PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارائه بی نظیر سرور های اختصاصی ovh با تخفیف 30 تا 40 درصد

Yas-Host
August 26th, 2013, 14:07
بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام و ادب و احترام خدمت تمامی همکاران و کاربران گرامی انجمن WHT

پس از موفقیت در پشتیبانی بیش از 120 کاربر در ایران در (سرور های اختصاصی) و رضایت شما کاربران گرامی اینک با استفاده از سیستم تخفیف دیتاسنتر بزرگ و بین المللی OVH

به تمامی سرور های زیر که خدمتتان ارائه میشود تخفیف هایی (فقط برای ماه اول خرید) تا سقف 30 الی 40 درصد ارائه میشوند و همانطور که می بینید قیمت های بی نظیری هستند.

در مورد دیتاسنتر OVH : دیتاسنتر او وی اچ یکی از بزرگترین دیتاسنتر های موجود در دنیا می باشد که با پشتیبانی از دو کشور فرانسه و کانادا تجارت خود را به صورت بین الملل گسترش داده است . از ویژگی های این دیتاسنتر می توان به آپتایم فوق العاده بالای آن ( می توان گفت 100 درصد ... چه آپتایم شبکه و چه آپتایم خود سرور ( از لحاظ قطع شدن برق و..) تا این لحظه حتی 1 ثانیه هم رخ نداده است این موارد) اشاره نمود

کیفیت قطعات در این دیتاسنتر بسیار بسیار عالی می باشند ( مخصوصا دی سی کانادا) ... و پشتیبانی خوبی هم دارند در ارائه پورت هم بسیار عالی کار کرده اند که در دی سی فرانسه تمامی سرور ها با پهنای باند نامحدود ارائه میشود .

OVH Dedicated Server MinSP

Technologie : Ivy Bridge

CPU : Intel Xeon E3 1245v2 4 cores / 8 Threads 3.4GH

RAM : 32 GB DDR3

HARD : 2X2 TB SATA3

NETWORK PORT CONNECTION : 1GBPS | 200 MBPS Unlimited BW Included

Server Start After : 72H

IP : 3 Free IPs | Each ip 1 Dollar

قیمت این سرور برای ماه اول 227 هزار تومان می باشد و از ماه دوم به بعد هزینه آن 285 هزار تومان می باشد

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OVH Dedicated Server MinSP SSD

Technologie : Ivy Bridge

CPU : Intel Xeon E3 1245v2 4 cores / 8 Threads 3.4GH

HARD : 2X120 GB SSD

Server Start After : 72H

قیمت این سرور برای ماه اول 276 هزار تومان می باشد و از ماه دوم به بعد هزینه آن 335 هزار تومان می باشد

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OVH Dedicated Server Best Of SP

Technologie : Nehalem

CPU : Intel Xeon W3520 4 cores / 8 Threads

HARD : 2X2 TB SATA3 LSI MegaRAID 9271 6Gbps CacheVault

Server Start After : 72H | 24H

قیمت این سرور برای ماه اول 326 هزار تومان می باشد و از ماه دوم به بعد هزینه آن 385 هزار تومان می باشد

گروه فناوری اطلاعات یاس آی تی - صفحه اصلی (http://yasit.ir)

برای دریافت پلن های بیشتر با درصد تخفیف اعمال شده برای شما کاربران گرامی .. با ما در تماس باشید

متاسفانه انگار برای بعضی از دوستان و همکاران بعضی چیزها بد جا افتاده است .. 30-40 درصد تخفیف ذکر شده فقط برای ماه اول هست و از ماه دوم سرویس دهی با محاسبه هزینه های جانبی نظیر پشتیبانی | اکسچنج و مالیان پی پال می باشد . که مشاهده می فرمایید و تخفیفی در ماه های بعد ارائه نمیشود زیر قیمت ها مناسب هستند

باتقدیم احترام

Homeandroid
August 26th, 2013, 14:22
اقا یاسین تعید میشن یکی از دوستان خوب بنده هستن .

پشتیبانی عالی / اخلاق عالی / کیفیت تمامی سرویس هاشون عالی / کلا عالی هست اگه به دنبال سرور هستین و یا حتی هاست از ایشان خرید کنید پشیمون نمیشید :67:

MehrganWeb
August 26th, 2013, 14:40
--------------

OVH Dedicated Server Best Of SP

Technologie : Nehalem

CPU : Intel Xeon W3520 4 cores / 8 Threads

HARD : 2X2 TB SATA3 LSI MegaRAID 9271 6Gbps CacheVault

Server Start After : 72H | 24H

قیمت این سرور برای ماه اول 326 هزار تومان می باشد و از ماه دوم به بعد هزینه آن 390 هزار تومان می باشد

سلام
چقدر طول میکشه تحویل داده بشه ...

