مثل گانگسترها خودشو خیلی سطح بالا نشون بده و تاپیک های خاتمه پیدا کرده به رداستیشن و آلما هاست رو ماسمالی کنه
Am!r هم که قربونش برم بویی از هاستینگ نداره و دنبال کارهای خودشه و فقط بلده به رفیقاش حال بده و تاپیک این و اونو حذف کنه و هر کدوم از رفیقاش حال کردن بهش میگن فلانی و بن کن و فلان تاپیک رو باز و بسته کن اینم انجام میده ...
به غیر از وحید ! سوات و امیر چند تاپیک آموزشی دارند؟!چقدر به کاربران کمک میکنند؟ چقدر باعث افزایش سطح علمی و فرهنگ کاربران انجمن شدند؟! جز اینکه فقط انجمن رو به حاشیه ببرن!
Aria مدتی بود که مدیریت انجام میداد! نمیدونم چی شد یه دفعه غیبش زد! ولی خدا وکیلی هر موقع مشکل داشتی کمکت میکرد چه با هزینه چه بدون هزینه! سطح علمیش هم از کل مدیرا بالاتر بود و در مدیریتش هم جدی بود. شاید اشتباه داشت ولی تار موش میارزید به کارهای گندیده مدیران ارشد

چه جالب واسه خودتون می برین و می دوزید !!
خوب دیگه چی ؟
کاربر 2 هفته پیش اومده داره نظر در مورد مدیران ارشد می ده !!
عزیز یا مولنی یوزر هستی یا تازه کار هستی که فقط قصد تخریب داری
لطف کن اگر مدیران و قوانین انجمن رو دوست نداری , از اینجا بزن به چاک

iranistar
August 30th, 2013, 12:48
والا من از سال 2009 بودم اینجا اون سالهای اول اکثرا تاپیک ها آموزشی بود و خیلی عالی بود همه باهم تبادل نظر داشتن اما حالا یا دعواس ، یا فروشه ، یا انتقاد پیشنهاد یا یکی میاد میگه چرا بن شدم نشدم یا زیر آب یکدیگر رو میزنن و....

مدیرا باید سعی کنند بخش های فروش رو فکر میکنم ساماندهی کنن

j4b3r
August 30th, 2013, 13:09
سلام
یه نکته رو عرض کنم سیاست های مدیران هم بی تاثیر نبوده توی این موضوع
به شخصه تعداد زیادی تاپیک آموزشی توی انجمن دارم.
و همیشه سعی داشتم که میزان تاپیک های بیشتر بشه.
و مدت هاست ایمیل ارسال کردم برای مدیر شدن توی بخش های آموزشی . متاسفانه حتی به ایمیل ها پاسخ نمیدین(هیچ ارزشی بریا کاربران قاءل نمی شوید.)
همکار عزیز آقای tukanet شما که با یوزر دیگتون مدیر انجمن هستید یک بار سعی کردید پیگیر این موضوعات باشید؟
این از منی که دوست دارم فعالیت کنم ولی چرا توی ذوق من میخوره؟
چون خیلی از رفتارها درست نیست و تبعیض های خاصی مشاهده شد.
امیدوارم مدیارن انتقاد پذیری بیشتری از خودشون نشون بدن تا بشه وضعیت رو بهتر از گذشته کرد.
جایی که راه انتقاد بسته باشه روندی جز زوال نداره

TukaNet
August 30th, 2013, 13:10

شما کل پست های من رو تک تک بررسی کردید که این طور قاطع حرف میزنید ؟

اگر دقت کنید پست های فروش و متفرقه شمرده نمیشه پس این 1500 پست بنده کجا بوده؟

یکی از مشکلات ما همین رعایت نکردن احترام و حریم شخصی هر کس هست ...

عزیز من اینجا مدرسه نیست که مدیر و ناظم هر روز حظور داشته باشند و ملت رو ادب کنند

وحید خودش هزار جور کار داره و انتظاری ازش نداریم ... از وحید برای این که سایت همیشه آنلاین هست و داریم داخلش کار میکنیم باید متشکر هم باشیم

از طرفی مشکل ما مدیریت و فروش و ... نیست ... مشکل ما عدم وجود فرهنگ هست که داخل همین تاپیک هم به وضوح خودش رو نشون داد !

Veria
August 30th, 2013, 13:19

جناب VPS24 یا بهتره بگم آقای م..... اولا که من 24 ساعته توی فروم هستم اما به دلایلی به صورت invisible
به همین دلیل من رو نه در لیست آنلاین ها و نه در لیست بازدید کنندگان زیر تاپیک میبینید!

درمورد موضوع دوم هم این قضیه رو ثابت کنید!
این پست های من هست:
http://www.webhostingtalk.ir/search.php?do=finduser&userid=725&contenttype=vBForum_Post&showposts=1 (http://www.webhostingtalk.ir/search.php?searchid=2369329)
من به جز کمک به کاربران و کنترل قوانین فعالیتی ندارم!

جناب آریا هم به دلیل کلاهبرداری عظیم در خارج از انجمن اخراج شدن!

در نهایت شمایی که ادعا دارید بهتره قوانین رو بخونید!
ادبیات شما نمونه بارز مواردی هست که در این تاپیک مورد انتقاد قرار گرفته...

در صورت داشتن انتقاد از يک مدير لطفا در صورت تمايل به وسيله پيغام خصوصي‌ آنرا براي ديگر مديران ارشد ارسال نمائيد، چنانچه انتقاد و يا اعتراض نسبت به عمل يا رفتار مديري در انجمن داريد لطفا آنرا فقط از طريق پيغام خصوصي‌ براي مديريت سايت‌ : ارسال نمائيد تا به موضوع رسيدگي‌ و در صورت لزوم مشورت هاي لازم انجام شود . همچنين ميتوانيد از قسمت تماس با ما براي مدير انجمنها ايميل ارسال کنيد .

درضمن شما با همین چند روز عضویت به این نتیجه رسیدید؟!!
قطعا خیر! شما مالتی یوزر .... کاربر قدیمی و بن شده هستید!
بعد از پاسختون به این تاپیک دسترسی شما به انجمن مسدود میشه...

behrooz_iri
August 30th, 2013, 13:22
خودتون با هم نمیسازید تقصیر مدیران چیه ؟ تو همین سه صفحه به جای گفتگوی درست و ارائه راهکار عین بچه دبستانی ها با هم دعوا میکنید :66:

TukaNet
August 30th, 2013, 13:30
سلام
و مدت هاست ایمیل ارسال کردم برای مدیر شدن توی بخش های آموزشی . متاسفانه حتی به ایمیل ها پاسخ نمیدین(هیچ ارزشی بریا کاربران قاءل نمی شوید.)
همکار عزیز آقای tukanet شما که با یوزر دیگتون مدیر انجمن هستید یک بار سعی کردید پیگیر این موضوعات باشید؟
امیدوارم مدیارن انتقاد پذیری بیشتری از خودشون نشون بدن تا بشه وضعیت رو بهتر از گذشته کرد.

کدوم یوزرم دوست عزیز؟

چرا فکر میکنید مشکل انجمن مدیریت و مدیران هستند؟

استفاده از کلمات و عباراتی مثل "داداش" ، "حاجی" ، "کپی کنی فحش میخوری" ، "تو نمی فهمی" ، "تو سوادت نمیرسه" واقعا به کار مدیران مربوطه؟

داخل چند انجمن دیگر هم فعالیت میکنم ولی هرگز ندید کسی از این کلمات و عبارات استفاده کند ، این مربوط به فرهنگ شخص هست نه مدیریت انجمن

اینکه مدیریت هم ضعف هایی داره چیز پنهانی نیست ، بشر به واسطه بشر بودنش همیشه دارای مقداری خطاست ولی باید سعی در اصلاح آن داشته باشد

j4b3r
August 30th, 2013, 13:40
کدوم یوزرم دوست عزیز؟

چرا فکر میکنید مشکل انجمن مدیریت و مدیران هستند؟

استفاده از کلمات عباراتی مثل "داداش" ، "حاجی" ، "کپی کنی فحش میخوری" ، "تو نمی فهمی" ، "تو سوادت نمیرسه" واقعا به کار مدیران مربوطه؟

داخل چند انجمن دیگر هم فعالیت میکنم ولی هرگز ندید کسی از این کلمات و عبارات استفاده کند ، این مربوط به فرهنگ شخص هست نه مدیریت انجمن

اینکه مدیریت هم ضعف هایی داره چیز پنهانی نیست ، بشر به واسطه بشر بودنش همیشه دارای مقداری خطاست ولی باید سعی در اصلاح آن داشته باشد
سلام
من هم سایر انجمن ها فعالیت میکنم.
ولی باید اینو قبول کنید که اینجا هم بعضی تبعیض ها انجام میشه که خیلی یوزر ها رو دل چرکین میکنه از انجمن .
من دوست ندارم این مساءل رو مطرح کنم.
ولی اگر مدیران دوست داشته باشند عمومی یا خصوصی می تونم صحبت کنم.
الان اصلا جو صمیمی در انجمن وجود نداره و باعث فقط برای مبادلات تجاری توی انجمن حضور پیدا کنند کاربران.
در مورد این صحبتتون هم :

کدوم یوزرم دوست عزیز؟
فکرکنم من اشتباه کردم. در این مورد معذرت میخوام.

