PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست پد - نماینده رسمی دیتاسنتر enotch آمریکا در ایران | فروش سرور های اخصتصاصی این دیتاسنتر

ittab
August 29th, 2013, 01:18
با عرض سلام به تمامی کاربران محترم وب هاستینگ تاک .

هاست پد توانست با انجام مذاکراتی نمایندگی دیتاسنتر enotch آمریکا را دریافت نماید و الان مفتخر است تا سرور های این دیتاسنتر را ارائه کند . این دیتاسنتر در سال 2006 افتتاح شده و تا الآن توانسته است جایگاه خوبی در بین دیتاسنتر های آمریکا پیدا کند . شرکت enotch Technology ، پنج دیتاسنتر در شهر های نیویورک ، ادیسون ، دالاس ،میامی و لوس انجلس دارد که همگی از کیفیت بالای برخوردارند . این دیتاسنتر ها از اتصال شبکه با پهنای باند 100 مگ ، 1 گیگ . 10 گیگ بهره می برد . همچنین این دیتاسنتر تماما از بهترین سرور های شرکت Dell استفاده می کند .

مزیت های اصلی هاست پد

دارا بودن تیم فنی قدرتمند هاستینگ و سرور
استفاده از بهترین فضا های بهترین دیتاسنتر های جهان
دارا بودن مشتری های گرانقدر که باعث افتخار ما هستند
قیمت های مناسب
پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی از 5 راه مختلف :

تیکت : http://my.hostpad.ir

ایمیل : sales@hostpad.ir

آی دی یاهو : shiri.1390

پیامک : 09100626525 ( محمد حسین شیری )

تلفن : 09100626525 ( محمد حسین شیری )

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سرور ها از کیفیت بالایی برخوردار می باشند .

هاست پد همیشه در کنارتان خواهد بود . پس نگران پشتیبانی نباشید .

این دیتاسنتر از کاربران ایرانی استقبال می کند .

تحویل سرور ها حداکثر تا 3 روز کاری خواهد بود .
تمامی سیستم عامل ها روی سرور نصب خواهد شد .
سرور ها در فضای مخصوص هاست پد در 5 دیتاسنتر مختلف قرار دارد
امکان آپگرید تمامی سرورها وجود دارد .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ram : 24 GB DDR2

HDD : 2 x 1 TB SATA

CPU : Dual Intel L5520 16 Core / 18 Ghz

Bandwidth : Unlimited

Port : 100 Mb Dedicated

Ip : 29 IP Allocation

APC Reboot Access

Private VLAN

قیمت : 74 $ - 249 هزار تومان ماهانه

هزینه نصب : ندارد !!!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ram : 48 GB DDR2
APC Reboot Access
Private VLAN
قیمت : 88 $ - 299 هزار تومان ماهانه

Ram : 72 GB DDR2
APC Reboot Access
Private VLAN
قیمت : 97 $ - 329 هزار تومان ماهانه

Ram : 144 GB DDR2
APC Reboot Access
Private VLAN

قیمت : 218 $ - 749 هزار تومان ماهانه

توضیحات سرور ها :

- سرور اول دو عدد هارد ولی بقیه سرور ها 4 هارد دارند .
- پورت های سرور تا 1 گیگابایت قابل تغییر است .

افزودنی های سرور :

هزینه هر ترابایت هارد اضافه : 12 $ ماهانه

هزینه ارتقای پورت به 1 گیگ : 10 $ ماهانه

هزینه تعداد آی پی های اضافه :

13 آی پی : 18 $ ماهانه

29 آی پی : 34 $ ماهانه

61 آی پی : 47 $ ماهانه

125 آی پی : 92 $ ماهانه

253 آی پی : 125 $ ماهانه

هزینه لایسنس ها :

ویندوز 2008 و 2012 : 31 $ ماهانه

سی پنل : 31 $ ماهانه

کیفیت هدف اصلی ماست ! :)

کیفیت سرور ها بسیار بالاست و مطمئنا با یک بار استفاده مشتری دائمی خواهید شد .

با در خواست دوستان گواهی نمایندگی اضافه شد ( در فایل پیوست )

VPS24.ir
August 29th, 2013, 01:53
سایتتون بالا نمیاد :)

ittab
August 29th, 2013, 02:09
سایتتون بالا نمیاد :)

سلام .

در حال تغییر قالب هستیم . هر امری دارید در خدمت شما هستیم .

ittab
August 29th, 2013, 02:57
فروش همچنان ادامه دارد !!