Yas-Host
August 26th, 2013, 15:06
سلام
چقدر طول میکشه تحویل داده بشه ...

سلام به دوست خوبم امیر علی جان.

طبق گفته دیتاسنتر و ساعتی که در سایت دیتاسنتر زده شده بتون ارائه میدیم.

موفق باشید.

madanchi11
August 26th, 2013, 15:07
سلام

سرور Mini sp با 32 آی پی اضافه چند میشه
چقدر طول میکشه تحویل بدن؟

ممنونم

diges
August 26th, 2013, 15:41
سرور 40 یوریی چطوری ماه اول می شه 227 ؟ ماه دوم 290 هزار تومان ؟

فکر کنم به جای تخفیف چند درصد بیشتر حساب کردید .

mahdiazarnia
August 26th, 2013, 16:08

برای منم عجیبه از بچه های خوب انجمن هستند که اسم تخفیف رو تو ماه اول نگذاشتند و دوباره قیمتی ماهانه ای که میدن از این پایین تره

Yas-Host
August 26th, 2013, 16:29

با سلام دوست عزیز لطفا کمی دقت کنید .. شما اگر مثلا سرور Minisp که 40 یورو هست رو واقعا با 40 یورو خریداری کردید بنده ازتون خریداری می کنم ... به زیر اون 39.99 یورو لطفا توجه کنید که با وت میشه 48 یورور !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! در نتیجه اگر محاسبه کنید متوجه میشید که تخفیف از اون چه هم که گفته شده بیشتر هست ... میشه وت رو برداشت اما نتیجش همون حساب های تقلبی و دلار های تقلبی میشه که یکی از شرکت ها که حالا اسمش رو نمیارم توی همین انجمن داشت به مردم سرور ارائه میکرد و آخرش هم معلوم شد دلار هکی و از این موارد بوده .. حساب ما ورفای کانادا هست و کاملا معتبر و درضمن روی هر سیستمی که شما درخواست میدید از او وی اچ وت رو هم حساب کنی .. 20 درصد فقط وت داره دوست عزیز ... پس می بینید که قیمت های ارائه شده فوق العاده هستن

Yas-Host
August 26th, 2013, 16:35
برای منم عجیبه از بچه های خوب انجمن هستند که اسم تخفیف رو تو ماه اول نگذاشتند و دوباره قیمتی ماهانه ای که میدن از این پایین تره

با سلام دوست عزیز بنده عرض کردم خدمت آقای diges (http://www.webhostingtalk.ir/member/12935/) // وت رو شما حساب بفرمایید و درضمن آیا به شما پنل اصلی ارائه میشود ؟ آیا پشتیبانی 24 ساعته برای شما انجام میشود ؟ آیا واقعا همچین سرویس هایی با این قیمت ارائه میشود ؟ و موارد دیگر .. موفق و پیروز باشید

Yas-Host
August 26th, 2013, 16:36
سلام

سرور Mini sp با 32 آی پی اضافه چند میشه
چقدر طول میکشه تحویل بدن؟

ممنونم

با سلام خدمت شما

آی پی بعد از سفارش سرور سفارش داده میشود دوست عزیز .. خود سرور از 24 تا 72 ساعت طول میکشد و آی پی هم حدودا 24 ساعت

موفق و پیروز باشید

diges
August 26th, 2013, 17:43
سلام

دوست من شما 49 یورو حساب کنید با قیمت روز یورو 4.300 می شه 210 حداکثر با قیمت یورو 4.500 220 .

بنده نگفتم شما مورد اطمینان نیستی ولی شما هیچ تخفیفی ندادید هیچ ماه دوم برای هر سرور 70 هزار تومان کامزد حساب کردید .

Yas-Host
August 26th, 2013, 18:28
سلام

دوست من شما 49 یورو حساب کنید با قیمت روز یورو 4.300 می شه 210 حداکثر با قیمت یورو 4.500 220 .

بنده نگفتم شما مورد اطمینان نیستی ولی شما هیچ تخفیفی ندادید هیچ ماه دوم برای هر سرور 70 هزار تومان کامزد حساب کردید .