VPS24.ir
August 30th, 2013, 13:54
جناب VPS24 یا بهتره بگم آقای م..... اولا که من 24 ساعته توی فروم هستم اما به دلایلی به صورت invisible
به همین دلیل من رو نه در لیست آنلاین ها و نه در لیست بازدید کنندگان زیر تاپیک میبینید!

این پست های من هست:
http://www.webhostingtalk.ir/search.php?do=finduser&userid=725&contenttype=vBForum_Post&showposts=1 (http://www.webhostingtalk.ir/search.php?searchid=2369329)

در صورت داشتن انتقاد از يک مدير لطفا در صورت تمايل به وسيله پيغام خصوصي‌ آنرا براي ديگر مديران ارشد ارسال نمائيد، چنانچه انتقاد و يا اعتراض نسبت به عمل يا رفتار مديري در انجمن داريد لطفا آنرا فقط از طريق پيغام خصوصي‌ براي مديريت سايت‌ : ارسال نمائيد تا به موضوع رسيدگي‌ و در صورت لزوم مشورت هاي لازم انجام شود . همچنين ميتوانيد از قسمت تماس با ما براي مدير انجمنها ايميل ارسال کنيد .

در مورد فعالیت شما و سطح سواد شما حرفی نیست ولی بعد از چند مدت خبری از شما نیست تا زمانی که بنده اسم شما رو بردم و دوست عزیزتون لینک تاپیک رو بهتون دادن و اومدید اینجا پاسخ دادید!
حرف کلی بنده با سه نفر اول انجمن بود که به قول خودتون بیکار نیستند! اگر بیکار نیستند یک فرد دیگر رو قرار بدند تا پاسخ ایمیل ها و ... رو بده! وحید وقت نداره! سوات چی؟ امیر چی؟

اینم نتیجه انتقاد کوچیک از مدیران که قراره بن بشیم :)
کمی انتقاد پذیر باشید...
بنده حرف بدی نزدم . خود کاربران نتیجه بگیرند که مدیران انتقاد ناپذیر بخاطر یک پست چه بلایی سر ما قراره بیارند!
بنده ذکر خیر انجمن رو از پی تی و باقی دوستانم شنیدم!

بن کردن شما نشان از ضعف مدیریتی شماست و اگر بن نکنید نشان از انتقاد پذیر بودن شماست! این حرف من نیست حرف خیلی از کاربران هست! منتها بعضی ها بدلیل ترس از بن شدن حرف نمیزنن!خودتون حرکت خودتون رو ببینین! من تازه وارد رقبت نمیکنم با مدیرا در بیفتم!
نتیجه حرف: آقا با عرض معذرت بنده شرمنده هستم که حرف زدم همه حرف ها دروغ بوده و شما جزو مدیران ارشد این مرز و بوم و مبرا از هرگونه عیب و ایراد هستید و افراد بسیار انتقاد پذیرید! خواهشمندیم ترو خدا تو رو جان هر کی دوست داری و وجدان داری بن نکن :| :| :|

alireza.076
August 30th, 2013, 13:57

این پست های من هست:

2 هفته هستش که چند بار از بخش تماس با ما پیغام فرستادم!
به ایمیل آقا مصطفی ایمیل زدم!
به ایمیل آقا امیر هم دیروز ایمیل زدم!
برای آقا بهروز هم پ.خ زدم!
ریپورت هم دادم!

هیچ کدوم جوابی ندادند :)

بین مدیر ها حقیقتش رو من بگم نیاز به فرق گذاشتن داره، من ادمی نیستم که بین افراد فرق بزارم اما حقیقتش رو بگم بین مدیر ها فقط روی شما و آقا امیر حساب باز میکنم که متسفانه نتیجه هم نمیگیرم
6 ماه از انجمن به دلیل بالا اوردن تاپیک فروش بی محتوا بن شدم اما در حالی که خود مدیران به قانونی که خودشونت گذاشتند متسفانه عمل نمیکنند و انتظار دارند ما ها که کاربر هستیم کامل عمل کنیم و دست از پا خطا نکنیم
بابت ایجاد چنین انجمنی من خیلی از شما تشکر میکنم اما به هر حال شما وظیفه مدیریت رو قبول کردید و با این موارد باید کنار بیاید

VPS24.ir
August 30th, 2013, 14:06
شما کل پست های من رو تک تک بررسی کردید که این طور قاطع حرف میزنید ؟

اگر دقت کنید پست های فروش و متفرقه شمرده نمیشه پس این 1500 پست بنده کجا بوده؟

یکی از مشکلات ما همین رعایت نکردن احترام و حریم شخصی هر کس هست ...

عزیز من اینجا مدرسه نیست که مدیر و ناظم هر روز حظور داشته باشند و ملت رو ادب کنند

وحید خودش هزار جور کار داره و انتظاری ازش نداریم ... از وحید برای این که سایت همیشه آنلاین هست و داریم داخلش کار میکنیم باید متشکر هم باشیم

از طرفی مشکل ما مدیریت و فروش و ... نیست ... مشکل ما عدم وجود فرهنگ هست که داخل همین تاپیک هم به وضوح خودش رو نشون داد !

بنده عذر میخوام از شما! و باقی دوستان اشتباه کردم حرفی زدم و همگی کار بلد هستید! میترسم سرور بنده که ازتون خریدم بسته بشه! :( تو تیکت ها انتقاد پذیرتر نشون میدادید :(

در مورد عدم وجود فرهنگ منظورتون چه فرهنگیه؟ فرهنگ فقط در رفتار نیست. بلکه آدم باید فرهنگ انتقاد پذیری هم داشته باشه×

alireza.076
August 30th, 2013, 14:09
در مورد فعالیت شما و سطح سواد شما حرفی نیست ولی بعد از چند مدت خبری از شما نیست تا زمانی که بنده اسم شما رو بردم و دوست عزیزتون لینک تاپیک رو بهتون دادن و اومدید اینجا پاسخ دادید!
حرف کلی بنده با سه نفر اول انجمن بود که به قول خودتون بیکار نیستند! اگر بیکار نیستند یک فرد دیگر رو قرار بدند تا پاسخ ایمیل ها و ... رو بده! وحید وقت نداره! سوات چی؟ امیر چی؟

اینم نتیجه انتقاد کوچیک از مدیران که قراره بن بشیم :)
کمی انتقاد پذیر باشید...
بنده حرف بدی نزدم . خود کاربران نتیجه بگیرند که مدیران انتقاد ناپذیر بخاطر یک پست چه بلایی سر ما قراره بیارند!

بن کردن شما نشان از ضعف مدیریتی شماست و اگر بن نکنید نشان از انتقاد پذیر بودن شماست! این حرف من نیست حرف خیلی از کاربران هست! منتها بعضی ها بدلیل ترس از بن شدن حرف نمیزنن!خودتون حرکت خودتون رو ببینین! من تازه وارد رقبت نمیکنم با مدیرا در بیفتم!
نتیجه حرف: آقا با عرض معذرت بنده شرمنده هستم که حرف زدم همه حرف ها دروغ بوده و شما جزو مدیران ارشد این مرز و بوم و مبرا از هرگونه عیب و ایراد هستید و افراد بسیار انتقاد پذیرید! خواهشمندیم ترو خدا تو رو جان هر کی دوست داری و وجدان داری بن نکن :| :| :|

انتقاد کردن با افسانه ساختن فرق داره دوست عزیز!
تعداد کم مدیریت باعث ایجاد مشکلات شده حق هم میدم که 4 تا ایمیلُ‌ پیغام رو جواب نمدند سرشون شلوغه، اما توهین نکنید به کسی!

VPS24.ir
August 30th, 2013, 14:11
انتقاد کردن با افسانه ساختن فرق داره دوست عزیز!
تعداد کم مدیریت باعث ایجاد مشکلات شده حق هم میدم که 4 تا ایمیلُ‌ پیغام رو جواب نمدند سرشون شلوغه، اما توهین نکنید به کسی!

شما یک خط نشون بده بنده به مدیران توهین کرده باشم؟!
بنده انتقاد کردم که هیچ کس سر جای خودش وظیفه ای که برعهده گرفته رو قبول نمیکنه
اگر وظیفه ای رو برعهده گرفتی نباید منت بزاری یا بگی وقت ندارم پس وظیفه ای رو برعهده نگیر!
انتقاد کردن توهین نیست!

ULTRAWEB
August 30th, 2013, 14:31
توی انجمنی که مدیرانش وقت رسیدگی به مسائل کاربرانش رو ندارن از کاربران چه توقعی میشه داشت
حدود یک هفته است دارم به مدیران ایمیل میزنم برای رفع مشکلم دوبار توی یک هفته ولی انگار نه انگار
برای بن کردن کاربر همیشه وقت هست ولی برای جواب ایمیل دادن اون کاربر بدبخت نه؟!
دیشب هم با کمال ادب و احترام مشکلم رو گفتم کسی نیومد چیزی بگه تاپیک پاک شد تاپیک زدم گفتم چگونه باید نامه بزنم جواب بگیرم بازم خبری نشد
وقتی واقعا باکاربران موردی برخورد میشه و مشکلات جدی تری هست و حل نمیشن چه توقع های بی جایی هست برای پایین بودن سطح علمی انجمن
گوش برای شنیدن حرف حساب و منطقی نیست نه کاربر نه مدیر برای این هست که این موارد بوجود میاد .
برای من ثابت شده اگر حق با من کاربر باشه و مدیران اگر اینجا اشتباهی رو مرتکب شن یا جواب کاربر رو نمیدن یا تاپیک ها رو پاک میکنن حتی اگر صدبارنوشته باشی عزیزم قوربونت برم و....و با کمال ادب و احترام صحبت کرده باشی و بخوای یک جواب بگیری
حقم دارن سایت مال خودشونه و اختیارش رو دارن ولی کاش اینجا فروم نبود و محلی برای بحث و تبادل نظر اعضا نبود

alireza.076
August 30th, 2013, 14:34
توی انجمنی که مدیرانش وقت رسیدگی به مسائل کاربرانش رو ندارن از کاربران چه توقعی میشه داشت
حدود یک هفته است دارم به مدیران ایمیل میزنم برای رفع مشکلم دوبار توی یک هفته ولی انگار نه انگار
دیشب هم با کمال ادب و احترام مشکلم رو گفتم کسی نیومد چیزی بگه تاپیک پاک شد تاپیک زدم گفتم چگونه باید نامه بزنم جواب بگیرم بازم خبری نشد
وقتی واقعا باکاربران موردی برخورد میشه و مشکلات جدی تری هست و حل نمیشن چه توقع های بی جایی هست برای پایین بودن سطح علمی انجمن
گوش برای شنیدن حرف حساب و منطقی نیست نه کاربر نه مدیر برای این هست که این موارد بوجود میاد .

