PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تنظیم Currencies در whmcs

GlobalServer
March 15th, 2010, 14:59
ضمن سلام و خسته نباشید 2 تا سوال داشتم ! 1 در مورد ماژول whmcs پرداخت آنلاین ! چرا همگی به این صفحه ختم میشن ! و چه فرقی داره ! با آیپی که خودمون میگیرم !

https://acquirer.sb24.com/CustomerService/jsp/Login.jsp
و در مورد سوال بعدی که چطوری میشه Currencies رو براش تعریف کرد که با ریال ایران یا تومان مشکلی نداشته باشه از دیتابیس هم میشه ! آیا کسی این کار رو کرده من نسخه 4.1.2 رو نصب کردم و Base Conv. Rate همش روی 1.00000 هستش ! چطوری باید اینو تنظیم کنم !

ممنون میشم کمک کنید یا علی :105:

GlobalServer
March 16th, 2010, 23:55
کسی نیست جواب مارو بده ؟ عجب ! :106: چقدر ! یه لطفی کنید اگر کسی میتونه کمک کنه بگه ! :105: پاسکاری هم نکنید !
در مورد whmcs هم باید بگم سیستم خوبی هستش و سیستم های دیگر هم دارم ! از آ د و ن ی س گرفته تا س ی ک م ا (تبلیغ نباشه ) خوب حالا کسی هست ؟ مرا یاری کند ! :64:

GlobalServer
March 18th, 2010, 15:50
یه جورایی فکر کنم سایت تون خوابیده ! :62: یه نفر نیست اینجا جواب بده ! :114:

Mozafary
March 22nd, 2010, 02:14
لینک اول مربوط به سیستم پرداخت سامان هست که باید با اطلاعات مربوط به Merchant خودت اونو کامل کنی.
در مورد واحد پول هم میتونی USD رو ویرایش کنی و به ریال تبدیل کنی در پنل Admin بخش Currencies

ضمن سلام و خسته نباشید 2 تا سوال داشتم ! 1 در مورد ماژول whmcs پرداخت آنلاین ! چرا همگی به این صفحه ختم میشن ! و چه فرقی داره ! با آیپی که خودمون میگیرم !

https://acquirer.sb24.com/CustomerService/jsp/Login.jsp
و در مورد سوال بعدی که چطوری میشه Currencies رو براش تعریف کرد که با ریال ایران یا تومان مشکلی نداشته باشه از دیتابیس هم میشه ! آیا کسی این کار رو کرده من نسخه 4.1.2 رو نصب کردم و Base Conv. Rate همش روی 1.00000 هستش ! چطوری باید اینو تنظیم کنم !

ممنون میشم کمک کنید یا علی :105:

M-Soltani.ir
March 22nd, 2010, 03:15
یه جورایی فکر کنم سایت تون خوابیده ! :62: یه نفر نیست اینجا جواب بده ! :114:
متاسفانه تایپیک های زیراب زنی و دعوا و ... داغ هست کلی جواب سوال های مربوط به هاستینگ رو نمیده
پ ن : واقعیت رو گفتم اسپم نیست + حق پاک کردن ندارید چون آغاز کننده یکی دیگه بوده ( در صورتی که بخواید میتونید پاک کنید ) :-|

GlobalServer
April 7th, 2010, 15:41
درسته عزیز
کسی جواب گو نیست درست حسابی
Mozafary عزیز Currencies رو بلدم بسازم ! منظورم رو نفهمیدی عزیزم انگار

مثلا .001000 تومان به 1000 تومان اینطوری

Mozafary
April 8th, 2010, 08:51
راهی که من گفتم همین کارو انجام میده! :)

NiceIran.net
April 8th, 2010, 14:29
دوست گرامي براي تعريف واحد ريال كافيست مقدار 1 Base Conv. Rate جديد تعريف شده را به 10 تغيير بدهيد.

---

پيروز باشيد

nimafire
April 9th, 2010, 23:42
سلام
من کمکتون میکنم.
اما در ابتدا بگید ماژول سامانتون رو از چه شرکتی خریداری کردید ؟ فراسو ؟ ؟