دوست عزیز.
لطفا اینجا حساب کنید.
خرید و فروش دلار پی پال و ویزا ، انجام خریدهای اینترنتی | payment24 (http://payment24.ir/)
224 هزار تومان.
ماه اول.
ما برای ماه اول اصلا درصدی برای پشتیبانی و کامزد پی پال دریافت نکردیم.

موفق باشید.

scorp
August 26th, 2013, 20:06
دوست عزیزم قصد دخالت در تاپیک شما رو ندارم اما در همین payment24 نوشته شده که پنل ovh باز میکنن (مالیات رو هم حذف میکنن) و قاعدتا هم باید همینطوری باشه چون VAT برای افرادی هست که در اون کشور زندگی میکنن و دوستان خارجی معاف هستن از پرداختش (یا اگر در اون کشور پرداخت کنن در راه بازگشت در فرودگاه میتونن با نشون دادن فاکتور ها اون % رو پس بگیرن)

باز هم معذرت میخوام اگر دخالت کردم.

Yas-Host
August 27th, 2013, 00:36
دوست عزیزم قصد دخالت در تاپیک شما رو ندارم اما در همین payment24 نوشته شده که پنل ovh باز میکنن (مالیات رو هم حذف میکنن) و قاعدتا هم باید همینطوری باشه چون vat برای افرادی هست که در اون کشور زندگی میکنن و دوستان خارجی معاف هستن از پرداختش (یا اگر در اون کشور پرداخت کنن در راه بازگشت در فرودگاه میتونن با نشون دادن فاکتور ها اون % رو پس بگیرن)

باز هم معذرت میخوام اگر دخالت کردم.

سلام خدمت شما .. خیر دوست عزیز دخالت نیست اسم این ... شما نظرتون رو ارائه کردید وظیفه ما هم هست که پاسختون رو به صورت کامل بدهیم .. چند مورد رو شما در نظر نگرفتید .. مورد اول : پیمنت 24 خودشون فکر می کنم حسابشون اروپا باشه.. وت هم برای اون کشور نیست فقط دوست عزیز برای کل اروپا هست .. مورد دوم در ایران دلیلی نداره ما وت رو حذف بکنیم !!!! حساب های رسمی صادر شده به صورت شرکتی در کانادا ... کجا ... حساب های قاچاقی صادر شده در دبی و... جاهای دیگر کجا .. شما مگه توی کشور دبی یا جای دیگر زندگی می کنید که قصد حذف وت رو دارید؟!!!!!!!!!!!!! بعد از حذف وت از شما کلی مدارک می خوان
باید فرم امضا کنید و این حرفا و اگر مثلا یک ماه از سرور گذشته باشه و نتونید این موارد رو هم ارائه کنید ( مگر با هویتی کاملا متفاوت و دروغین ) سرور شما بسته میشود .. ما در حال پیگیری هستیم که به صورت رسمی برداریم وت رو .. اما فعلا با وت ارائه میشود .. بازم عرض می کنم ( وت در کل اروپا هست نه فقط اون کشور) (امیدوار هستم از اشتباه در آمده باشید دوست عزیز)

کلام آخر : ما داریم الان توی ماه اول هزینه خام سرور رو فقط دریافت می کنیم .. بدون محاسبه اکسچنج های انجام شده و درصد پی پال !!!!!!!!!!!!!! که خود همین ها حدود 40-50 هزار تومان هست .. که ما این رو از خودمون میدیم اما روی اون فاکتور ovh نیز داریم درصد تخفیف اعمال می کنیم که نه ضرر بشه برای ما و فعلا همانطور هم که به کاربران گفته شده سودی در ماه اول دریافت نشود ... که اگر دقت به قیمت بکنید در ماه های بعد متوجه میشوید که قیمت های ذکر شده شامل(قیمت اکسچنج | قیمت سود پی پال | هزینه پشتیبانی و... ) می باشند که باز هم اگر دقت شود متوجه میشوید باز هم نسبت به جاهای دیگر بسیار عالی هست قیمت ها ... عرض دیگه ای هم نیست فکر می کنم در این پست تمامی موارد شرح داده شد