منم با این مشکل تقریبا 3 هفته دستُ پنجه نرم میکنم!

s.w.a.t
August 30th, 2013, 14:38
باسلام

با تشکر از آقای علمدار بابت ارسال این تاپیک! آقای علمدار هنوز دوستان فعال در انجمن با هم به این موضوع نرسیدند که وقتی راجع به یک موضوع صحبت میشود موضوع را منحرف نکنند!

@jab3r دوست عزیز وقتی شما زحمت خواندن یک تاپیک که به واسطه آن میخواهید در انجمن فعالیت مدیریتی داشته باشید را نمیدهید چه انتظاری دارید؟!
http://www.webhostingtalk.ir/f2/74475/
کاربرانی که سابقه فعالیت آنها در انجمن بیش از 6ماه و همینطور هیچ گونه فعالیتی در زمینه هاستینگ و یا مرتبط ندارند

@vps24.ir آقای مسعودی یا همان جوان سرور! اگر ایمیلهایی که به ما زدید جواب داشت قطعا جواب میدادیم! یوزر شما به دلیل تبلیغات در پیغام خصوصی توسط یکی از مدیران بسته شده است! report این پیغام رو هم کاربری که بهش پیغام ارسال کردید دادند!
در مورد اینکه میفرمایید بنده مثل گانگستر هستم این نشان از پایین بودن یا نبودن موضوعی داره که الان داره تو این تاپیک در موردش صحبت میشه! در مورد بالاتر بودن سطح هم بنده هیچ وقت چنین ادعایی نکردم و نخواهم کرد، ولی از آنجایی که شما چنین حرفی زدید قطعا سطح بنده رو بالاتر از خودتون دیدید که به این مورد اشاره کردید. :)

خیر شما حرف خیلی خوبی زدید! بن کردن شما ربطی به حرف شما یا انتقاد شما نداره، به سابقه شما در انجمن و ساختن یوزر جدید در حالی که فکر میکنم یکی دوماهی از بن بودن یوزر اولتون باقی مونده!

بنده انتقاد کردم که هیچ کس سر جای خودش وظیفه ای که برعهده گرفته رو قبول نمیکنه
اگر وظیفه ای رو برعهده گرفتی نباید منت بزاری یا بگی وقت ندارم پس وظیفه ای رو برعهده نگیر!

تمام مدیرانی که در این انجمن فعالیت میکنند تمامی وظایف خود را با وجود مشاغل شخصی خود برعهده دارند. هیچ کدام مدیران این انجمن از قبل مدیریت در این انجمن هیچ پولی دریافت نمیکنند که شما میفرمایید

حال اگر کاری میکنیم تا به حال منتی نذاشتیم، ولی قطعا با کاربرانی مثل امثال شما برخورد میکنیم و منت هم میزاریم! :)

موفق باشید

s.w.a.t
August 30th, 2013, 14:45
برای من ثابت شده اگر حق با من کاربر باشه و مدیران اگر اینجا اشتباهی رو مرتکب شن یا جواب کاربر رو نمیدن یا تاپیک ها رو پاک میکنن حتی اگر صدبارنوشته باشی عزیزم قوربونت برم و....و با کمال ادب و احترام صحبت کرده باشی و بخوای یک جواب بگیری
حقم دارن سایت مال خودشونه و اختیارش رو دارن ولی کاش اینجا فروم نبود و محلی برای بحث و تبادل نظر اعضا نبود

فکر میکنم شما قوانین رو یا نمیدونید چی هست یا اشتباه متوجه شدید!

برای همین دو پست زیر کافی هست که دو اخطار دریافت کنید و یک هفته بن بشید!
http://www.webhostingtalk.ir/f118/89539/index3.html#post846109
http://www.webhostingtalk.ir/f55/90532/#post855763

1- هرگونه اظهار نظر در مورد سرويسها و پيشنهادات سرويس دهندگان در تاپيک آنها ممنوع بوده و به سرعت حذف ميگردد.
2- لطفاً در صورتي که جواب يک سوالي را نمي دانيد از ارسال مطالبي که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( يا سوال ) شود خودداري فرماييد. در صورتي که بحث خاصي داريد مي توانيد براي خودتان يک بحث عمومي باز کنيد .
3- مجموع دو پست اول = اسپم!

بهتره بجای اینکه از سَر عادت بگیم چون زمین کَج بود ما خوردیم زمین بگیم نه اشتباه از ما بوده که خوردیم زمین!

این نتیجه فقط 30ثانیه گشت و گذار در پستهای ارسال شما در انجمن بود که اگر بیشتر وقت میذاشتم قطعا به پستهای جالبتری هم میرسیدیم!

موفق باشید

MagicVps.Com
August 30th, 2013, 14:46
در نحایت این تاپیک هم مثل باقی تاپیکها به بن بست میخوره و بعداز کلی جنگ و جدال بسته میشه
بدون هیچ نتیجه گیری انشاالله که مشکل فورم حل میشه و فروم به یک دوران طلایی برمیگرده

ULTRAWEB
August 30th, 2013, 14:56
فکر میکنم شما قوانین رو یا نمیدونید چی هست یا اشتباه متوجه شدید!

برای همین دو پست زیر کافی هست که دو اخطار دریافت کنید و یک هفته بن بشید!
http://www.webhostingtalk.ir/f118/89539/index3.html#post846109

1- هرگونه اظهار نظر در مورد سرويسها و پيشنهادات سرويس دهندگان در تاپيک آنها ممنوع بوده و به سرعت حذف ميگردد.
2- لطفاً در صورتي که جواب يک سوالي را نمي دانيد از ارسال مطالبي که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( يا سوال ) شود خودداري فرماييد. در صورتي که بحث خاصي داريد مي توانيد براي خودتان يک بحث عمومي باز کنيد .

بهتره بجای اینکه از سَر عادت بگیم چون زمین کَج بود ما خوردیم زمین بگیم نه اشتباه از ما بوده که خوردیم زمین!

این نتیجه فقط 30ثانیه گشت و گذار در پستهای ارسال شما در انجمن بود که اگر بیشتر وقت میذاشتم قطعا به پستهای جالبتری هم میرسیدیم!

موفق باشید
1-پست اول استارتر محترم امده گفته سرورش رو اقای مجید عیسی لو به باد داده جوابگو هم نیست! منم از استارتر یک وی پی اس داشتم
خودمممم کلی زنگ زدم به اقای مجید عیسی لو شمارهاش دیدم جواب نمیده و استارتر حق داشته نظرم رو نوشتم نوشتم واقعا پشتیبانی
24*7دارن بخاطر همین هم یک هفته بن شدم که اصلا منطقی نیست چرا چون من بی دلیل توی این تاپیک نظر ندادم شما هم چشم بسته من
رو بن کردید و جوابی یک هفته بهم ندادین

2.این تایپک دوستمون توی بخش اموزشی بوده
soltanp (http://www.webhostingtalk.ir/member/84081/)
افرداده 100تومن انجام میده (بن نشده)
منم وقت ندارم برم روش کامل رپیرکردن ویندوز رو براش توضیح بدم مطمئنم وقتی سیستم عاملش رو رپیرکنه درست میشه مشکلش
شما اگر فکر دیگه ای داری وفکر میکنی من اسپم دادم درود بهت که اینجوری با کاربرات برخورد می کنی خودت راه حل مشکل ش رو بنویس ببنیم شما
چی مینویسی
من به ذهنم رسیده که سیستم عامل مشکل داره شما اگر چیز دیگه ای درستش هست بگو ماهم یاد بگیریم این اسپم نبوده ونیست
شما از بالا به مسایل نگاه میکنی و حالت جبهه گیری منفی داری همیشه استاد محترم این درحد دانش و سواد ما بوده

s.w.a.t
August 30th, 2013, 15:00
1-پست اول استارتر محترم امده گفته سرورش رو اقای مجید عیسی لو به باد داده جوابگو هم نیست! منم از استارتر یک وی پی اس داشتم
خودمممم کلی زنگ زدم به اقای مجید عیسی لو شمارهاش دیدم جواب نمیده و استارتر حق داشته نظرم رو نوشتم نوشتم واقعا پشتیبانی
24*7دارن بخاطر همین هم یک هفته بن شدم که اصلا منطقی نیست چرا چون من بی دلیل توی این تاپیک نظر ندادم شما هم چشم بسته من
رو بن کردید و جوابی یک هفته بهم ندادین

2.این تایپک دوستمون توی بخش اموزشی بوده
soltanp (http://www.webhostingtalk.ir/member/84081/)
افرداده 100تومن انجام میده (بن نشده)
منم وقت ندارم برم روش کامل رپیرکردن ویندوز رو براش توضیح بدم مطمئنم وقتی سیستم عاملش رو رپیرکنه درست میشه مشکلش
شما اگر فکر دیگه ای داری وفکر میکنی من اسپم دادم درود بهت که اینجوری با کاربرات برخورد می کنی خودت راه حل مشکل ش رو بنویس ببنیم شما
چی مینویسی
من به ذهنم رسیده که سیستم عامل مشکل داره شما اگر چیز دیگه ای درستش هست بگو ماهم یاد بگیریم این اسپم نبوده ونیست
شما از بالا به مسایل نگاه میکنی و حالت جبهه گیری منفی داری همیشه استاد محترم این درحد دانش و سواد ما بوده

تمامی این دلایلی که گفتید دلیل نمیشه که شما خلاف دو بنده زیر عمل کنید.

