PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با آبتین وب و دامین

Mxsonic
August 26th, 2013, 16:43
سلام دوستان
من دامین pescamp.ir و در آبتین وب دو سال پیش ثبت کردم
و آبتین وب خودش بی اجازه برامون پنل ایرنیک ساختن و دامین رو ثبت کردند اونجا
الان نه میتونم از ایرنیک دامین رو برگردونم نه آبتین وب رمز و پسوردمو میده!
اساتید لطفا کمک کنید
پشتیبانی آبتین وب خیلی خیلی ضعیفه بخدا
اونایی که میخوان هاست یا دامین بخرند و پشتیبانی براشون خیلی مهمه بهشون بگم که من 100% آبتین وب رو صلاح نمیدونم

mahdi66
August 26th, 2013, 16:51
اگه براتون پنل ایرنیک ساختن باید حتما مشخصات واقعی و کارت ملی و شناسنامه شما رو به ایرنیک داده باشه
و شما از طریق پشتیبانی ایرنیک مشکلتون رو پیگیری کنید

Mxsonic
August 26th, 2013, 16:56
اگه براتون پنل ایرنیک ساختن باید حتما مشخصات واقعی و کارت ملی و شناسنامه شما رو به ایرنیک داده باشه
و شما از طریق پشتیبانی ایرنیک مشکلتون رو پیگیری کنید
نمیدونم که چیکار کردند
نه جواب تلفن میدن نه تیکت جواب میدن
ازمن مشخصات نخواستند اصلا.شورشو در آوردن فک کنم دامینارو به اسم خودشون تو ایرنیک ثبت میکنند

TARIMEHR
August 26th, 2013, 17:05
شما از دامنه هویز بگیر ببین مالک کیه
شناسه ی ایرنیکش چیه
ادرس ایمیلش چیه
بعد اگه ادرس ایمیل خودت بود بشین بازیابی رمز بزن
اگر نمیتونی هویز بگیری ادرس دامنه بر بذار تا برات چک کنیم

Mxsonic
August 26th, 2013, 17:09
هویز گرفتم به اسم و ایمیل خودمون ثبت شده
این ایمیل هم از ایرنیک اومده:

سلام،
رابط نماینده فروش دامنه "pescamp.ir (http://www.google.com/url?q=http%3A%2F%2Fpescamp.ir&sa=D&sntz=1&usg=AFQjCNFN7V1Ml7GYp_iyjKWtQ67Y__BCTA)" شما را صاحب امتیاز این دامنه قرار داده است.
این نامه صرفاَ جهت اطلاع شما می‌باشد.
این نامه بصورت خودکار برای شما ارسال شده است. لطفا به آن پاسخ ندهید.

Dot-IR (.ir) ccTLD Registry
مرکز ثبت دامنه نقطه-آی‌آر (‎.ir)

TARIMEHR
August 26th, 2013, 17:12
خب پس شما فقط یه پاسخ امنیتی لازم داری

تیکت بزنین بپرسین چه پاسخ امنیتی ای گذاشتن . میشه پسورد رو بازیابی کرد اینطوری

از شما کارت ملی گرفتن اون موقع؟

Mxsonic
August 26th, 2013, 17:39
خب پس شما فقط یه پاسخ امنیتی لازم داری

تیکت بزنین بپرسین چه پاسخ امنیتی ای گذاشتن . میشه پسورد رو بازیابی کرد اینطوری

از شما کارت ملی گرفتن اون موقع؟
کارت ملی ازم نخواستن نه
الانم مشکلم همینه دیگه جواب نمیدن
فقط باید بگن سوال امنیتی جوابش چیه

TARIMEHR
August 26th, 2013, 18:27
اگر شناسه با ایمیل شما ساخته شده باشه، با داشتن پاسخ امنیتی میتونید بازیابی رمز انجام بدید و والسلام

Mxsonic
August 26th, 2013, 18:42
سوال امنیتی رو هم فقط آبتین وب میدونه و جوابش هم بهمون اینه:

شما گویا متوجه نمیشید . ما مشخصات شما رو روز اول نداشتیم که بخواهیم برای شما پنل ایرنیک بسازیم