با تقدیم احترام - یاس آی تی

wanener
August 27th, 2013, 01:46
سلام خدمت شما .. خیر دوست عزیز دخالت نیست اسم این ... شما نظرتون رو ارائه کردید وظیفه ما هم هست که پاسختون رو به صورت کامل بدهیم .. چند مورد رو شما در نظر نگرفتید .. مورد اول : پیمنت 24 خودشون فکر می کنم حسابشون اروپا باشه.. وت هم برای اون کشور نیست فقط دوست عزیز برای کل اروپا هست .. مورد دوم در ایران دلیلی نداره ما وت رو حذف بکنیم !!!! حساب های رسمی صادر شده به صورت شرکتی در کانادا ... کجا ... حساب های قاچاقی صادر شده در دبی و... جاهای دیگر کجا .. شما مگه توی کشور دبی یا جای دیگر زندگی می کنید که قصد حذف وت رو دارید؟!!!!!!!!!!!!! بعد از حذف وت از شما کلی مدارک می خوان
باید فرم امضا کنید و این حرفا و اگر مثلا یک ماه از سرور گذشته باشه و نتونید این موارد رو هم ارائه کنید ( مگر با هویتی کاملا متفاوت و دروغین ) سرور شما بسته میشود .. ما در حال پیگیری هستیم که به صورت رسمی برداریم وت رو .. اما فعلا با وت ارائه میشود .. بازم عرض می کنم ( وت در کل اروپا هست نه فقط اون کشور) (امیدوار هستم از اشتباه در آمده باشید دوست عزیز)

کلام آخر : ما داریم الان توی ماه اول هزینه خام سرور رو فقط دریافت می کنیم .. بدون محاسبه اکسچنج های انجام شده و درصد پی پال !!!!!!!!!!!!!! که خود همین ها حدود 40-50 هزار تومان هست .. که ما این رو از خودمون میدیم اما روی اون فاکتور ovh نیز داریم درصد تخفیف اعمال می کنیم که نه ضرر بشه برای ما و فعلا همانطور هم که به کاربران گفته شده سودی در ماه اول دریافت نشود ... که اگر دقت به قیمت بکنید در ماه های بعد متوجه میشوید که قیمت های ذکر شده شامل(قیمت اکسچنج | قیمت سود پی پال | هزینه پشتیبانی و... ) می باشند که باز هم اگر دقت شود متوجه میشوید باز هم نسبت به جاهای دیگر بسیار عالی هست قیمت ها ... عرض دیگه ای هم نیست فکر می کنم در این پست تمامی موارد شرح داده شد

با تقدیم احترام - یاس آی تی

سلام
پیرو فرمایش دوستان
به دلیل جلوگیری از سوئ تفاهم حذف شد
عذر خواهی میکنم

Yas-Host
August 27th, 2013, 10:32
سلام
پیرو فرمایش دوستان
فکر میکنم شما یا اطلاعی از VAT و TAV ندارید یا اینکه با استفاده از اون می خواهید بفرمائید ما بدون سود سرویس اراه میکینم
VAT فقط و فقط برای اعضای اتحادیه اروپا است ! پس اگر حساب شما کانادا Verify آست دلیلی ندراد وت پرداخت کنید ! 1 فرم ساده است که امضا می کنید و می فرستید و مدارک هویتی خودتون رو هم مطابق با محل سکونت و کارت اعتباری ارائه می کنید
مگر شما توی کانادا زندگی میکنید
وقتی حساب شما متعلق به خود شما نیست فرقی نمی کنه در امارات باشه یا کانادا !
بله ما هم وت رو حذف کردیم ! ما هم مدارک احراز هویت ارائه کردیم !
اما نگفتیم دیگران حسابهای قاچاقی دارند و مال من مال خودمونه که توی کانادا هستیم !

این دقیقا معنیش چیه ؟
حساب های رسمی صادر شده به صورت شرکتی در کانادا ... کجا ... حساب های قاچاقی صادر شده در دبی و... جاهای دیگر کجا
شما وقی ادعایی می فرمائید باید بتونید ثابتش کنید در غیر این صورت در میان همکاران وجه خوبی نخواهد داشت و بنده خودم به شخصه از چنین عناوین تاپیکی به عنوان بازار خراب کنی یاد میکنم
اگر شما ادعای خودتون رو در خصوص حساب شرکتی و پرداخت معتبر ثابت کنید بنده خودم همین الان یک سرور MG به شما سفارش میدم !