به این خطی که ارسال کردم توجه کنید.

اگر وقت ندارید دلیلی نداره قوانین رو رعایت نکنید! پس لطفا پستی ارسال نکنید. وقتی پستی ارسال میکنید کامل ارسال کنید چون شما ارسال کردید و مسئول آن شما هستید! :)

موفق باشید

TARIMEHR
August 30th, 2013, 15:11
نداشتن چشم انداز فرهنگی مهمترین مشکل فرهنگی به حساب میاد

متولیان انجمن مسئول فرهنگ سازی و مدیریت جو حاکم هستند

i-whost
August 30th, 2013, 15:26
با سلام

از اواسط سال 2009 در داخل این انجمن فعالیت میکنم

و به عنوان یک کاربر خودم رو در قبال شرایطی که در فروم حاکم هست مسئول میدونم

متاسفانه طی دو سال اخیر سطح علمی فروم افت خیلی شدیدی داشته و نتیجه این رویداد چیزی نبوده به جز خراب شدن جو انجمن !

هدف چنین انجمن هایی به اشتراک گذاری مطالب فنی و بحث در مورد این مطالب هست و در کنار این بحث فعالیت اقتصادی رو هم داریم

ولی همان طور که در جریان هستید انجمن تبدیل شده به جایی برای شکایت کاربران و متاسفانه زیر آب زنی سرویس دهنده ها از یک دیگر

از طرفی سطح سواد عمومی و سطح فرهنگ کاربران واقا پایین آمده ... این مورد از نوشتار ، نوع ادبیات و برخورد کاربران کاملا مشهود است

برخی اوقات عبارات و کلملتی در انجمن به کار برده میشود که اصلا جایشان اینجا نیست و واقعا مایه آبرو ریزی برای این صنف است

فقط قصد انتقاد منفی ندارم ولی فعلا راه حلی هم برای این موارد در ذهن ندارم که پیشنهاد کنم

امیدوارم کاربران با اندکی احترام بیشتر و رعایت بیشتر ادب به مواردی که اشاره کردم پایان دهند

ضعف مدیریتی در برخورد و استقبال برخی عزیزان از این تاپیک ها . و البته برخی کاربران جهان سوم ...

alireza.076
August 30th, 2013, 15:35
باسلام

با تشکر از آقای علمدار بابت ارسال این تاپیک! آقای علمدار هنوز دوستان فعال در انجمن با هم به این موضوع نرسیدند که وقتی راجع به یک موضوع صحبت میشود موضوع را منحرف نکنند!

@jab3r دوست عزیز وقتی شما زحمت خواندن یک تاپیک که به واسطه آن میخواهید در انجمن فعالیت مدیریتی داشته باشید را نمیدهید چه انتظاری دارید؟!
http://www.webhostingtalk.ir/f2/74475/
کاربرانی که سابقه فعالیت آنها در انجمن بیش از 6ماه و همینطور هیچ گونه فعالیتی در زمینه هاستینگ و یا مرتبط ندارند

متسفانه پست بنده رو پاک نمودید با اینکه با دلیل و مدرک بود و خود شما نیز اطلاع دارید که مشکل از طرف من نبوده، به هر حال من مجددا به شما ایمیل زدم امید وارم این بار حداقل جواب مناسبی بگیرم!
حقیقتا یه موضوعی رو باید بگم
از زمانی که داخل سایت عضو شدم (بیش از 2 سال) هر زمان خواستم به مدیری پستی بدهم از ترس بن شدن، لرز داشتم!
فکر میکنم منظورم کامل در داخل جمله بیان کرده باشم
شاید هم براتون سوال پیش بیاد که چرا قسمت قرمز شده به این ماجرا چه ربطی داره! کمی دقت کنید متوجه موضوعی خواهید شد که بنده به صورت غیر مستقیم اشاره نمودم که حداقل بن نشم!

hpnn.wm
August 30th, 2013, 15:59
متسفانه پست بنده رو پاک نمودید با اینکه با دلیل و مدرک بود و خود شما نیز اطلاع دارید که مشکل از طرف من نبوده، به هر حال من مجددا به شما ایمیل زدم امید وارم این بار حداقل جواب مناسبی بگیرم!
حقیقتا یه موضوعی رو باید بگم
از زمانی که داخل سایت عضو شدم (بیش از 2 سال) هر زمان خواستم به مدیری پستی بدهم از ترس بن شدن، لرز داشتم!
فکر میکنم منظورم کامل در داخل جمله بیان کرده باشم
شاید هم براتون سوال پیش بیاد که چرا قسمت قرمز شده به این ماجرا چه ربطی داره! کمی دقت کنید متوجه موضوعی خواهید شد که بنده به صورت غیر مستقیم اشاره نمودم که حداقل بن نشم!

شما هم به قسمتی که من قرمز کردم دقیقا نگاه بکنید

هیچ کدوم از مدیران در انجمن , هیچ گونه فعالیتی در زمینه هاستینگ ندارند

TukaNet
August 30th, 2013, 16:00
بنده تاپیک رو برای مطرح کردن موضوع دیگری زده بودم ولی نبود فرهنگ اجازه هیچ کاری رو نمیده

از اینکه فقط باعث شدم چند پیج بیخود و بدون محتوا به انجمن اضافه بشه ناراحتم ، لطفا تاپیک رو کلا حذف کنید

j4b3r
August 30th, 2013, 16:04
نوشته اصلی توسط s.w.a.t نمایش پست ها
باسلام

سلام
خب متو ذکر کرده بودم که فعالیت هاستینگ رو متوقف میکنیم با این یوزر و حتی به طبق این قانون یکی از مدیرانی که انتخاب کردید.
حتی در دوران مدیریتی هم فعالیت زیادی داشتند توی بحث هاستنیگ و کانفیگ سرور.
وقتی من می بینم یوزری انتخاب شده که فعالیت هاستینگ داشته و در زمان مدیریتش هم این کارو ادامه میده چه انتظاری از مدیران میتونم داشته باشم
بعد میگید زحمت خواندن تاپیک رو به خودتون نمیدید.
من زمینه مدیر شدن رو قبلا هم با آقای چاوشی مطرح کردیم حدود ۱.۵ سال پیش که با آقای سیروس هم صحبت کردند و گفتند آینده قرار تغییرات کلی بودیم اون موقع یادآوری کنید.
مثلا قوانین برای همه مگر نیست؟
من پست قبلی ذکر کدم مساءل رو عمومی یا خصوصی با مدیران مطرح کنم.
به این نتجه میرسیم باید عمومی ذکر کنم
نظر شما راجع به این چیه؟
15293
(من به یکی از مدیران میل زدم گفتم مدیران دارن تخلف میکنند حاضرید کاری انجام بدید بعد از دو هفته جواب دادان!!!! )
یعنی قوانین فقط برای ما هست؟
شما اصلا امضای ایشون رو ندید توی این چند هفته ای که ۳ یا ۴ تا لینک داخلش بود ؟
شما چرا اینقدر همه مشکلات رو ناشی از کاربران میدونید و خودتون رو مبرا از هر مشکلی میدونید؟

alireza.076
August 30th, 2013, 16:07
شما هم به قسمتی که من قرمز کردم دقیقا نگاه بکنید

هیچ کدوم از مدیران در انجمن , هیچ گونه فعالیتی در زمینه هاستینگ ندارند

عزیز به جای اینکه هی بشینی ایراده پست های من رو بگیری برو یکم سرچ کن!
این دومین باری هست که تیکه میندازه توی این تاپیک
باز هم چیزی نمیگم اما سعی کن انقدر کوته فکر نباشی!

j4b3r
August 30th, 2013, 16:08
بنده تاپیک رو برای مطرح کردن موضوع دیگری زده بودم ولی نبود فرهنگ اجازه هیچ کاری رو نمیده

از اینکه فقط باعث شدم چند پیج بیخود و بدون محتوا به انجمن اضافه بشه ناراحتم ، لطفا تاپیک رو کلا حذف کنید

سلام
شما تاپیک رو جهت بهبود انجمن و سطح اموزش انجمن ایجاد کردید که کمال تشکر رو از شما دارم.
برخی از مشکلات ناشی از من کاربر هست.
و قسمتی هم متوجه مدیران عزیز که امیدوارم از دید دیگه به تاپیک نگاه کنند و انتقاد های مثبت رو بررسی کنند
و ترتیب عمل بدن.

hpnn.wm
August 30th, 2013, 16:14
عزیز به جای اینکه هی بشینی ایراده پست های من رو بگیری برو یکم سرچ کن!
این دومین باری هست که تیکه میندازه توی این تاپیک
باز هم چیزی نمیگم اما سعی کن انقدر کوته فکر نباشی!