برای 3 نفر اولی که سفارش می دهند 5% تخفیف داده خواهد شد !

speedy
August 29th, 2013, 10:22
با سلام
لطفا certificate که از دیتاسنتر دریافت کردید را اسکن کنید

ittab
August 29th, 2013, 17:03
با سلام
لطفا certificate که از دیتاسنتر دریافت کردید را اسکن کنید

سلام .

به پست اول اضافه شد !

hpnn.wm
August 29th, 2013, 17:15
یه سوال وقتی پرت رو به 1 گیگ تغییر می دیم بادی هزینه پهنای باند رو بدیم و یا به صورت پیش فرض مثلا 10 ترابایت پهنای باند ماهیانه داره
سوال دوم اینکه از هر کدوم از لوکیشن هایی که فرمودید می تونم سفارش بدیم ؟
سوال سوم سرور ها در لوکیشن هایی که فرمودید واقع هستند و یا اینکه فقط ای پی هاشون مال اونجاست ؟
سوال اخر یه تصویر از میزان قدرت پرت این سرور ها رو در 2 حالت
الف ) وقتی که پرت رو به 1 اپگرید کرده باشیم
ب ) وقتی که پرت رو 100 باقی مونده باشه
رو لطفا ضمیمه بفرمایید
با تشکر

hpnn.wm
August 29th, 2013, 17:28
در ضمن لطف بکنید نوع دقیق هارد ها رو هم بفرمایید به همراه ذکر برند و در صورت داشتن رید , رید رو هم بفرمایید
لطفا مشخصات کامل باشه
در ضمن می شه هارد ssd هم اضافه کرد , در صورتی که جواب مثبت هست , قیمت رو بفرمایید
با تشکر

ittab
August 29th, 2013, 18:21
یه سوال وقتی پرت رو به 1 گیگ تغییر می دیم بادی هزینه پهنای باند رو بدیم و یا به صورت پیش فرض مثلا 10 ترابایت پهنای باند ماهیانه داره
سوال دوم اینکه از هر کدوم از لوکیشن هایی که فرمودید می تونم سفارش بدیم ؟
سوال سوم سرور ها در لوکیشن هایی که فرمودید واقع هستند و یا اینکه فقط ای پی هاشون مال اونجاست ؟
سوال اخر یه تصویر از میزان قدرت پرت این سرور ها رو در 2 حالت
الف ) وقتی که پرت رو به 1 اپگرید کرده باشیم
ب ) وقتی که پرت رو 100 باقی مونده باشه
رو لطفا ضمیمه بفرمایید
با تشکر

سلام .

پهنای باند نامحدود هست و با پرداخت 10$ پورت رو به 1 گیگابیت ارتقا می دید .

بله این شرکت در 5 شهر نیویورک ، ادیسون ، دالاس ،میامی و لوس انجلس دیتاسنتر دارند و در هر کدام از شهر ها که بخواهید سرور از آن دیتاسنتر ارائه می شود .

پورت ها تضمین شده است ولی دیتاسنتر تصویر نمونه ای ارائه نمی دهد اما این آی پی جهت تست پینگ می باشد . 174.128.33.61

گواهی نمایندگی رسمی هم اضافه شد . می تواند از آن دیدن نمایید .

ittab
August 29th, 2013, 18:23
در ضمن لطف بکنید نوع دقیق هارد ها رو هم بفرمایید به همراه ذکر برند و در صورت داشتن رید , رید رو هم بفرمایید
لطفا مشخصات کامل باشه
در ضمن می شه هارد ssd هم اضافه کرد , در صورتی که جواب مثبت هست , قیمت رو بفرمایید
با تشکر

هارد های پیش فرض SATA 7200 RPM بوده و همگی Raid 10 می باشند .

بله امکات اضافه کردن هارد SSD هم وحود دارد . هزینه هر 128 گیگابایت هارد SSD که همگی محصول شرکت سامسونگ می باشد ، 18 $ ماهانه می باشد .

موفق باشید

ittab
August 29th, 2013, 19:06
فروش همچنان ادامه دارد !!

alireza.076
August 29th, 2013, 20:46
سی پی یو l5520 دارای تقریبا clock speed 20ghz میباشد نه 42

ittab
August 29th, 2013, 21:20
سی پی یو l5520 دارای تقریبا clock speed 20ghz میباشد نه 42

سلام .
این اطلاعات را دیتاسنتر به ما اعلام نموده است . بررسی می کنیم اگر مشکلی باشد اصلاح می کنیم .

ممنون از دقت نظرتان .

فروش همچنان ادامه دارد !

LIAN2
August 29th, 2013, 21:36
سلام .
این اطلاعات را دیتاسنتر به ما اعلام نموده است . بررسی می کنیم اگر مشکلی باشد اصلاح می کنیم .

