PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : IPUServices | از کامپیوتر خود روزانه تا 2دلار به صورت کاملا رایگان کسب درآمد کنید

Rapidleech
August 30th, 2013, 00:24
معرفی سیستم جدید
شبیه به Coingeneration (http://earn1sec.mihanblog.com/post/3) سابق!
از کامپیوتر خود به صورت کاملا رایگان کسب درآمد کنید

با سلام
با معرفی سایت جدید IPUServices برای کسب درآمد رایگان در خدمت شما هستم.

سایتIPUServices گویا جایگزین Coingeneration (http://earn1sec.mihanblog.com/post/3)خواهد بود که در ازای اجراه cpu رایانه شما پول پرداخت می کرد
در این سیستم نیازی نیست چیزی به نام Thread بخرید و کاملا رایگانه!
نرم افزار سایت رو دانلود کنید،اجرا و روزانه تا 2$ درآمد کسب کنید!این سایت در مرحله آزمایشی قرار داره و امروز افتتاح شد.بعد از عضویت اگر آی دی شما همون لحظه به ایمیلتون فرستاده نشد باید تا 48 ساعت صبر کنید تا ایمیلی حاوی اطلاعات حسابتون براتون ارسال بشه و حسابتون تایید بشه.
همین حالا ثبت نام کنید (http://www.ipuservices.com/contact.php?referred_by=IPU08255)

به زودی متن فارسی و اطلاعات کامل تر قرار داده خواهد شد.

دوست عزیز
چند روز دیگه نرم افزار اصلی این سایت که باید باهاش کسب درآمد کنید منتشر میشه
نرم افزار رو که روشن بگذارید روزانه تا 2 دلار کسب می کنید
وقتی رسید به 50 دلار به یکی از حساب های معرفی شده منتقل می کنید(request payout میدی)
بعد دلار رو خودم ازت می خرم یا اینکه سرچ کن صرافی دلار اینرنتی یا اسم دلار مربوطه رو در گوگل سرچ کن با عنوان خرید وفروش
این دلار ها حتی از دلار کاغذی بعضا گرون تر هستند
این تاپیک از وبلاگ من هم کمکت می کنه:
کسب درآمد از اینترنت به شیوه های نوین - خرید و فروش دلار و ارزهای اینترنتی (http://earn1sec.mihanblog.com/post/23)

Rapidleech
September 8th, 2013, 16:15
نسخه بتا برنامه برای کسب درآمد در سایت مربوطه آماده دانلود می باشد

chaleshtor
September 8th, 2013, 16:21
حالا ازکجا میشه اطمینان کرد

hack2hacker
September 8th, 2013, 16:32
اینکه پولیه

Rapidleech
September 8th, 2013, 16:54
اینکه پولیه

چی پولیه عزیز؟؟؟
کاملا رایگانه

alidini
September 8th, 2013, 17:16
حالا این پولی که میده رو چجوری باید انتقال داد ؟؟

Rapidleech
September 8th, 2013, 17:30
حالا این پولی که میده رو چجوری باید انتقال داد ؟؟

خب بالاخره یک سوال درست و حسابی:
متد پرداخت:
PayPal, Payza, EgoPay, AlertPay,GreenDot MoneyPak, Western Union

اگوپی بی دردسرتره.

اگر هم که حساب از قبل دارید که هیچ

وقتی رسید به 50 دلار به یکی از حساب های معرفی شده منتقل می کنید(request payout میدی)
بعد دلار رو خودم ازت می خرم یا اینکه سرچ کن صرافی دلار اینرنتی یا اسم دلار مربوطه رو در گوگل سرچ کن با عنوان خرید وفروش 100 تا سایت هست
یا تو پرشین تولز با قیمت روز بفروشید

