PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با Yahoo Mail

Behrouz50Amir
August 29th, 2013, 20:33
سلام دوستان من 2 تا مشکل با یاهو پیدا کردم.
1-
اخیرا موقعی که می خوای ایمیل بسازی شماره تماس ازت می خواهد و ایران هم جزءش نیست می خواستم بدونم به جز شماره یه کشور خارجی راه حل دیگه ای نیست؟
2-
من یه شماره از ترکیه دادم موقعی که می خواستم ثبت نام کنم( البته سیم کارت متعلق به یکی از آشنایان بود که 1 سال پیش رفته بود ترکیه و با خودش یه سیم کارت آورده بود البته الان سیم کارتش آنتن نمیده و شماره رو نمی تونم تایید کنم) و زبان رو هم ترکی انتخاب کردم و بعد از این که ایمیل ساختم زبان رو به انگلیسی تغییر دادم ولی در حال حاضر ایمیل هایی که از طرف خود یاهو برام میاد به زبان ترکی هست می خواستم ببینم نمیشه انگلیسی بشه؟ و اینکه بعضی از اوقات صفحه ی لاگین زبونش ترکی میشه!
توی اینترنت هم چیز هایی که پیدا کردم بدردم نخورد!

soheil.zare2006
August 29th, 2013, 20:36
سلام دوستان من 2 تا مشکل با یاهو پیدا کردم.
1-
اخیرا موقعی که می خوای ایمیل بسازی شماره تماس ازت می خواهد و ایران هم جزءش نیست می خواستم بدونم به جز شماره یه کشور خارجی راه حل دیگه ای نیست؟
2-
من یه شماره از ترکیه دادم موقعی که می خواستم ثبت نام کنم( البته سیم کارت متعلق به یکی از آشنایان بود که 1 سال پیش رفته بود ترکیه و با خودش یه سیم کارت آورده بود البته الان سیم کارتش آنتن نمیده و شماره رو نمی تونم تایید کنم) و زبان رو هم ترکی انتخاب کردم و بعد از این که ایمیل ساختم زبان رو به انگلیسی تغییر دادم ولی در حال حاضر ایمیل هایی که از طرف خود یاهو برام میاد به زبان ترکی هست می خواستم ببینم نمیشه انگلیسی بشه؟ و اینکه بعضی از اوقات صفحه ی لاگین زبونش ترکی میشه!
توی اینترنت هم چیز هایی که پیدا کردم بدردم نخورد!
:دی یکم دست به جیب شو اکانت Rogers بساز که این دردسرارو نداشته باشی
امنیت و کلاسش هم بالاتره

Behrouz50Amir
August 29th, 2013, 20:39
:دی یکم دست به جیب شو اکانت Rogers بساز که این دردسرارو نداشته باشی
امنیت و کلاسش هم بالاتره
سلام عزیز من راه حل این مشکل ها رو می خوام نه چیز دیگه ای! حالا این اکانت Rogers چی هست؟ چقدر باید هزینه کنی؟

soheil.zare2006
August 29th, 2013, 20:47
سلام عزیز من راه حل این مشکل ها رو می خوام نه چیز دیگه ای! حالا این اکانت Rogers چی هست؟ چقدر باید هزینه کنی؟
اکانت Rogers یه جورایی یکی از پسوند yahoo هست ( بطور مثال آی دی یاهو شما میشه : soheil@rogers.com ) نسبت به یاهو خیلی سخت تر دی اکتیو میشه
توی اینترنت معمولاً این اکانت رو با 2 تا 5 هزارتومان میسازن

Behrouz50Amir
August 29th, 2013, 20:54
دوستان کماکان به دنبال راه حل مشکلات گفته شده هستم.:65:

mad-adwords
August 29th, 2013, 21:22
عزیز راهی جز داشتن یک شماره تلفن غیراز ایران باشه چون برای تایید باید اس ام اس براتون کد می یاد که وریفای بشه