ممنون از دقت نظرتان .

فروش همچنان ادامه دارد !
ARK | Intel® Xeon® Processor L5520 (8M Cache, 2.26 GHz, 5.86 GT/s Intel® QPI) (http://ark.intel.com/products/40201/Intel-Xeon-Processor-L5520-8M-Cache-2_26-GHz-5_86-GTs-Intel-QPI)
Dual Intel Xeon(R) L5520
2x4x2(HT)x2.26 = 18,080MHz

ittab
August 29th, 2013, 21:43
ARK | Intel® Xeon® Processor L5520 (8M Cache, 2.26 GHz, 5.86 GT/s Intel® QPI) (http://ark.intel.com/products/40201/Intel-Xeon-Processor-L5520-8M-Cache-2_26-GHz-5_86-GTs-Intel-QPI)
Dual Intel Xeon(R) L5520
2x4x2(HT)x2.26 = 18,080MHz

سلام .

دوستان اصلاح شد !

saymon
August 30th, 2013, 01:01
نه سایت باز هست نه آیدی رو جواب میدید! چجوری میخواید فروش ادامه هم داشته باشه؟

sina_mech
August 30th, 2013, 08:07
http://ittab.ir/895.jpg

من نه سرویس میفروشم، نه خریدارم. صرفاً برای افزایش اطلاعاتم انجمن رو دنبال میکنم. این certification رو که دیدم، چون برام بیش از اندازه جالب بود، خواستم یه توضیحی بدم:

1- خارجی ها، و بالاخص آمریکایی ها اول نامه شان In the name of god نمیذارن :)
2- فرمت ِ نامه ی certification رسمی، این نیست! گوگل کنید تا فرمت های رسمی رو ببینید. اگر certification ای پیدا کردید که از فونت صورتی با اندازه 14-16 استفاده کرده بود، ما رو در جریان بذارید :)
3- نامه های به این شکل در آمریکا، بر روی سربرگ رسمی شرکت پرینت میشن و به صورت دستی امضا میشن و در نهایت اسکن میکنن و به صورت الکترونیکی در اختیار مردم میذارن. اینکار برای اینه که از نامه های رسمی سو استفاده نشه.
4- جمله ی اولی که در پاراگراف دوم اومده، کلاً غلطه! اول اینکه تو نامه رسمی هیچوقت SO استفاده نمیشه! اون phrase ای هم که بعد از ویرگول اومده (یعنی so hostpad group ...)، هیچ معنی خاصی نمیده. صرفاً یه استفاده ی چشم بسته از google translator بوده.
5- برای اولین بار در تاریخ زبان انگلیسی شاهد این هستیم که بعد از our، فعل اومده!
6- پاراگراف سوم هم مشابه پاراگراف دوم مشکل گرامریِ اساسی داره که از حوصله من خارجه دیگه :)

دوست عزیز، شما رسماً certification جعل کردید که بسیار هم ناشیانه اینکارو انجام دادید، که میزان آشنایی شما با زبان انگلیسی و سطح تحصیلی و علمی شما رو به وضوح نشون میده. در هر صورت کلاه گذاشتن سر مردم کار سختی نیست، جوانمردی و کمک به مردم هست که کار سختیه :)

محسن24
August 30th, 2013, 09:42
من نه سرویس میفروشم، نه خریدارم. صرفاً برای افزایش اطلاعاتم انجمن رو دنبال میکنم. این certification رو که دیدم، چون برام بیش از اندازه جالب بود، خواستم یه توضیحی بدم:

2- فرمت ِ نامه ی certification رسمی، این نیست! گوگل کنید تا فرمت های رسمی رو ببینید. اگر certification ای پیدا کردید که از فونت صورتی با اندازه 14-16 استفاده کرده بود، ما رو در جریان بذارید :)
3- نامه های به این شکل در آمریکا، بر روی سربرگ رسمی شرکت پرینت میشن و به صورت دستی امضا میشن و در نهایت اسکن میکنن و به صورت الکترونیکی در اختیار مردم میذارن. اینکار برای اینه که از نامه های رسمی سو استفاده نشه.
4- جمله ی اولی که در پاراگراف دوم اومده، کلاً غلطه! اول اینکه تو نامه رسمی هیچوقت SO استفاده نمیشه! اون phrase ای هم که بعد از ویرگول اومده (یعنی so hostpad group ...)، هیچ معنی خاصی نمیده. صرفاً یه استفاده ی چشم بسته از google translator بوده.
5- برای اولین بار در تاریخ زبان انگلیسی شاهد این هستیم که بعد از our، فعل اومده!
6- پاراگراف سوم هم مشابه پاراگراف دوم مشکل گرامریِ اساسی داره که از حوصله من خارجه دیگه :)