ادب و فرهنگ کارمندان یک شرکت و طرز برخوردشون
هر سه ساعت یک بار یه جواب تند میدن و باز 3 ساعت پیداشون نمیشه

i-whost
August 26th, 2013, 18:42
کارت ملی ازم نخواستن نه
الانم مشکلم همینه دیگه جواب نمیدن
فقط باید بگن سوال امنیتی جوابش چیه

این باگ در ثبت دامنه فراسو دیده شده ، شما خودتان در سایت ابتین ثبت نام کردید برای دریافت شناسه nic غیر از این نیست پس صحت حرف اول شما منتفی هست. اگر از ماژول فراسو استفاده کرده باشند جواب سوال همان سوال باید باید فکر کنم عدد هست پیگیری کنید دامنه شما در پنل شما هست اگر حتی جواب هم نداشته باشید با ارائه کارت ملی در صورتی که در ابتدا ثبت نام مشخصات صحیح زده باشید میتوانید به راحتی رمز رست کنید از طریق تماس با پشتیبانی nic.ir :53:

و یک سوال از شما طی این 2 سال شما از خدماتشان استفاده کردید حتما راضی بودید تاپیک تشکر در این انجمن زدید که اجازه زدن تاپیک با این عنوان به خودتان دادید؟

مدیران انجمن هم فکری کنند برخورد شدیدتری با این تاپیک ها داشته باشند.

نکنید این کار هارو همین edit....

Mxsonic
August 26th, 2013, 18:54
این باگ در ثبت دامنه فراسو دیده شده ، شما خودتان در سایت ابتین ثبت نام کردید برای دریافت شناسه nic غیر از این نیست پس صحت حرف اول شما منتفی هست. اگر از ماژول فراسو استفاده کرده باشند جواب سوال همان سوال باید باید فکر کنم عدد هست پیگیری کنید دامنه شما در پنل شما هست اگر حتی جواب هم نداشته باشید با ارائه کارت ملی در صورتی که در ابتدا ثبت نام مشخصات صحیح زده

نکنید این کار هارو همین edit....
پس شما میگید من حرفم کذب هست دیگه درسته؟میدونید این حرف شما تهمت هست؟
دامین خدمات خاصی نداره که بشینم تعریف کنم همه جا که اره بهم دامین دادند و ...
تو این دوسال دوبار مزاحمشون شدم و درخواست تغییر دی ان اس دادم همین!
مدیران اینجا هم این سایت رو نزدن که امثال شما بیاین و از هاست و قیمتاتون تعریف کنید و بازاریابی کنید
این هاست زده شده تا مشکلات من و دیگران در رابطه با هاست و دامین حل شه و سایرین شرکت ها رو بیشتر و بهتر بشناسند

MOHAMMAD MOHSEN
August 26th, 2013, 21:02
اگر نام و نام خانوادگی رو جعلی و ناقص وارد کردین که هیچ
درصورتیکه درست وارد کردن موضوع رو مستقیم با نیک در میان بگذارید راهنماییتون می کنند

Kian
August 26th, 2013, 21:58
اگه مشخصات موجود در هویز دامنه مانند ایمیل و .... مال شما هست، می توانید از طریق مکاتبه و تماس با www.nic.ir (http://www.nic.ir) پسورد پنل ایرنیک را از خود ایرنیک دریافت کنید:PescaMp.ir - مودینگوی پارسی|PersianMw (http://whois.domaintools.com/pescamp.ir)

AMIRGR
August 26th, 2013, 22:08
به نظر بنده وقتی پنل ایرنیک به نام خود شماست شرکت به درستی کار خود را انجام داده. چون مانند تمامی شرکت ها دامنه را به نام خود فرد ثبت می کنند. ابتین وب هم همین کارو براتون کرده. پس بهتره این جا تبلیغات منفی نکنید. حرف منطقی بزنید دوست عزیز

AMIRGR
August 26th, 2013, 22:12
این هاست زده شده تا مشکلات من و دیگران در رابطه با هاست و دامین حل شه و سایرین شرکت ها رو بیشتر و بهتر بشناسند

