PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی سیستم بلاگ دهی‌ - شرکت‌های معتبر فقط لطفا

IranWeb
August 28th, 2013, 23:35
سلام

من قصد دارم یک سرویس بلاگ دهی‌ راه بندازم و به یک شرکت معتبر جهت ارایه اسکریپت و پشتیبانی احتیاج دارم.
تا حدود سه تا چهار میلیون تومن حاضرم هزینه اسکریپت و پشتیبانی بکنم. لطفا اگه خودتون برنامه نویس نیستید و یه دونه از این اسکریپت‌های مجانی میهن بلاگ و فرد بلاگ دستتونه پیغام ندید.
اگه پیشنهادی هم دارید که از چه شرکت و سرویسی استفاده کنم لطف می‌‌کنید اگه همین‌جا بگید.
خودم پارس ۲۰ و جعفر نقی‌ زاده رو تو ذهنم دارم ولی نه تلفن جواب میدن نه‌ ایمیل.

ممنون از توجهتون.

iceforum
August 28th, 2013, 23:39
من پیشنهادم وردپرس شبکه هستش ، هم راه اندازیش آسونه ، سئو هم که حرف نداره ، فقط باید یه حجم تپل بدید تا جذب بشن

IranWeb
August 28th, 2013, 23:44
ممنون از جوابتون. اونم یکی‌ از گزینه هام بود ولی خدایی دیدم حوصله ندارم بشینم دونه دونه قالب جمع و یا ترجمه بکنم. واسه همین گفتم بلکه یه شرکتی پیدا کنم یه پولی‌ بهشون بدم تا کار رو به صورت حرفه آی‌ و بدون دردسر زیاد انجام بدن.

j4b3r
August 28th, 2013, 23:45
سلام
بر پایه وردپرس میتونم طراحی و پشتیبانی کنم.
نمونه موفق فارسی هم داشتیم که سرویس وبلاگ فروخته شد.
الان هم نمونه افغانی تحت پشتیبانی ما در حال فعالیت هست.
در صورت تمایل در ارتباط باشید
mail : jaber@ee.net
با تشکر

iceforum
August 28th, 2013, 23:50
ممنون از جوابتون. اونم یکی‌ از گزینه هام بود ولی خدایی دیدم حوصله ندارم بشینم دونه دونه قالب جمع و یا ترجمه بکنم. واسه همین گفتم بلکه یه شرکتی پیدا کنم یه پولی‌ بهشون بدم تا کار رو به صورت حرفه آی‌ و بدون دردسر زیاد انجام بدن.

کار سختی نیست دادا ، این حرف رو زدی الان همه آفر میدن ، اما کلا درسر نداره ، یه پول 3 میلیون میخوای بدی که چی بشه آخه؟ پولتو بذار جیبت با وردپرس خیلی راحت تره

soheil.zare2006
August 28th, 2013, 23:54
سلام
هم روی سرویس وردپرس بصورت حرفه ای

هم سرویس با اسکریپت ویرایش و بهینه سازی شده مشابه بلاگفا در خدمتم

neyram
August 29th, 2013, 00:06
سلام

پ . خ شد

haftsepehr
August 29th, 2013, 00:10
سلام
به صورت اختصاصی خواستید در خدمتیم.

IranWeb
August 29th, 2013, 00:14
ممنون از جواب‌ها و پیشنهاد هاتون.

لطفا اگه پیغام خصوصی میفرستید نمونه کاریتون رو هم حتما قید کنید. اول هم عرض کردم که می‌‌خوام کار به صورت حرفه‌ای و با پشتیبانی درست حسابی‌ انجام بشه وگرنه نصب یک اسکریپت مجانی کاری نداره.