شما که نمی گی منظورت چیه ؟ من فکر کردم شما سربسته داری Veria رو که داره با اقای علمدار در توکانت همکاری می کنه رو می گی
منم هم می گم فعالیت در زمینه خرید و فروش در انجمن نباید داشته باشند نه در کل اینترنت
اگر مورد دیگه ای بود بفرمایید تا روشن بشیم حکومت نظامی نیست که !!!
مدیران هم کسانی که پست های خلاف قوانین رو می نویسند رو بن می کنند نه هر کسی که انتقاد داره !
در ضمن من تیکه ننداختم هر دو بار هم حقیقت رو گفتم

alireza.076
August 30th, 2013, 16:19
شما که نمی گی منظورت چیه ؟ من فکر کردم شما سربسته داری Veria رو که داره با اقای علمدار در توکانت همکاری می کنه رو می گی
منم هم می گم فعالیت در ضمینه خرید و فروش در انجمن نباید داشته باشند نه در کل اینترنت
اگر مورد دیگه ای بود بفرمایید تا روشن بشیم حکومت نظامی نیست که !!!
مدیران هم پست های خلاف قوانین رو بن می کنند نه هر کسی که انتقاد داره !
در ضمن من تیکه ننداختم هر دو بار هم حقیقت رو گفتم

عزیز نمیدونم حقیقت رو میگید یا خودتون رو به کوچه علی چپ میزنید
آقا جابر نیز این رو پس از بنده ذکر کردند
طرف مقابل کسی هستش که پستش ریپلای میشه :)
نمیفهمم چه هیزم تری به شما فروختم که کافیه تاپیکی که شما هم باشید منم اگه باشم ...

TARIMEHR
August 30th, 2013, 16:22
در پستی که جناب s.w.a.t زدند گفتند نباید مشغول به این کار باشن اما nginxweb که تو کار بودن انتخاب شدن
بعدش هم اینچنین فعالیت داشتن :65:

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/15294d1377863440-%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D8%B3%D8%B7%D8%AD-%D9%81%D8%B1%D9%87%D9%86%DA%AF-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%B3%D8%B7%D8%AD-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-nginxweb-jpg

فکر کنم علت برکناریشون هم همین باشه
اصل مطلب : قانونی که موقع انتخاب گذاشته شده بود رعایت نشد

hpnn.wm
August 30th, 2013, 16:27
منم نمی دونم شما هم که دم از انتقاد پذیری و ... می زنید خودتون شدید کاسه داغ تر از اش
من هم شما مخاطبتون اقای s.w.a.t هست و می خواید در مورد جناب اقای نعمان پور با ایشون صحبت کنید و به رخ بکشید
در ضمن من یه بار توی این تاپیک و یه بار حدود 1 سال پیش توی یه تاپیک دیگه شما رو مخاطب قرار دادم که اخرش شد 7 روز بن شدن
عزیز بنده دارم حقیقت رو می گم
لطفا هم هی نگید سرچ کن سرچ کن
لطف کنید حداقل لینک سرچ رو بزارید تا همه حالیشون بشه که شما داری راست می گی

ADMlN
August 30th, 2013, 16:31
برای اینکه این پست بدم وقت گذاشتم و تمام پست ها با دقت خوندم

اگر کمی دقت کنید می بینید مشکل از جای دیگه نیست. مشکل خود ما هستیم. اگر هر کدوم از ما رفتار خودمون اصلاح کنیم جو حاکم تاثیر روی دیگران هم میزاره

فرقی نمیکنه مدیر باشیم یا کاربر عادی همیشه حداقل یکی از موارد زیر تو حرف های ما صدق میکنه

یا پرتوقع هستیم یا همیشه طلبکاریم و یا حرف و عمل ما یکی نیست همیشه هم فکر میکنیم حق باید با ما باشه

میایم همدیگه نصیحت کنیم که توهین نکنید به هم کار خیلی بدی هست بعد تو همین پست کلی تیکته می اندازیم و حرف های نیش دار میزنیم

چی از همه ما کم میشه اگر از هر 5 جمله ای که گفتنش ارزشی نداره یکی حذف کنیم و نگیم؟؟؟!!

LIAN2
August 30th, 2013, 17:02
سلام
خب متو ذکر کرده بودم که فعالیت هاستینگ رو متوقف میکنیم با این یوزر و حتی به طبق این قانون یکی از مدیرانی که انتخاب کردید.
وقتی من می بینم یوزری انتخاب شده که فعالیت هاستینگ داشته و در زمان مدیریتش هم این کارو ادامه میده چه انتظاری از مدیران میتونم داشته باشم
من زمینه مدیر شدن رو قبلا هم با آقای چاوشی مطرح کردیم حدود ۱.۵ سال پیش که با آقای سیروس هم صحبت کردند و گفتند آینده قرار تغییرات کلی بودیم اون موقع یادآوری کنید.
نظر شما راجع به این چیه؟
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/15293-%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D8%B3%D8%B7%D8%AD-%D9%81%D8%B1%D9%87%D9%86%DA%AF-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%B3%D8%B7%D8%AD-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-e145_capture111-png
(من به یکی از مدیران میل زدم گفتم مدیران دارن تخلف میکنند حاضرید کاری انجام بدید بعد از دو هفته جواب دادان!!!! )
شما چرا اینقدر همه مشکلات رو ناشی از کاربران میدونید و خودتون رو مبرا از هر مشکلی میدونید؟
فرمایشات شما کاملا درست هست.

برای ملاحظه جناب تاجدینی و ارجلو این تصویر هم ضمیمه میکنم.
http://up.vbiran.ir/uploads/137786588727193_nginxweb%20-%20offer.PNG
* پ.ن: بنده این تصویر همان موقع که دریافت کردم گرفتم.

arc1o0
August 30th, 2013, 17:23
سلام

ماشاالله دوستان چه دل پری دارند

من هم به شخصه با جناب توکانت موافقم -

شروع کننده محترم مواردی رو اشاره کردند و از یکی از تاپیک های در خواست سرویس نشات گرفته بود - بنده هم شخصا اون تاپیک رو دیدم و وقتی ادبیات درخواست کننده رو دیدم نتنها ترجیح دادم که از ارائه سرویس به مخاطب خود داری کنم حتی از پست زدن هم خود داری کردم چون ادبیات استارتر نیمه محترم مشخص بود!

برای ما هم یک مشکلی پیش اومده بود توسط یکی از مدیران اما قرار نیست که برای هر کسی هر جایی مشکلی پیش اومد اون رو در این تاپیک منعکس کنه!

همون طور که همه عزیزان در جریانند یک سری مشکلاتی در این انجمن هست که میشه رفع بشه - اما تحت شرایطی

اول یک تاپی مجزا شروع کنید هر کدام از عزیزانی که احساس می کنند مشکلی در انجمن هست و راه حلی هم دارند در اون تاپیک مطرح کنند و مشکلات حل شود - برای حل مشکلات همیشه باید مشکلات رو به تکه های کوچکتر تقسیم کرد و سپس شروع به حل آنها البته به ترتیب اولویت!

برای مثال همین تاپیک فروش که بیش از نیمی از مشکلات به اون مربوط میشه یک سری مشکل واضح و روشن داره و یک سری راه حل واقعا ساده که براحتی میشه حلش کرد. ( حد اقل از نظر من)

همه ما و حتی مدیران می دانند و قبول دارند که مشکلات و کسری هایی در انجمن هست ، ولی این خودمان هستیم که باید کمک کنیم به رفع مشکلات!

دوستانی که واقعا دلسوز انجمن هستند تایید بفرمایند تا در یکی تاپیک مجزا مشکلات و راه کار ها مطرح بشه تا شیب سعودی سیر انجمن بیشتر بشه.

با تشکر
موفق باشید

alireza.076
August 30th, 2013, 17:29
منم نمی دونم شما هم که دم از انتقاد پذیری و ... می زنید خودتون شدید کاسه داغ تر از اش
من هم شما مخاطبتون اقای s.w.a.t هست و می خواید در مورد جناب اقای نعمان پور با ایشون صحبت کنید و به رخ بکشید
در ضمن من یه بار توی این تاپیک و یه بار حدود 1 سال پیش توی یه تاپیک دیگه شما رو مخاطب قرار دادم که اخرش شد 7 روز بن شدن
عزیز بنده دارم حقیقت رو می گم
لطفا هم هی نگید سرچ کن سرچ کن
لطف کنید حداقل لینک سرچ رو بزارید تا همه حالیشون بشه که شما داری راست می گی

http://www.webhostingtalk.ir/f11/50197/index6.html#post560331
:)

iraniandata
August 30th, 2013, 17:42
سلام
منم خیلی وقت پیش (چندسال پیش) تاپیک زده بودم و هشدار داده بودم اما یه عده از کاربرای تندرو بهم برچسب زدن و فلان!
ولی الان هم میشه کارایی کرد ! اما قبلش باید با افرادی که ک ل اه بردار هستند و اینا برخورد بشه! تا اعتماد عمومی برگرده! بعدش مدیریت یه حساسیت روی نحوه پست دادن کاربرا به مدت کوتاه داشته باشه میشه به نظرم رفعش کرد ولی باید حواس همه جمع باشه یه وقت حساسیتشون تند نشه چون تندروی بشه دیگه بدتر از این میشه ! درکل باید اول اعتماد عمومی برگرده !

