PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با دو دامنه بودن.

Witch King
August 29th, 2013, 01:17
دوستان بنده به یک مشکل بزرگ خوردم.
یک هاست خریدم و یک دامنه ثبت کردم به اسم Site.ir
بعد از اون یک دامنه دیگه خریدم و خواستم تالار گفتگو بزنم که دامنه اش هست forum.ir بنده این دامنه رو ادان کردم رو هاست. داخل هاستم یه پوشه درست شد به اسم forum که فایل های تالار گفتگوی خودم داخل اون هست. اما یک مشکل بزرگ وجود داره!
تالار گفتگو دو تا دامنه داره ! یکیش هست forun.ir و اون یکی هست site.ir/forum !!!!!!!!!!!!!!

دوستان سئو سایتم دقیقا نصف میشه همچنین مشکلات dns و کوکی به وجود اومده. چی کار کنم ؟ راهی نیست که دامنه site.ir/forum بسته باشه ؟ و دسترسی بهش غیر مجاز بشه ؟ حتی اگه این کار رو هم بکنم باز سئوی سایت آسیب میبینه ؟

دوستان لطفا کمک کنید خیلی حیاتیه.

haadey
August 29th, 2013, 10:29
این یه چیز عادی هست، گوگل مسلما تا وقتی لینک site.ir/forum رو توی اینترنت نبینه، متوجه اون آدرس نمیشه و فقط همون forun.ir رو شناسایی میکنه
بهرحال شما میتونین از طریق htaccess. یه redirect برای آدرس site.ir/forum درست کنین که به آدرس forun.ir دایرکت بشه. این شیوه مورد تأیید گوگل هست

Witch King
August 29th, 2013, 16:24
خب حالا که تو اینترنت این دامنه وجود داره !
نمیشه قبل از شاخه اصلی سایت یعنی public_html یه پوشه بسازیم مثلا به اسم public_forum و دامنه رو روی اون ست کنیم و فایل های تالار گفتگو رو توش بریزیم ؟