PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار محدود کردن ترافیک مصرفی

ahadto
August 27th, 2013, 11:25
با سلام
دوستان من خیلی وقته که دنبال یه نرم افزار خوب هستم جهت محدود کردن یوزرها در دسترسی به اینترنت، مثلا هر روز 50 مگ بیشتر نتونن استفاده کنن، هر نرم افزاری که تست کردم درست جواب نداد، فقط bw meter بود که بهتر از همه عمل کرد که اون هم خیلی قاطی می کنه و بعضی وقتها اصلا محدودیت رو اعمال نمی کنه و ...
ببینید تعدادی لپ تاپ هست که با وایرلس وصل هستن که هر کدومشون این محدودیت رو دارن که هر روز 50 مگ بیشتر استفاده نکنن، یه سری کامپیوتر ثابت هست که یوزرهای مختلفی داره که هر کدوم از اون یوزرها روزی 50 مگ می تونن استفاده کنن
برای این کار آیا مودم هوشمندی نیست که راحت این کار رو کنه و احتیاج نباشه که روی تک تک این سیستمها نرم افزار نصب کنیم، تازه این مشکل هم هست که باید یک سره این نرم افزارها رو روی تک تک سیستمها چک کنیم و به راحتی میشه دورشون زد
پیشنهاد شما برای این کار چیه؟ با تشکر از شما

milad_it
August 27th, 2013, 11:50
با سلام
نرم افزار های
NetLimiter ، bw meter مفید هستند

ahadto
August 27th, 2013, 11:52
ممنون اما بالا که گفتم دارم از bwmeter استفاده می کنم، اما همونطور که گفتم زیاد قاطی می کنه و بعد اینکه یکسره باید سیستمهای کاربرها رو چک کنیم و کاربر هم خواسته یا ناخواسته می تونه به راحتی اون نرم افزار رو دور بزنه
آیا مودم پیشرفته ای نیست که بتونه دقیق کنترل کنه یوزرها رو؟ یا نرم افزار خاصی که واقعا محدود کنه و کارش دقیق باشه؟

ahadto
September 10th, 2013, 19:23
دوستان راهی ندارند؟

OPENFIRE
September 10th, 2013, 19:38
NetWorx رو دانلود کنید -
فارسی هم داره - کار باهاش خیلی راحته
https://www.dropbox.com/sh/3grs3gb3y5rkz72/wEXSqDyNim/NetWorx.v5.2.2_www.AsanDownload.com.zip

ahadto
September 10th, 2013, 21:13
ممنون ولی این نرم افزار، اولین نرم افزاری بود که امتحان کردیم و اصلا نمیشه باهاش محدود کرد، ببینید نرم افزاری می خوام که بشه توی یه شبکه روی تمامی اعضا تسلط داشت و برای هر کدوم ترافیک خاصی تعریف کرد و نشه دورش زد
البته وقتی که کار به نرم افزار بکشه طبیعتا کنترل زیادی روش نمی شه داشت و ترجیح با اینه که یه مودم پیشرفته باشه که این کار رو کنه، آیا مودم هایی هستند که هوشمند باشند و بشه تمامی کاربرها رو با جزئیات کنترل کرد، یعنی اینکه فلان کاربر این مقدار هر روز استفاده کنه و فلانی .... ؟

hfuhost
September 10th, 2013, 21:25
netlimiter khaili khobe estefade konid
manam alan daram az netlimiter estefade mikonam
ta terafik sobhamo mahdod konam

ahadto
September 11th, 2013, 12:05
یعنی می تونم با نت لیمیتر بر بقیه افرادی که داخل شبکه هستند مدیریت داشته باشم؟ خب اگه اونها نصب کنن اونها بر من مدیریت پیدا می کنن؟! :-&
آخه چرا نباید یه مودمی چیزی باشه پیشرفته که به صورت قطعی و راحت بشه کامل کنترل کرد!!!