GOD
August 30th, 2013, 17:48
بنظر من درست نیست پیغام خصوصی رو بصورت عمومی منتشر کرد باید بهمدیگه احترام بزاریم ایشون هم حضور ندارند و نمیشه یکطرفه به قاضی رفت
بعدم هم قرار شد انتقادات و راه حل ارائه بدید نه اینکه هرکی یه چیزی از اون یکی رو کنه شده ماجرای بگم بگم معروف:-<

alireza.076
August 30th, 2013, 17:50
[quote=god;855921]بنظر من درست نیست پیغام خصوصی رو بصورت عمومی منتشر کرد باید بهمدیگه احترام بزاریم ایشون هم حضور ندارند و نمیشه یکطرفه به قاضی رفت
بعدم هم قرار شد انتقادات و راه حل ارائه بدید نه اینکه هرکی یه چیزی از اون یکی رو کنه شده ماجرای بگم بگم معروف:-

GateFa
August 30th, 2013, 17:53
سلام
منم خیلی وقت پیش (چندسال پیش) تاپیک زده بودم و هشدار داده بودم اما یه عده از کاربرای تندرو بهم برچسب زدن و فلان!
ولی الان هم میشه کارایی کرد ! اما قبلش باید با افرادی که ک ل اه بردار هستند و اینا برخورد بشه! تا اعتماد عمومی برگرده! بعدش مدیریت یه حساسیت روی نحوه پست دادن کاربرا به مدت کوتاه داشته باشه میشه به نظرم رفعش کرد ولی باید حواس همه جمع باشه یه وقت حساسیتشون تند نشه چون تندروی بشه دیگه بدتر از این میشه ! درکل باید اول اعتماد عمومی برگرده !

یه عده هستند لحن کوچه و بازارشون رو میارند اینجا...
لحن صحبت کردنِ بد خیلی تاثیر داره،
به نظر من باید با هرگونه صحبت و کلمات زشت، کوچه بازاری، توهین آمیز و... به شدت برخورد کرد.
جوری باشه که دیگه کسی جرات نکنه بد حرف بزنه...

j4b3r
August 30th, 2013, 18:00
بنظر من درست نیست پیغام خصوصی رو بصورت عمومی منتشر کرد باید بهمدیگه احترام بزاریم ایشون هم حضور ندارند و نمیشه یکطرفه به قاضی رفت
بعدم هم قرار شد انتقادات و راه حل ارائه بدید نه اینکه هرکی یه چیزی از اون یکی رو کنه شده ماجرای بگم بگم معروف:-<

عزیز توی بخش عمومی به مدیران چیزی بگیم.
نتیجه تذکر میشه به دلیل اهانت به ایشون (مدرک موجود هست)
بعد وقتی سخن از قانون توی انجمن میشه.
قوانین عمومی هست اگر کسی رعایت نکنه باید جوابگو باشه.
من به ایشون تذکر دادم ایشون هم پاسخ دادن.
در پاسخ دوستی که گفتن دلتون پر هست
آره پر هست
به من میگن چون فعالیت هاستینگ داری نباید مرید بشی میگم چشم.
بعد یکی که فعالیت داره میشه مدیر.
بعد توی جند تا لینک قبل نشون دادن همین مدیری که این قانونا رو میذاره و میگه عمل کنید
با یوزر مدیریتش میاد تذکر میده:
http://www.webhostingtalk.ir/f11/50197/index6.html#post560331
بعد توقع دارید کاربران قوانین رو رعایت کنند وقتی مجری قانون . قانون وضع شده توسط خودش رو زیر پا گذاشته؟

GOD
August 30th, 2013, 18:10
ایشون هم دیدید که برکنار شدند از مدیریت
چون دوستان تذکر دادند به ما چند نفر به خودم من گفتند منم منتقل کردم
==
توی پست های قبلیتون گفتید برای فعالیت توی بخش اموزشی درخواست مدیریت دادید
نیاز به مدیریت نداره میتونید همینطوری هم فعالیت کنید انطوری لازم نیست یه یوزر جدید بسازید برای فعالیت تجاریتون بعد برسونیدش به 100 تا پست و.......
شما و بقیه کاربرا هر مشکلی توی فعالیت در بخش اموزشی داستید به من بگید من در خدمتتون هست

HyperServer
August 30th, 2013, 18:12
جتاب
j4b3r (http://www.webhostingtalk.ir/member/1233/)
http://www.webhostingtalk.ir/images/statusicon/user-online.png

تاریخ شروع فعالیت شما از بنده بیشتر هست. تنها کاری که میشه کرد ندیدن هست! چندین و چند بار بنده در جاهای مختلف گفتم رفتارهای مدیران تبعیض آمیز هست. یک دست با کاربران برخورد نمیشه !

مدیران جدید که سبز رنگ هستند رو فاکتور بگیریم...متاسفم که این رو میگم اما تمامی مدیران دید چوپانی و گوسفندی به کاربران دارند. بنده هم اون موقع عرض کردم که کاربر هرچقدر هم نفهم و بی شعور و بی فرهنگ باشه هیچ کسی، هیچ حقی نداره که بخواد این طوری برخورد کنه. میدونم یوزر میاد فحش ناموس میده توی پیام خصوصی...ولی دلیل نمیشه!

خیلی حرف ها رو نمیزنم اما برای اکثر موارد قوانین انجمن مورد دارم که خود مدیران ارشد قوانین رو زیر پا میزارن. نمیگم که خیلی از رابطه های بهم نخوره...به قول جامعه بیرون...مثسصلحتط اینطوری میگه!

این انجمن هم نمونه کوچک شده از جامعه ای هست که توش زندگی میکنیم و لاغیر !

و من الله توفیق!

j4b3r
August 30th, 2013, 18:14
==
نیاز به مدیریت نداره میتونید همینطوری هم فعالیت کنید انطوری لازم نیست یه یوزر جدید بسازید برای فعالیت تجاریتون بعد برسونیدش به 100 تا پست و.......
شما و بقیه کاربرا هر مشکلی توی فعالیت در بخش اموزشی داستید به من بگید من در خدمتتون هست
مگر فعالیت نکردم؟
من فعالیت کردم ولی وقتی مسءول باشم به مشپولیتم بهتر عمل میکنم
وقت داشتم مطلب آموزشی نوشتم و کمک کردم ولی اگر مسءول باشم میگم باید کار انجام بدم نه اینکه هر وقت وقت داشتم انجام بدم

j4b3r
August 30th, 2013, 18:16
جتاب
j4b3r (http://www.webhostingtalk.ir/member/1233/)
http://www.webhostingtalk.ir/images/statusicon/user-online.png

تاریخ شروع فعالیت شما از بنده بیشتر هست. تنها کاری که میشه کرد ندیدن هست! چندین و چند بار بنده در جاهای مختلف گفتم رفتارهای مدیران تبعیض آمیز هست. یک دست با کاربران برخورد نمیشه !

مدیران جدید که سبز رنگ هستند رو فاکتور بگیریم...متاسفم که این رو میگم اما تمامی مدیران دید چوپانی و گوسفندی به کاربران دارند. بنده هم اون موقع عرض کردم که کاربر هرچقدر هم نفهم و بی شعور و بی فرهنگ باشه هیچ کسی، هیچ حقی نداره که بخواد این طوری برخورد کنه. میدونم یوزر میاد فحش ناموس میده توی پیام خصوصی...ولی دلیل نمیشه!

خیلی حرف ها رو نمیزنم اما برای اکثر موارد قوانین انجمن مورد دارم که خود مدیران ارشد قوانین رو زیر پا میزارن. نمیگم که خیلی از رابطه های بهم نخوره...به قول جامعه بیرون...مثسصلحتط اینطوری میگه!

و من الله توفیق!
تشکر از شما
و لذت بردم از این نتیجه گیری:

امیدوارم مدیران به انتقادات و پیشنهادات مطرح شده پاسخگو باشند.

alireza.076
August 30th, 2013, 18:19
==

خیلی از دوستان در انجمن هستند که لایق مدیریت هستند اما متسفانه..
حرفتون سنجیده نیست
کسی که میگه مدیر پست آموزشی دلیل داره
یکیش همین اسپم ها هستش، بار ها شده استارتر میگه آقا پست نده صبر کن آموزش تموم بشه بعد ۱۰ نفر بعد پست دوم میان اسپم میدند

دیروز داشتم صحبت های کلاس استاد حقیقت (استاد داشنگاه هستند که سیستم عامل رو درس میدند) گوش میدادم یه حرفی خیلی جالبی زد:

زمانی که لینوس سیستم عامل خودش رو داخل سایت گذاشت 40.000 تا ایمیل براش امد گفتند آقا این کد رو هم به سیستم اضافه کن بهتره
اما اگه توی ایران بود 40.000 که هیچ، 40 تا هم از این ایمیل ها نمدادند

همشونم فقط بلدن بگن: دمت ، گرم
عجب لینوکسی نوشتی!

GOD
August 30th, 2013, 18:25
همه اینا صرفا بهونه هست(میشه همه مبحث اموزشی رو توی word نوشت و کامل اماده کرد بعد قرار داد توی انجمن که کسی بینش هم اسپم نده)
این تاپیک هم میره کنار بقیه تاپیک ها چرا؟
چون همه دوست دارند بگند ما خوبیم و کار درست و بقیه ناشی و بی تجربه
ما درست میگیم و بقیه همه اشتباه و الی اخر.........

