PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جهان پی خوبه؟؟تایید میکنید؟

bahar13699
August 28th, 2013, 20:29
سلام دوستان نظرتون در مورد جهان پی و تیمشون چی هست؟؟

nima17701
August 28th, 2013, 21:10
به تازگی ازشون درگاه گرفتم ، درکنار دیگر درگاه ها استفاده میکنم .
مشکلی نبوده واریزشان نیز سریع است از همه مهمتر کارمزد پایینشان است .

موفق باشید

vessal
August 28th, 2013, 21:22
من کار کردم خوبه.
سریع هم درگاه پرداخت ها رو تایید میکنه سود کم تری هم میگیره .
در کل من راضی بودم.

TARIMEHR
August 28th, 2013, 21:47
در حال حاضر میشه گفت از همه سرتر هست
چند بار تسویه در روز
اخذ راحت درگاه
کامزد صفر برای پایا و کارمزد 500 تومن برای کسانی که از شتاب استفاده کنن

bahar13699
August 28th, 2013, 23:07
امیدوارم اخلاقشون هم خوب باشه و وقتی معروف میشن خودشون رو نگیرن برا مشتری!!!

Jahan Pay Co
August 28th, 2013, 23:21
امیدوارم اخلاقشون هم خوب باشه و وقتی معروف میشن خودشون رو نگیرن برا مشتری!!!
سلام
چشم :d

soheil.zare2006
August 28th, 2013, 23:58
سلام
از همه نظر " اخلاق - پشتیبانی - کارمزد کم - واریز سریع " تایید میشن

iceforum
August 29th, 2013, 00:02
بدشو ندیدم ، ساعت 1 شب پشتیبانی تیکت داشتن که واقعا جای تشکر داره

مینا-صیفی
August 29th, 2013, 00:14
بدیشون اینه که به سایت فروشگاه های سرویس های ***** شکن درگاه نمیدن که ما کار نمیکنیم
که ما با 5.6جاهای دیگه کار میکنیم

soheil.zare2006
August 29th, 2013, 00:17
بدیشون اینه که به سایت فروشگاه های سرویس های ***** شکن درگاه نمیدن که ما کار نمیکنیم
که ما با 5.6جاهای دیگه کار میکنیم
بر عکس به نظر من کار خوبی میکنن
اینجوری از نظر قانونی کارشون و سرویس هاشون تظمین شده هست

مینا-صیفی
August 29th, 2013, 00:28
اینام شرکت هستن خوب هستن و درگاهاشون اونایی که ما هم کار میکنیم خوب هستن شرکتن درگاه هم چندین دارن با تیم پشتیبانی که با سابقه هم هستن اونا هم تو قوانینشون نمیدن اما میدن ولی اگر پلیس یه مشکلی شکایتی پیش بیاد مثله همه اونا مشخصات ما رو میدن که اصلن موردی نداره که همه اینکارو میکنند پس اینا هم درگاه بدن به ما اگه پلیس نامه زد مشخصات بدن وگرنه سالهاست این همه همکاران تو ایران درگاه دارن هم شغل ما هستن دارن کار میکنند خلاصه از نظر من این بدیشونه فقط به این قوانینشون جسارت میکنم وگرنه به هیچیشون نمیتونم جسارت کنم چون اینام مثله شرکتای دیگه خوب هستند.

soheil.zare2006
August 29th, 2013, 00:32
اینام شرکت هستن خوب هستن و درگاهاشون اونایی که ما هم کار میکنیم خوب هستن شرکتن درگاه هم چندین دارن با تیم پشتیبانی که با سابقه هم هستن اونا هم تو قوانینشون نمیدن اما میدن ولی اگر پلیس یه مشکلی شکایتی پیش بیاد مثله همه اونا مشخصات ما رو میدن که اصلن موردی نداره که همه اینکارو میکنند پس اینا هم درگاه بدن به ما اگه پلیس نامه زد مشخصات بدن وگرنه سالهاست این همه همکاران تو ایران درگاه دارن هم شغل ما هستن دارن کار میکنند خلاصه از نظر من این بدیشونه فقط به این قوانینشون جسارت میکنم وگرنه به هیچیشون نمیتونم جسارت کنم چون اینام مثله شرکتای دیگه خوب هستند.
:-& به نظر بنده سرویس دهنده ای که قوانین سایت و شرکت خودش رو به خاطر سود و منافع مالی زیر پا میزاره ارزش همکاری نداره !!!