Behrouz50Amir
August 29th, 2013, 21:38
عزیز راهی جز داشتن یک شماره تلفن غیراز ایران باشه چون برای تایید باید اس ام اس براتون کد می یاد که وریفای بشه
سلام نیازی به ورفای از طریق اس ام اس نیست فقط اینکه خود شماره تایید بشه(Valid باشه) واسه ساختن کافی هست.
بیشتر مشکل من روی مورد دوم هست چون همون طوری که گفتم مورد اول رو حل کردم.

ertebat7
August 29th, 2013, 21:52
ما rogers هم استفاده کردیم کمتر از دو ماه دی اکتیو شد
هیچ فرقی بین یاهو و att و rogers و اینها نیست
اگر زیاد گزارش اسپم بشن دی اکتیو میشن

Behrouz50Amir
August 29th, 2013, 23:02
Up

.K.H.A.
August 30th, 2013, 00:13
آمورش ساخت آيدي با شماره ايران هست بگرديد ، راحت ميشه ياهو رو دور زد .

3245
August 30th, 2013, 00:18
متاسفانه کشور پشتیبان شما ترکیه است، یعنی نماینده یاهو در ترکیه، و امکان تغییر تا جایی که بنده اطلاع دارم وجود نداره.

ارادت

navids_69
August 30th, 2013, 01:18
من اين مشكلًرو داشتم بدون پروكسي رفتم ديگه شماره نخواست

Behrouz50Amir
August 30th, 2013, 01:29
من اين مشكلًرو داشتم بدون پروكسي رفتم ديگه شماره نخواست
اخیرا چه با ... چه بدون ... شماره تماس می خوان و ایران رو دیگه کلا از لیست ثبت نام شون حذف کردند!

rezaonline.net
August 30th, 2013, 02:00
روسیه بزنید
+7
شماره هم یه همچین چیزی بزنید
9119997788

.K.H.A.
August 30th, 2013, 12:00
كسايي كه شماره اشتباه ميدن بدونن ساخت ايدي جديد ديگه نياز به ايميل تاييد نداره و اگه روزي قرار بشه رمز ركاوري كنيد به شمارتون ارسال ميشه
پس شماره الكي نزنيد ، قبلا هم گفتم بگرديد اموزش ساخت وجود داره با شماره ايران.

Behrouz50Amir
August 30th, 2013, 16:55
كسايي كه شماره اشتباه ميدن بدونن ساخت ايدي جديد ديگه نياز به ايميل تاييد نداره و اگه روزي قرار بشه رمز ركاوري كنيد به شمارتون ارسال ميشه
پس شماره الكي نزنيد ، قبلا هم گفتم بگرديد اموزش ساخت وجود داره با شماره ايران.
سلام در اون رابطه چیزی نتونستم پیدا کنم ولی می تونید شماره الکی بدید که فقط از مرحله ی ثبت نام عبور کنید بعد از اون می تونید توی قسمت Account Info شماره رو پاک کنید و یه ایمیل دیگه واسه مواقع ضروری مثل فراموشی رمز و ... قرار بدید تا از طریق اون باهاتون ارتباط برقرار کنند.
متاسفانه یاهو داره یه مقدار ضعیف عمل می کنه...

.K.H.A.
August 30th, 2013, 20:35
سلام در اون رابطه چیزی نتونستم پیدا کنم ولی می تونید شماره الکی بدید که فقط از مرحله ی ثبت نام عبور کنید بعد از اون می تونید توی قسمت Account Info شماره رو پاک کنید و یه ایمیل دیگه واسه مواقع ضروری مثل فراموشی رمز و ... قرار بدید تا از طریق اون باهاتون ارتباط برقرار کنند.
متاسفانه یاهو داره یه مقدار ضعیف عمل می کنه...

http://forum.irsecteam.org/forum104/thread709.html#post2116

خدمت شما.