PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی با Hyper-V

Farhood
August 27th, 2013, 18:43
سلام
تعدادی سرور مجازی که تحتHyper-V مجازی سازی شده باشند نیاز داریم به همراه تست ۲ ساعته. دوستانی که امکان ارائه دارند اطلاع بدهند لطفا

GateFa
August 27th, 2013, 19:14
سلام
چه تعداد؟ میتونید یک سرور اختصاصی بگیرید و خودتون با hv مجازی سازی کنید.

Farhood
August 27th, 2013, 21:00
۵ عدد فعلا

فعلا امکان خرید سرور اختصاصی رو نداریم

سلام
چه تعداد؟ میتونید یک سرور اختصاصی بگیرید و خودتون با hv مجازی سازی کنید.

nice_vps
August 27th, 2013, 21:22
سلام سرور مجازی از آمریکا و انگلیس و آلمان با پورت یک گیگابایت واقعی و پهنای باندنامحدود و انواع کانفیگ رایگان به درخواست مشتری با تحویل فوری به همراه 24 ساعت تست رایگان رم 512 ماهانه 15 تومان و رم یک گیگ ماهانه 25 تومان
جهت خرید با ای دی بنده در ارتباط باشید:
ID Y:berbid_vps
tell:09357118988
www.thebestvps.ir

(اگر آفر خاصی مد نظرتون هست میتونید به ای دی یاهو من بیام بدین قیمت خدمتتون عرض میشود)

Farhood
August 27th, 2013, 21:36
دوست عزیز لطفا به متن اصلی‌ توجه کنید مجازی سازی که من می‌خوام خاص هست

سلام سرور مجازی از آمریکا و انگلیس و آلمان با پورت یک گیگابایت واقعی و پهنای باندنامحدود و انواع کانفیگ رایگان به درخواست مشتری با تحویل فوری به همراه 24 ساعت تست رایگان رم 512 ماهانه 15 تومان و رم یک گیگ ماهانه 25 تومان
جهت خرید با ای دی بنده در ارتباط باشید:
ID Y:berbid_vps
tell:09357118988
www.thebestvps.ir (http://www.thebestvps.ir)

(اگر آفر خاصی مد نظرتون هست میتونید به ای دی یاهو من بیام بدین قیمت خدمتتون عرض میشود)

Farhood
September 4th, 2013, 00:50
UP

GateFa
September 4th, 2013, 01:16
UP

فکر نمیکنم فروشنده ای باشه که از این مجازی ساز استفاده کنه. فروشنده ها معمولا از vmware استفاده میکنند.
اشخاصی که برای موارد خاص به این مجازی ساز نیاز دارند، اون رو نصب میکنند.
شما هم احتمالا برای messenger میخواین.
هزینه ای که برای ۵ سرور مجازی میخواین بکنید رو میتونید صرف یک سرور اختصاصی با رم ۴ گیگ کنید و خودتون سرورهای مجازی تون رو بسازید.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2