PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره درگاه پرداخت

Smart2012
August 29th, 2013, 05:47
سلام به دوستان عزیز
من یه انجمن دارم (ویبولتین) میخوام براش درگاه پرداخت بگیرم برای اعضای وی آی پی
ولی میخوام درگاهم از بانک های رسمی کشور باشه مثه ملت سامان ملی و ....
خواستم بدونم همچین کاری شدنی هست؟
یا مجبورم که زرین پال و پای لاین استفاده کنم؟

Jahan Pay Co
August 29th, 2013, 07:24
سلام به دوستان عزیز
من یه انجمن دارم (ویبولتین) میخوام براش درگاه پرداخت بگیرم برای اعضای وی آی پی
ولی میخوام درگاهم از بانک های رسمی کشور باشه مثه ملت سامان ملی و ....
خواستم بدونم همچین کاری شدنی هست؟
یا مجبورم که زرین پال و پای لاین استفاده کنم؟

-اگر مدارک کافی و نماد داشته باشید می تونید درگاه از خود بانک بگیرید در غیر این صورت با 9 درگاه بانکی فعال در خدمتون هستیم
جهت دریافت آنی درگاه مراجعه فرمایید به
سیستم پرداخت اینترنتی جهان پی | Jahan Pay (http://www.jahanpay.com)

mahdi66
August 29th, 2013, 10:32
از درگاه رابط استفاده کنی دردسرش کمتره اما کلا می تونی بصورت مستقیم از بانک خدمات بگیری هر بانکی هم شرایط خاصی داره

samansystems
August 29th, 2013, 10:49
بانک که درگاه پرداخت نميده. بايد از شرکت های تجارت الکترونيک پيگيری کنيد!

mahdi66
August 29th, 2013, 11:55
بانک که درگاه پرداخت نميده. بايد از شرکت های تجارت الکترونيک پيگيری کنيد!

دوست من هر بانکی با یک شرکت کارهای اینترنتیش مثل پرداخت و اینترنت بانک رو انجام میده که اصولا متعلق به خود بانک هست

ToranjHost
August 29th, 2013, 12:12
درود
دوسته عزیز باید مدارک مورد نیاز برای ارائه به بانک رو داشته باشید .

samansystems
August 29th, 2013, 12:13
دوست من هر بانکی با یک شرکت کارهای اینترنتیش مثل پرداخت و اینترنت بانک رو انجام میده که اصولا متعلق به خود بانک هست

بله بانک توی شرکت ها سهام دار هست. اما اين مفهوم اشتباه هست که بانک درگاه پرداخت رو ميده.
چون شرکت های تجارت الکترونيکی وجود دارن که وابستگی ای به بانک ندارن و ميتونن درگاه پرداخت ارائه بدن.
اين شرکت تجارت الکترونيک هست که درگاه پرداخت رو ارائه ميده :103:

mahdi66
August 29th, 2013, 12:40
من بانک ملت رو پیشنهاد میکنم چون تو اکثر cms ها ماژول پرداخت داره و ازاین لحاظ دستت بازه

Smart2012
August 29th, 2013, 14:27
مرسی از دوستان سوالم اینه که من اگر درگاه رو از بانک ملت بگیرم میتونم رو ویبولتین ران کنم؟
مثلا زرین پال خودش ماژول داره که نصب میکنی و همه چی درسته
بانک ملت یا بانکای دیگه همچین چیزی دارند؟

samansystems
August 29th, 2013, 14:44
مثلا زرین پال خودش ماژول داره که نصب میکنی و همه چی درسته
بانک ملت یا بانکای دیگه همچین چیزی دارند؟

قطعا يک برنامه نويس ميتونه اينکار رو به شما انجام بده.
حداقل دستمزدی که برنامه نويس برای اين ماژول ميگيره 70 80 هزار تومان هست.
اگر تراکنش هاتون حدود 3 مليون تومان باشه براتون به صرفه هست که هزينه برنامه نويسی رو پرداخت کنيد.

اما در صورتی که تراکنش هاتون کمتر ازين رقم باشه به صرفه تر خواهد بود که از زرين پال استفاده کنيد. چون با فرض اينکه همه تراکنش هاتون رو هم خروجی بزنيد کارمزد 3 مليون تومان 75 هزار تومان خواهد بود. ضمن اينکه دغدغه های بعدی شامل بروز رسانی و تغيير نسخه ها رو نخواهيد داشت.

rezaonline.net
August 29th, 2013, 15:34
همچنین با زرین پال ، میتونید از درگاههای بانکهای مختلف پرداخت رو انجام بدید و این درصد تراکنشهای صحیحتون رو بالا میبره اما اگر خودتون یک درگاه بانکی رو داشته باشید با توجه به سابقه خوب(!) درگاهها ، باید شاهد قطعی های و دردسر های عدم اتصال گاه و بیگاه باشید .
بهرحال اگر میخواید از بانک درگاه بگیرید به یک بانک اکتفا نکنید.

shobeir-kh
June 2nd, 2014, 03:09
با عرض سلام و خسته نباشید.
یک سوالی داشتم و اونم اینه:من دانشجوی شبانه دانشگاه شهرمون هستم و با پرداخت اینترنتی شهریه کارت ورورد به جلسه ام رو میگیریم.امشب به محض اینکه پول رو پرداخت کردم صفحه ای باز شد و نوشته بود تکمیل فرایند خرید اما متاسفانه کامپیوترم هنگ کرد و صفحه بسته شد و من موفق نشدم تا فرایند خرید رو تکمیل کنم.
حالا پول به حساب دانشگاه رفته و من هنوز نمیتونم کارتم رو بگیرم.
شماره پیگیری رو هم دارم اما نمیدونم باید چه کار کنم.
خواهش میکنم کمک کنید چون ممکن است کارت ورورد به جلسه رو نتونم در موعد مقرر بگیرم.