PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر سرور و نداشتن بک آپ قبلی هاست

mohsen1385
March 15th, 2010, 14:37
دوستان عزیز سلام

من الان سرورم رو عوض کردم ولی سرور قبلی بک آپ سایتم رو بهم نمیده. به نظر شما من الان باید چیکار کنم؟
البته بوسیله برنامه MySQLDumper بک آپ دارم بنظر شما اگر من vb جدید نصب کنم و این بک آپ رو رستور کنم جواب میده؟

parsvps
March 15th, 2010, 15:02
شما یک دیتابیس می سازید در هاست و بعد فایل های ویبولیتین رو مطابق با نوع ورژن دیتابیس سایت خودتون اپلود می کنید و فایل config.php رو تنظیم می کنید بعد با برنامهMySQLDumper ریستور کنید

هاست 97
November 19th, 2011, 07:59
دوستان عزیز سلام

من الان سرورم رو عوض کردم ولی سرور قبلی بک آپ سایتم رو بهم نمیده. به نظر شما من الان باید چیکار کنم؟
البته بوسیله برنامه MySQLDumper بک آپ دارم بنظر شما اگر من vb جدید نصب کنم و این بک آپ رو رستور کنم جواب میده؟
اگر بهتون بک آپ را نمیدن نام اون سایت رو در انجمن ذکر کنید تا بیان پاسخ بدهند.

برای بک آپ با همان توضیحی که parsvps دادند عمل کنید.
در کل سایت هایی که VB هستند حتما باید با این اسکریپت بک آپ دیتابیس رو برگردونند و گرنه زبان فارسی سایتشون بهم میریزه

serverpars
November 19th, 2011, 09:58
با سلام
با این روش ریستور نمایید به کامل باز می گردد وتنها کافی است تنظیمات در وب کانفیگ تنظیم نمایید.

Mehrvarzan
November 22nd, 2011, 13:07
چرا بهتون بک نمیدن؟ آدرس سایتش چیه؟

0060
November 22nd, 2011, 13:56
اگر بهتون بک آپ را نمیدن نام اون سایت رو در انجمن ذکر کنید تا بیان پاسخ بدهند.

مگه اینجا دادگاه که بیان اینجا پاسخگو باشن دوست عزیز اینجا انجمن تخصصی وب هاستینگ نه دادگاهی برای شرکتهای هاستینگ که هر کسی با شرکتی مشکلی داره بیاد اینجا ازش بازخواست بخواد منم یه خریدارم همین الانشم با شرکتی مشکل اساسی دارم ولی مشکلمو خودم باید با اون شرکت حل کنم

pc30
November 22nd, 2011, 15:49
میتونید با دیتابیس ویبی جدید نصب کنید

مشکلی نداره