اشکان
September 8th, 2013, 18:30
عزیز قبلا چند سایت اینطوری بودن البته اونا کارت گرافیک رو ملاک داشتن این سی پی یو هستش؟ایا
اگه اره پس حتما رو وی پی اس هم می شه ازش استفاده کرد نه؟
در مورد کارت گرافیک که خودم تست کردم اولا این که بابای کارت رو در میاره دوما بسته به نوع کارت و قدرتش پول می ده
اونوقت این به همه سی پی یو ها مساوی پول می ده ایا؟

Rapidleech
September 8th, 2013, 19:17
عزیز قبلا چند سایت اینطوری بودن البته اونا کارت گرافیک رو ملاک داشتن این سی پی یو هستش؟ایا
اگه اره پس حتما رو وی پی اس هم می شه ازش استفاده کرد نه؟
در مورد کارت گرافیک که خودم تست کردم اولا این که بابای کارت رو در میاره دوما بسته به نوع کارت و قدرتش پول می ده
اونوقت این به همه سی پی یو ها مساوی پول می ده ایا؟

اون کارت گرافیک هم خودم معرفی کردم اون فرق داره کارت گرافیک قوی می خواد
و این سی پی یو هستش و نیاز به cpu خیلی قوی نداره معمولی...
نهایتا تا 2 دلار در روز
اما اگر زیرمجموعه هم کرایه کنید از اونها هم کلی بدست میارید

اشکان
September 8th, 2013, 19:22
من الان تست کردم نشد با وی پی اس داخل سایت هم اسکرین شات از نرم افزار شون هست که نوشته gpu یعنی کارت گرافیک نه سی پی یو اگه سی پی یو می خواستن که می رفتن سرور می گرفتن ارزون تر در میومد تا بیان این کار رو کنن اصلا هیچ سایتی غیر از این نیست این کار هم باعث میشه کارت گرافیک دماش خیلی بالا بره و بخاطر گرامی زیادش زود خراب میشه به فن و قطعات دیگه هم اسیب می رسونه

milad_it
September 8th, 2013, 20:18
عزیز یه منبع بدید که بشه اطمینان کرد ! الکی نیست! نرم افزار رو نصب کنی! بعد سی پیوی i7 که 1 میلیون قیمتشه برای چند دلار بسوزه! در نظر بگیرید این ها رو !

milad_it
September 8th, 2013, 20:38
من نرم افزارش رو دی ال کردم
نورتون دارم ولی نورتون ویروس شناسایی کرد و حذفش کرد! مراقب باشید..

اشکان
September 8th, 2013, 20:47
نه عزیز ویروس نیستن اینا به دلیل این که باید به سرور وصل شه احتمالا ویروس شناخته در ضمن این ربطی به سی پی یو نداره از کارت گرافیک استفاده می کنه یعنی جی پی یو

Rapidleech
September 8th, 2013, 21:57
نه عزیز ویروس نیستن اینا به دلیل این که باید به سرور وصل شه احتمالا ویروس شناخته در ضمن این ربطی به سی پی یو نداره از کارت گرافیک استفاده می کنه یعنی جی پی یو

چرا ما ایرانی ها اینجوری هستیم؟
عزیز دل گرافیک من و شما بدرد اینا نمی خوره!!
اگرم بخوره مطمئن باشید هیچ گرافیکی روزی دو دلار ازش در نمیاد!!!(در مورد بیت کوین سرچ کنید)
بنده عرض کردم خدمت شما این سیستم تمرکزش روی سی پی یو هست!(و نهایتا 30-40 درصد usage سی پی یو رو خواهد داشت)
حالا ممکنه از بقیه اجزا هم استفاده بشه
نرم افزار نسخه بتاست و در حال حاضر هیچ مصرفی نه از سی پی یو و نه gpu نداره
دوستانی که دوست ندارند استفاده نکنند
بنده فقط معرفی کردم
ممنونم

Rapidleech
November 19th, 2013, 00:51
بالاخره نسخه جدید نرم افزارش اومد،از صفحه دانلود،دانلود و نصبش کنین و بعد داخل نرم افزار با یوزر نیم و پسووردتون لاگین کنید.

IPU Services - Version 2 (EARNING) Is Out!