این صحبت که خیلی غیر منطقی است. چون به نظر من اگر شما حرفی رو می زنید یکطرفه میگید. مدیران آبتین وب نیستند که دفاع کنند . برای شما متاسفم. امید وارم خودتون اینطوری محاکمه نشید

mehrshad.ho
August 26th, 2013, 22:13
اگر دامنه به نام شما ثبت شده نیازی به آبتین وب نیست
روی برگه ای درخواست ریست اطلاعات پنل کنید به همراه یک سوال امنیتی جدید و اسکن کارت ملی به nic.ir فکس کنید

ali0000
August 26th, 2013, 22:16
سالهاس با آبتین وب کار میکنم از سرور مجازی گرفته تا انواع و اقسام هاست از نوع ویژه و ... ازشون تهیه کردم و مهمتر اینکه بیشتر از 20 دامین در پنل کاربریم موجوده ، تعجب میکنم برای شما چنین موضوعی رخ داده من با توجه به خدماتی که بیشتر از 3 ساله استفاده میکنم یکی از هاستینگهایی که میتونم با اطمینان به دوستا و آشناهام معرفی کنم همین آبتین وب ه ، امیدوارم مشکل شما هم حل بشه!

Mxsonic
August 26th, 2013, 22:31
این صحبت که خیلی غیر منطقی است. چون به نظر من اگر شما حرفی رو می زنید یکطرفه میگید. مدیران آبتین وب نیستند که دفاع کنند . برای شما متاسفم. امید وارم خودتون اینطوری محاکمه نشید

این تاپیک به شما هیچ ربطی نداره!
من واقعیت رو گفتم برای اثبات حرفام میتونم تاریخ تیکت هامو بذارم و تاریخ پاسخگوییشون رو.
از مدیران این سایت هم نهایت تشکر رو دارم که فعلا این تاپیک رو باز گذاشتند

SainaServer
August 26th, 2013, 22:31
آبتین وب تا به حال برای ما مشکل ساز نشده
پشتیبانی هم همیشه جواب گو هست
و اینکه شما میگید ایمیل شما به عنوان مالک دامنه هست
به نیک مستقیم بگید 100% راهنماییتون میکنند.
موفق باشید.

Mxsonic
August 26th, 2013, 22:32
ممنون از همه ی دوستان مدارکم رو برای ایرنیک فرستادم امیدوارم مشکلم حل بشه

takhd
August 26th, 2013, 22:34
من قبلا سرویس داشتم از آبتین متاسفانه برخورد خوبی با مشتری ندارن

iranistar
August 26th, 2013, 22:42
شما مشکل دارید با آبتین وب

بنده و یکسری دوستان مشکل ندارند

درضمن تیکت هر 10 دقیقه جوابم رو میدن
و اینکه درضمن در قوانین همه شرکت ها هست تا 24 ساعت

بنده هم تمامی سروس هامو از آبتین وب گرفتم و مشکلی باهاشون تا الان نداشتم

پنل هم به نام خودتان هست باید از نیک اقدام کنید

زمانی که در آبتین وب سرویس گرفتید پنل به نام خودتون ثبت میشه.

پشتیبانی هم همیشه ادب رو رعایت کردند تا الان که من کار میکنم باهاشون

liveserver
August 27th, 2013, 00:34
عزیز در محیط و بخش نا مناسبی تاپیک زدید.
در مورد انتقادات هم که میکنید بهتره مدارکی هم ارایه بدید در غیر اینصورت درست نیست تهمت ناروا بزنید.

Mxsonic
August 28th, 2013, 14:51
عزیز در محیط و بخش نا مناسبی تاپیک زدید.
در مورد انتقادات هم که میکنید بهتره مدارکی هم ارایه بدید در غیر اینصورت درست نیست تهمت ناروا بزنید.
تاپیک رو کامل بخون بعد قضاوت کن!
تهمت ناروارو تو و امثال تو میزنی که ندیده و نفهمیده قضاوت میکنی

AMIRGR
August 28th, 2013, 14:59
تاپیک رو کامل بخون بعد قضاوت کن!
تهمت ناروارو تو و امثال تو میزنی که ندیده و نفهمیده قضاوت میکنی

با آبتین وب هم همینطوری لابد حرف زدی. خودت یکم آروم باش. هر موردی با صحبت منطقی حل شدنی است. آبتین وب هم شرکت معروفی است. الان که دیدم رتبه 14 داره و توی Top Hosing های ایرانه
Web Hosting Iran (http://www.webhosting.info/webhosts/tophosts/Country/IR?pi=1&ob=RANK&oo=ASC)

من که رضایت دارم و موردی واقعا ندیدم .