دوست عزیز، شما رسماً certification جعل کردید که بسیار هم ناشیانه اینکارو انجام دادید، که میزان آشنایی شما با زبان انگلیسی و سطح تحصیلی و علمی شما رو به وضوح نشون میده. در هر صورت کلاه گذاشتن سر مردم کار سختی نیست، جوانمردی و کمک به مردم هست که کار سختیه :)

جلل الخالق

:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o
بهتره ما هم از فردا بریم تو کار فتوشاپ اینکارو انجام بدیم :-<
بلکه یه پولی گیرمون اومد:-< از راست و درستکاری برا ادم پولی در نمیاد مگه نه؟:76:

ittab
August 30th, 2013, 12:27
جلل الخالق

:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o
بهتره ما هم از فردا بریم تو کار فتوشاپ اینکارو انجام بدیم :-<
بلکه یه پولی گیرمون اومد:-< از راست و درستکاری برا ادم پولی در نمیاد مگه نه؟:76:

سلام .

مشکلی نیست . شما باور نکنید دوستان ! مهم اینه که من نماینده این شرکت در ایرانم . خوب شما دوست ندارید خرید نکنید :)

ittab
August 30th, 2013, 12:30

سلام.

مشکلی نیست ! شما هر طور صلاح می دونید . می خواید خرید کنید و یا می خواید خرید نکنید . مهم برداشت خریداران است دوست من . به هر حال من تو این یک سالی که در وب هاستینگ تاک بودم دیدم صداقت بعضی از دوستان رو پس حرف از جوانمردی و خدمت به مردم نزنید :)

ittab
August 30th, 2013, 12:31
نه سایت باز هست نه آیدی رو جواب میدید! چجوری میخواید فروش ادامه هم داشته باشه؟

سلام .

اگر آی دی persian_boy شما هستید پاسخ داده شد در یاهو .

موفق باشید

avalanint
August 30th, 2013, 13:43
سلام .

مشکلی نیست . شما باور نکنید دوستان ! مهم اینه که من نماینده این شرکت در ایرانم . خوب شما دوست ندارید خرید نکنید :)

واقعا جاله . یعنی یک دیتاسنتر امریکایی با مدرک به همه اطلاع داده که فوانین دولت امریکا رو زیر پا گذاشته!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟/:)

شما چطور میتونید ثابت کنید که این عکس رو یک بچه دبیرستانی درست نکرده؟لینک سرتیفیکیت رو از داحل سایت دیتاسنتر ارسال کنید !!! عکس قرار داد بین شما و دیتاسنتر رو ارسال کنید!!!

hpnn.wm
August 30th, 2013, 16:37
لطف می کنید سایت اصلی دیتاسنتر رو به هم بدید
با تشکر

dan6
August 30th, 2013, 18:00

اتفاقا من هم دیروز این certificate رو دیدم با خودم چند دقیقه‌ای کلنجار رفتم که چیزی بگم یا نه فقط چون نخواستم به این متهم شم که می‌خوام بازار کسی‌ رو خراب کنم چیزی نگفتم.

بیشتر متن نامه از نظر گرامر انگلیسی‌ غلط هست و جالب تر از همه

In the name of God

بالای نامه!!

ittab
August 30th, 2013, 18:47
لطف می کنید سایت اصلی دیتاسنتر رو به هم بدید
با تشکر

سلام .

سایت اصلی دیتاسنتر : enotchnetworks.com

ittab
August 30th, 2013, 18:49
واقعا جاله . یعنی یک دیتاسنتر امریکایی با مدرک به همه اطلاع داده که فوانین دولت امریکا رو زیر پا گذاشته!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟/:)

شما چطور میتونید ثابت کنید که این عکس رو یک بچه دبیرستانی درست نکرده؟لینک سرتیفیکیت رو از داحل سایت دیتاسنتر ارسال کنید !!! عکس قرار داد بین شما و دیتاسنتر رو ارسال کنید!!!

سلام .

گواهی توسط ایمیل ارسال شده و از طرف این شرکت .

سایت اصلی دیتاسنتر : enotchnetworks.com

aliasadi
September 1st, 2013, 14:12
سلام
من می خواستم سفارش بدم ولی چرا سایتتون بالا نمیاد؟
دوستان ایشون تایید میشن؟

hfuhost
September 2nd, 2013, 16:35
یه سرور می خوام با 4 ترابایت هارد و 64 گیگابایت رم چقدر درمیاد براتون