mahmoodi.1313
September 11th, 2013, 12:26
سلام
شما از نرم افزار روبه رو استفاده کنید شاید مشکلتان را حل کند> Bandwidth Meter Pro
چرا از اینترنت نامحدود استفاده کنید تا محدویت حجمی نداشته باشید؟

ahadto
September 11th, 2013, 15:31
بحث مالی نیست که اینترنت نامحدود بگیریم، چون یه مؤسسه هست و فضاش علمیه، نمی خواییم بیشتر از مقدار معینی استفاده بشه که دیگه به بازی و وقت تلف کنی و ... بکشه
نرم افزاری رو هم که گفتید تست کردم اصلا محدود نمی تونست کنه!
دیگه کلافه شدم! 8-|

OPENFIRE
September 11th, 2013, 19:39
PRTG
اموزشش رو هست سرچ کنید
https://www.dropbox.com/s/n54vic681fyni48/PRTG.Network.Monitor.v12.2.1.1767_p30download.com. exe?m
یکم سنگینه ولی کار باهاش راحته

mahmoodi.1313
September 11th, 2013, 22:02
سلام
شما اگر توی اینترنت سرچ کنید به جوابتون خواهید رسید نرم افزار های زیادی وجود دارد که با آنها می توان ترافیک مصرفی را کنترل کرد.

ahadto
September 11th, 2013, 22:04
دوست عزیز من اینقدر جستجو کردم که دیگه زیر دکمه اینترم علف سبز شد!
نرم افزار هست برا محدود کردن اما مشکلم اینه که نمیشه کنترل درست و حسابی روی اعضای شبکه داشت و به درد نمی خورن، بیشتر فکر می کنم یه مودم حرفه ای احتیاج داشته باشم که این قابلیتها رو داشته باشه که نمی دونم اصلا اینجور چیزی وجود داره یا نه

OPENFIRE
September 11th, 2013, 23:19
router MikroTik و PRTG network.monitor

ahadto
September 12th, 2013, 08:57
router MikroTik و PRTG network.monitor
ممنون از راهنماییتون، میشه در مورد این مودمها بیشتر توضیح بدید، مثلا اینکه آیا خودشون این قابلیت رو دارند یا مثلا چیزی باید روشون نصب شه

SamaN DL
September 12th, 2013, 09:29
PRTG
اموزشش رو هست سرچ کنید
https://www.dropbox.com/s/n54vic681fyni48/PRTG.Network.Monitor.v12.2.1.1767_p30download.com. exe?m
یکم سنگینه ولی کار باهاش راحته

دورد

میشود کمی توضیح در مورد این نرم افزار بدهید؟ به نظر کارای خواصی نداره !

moesland
January 28th, 2015, 09:59
با سلام
می دونم از آخرین پست ارسالی خیلی گذشته، ولی واسه کسایی که سرچ میکنن و از این قسمت بازدید میکنن گذاشتم.

من از نرم افزار softperfect bandwidth manager استفاده میکنم.
البته با لایسنس سال 2009، تا الان هم خوب داره کار میکنه. محدودیت حجم روزانه یا ماهانه، سرعت دانلود، استفاده از یوزر و پسورد برای هر کلاینت جهت مشاهده ترافیک مصرفی و ...

نرم افزار (سی سی پ روکسی) هم دارای همین قابلیت ها هست - کار کردن با این دو نرم افزار ساده اما قوی خیلی راحته.

ral
January 28th, 2015, 10:11
سلام دوست عزیز ما تو کافی نت از یه نرم افزار استفاده می کردیم به اسم ارس نت که باهاش می شود کاربر تعریف کرد و براشون حجم و میزان باند دریافتی را با وارد کردن عدد مشخص کرد . ( برا کاربر هم رمز و نام کاربری مشخص می کرد. )

ealireza
January 28th, 2015, 12:26
شما نیاز به روتور نرم افزاری یا سخت افزاری دارید
در مورد این موضوع با عنوان Qos سرچ کنید

darya
January 29th, 2015, 17:45
پیشنهاد میکنم با صرف هزینه حدودا 500 تومان یک روتر میکروتیک خریداری کنید
قابلیت های خوبی داره و به درد کار شما خواهد خورد

هر چیزی که فکر کنید با این روتر قابل انجام هست
اگر نیاز به کانفیگ یا اطلاعات بیشتر داشتید به من پیغام خصوصی بدید