Mxsonic
August 28th, 2013, 17:53
با آبتین وب هم همینطوری لابد حرف زدی. خودت یکم آروم باش. هر موردی با صحبت منطقی حل شدنی است. آبتین وب هم شرکت معروفی است. الان که دیدم رتبه 14 داره و توی Top Hosing های ایرانه
Web Hosting Iran (http://www.webhosting.info/webhosts/tophosts/Country/IR?pi=1&ob=RANK&oo=ASC)

من که رضایت دارم و موردی واقعا ندیدم .
اگه سایت شما هم بخاطر سهله نگاری یک هاستینگ رو هوا میرفت اونم برای 1 هفته
آرامش نداشتید!

AMIRGR
August 28th, 2013, 18:10
اگه سایت شما هم بخاطر سهله نگاری یک هاستینگ رو هوا میرفت اونم برای 1 هفته
آرامش نداشتید!
بعد 2 سال پنل ایرنیکتون یادتون رفته چه ربطی به هاستینگ داره.

Mxsonic
August 28th, 2013, 21:04
بعد 2 سال پنل ایرنیکتون یادتون رفته چه ربطی به هاستینگ داره.
چند سالتون شما؟
تاپیک رو کامل بخون عزیز دل
گفتم اصلا ما تو ایرنیک نرفتیم که رمز هم داشته باشیم
آبتین وب برامون پنل ساخته خودش!رمز رو هم نمیگه و انتقالم نمیده

GateFa
August 28th, 2013, 21:06
ممنون از همه ی دوستان مدارکم رو برای ایرنیک فرستادم امیدوارم مشکلم حل بشه

حل نشده هنوز؟

AMIRGR
August 28th, 2013, 21:39
چند سالتون شما؟
تاپیک رو کامل بخون عزیز دل
گفتم اصلا ما تو ایرنیک نرفتیم که رمز هم داشته باشیم
آبتین وب برامون پنل ساخته خودش!رمز رو هم نمیگه و انتقالم نمیده

تا اونجایی که من میدونم یه شرکت که روزی بالای 100 تا دامنه ثبت می کنه وقت پنل ساختن واسه کاربرو نداره. اونم پنل ایرنیک که باید کل مشخصات شما رو داشته باشه که مطمئنا نداشتن . حتما یادت رفته عزیزم

Mxsonic
August 28th, 2013, 23:32
تا اونجایی که من میدونم یه شرکت که روزی بالای 100 تا دامنه ثبت می کنه وقت پنل ساختن واسه کاربرو نداره. اونم پنل ایرنیک که باید کل مشخصات شما رو داشته باشه که مطمئنا نداشتن . حتما یادت رفته عزیزم
اساتید بالاتر تو همین تاپیک گفتن
با نرم افزار یا اسکریپت خاصی این کارو میکنند
خوبه که شما راضی هستید ازشون
ولی من و چند نفریم که تو این تاپیک اعلام کردند اصلا راضی نیستیم نه از هاست نه دامینشون

AMIRGR
August 29th, 2013, 10:46
اساتید بالاتر تو همین تاپیک گفتن
با نرم افزار یا اسکریپت خاصی این کارو میکنند
خوبه که شما راضی هستید ازشون
ولی من و چند نفریم که تو این تاپیک اعلام کردند اصلا راضی نیستیم نه از هاست نه دامینشون

شما که حالت مشخصه . :-& از چی راضی هستی تو........

Mxsonic
August 29th, 2013, 17:28
شما که حالت مشخصه . :-& از چی راضی هستی تو........
به شما ربطی نداره
هرکی نشناسه من که میشناسم همون ساپورت آبتین وبی
زیاد حرف زدی رنگت عوض شد انگار;)

AMIRGR
August 30th, 2013, 17:58
به شما ربطی نداره
هرکی نشناسه من که میشناسم همون ساپورت آبتین وبی
زیاد حرف زدی رنگت عوض شد انگار;)

