PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب پلاگین روی whmcs

mehrshad13and11
August 28th, 2013, 21:46
سلام دوستان امیدوارم خوب باشید میخوام رو whmcs پلاگین درگاه پرداخت پی لاین نصب کنم پلاگین رو دانلود کردم اما نمیدونم باید تو کدوم پوشه بریزم و چطور فعال کنم ممنون میشم راهنمایی کنید!!!

mehrshad13and11
August 28th, 2013, 22:49
دوستان کانفینگ هم بلد نیستم لطفا کمک کنید :-s

sardarn
August 28th, 2013, 22:54
دوستان کانفینگ هم بلد نیستم لطفا کمک کنید :-s

سلام
معمولا همان صفحه اول whmcs باید اکستراکت کنید.بعد از قسمت setup>Payment Gateways باید فعالش کنید

mehrshad13and11
August 28th, 2013, 22:58
خب عزیز اینکارو کردم اومد و فعال شد اما فکر کنم کانفینگ نیست برای کانفینگ پی لاین کدوم فایل ها رو باید ادیت کنم؟

sardarn
August 28th, 2013, 23:01
خب عزیز اینکارو کردم اومد و فعال شد اما فکر کنم کانفینگ نیست برای کانفینگ پی لاین کدوم فایل ها رو باید ادیت کنم؟

من تا حالا نصش نکردم یا باید از طریق مدیریت اطلاعات بخواد یا فایل کانفیگ یا چیز دیگری داشته باشه.
خود سایت پی لاین تیکت بزنید زود جواب می دهند

mehrshad13and11
August 28th, 2013, 23:03
ممنون اره یه سری فایل داره برای whmcs بعد خودشون گفتن درون فایل زیپ راهنما گذاشتیم ولی چیزی متوجه نشدم یه API داشت اونو وارد کردم بازم نشد نمیدونم چجوری کار میکنه تیکت هم زدم تا جواب بدن.
بازم ممنون از شما
از دوستان دیگه کسی کار کرده بگه.

Yas-Host
August 28th, 2013, 23:04

توروخدا دوستان یه ذره دقت یه ذره ...!
داخل ماژول فایل راهنما نیز موجود هست عزیز.

1- فایل Payline-whmcs-module.zip را در محلی که whmcs نصب شده است آپلود نمایید.
2- محتویات فولدر را در همان محل ( root محل نصب whmcs ) از حالت زیپ خارج کنید.
3- سپس به سایت payline.ir بروید و بعد از ورود به اکانت خود، API مربوط به سایت خود را کپی کنید.
4- فایل payline.php موجود در root سایت خود را ویرایش کرده و API Key خود را به جای عبارت Your-API ذخیره نمایید.
5- فایل modules/gateways/callback/payline.php را نیز ویرایش کرده و API Key خود را به جای عبارت Your-API ذخیره نمایید.
6- فایل table.sql موجود را به وسیله phpmyadmin در دیتابیس مربوط به whmcs ایمپورت ( import ) کنید.
7- سپس از پنل ادمین whmcs به قسمت Setup>Payment Gatewayes بروید و از قسمت Activate module ،ماژول پرداخت با Payline را انتخاب کرده و فعال نمایید.
حال می توانید از پرداخت آنلاین با Payline.ir بر روی وب سایت خود استفاده نمایید.

یا حق ...!

Yas-Host
August 28th, 2013, 23:05
ممنون اره یه سری فایل داره برای whmcs بعد خودشون گفتن درون فایل زیپ راهنما گذاشتیم ولی چیزی متوجه نشدم یه API داشت اونو وارد کردم بازم نشد نمیدونم چجوری کار میکنه تیکت هم زدم تا جواب بدن.
بازم ممنون از شما
از دوستان دیگه کسی کار کرده بگه.

اطلاعات من در امضا موجود می باشد.... تماس بگیرید نصب خواهد شد.

موفق باشید!.

mehrshad13and11
August 28th, 2013, 23:35
این چیزایی که گفتید رو انجام دادم ولی وقتی میخوام پرداخت کنم به این ادرس میره صفحه سفید میشه
http://client.baharhosting.net/payline.php

mehrshad13and11
August 28th, 2013, 23:40
با کدوم ایدی تماس بگیرم آنلاین هستید؟

mohsensoltani
August 30th, 2013, 12:07
با سلام
بنده سلطانی هستم از بخش فنی پی لاین
پیشنهاد می کنم، از طریق سیستم تیکت پی لاین پیگیر مشکلتون باشید، قطعاً در سریعترین زمان ممکن مشکلتون بررسی و حل خواهد شد
پایدار باشید

alialavian
August 30th, 2013, 12:19
کار سختی نیست کمی حوصله و یکم وقت.

mohamadreza172
April 1st, 2014, 04:46
سلام اگه سوالی هست بنده در خدمتم
آیدی یاهو : mohamadreza172