GateFa
August 30th, 2013, 18:30
==

دوست عزیز!
اگر منظورتون بنده هستم، میتونید بررسی کنید ببینید Multi User آقای زارع (j4b3r) هستم یا خیر؟

s.w.a.t
August 30th, 2013, 18:38
باسلام
کاربری که گفتید بنده به شخصه بهشون چند دفعه تذکر دادم و دیدیم رعایت نمیکنند و ایشون رو برکنار کردیم
در مورد فعالیت بنده، بنده هیچ فعالیت تجاری ندارم در این انجمن که اگر به این صورت نبود خود آقای سیروس فکر میکنم اینقدر فهم و درک داشته باشند که بنده رو برکنار کنند. و قطعا هرجا هم لازم باشد میام و پست میدم و یا تذکر یا ... و نیازی به توضیح به شما نمیبینم.

در مورد دوستی که گفتند بنده پستشون رو پاک کردم چون راست میگفتند خیر. دوست عزیز پست شما رو پاک کردم چون ربطی به این موضوع نداشت. ایمیلهایی که از طریق فورم تماس با ما ارسال میکنید به دست بنده نمیرسه و میره برای آقای سیروس. در مورد ریپورت هم بنده بنا به دلایلی دسترسی به ایمیلی که ریپورتها در آن میروند را ندارم! شما اگر واقعا میخواستید که من مشکلتون رو حل کنم یک ایمیل کامل ارسال میکردید! در مورد اینکه میگید با لرز ارسال میکنید! قطعا اگر حرفتون درست و مربط با موضوع باشه نه بنده بلکه هیچ شخص دیگری به شما هیچ ایرادی نخواهد گرفت ولی ...!

خیلی جالبه که دوست عزیز که میفرمایید دل پُری دارید، خیر دوست عزیز دل ما پُر تر هست ولی به روی شما نمیاریم! از الفاظی که دوستان لطف میکنند و به ما و خانواده ما (تمامی مدیران) نسبت میدهند تا ..... :)
اگر اشتباه نکنم مالتی یوزر بودید!؟ که یکی از یوزرهاتون رو بنده بن کردم و اجازه فعالیت در انجمن رو بهتون دادیم باز! و تنها دلیل هم راه آمدن با یوزرها بود ... :)

در آخر ما فقط نقش ناظر را داریم و تا زمانی که نیاز نباشد کاری انجام نمیدهیم!

پس لطفا از بحثهای حاشیه ایی پرهیز کنید و به موضوع اصلی برسید!

در مورد حرف آقای هایپر سرور هم ما یک زمان با همه به یک صورت برخورد میکردیم! اعتراض کردند که چرا به این صورت برخورد میکنید، منی که فلان قدر بیشتر از آقای ایکس سابقه دارم چرا مثل آقای ایکس که دو روزه فعالیت میکنه رفتار میکنید، دوباره این روش رو تعویض کردیم ولی ظاهرا باز مشکل دارید!

در مورد مشکلی هم که داشتید با بنده صحبت کردید و من هم به مدیر مربوطه ارجاع دادم و از ایشون خواستم که بیشتر دقت کنند!

بله چون افرادی که در اون جامعه زندگی میکنند در این جامعه کوچک هم فعالیت میکنند!

من فعالیت کردم ولی وقتی مسءول باشم به مشپولیتم بهتر عمل میکنم
وقت داشتم مطلب آموزشی نوشتم و کمک کردم ولی اگر مسءول باشم میگم باید کار انجام بدم نه اینکه هر وقت وقت داشتم انجام بدم

اگر به دنبال تغییر رنگ یوزرتون هستید که این یک بحث جدا میباشد! بفرمایید تا یوزر شما رو سبز یا قرمز کنم! :)
کسی که بخواد فعالیت کنه احتیاج به مسئول بودن یا نبودن نداره، شما به عنوان یک بخش از این انجمن و یکی از کاربران فعالیت کنید تا چند نفر هم از شما یاد بگیرند و به این روش عمل کنند. برای اینکار نیاز به مسئول بودن یا نبودن ندارید.

موفق باشید

par30shop
August 30th, 2013, 18:55
به نظر من بخش فروش پرمیوم بشه بهتر نیست ؟ البته این نظر شخصی من هست

من یکی از دلایل این اتفاقات رو ارزون فروشی هم میدونم - کاری که شاید خیلی ها از جمله " من " هم قبلا انجام دادم و به نتیجه ی خوبی نرسیدم :)

بالاخره تجربه خیلی چیزارو ثابت کرده آیا نباید درس بگیریم؟

speednet
August 30th, 2013, 18:57
سلام
با سلام شمارو بنده کاملا تایید میکنم و ادمی نیستین که بیهوده حرف بزنین 70 درصد حرفاتونو قبول دارم الان مدیرای عزیز انجینکس وب با اینکه مدیر هستن تو قیسمت اموزشی افر میزنند یه بار آموزش گذاشتم هیچ کی تشکر نکرد نوشتم برای این همه زحمت 4تا تشکر که بزغاله ای به نام ولت سرور اومد تایپک خراب کنه باور کنید انقدر فیلم موزشی تو پیسیم دارم که منصرف شدم از گذاشتنشون تو انجمن یادش به خیر برای افر دادن یه زمانی باید 100 تا پست میزاشتی فعالیت کردیم تا 100 تا پست شد تونستم افر بدم الان هر کی از راه میرسه افر میده

این پست های من هست:

حرف شمارم قبول دارم من عضو sniper000man هستم چند مدت پیش تایپک فروش زدم یکی اومد خرابکاری من با مدرک جوابشو دادم تو تایپک بعد از چند دقیقه دیدم تو یاهو اف زده طرف برام شنیدی تو انجمن بن شدی اومدم دیدم بله بن شدم ایشون با چند تا از مدیران دوست بوده از آنجایی که از مدیراین ویرا رو قبول دارم چون تنها مدیری بودن که بعد از وحید پست های اموزشی مفید گذاشته بودن به ایشون پیم خصوصی کردم و کمتر از نیم ساعت جواب میدادن و این حرفشونو قبول دارم 24 ساعته به صورت مخفی تو انجمن هستن و ایشون صلاح دیدن بنده بن بمونم به نظرشون احترام قائل شدم و این یوزر رو بعد از اون باز کردم اما مدیر عزیز ویرا من تا زمانی که یوزرم بن نشده بود مالتی یوزر نبودم ویرای کافیه یه بار یاهو ایدی اعضارو اد کنی باهاشون چت کنی تا ببینی در باره انجمن میگم اینارو اینطور برداشت نکنید که چون بن شدم میگم ازتون نارحتم نه ولی واقعیته حرف جابر من قبول دارم به برخی از یوزر تبعیض قائل میشه می تونید حرفای منو یه انتقاد دوستانه برداشت کنید یا اینکه تخریب چون یوزرم بن شده و این یوزرمم بن کنید چون شمارو قبول دارم برای همین حرفامو زدم

سلام
من هم سایر انجمن ها فعالیت میکنم.
ولی باید اینو قبول کنید که اینجا هم بعضی تبعیض ها انجام میشه که خیلی یوزر ها رو دل چرکین میکنه از انجمن .
من دوست ندارم این مساءل رو مطرح کنم.
ولی اگر مدیران دوست داشته باشند عمومی یا خصوصی می تونم صحبت کنم.
الان اصلا جو صمیمی در انجمن وجود نداره و باعث فقط برای مبادلات تجاری توی انجمن حضور پیدا کنند کاربران.
در مورد این صحبتتون هم :

فکرکنم من اشتباه کردم. در این مورد معذرت میخوام.
حرفتونو کاملا قبول دارم

ezat1
August 30th, 2013, 18:58
سلام
آقایون چرا سختش میکنین ! استارتر چیز دیگه بیان کرد چند نفر به جون هم افتادن همه که علامع نیستن اونی که سوال داره میپرسه کسی بلد بود جواب میده بلد نبود که هیچ !
حرف از بار علمی اومد باید بگم راه دور نرید مغازه ها که چند تا بشه مشتری ها پخش میشن !؟ الان چندین سایت هست که کار مشابه انجام میدن !؟ خب طبیعی هست اطلاعات هم چند جا پخش میشه ؟
حالا سوال من اینه مگر مدیران چی دارن که یوزر عادی مثل ما نداریم ؟ یا اگر اختیاراتی دارن چقدر بهتر از یوزر عادی هست ؟
مدیریت هم که میگید بعد از یک مدت سرد میشن اولش بگیرو ببند بعد یک مدت شل میشه ! اینم یک امر طبیعی هست .
موفق باشید

arc1o0
August 30th, 2013, 19:01
باسلام
کاربری که گفتید بنده به شخصه بهشون چند دفعه تذکر دادم و دیدیم رعایت نمیکنند و ایشون رو برکنار کردیم
در مورد فعالیت بنده، بنده هیچ فعالیت تجاری ندارم در این انجمن که اگر به این صورت نبود خود آقای سیروس فکر میکنم اینقدر فهم و درک داشته باشند که بنده رو برکنار کنند. و قطعا هرجا هم لازم باشد میام و پست میدم و یا تذکر یا ... و نیازی به توضیح به شما نمیبینم.