دوست داشتی آدرس میدم بیا منو ببین. :76:

sohrab1374
August 30th, 2013, 22:15
پشتیبانی آبتین وب خیلی بهتر از جاهای دیگه هست

raminsat1
September 1st, 2013, 19:20
با سلام به همه ی دوستان
من تعجب می کنم چنین مورد کوچکی تبدیل به یک موضوع پر بحث شده است که هنوز هم حل نشده است و با بی احترامی به یکدیگر بحث ادامه داده می شود
به خوب بودن یا بد بودن شرکت آبتین وب اصلا کار ندارم (اگرچه ازشون بد هم ندیدم)
من کل این تاپیک رو خوندم و فکر می کنم تمامی دوستان به هر شکلی که می تونستن خدمت این دوست عزیزمون راهنمایی کردند ولی ایشون هنوز نفرمودند که مشکلشون حل شده با ایرنیک و آبتین وب یا خیر؟
من برای رفع مجدد مشکل خدمت این دوست عزیز مجدد توضیح می دم
یک سال پیش یکی از دوستان من هم این مشکل را داشت و به ایمیل شرکت ایرنیک یک درخواست دسترسی مجدد به حساب کاربری را ارسال کرد و شرکت ایرنیک در مقابل گفتند مدارک شناسایی را به همراه امضا و متن مربوطه ارسال کنید تا دسترسی به حساب کاربری مجدد برای شما فعال شود
در حال حاضر هم شما باید همین کار رو بکنید و به این مورد که آبتین وب جواب رو مودبانه می دهد یا سریع یا دیر پاسخ می دهند کار نداشته باشید
شما این مراحل را با ایمیل info@nic.ir مکاتبه کنید و بفرمایید رمز دوم را نمی دانید شرکت ایرنیک هم بعد از گذشت حداکثر 48 ساعت به شما پاسخ میدهند و شما را راهنمایی می کنند
و بعد از دسترسی به کنترل پنل دامنه در ایرنیک دامنه خود را به شرکت دیگری منتقل کنید که دیگر به آبتین وب هم نیاز نداشته باشید
امیدوارم کمکی به شما که دسترسی به پنل ایرنیک ندارید کرده باشم

hesam_bdl
March 2nd, 2016, 23:41
آبتین وب بده. تیکت ها رو دیر جواب میدن! تلفن ها رو جواب نمیدن یا به دلخواه روی مشغولی غیر واقعی میگذارن! طلببکارن و خودشون رو مسئول نمیدونن. با کوچکترین مشکل و سوال پیشنهاد ارتقا میدن!!!
در صورت اعتراض سایتتون رو دستکاری می کنن. این عین بی شرمیه. سایت من رو دستکاری کردن و دو ماه به من جواب درست نداند تا من تمام کاربرهام رو از دست دادم. به خاطر زحمتی که واسه سایتم کشیده بودم مدام دست بوسی میکردم که سایتو مشکلشو حل کنن ولی دیگه جواب ندادن!!!
آبتین وب ناقض امنیت و حریم خصوصی کاربرهاش هست.

iHSG
March 3rd, 2016, 11:25
سلام
دوستان چرا بحث میکنید؟ این مشکل هیچ ربطی به آبتین وب نداره.
منم وقتی اولین دامنه IR. خودم رو در شرکت parsdata.com ساختم اونا برام حساب ایرنیک ساختن و دامنه رو ثبت کردن.
بعد از مدتی خودم خواستم به حساب ایرنیک وارد بشم که دیدم نه رمز دارم و نه میشه فراموشی رمز زد چون سوال امنیتیش فقط عدده و معلوم نیست چیه.
با پشتیبانی پارس دیتا که صحبت کردم گفتن در همه هاستینگ ها اگر مستقیم خودتون نرید در سایت nic.ir و ثبت نام نکنید و به جاش در هاستینگ کار ثبت نام رو انجام بدید اینطوری میشه و برای حلش فقط باید یه نامه کتبی با مضمون درخواست تغییر رمز عبور و سوال امنیتی به علاوه عکس کارت ملی یا شناسنامه (که با موبایل هم می تونید بگیرید) رو به این لینک ایرنیک http://www.nic.ir/Upload_Document ارسال کنید.

متن نامه هم باید اینطوری باشه:

با سلام
اینجانب فلان فلان زاده مالک شناسه aa11-irnic درخواست تغییر رمز عبور و سوال امنیتی حساب خود را به شرح زیر دارم:

رمز عبور: test123

سوال امنیتی: رنگ مورد علاقه شما چیست؟
پاسخ سوال: Abi - دقت کنید پاسخ سوال فقط باید با حروف انگلیسی باشه.

آخرش هم امضاء کنید.

بعد با گوشی از این نامه و کارت ملی یا شناسنامه تون جدا جدا عکس بگیرید و اینجا http://www.nic.ir/Upload_Document ارسال کنید.