PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش درباره ی ip خروجی سرور مجازی!

Meistero
August 28th, 2013, 15:12
با درود فراوان!
یک پرسش فنی داشتم اگر دوستان پاسخ بدن خیلی ممنون میشم!قاعدتا بایستی از کسی که این VPS رو ازش گرفتم بپرسم ولی انگلیسیم در حدی نیست که بتونم مطلب رو برسونم اینه که واقعا لطف میکنید اگر پاسخ بدین!

من یک سرور مجازی ویندوز دارم که چند IP داره.وقتی با هر کدوم از IP ها بهش ریموت میشم خواه اون IP آی پی فرعیم باشه یا حتی اونو بعنوان Main IP انتخابش کرده باشم, IP خروجی VPS همیشه ثابته و تغییری نمیکنه.آیا اگر به بخش Properties در Local Area Connection ویندوز برم و بجای IP که خروجی سرور مجازیم هست یکی از IP های دیگه ی VPS مو بذارم فکر میکنید کار میکنه؟....راستش ترسم از اینه که کانکشن قطع بشه و دیگه دسترسی نداشته باشم که به حالت اول برش گردونم!

در ضمن در بخش Advanced تمام IP ها رو مدیر سرور Add کرده!

سپاسگزارم

Meistero
August 28th, 2013, 17:35
بله مجبور شدم ریسک کنم و با انگلیسی نه چندان مطمئنم از سرویس دهنده بپرسم.و همونطور که حدس میزدم جواب خیر بود.یعنی شما فقط میتونید Main IP رو عوض کنید و نه IP خروجی رو.ولی ما میتونیم اگر بخواهید این کار رو براتون بکنیم!