در مورد دوستی که گفتند بنده پستشون رو پاک کردم چون راست میگفتند خیر. دوست عزیز پست شما رو پاک کردم چون ربطی به این موضوع نداشت. ایمیلهایی که از طریق فورم تماس با ما ارسال میکنید به دست بنده نمیرسه و میره برای آقای سیروس. در مورد ریپورت هم بنده بنا به دلایلی دسترسی به ایمیلی که ریپورتها در آن میروند را ندارم! شما اگر واقعا میخواستید که من مشکلتون رو حل کنم یک ایمیل کامل ارسال میکردید! در مورد اینکه میگید با لرز ارسال میکنید! قطعا اگر حرفتون درست و مربط با موضوع باشه نه بنده بلکه هیچ شخص دیگری به شما هیچ ایرادی نخواهد گرفت ولی ...!

خیلی جالبه که دوست عزیز که میفرمایید دل پُری دارید، خیر دوست عزیز دل ما پُر تر هست ولی به روی شما نمیاریم! از الفاظی که دوستان لطف میکنند و به ما و خانواده ما (تمامی مدیران) نسبت میدهند تا ..... :)
اگر اشتباه نکنم مالتی یوزر بودید!؟ که یکی از یوزرهاتون رو بنده بن کردم و اجازه فعالیت در انجمن رو بهتون دادیم باز! و تنها دلیل هم راه آمدن با یوزرها بود ... :)

در آخر ما فقط نقش ناظر را داریم و تا زمانی که نیاز نباشد کاری انجام نمیدهیم!

پس لطفا از بحثهای حاشیه ایی پرهیز کنید و به موضوع اصلی برسید!

در مورد حرف آقای هایپر سرور هم ما یک زمان با همه به یک صورت برخورد میکردیم! اعتراض کردند که چرا به این صورت برخورد میکنید، منی که فلان قدر بیشتر از آقای ایکس سابقه دارم چرا مثل آقای ایکس که دو روزه فعالیت میکنه رفتار میکنید، دوباره این روش رو تعویض کردیم ولی ظاهرا باز مشکل دارید!

در مورد مشکلی هم که داشتید با بنده صحبت کردید و من هم به مدیر مربوطه ارجاع دادم و از ایشون خواستم که بیشتر دقت کنند!

بله چون افرادی که در اون جامعه زندگی میکنند در این جامعه کوچک هم فعالیت میکنند!

اگر به دنبال تغییر رنگ یوزرتون هستید که این یک بحث جدا میباشد! بفرمایید تا یوزر شما رو سبز یا قرمز کنم! :)
کسی که بخواد فعالیت کنه احتیاج به مسئول بودن یا نبودن نداره، شما به عنوان یک بخش از این انجمن و یکی از کاربران فعالیت کنید تا چند نفر هم از شما یاد بگیرند و به این روش عمل کنند. برای اینکار نیاز به مسئول بودن یا نبودن ندارید.

موفق باشید

سلام
وفتی شمای مدیر رعایت نمی کنید از کاربران چه انتظاری دارید

بنده هم عرض کردم یک مشکلی با مدیران داشتم ولی قرار نیست هرکس هر مشکلی دارد اینجا مطرح کند!

در مورد ادعای شما هم عرض کردم وقتی پای یک شرکت در میان است ، اعضای شرکت نمی توانند در انجمن عضو باشند؟

ما 4 عضو رسمی داریم می خواهیم در انجمن وزین شما عضو باشیم از دید شما اشکالی دارد؟

من حتی به شما سرور گرامی عرض کردم در صورت تمایل می توانیم مدارک هویتی اعضا را برای شما ارسال کنیم! که پاسخی از سمت شما دریافت نشد!

برخورد انبری هیچ جا جواب نمیده دوست عزیز

از کاربران گرامی که حق شان رو نقض کردیم پوزش می طلبم

اسپمر های عزیز هم مشکل خودشان رو در جای دیگه حل کنند نه در این تاپیک!

بهتراست تاپیک را ببندیم چون حتی 00.01 % هم به عنوان ربطی ندارد

یک تاپیک جداگانه ایجاد کنید برای مشکلات - و هر عزیزی که راه حلی دارد مطرح کند تا مشکلات حل شود - کش دادن معنی ندارد در بین قشر تحصیل کرده و فرهیخته

تمام

speednet
August 30th, 2013, 19:05
سلام
نظر شما راجع به این چیه؟
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/15293-%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D8%B3%D8%B7%D8%AD-%D9%81%D8%B1%D9%87%D9%86%DA%AF-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%B3%D8%B7%D8%AD-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-e145_capture111-png

به خاطر امضا 3 بار بن شدم به خاطر اینکه فقط یه خط امضام زیاد بود باید 4 میشد بله چیزی بگید به خاطر بی احترامی به مدیر بنی باید سکوت کرد

MagicVps.Com
August 30th, 2013, 19:12
یک نکته بگم که اینهم جالب هست

یکی از مدیران به اسم اریا که مدیر ارشد هم شده بود اگر اشتباه نکنم مدتی هست بن شده خیلیها هم نمیدونند که بن شده و فکرکردن که حتما بدلیل مشغله نیستش
خواستم من چند سری مطرح کنم که دلیل بن شدن چی بوده ولی گفتم فردا میگن توی کار مدیریت دخالت نکنید

امروز یکی از مدیران اطلاع داده که ایشون
جناب آریا هم به دلیل کلاهبرداری عظیم در خارج از انجمن اخراج شدن! الان کاربر معمولی بود مدیریت یه تاپیک میزد مثل بقیه یوزرها اسم نمیخوام ببرم که این مشکل داشتن یا در تاپیکی توضیح میدادن دیگران که فلانی بدلیل ... ممنونع فعالیت شده در صورتیکه این کار نکردن .....
خوب خیلیها خبر ندارن و روی حساب اعتبار و اینکه مدیر ارشد هم بوده شاید همچنان اطمینان کنند و با ایشون معاملاتی هم داشته باشن که بعدا کلی متضرر ممکنه بشن

j4b3r
August 30th, 2013, 19:25
مدیر عزیز من نه میخوام یوزرم رنگی بشه‌ . از کل صحبت من اینو برداشت کردید؟ شاید بقیه رو نخوندید؟
من همه اینها رو گفتم که بعضی مدیران هم قانون رعایت نمیکنند. و لینک ارسال شما رو هم گذاشتند. شما همونطور که به من میگید تاپیک رو بخون شما هم پاسخ بدید . که چرا قانون رعایت نمیکنید؟
چرا منو با یه قانون متهم میکنید بعد همون قانون رو خودتون رعایت نمیکنید؟
در دموکراسی کامل داریم صحبت می کنیم من نه به کسی توهین میکنم .‌نه به خودم اجازه همچین کاری میدم .
بقیه دوستان هم خواهشا نه کسی رو مسخره کنید. نه با مسخره کردن بقیه بحث رو عوض کنید.
موفق باشید.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4

allbert
August 30th, 2013, 19:30
سلام

خسته نباشید

بله ادبیات کودکانه در انجمن کمی مد شده و استفاده میشه .

کاریش هم نمیشه کرد بهر حال انجمن هست و محیط مجازی هر شخصی میتونه یوزر داشته باشه .

اگر بزرگان انجمن کمی بیشتر فعالیت کنن و بقولی بزرگی کنن در کار بهتر هست ! بهر حال انجمن به هدف و جهت دهی نیاز داره تا با توجه اهدافش کاربران فعالیت کنند .

مدیران جدید هم بهتر هست کمی روی جهت دهی این قضیه بیشتر توجه کنند تا انجمن صرفا به محلی برای افر دادن تبدیل نشه .

موفق باشید

s.w.a.t
August 30th, 2013, 19:52
باسلام
کاربر arc1o0 (http://www.webhostingtalk.ir/member/15618/) فکر نمیکنم هر چهار عضو رسمی شما از یک سیستم استفاده کنند!
خطاب به کاربر arc1o0 (http://www.webhostingtalk.ir/member/15618/) و jab3r اگر بنده قوانین رو نقض کردم به آقای سیروس گزارش کنید حتما ایشون پیگیری خواهند کرد و به بنده اطلاع خواهند داد! بنده هیچ فعالیتی خلاف قوانین انجمن در این انجمن انجام نداده ام! و نخواهم داد.
کاربر jab3r هم من شما رو متهم نکردم! ما در اون زمان بنا به اقتضای خیلی از موارد اون بند رو برای جذب مدیر قرار دادیم! شما هم طبق اون تاپیک واجد شرایط نبودید! فکر نمیکنم ارسال چندین باره ایمیل مشکلی را حل کند!

مدیر عزیز من نه میخوام یوزرم رنگی بشه‌ . از کل صحبت من اینو برداشت کردید؟ شاید بقیه رو نخوندید؟

طبق برداشت من از متنی که ارسال کردید دقیقا همین منظور را داشتید! شما اگر مایل به فعالیت آموزشی هستید. بسم الله... شروع کنید ...

در مورد یوزر آریا هم مشکل ایشون اصلا ربطی به این انجمن یا هاستینگ ندارد! مدیری هم که این مورد را اشاره کرده است بی اطلاع از موضوع بوده است.

موفق باشید

این تاپیک هم به دلیل اینکه مثل همیشه از مسیر اصلی خودش خارج شد قفل شد. از استارتر تاپیک میخوام تا در صورت تمایل یک تاپیک دیگری با همین موضوع ارسال کنند.
در تاپیک مذکور هم با افرادی که خارج از موضوع بحث کنند برخورد میشود