دوست عزیز چند مورد رو عرض می کنم که اشتباهتون رو در صحبتتون متوجه بشید ..مورد اول توصیه می کنم به شما لحن صحبتتون رو درست بفرمایید مورد دوم ... وجه مارا شما و همکاران پیش مردم بالا و پایین نخواهید کرد که به این شکل صحبت می کنید دوما از جایی که اینقدر تعریف میشود این شکل صحبت ( که وقتی حساب شما متعلق به خود شما نیست فرقی نمی کنه در امارات باشه یا کانادا !) کاملا بعید هست و بیچاره کاربران .. با این وضع الان معلوم شده شما از حسابی استفاده میکنید که کاملا با هویت کسی دیگر است.
مورد دوم بنده عرض کردم حساب ما در کانادا هستش .. به خاطر ندارم گفته باشم خودمون در کانادا هستیم ! سوما صحبت بنده کاملا صحیح بوده و به شما این اجازه وحق رو نخواهیم داد که به این شکل بار دیگر صحبت کنید: (فکر میکنم شما یا اطلاعی از VAT و TAV ندارید یا اینکه با استفاده از اون می خواهید بفرمائید ما بدون سود سرویس ارائه میکینم) توضیحات اگر جاییش غلط بوده دقیقا توضیح بدید کجاش .... VAT فقط و فقط برای اعضای اتحادیه اروپا است ! ... ما غیر از این حرف رو زدیم به اون دوستمون؟ از شما بعید بود ...

مورد بعدی: دوست عزیز مردم خودشون متوجه هستند که باید چیکار بکنند ... بنده هم به شخصه از پست شما اینو می خونم که شما قصد ایجاد مشکل رو دارید و چوب لای چرخ دیگران کردن ... که به نظرم با اینکه توضیحات قبلی کاملا دقیق و واضح بود شما اومدید دوباره همون موارد رو با وجود این همه توضیحات ذکر کردید که کار شایسته و درستی نیست و چیز جالبی رو به ما و مردم نمیرسونه .

مورد بعدی : شما در جایگاهی نیستید که بخواین اعتبار ما رو به خاطر این که فقط مشکل دارید با قیمتی که متناسب با سرویس دهی شما نیست و ممکن هست کاربران شما رو کم کند !! بیاید و این شکلی صحبت بکنید که جایگاهتون رو کجا چیکار می کنید و فلان و فلان ... ما اعتبارمون رو مردم و کاربرانمون مشخص می کنند نه شما و همکاران که سرویس هایی ( طبق گفته خودتون با هویت دیگیری ارائه میدید و مثلا حالا اومدید وت رو هم بستید (لطفی در حق کاربرانتون نکردید ..)

مورد بعدی .... بنده واقعا متاسفم هستم برای بعضی از دوستان در ایران که به خاطراینکه می بینند جای دیگر با قیمت های مناسب و ... دارند کاربرانشون رو میگیرند می آیند و بهانه های الکی و بی مورد و (غیر قابل قبول میگیرند ) که یک زمان کاربرانشون کم و زیاد نشود (و مورد جالبی هم که هست خودشون رو لو میدهند که از هویت دیگیری استفاده میکنند) بنده برای این شرایط حاکم در ایران بسیار متاسف هستم .. مردم ایرانی حقشون بیشتر از این ها هست ... به خدا حقشون بیشتر هست که بخوان وارد دنیای کثیف اینجور افراد بشن .. بنده نمی گم ما خوب هستیم نمی گم آقای wanener و شرکتشون
خوب یا بد هستن .. اون دیگه قضاوتش با مردم هست ... اما این رو میگم که مردم خودشون عقل دارند و ما و تمامی شرکت های هاستینگ و.. در جایگاهی نیستیم که برای مردم تصمیم گیری بکنیم .. شما هم اگر قصد خرید سرویس MG رو دارید از بخش کاربری ما اقدام بفرمایید .. مدارک مورد نیاز هم تا حدی که به شما و تمامی کاربران مربوط بشود در اختیار شما و کاربران یاس آی تی قرارخواهد گرفت ... باز هم می گویم .. مردم ایران واقعا حقشون بیشتر از این هاست و بنده ارادت کامل رو دارم خدمت تمامی مردم ایران .. و با این صحبت ها قصد شروع حالا به اصطلاح جنگی رو نداریم با هیچ شرکتی .. اما وای هم نمیسیم که هرکی هرچی خواست بگه و ما جوابی ندیم بهشون ... حالا می خواد از ماکروسافت(که اقلا یک ارزش علمی داره) باشه می خواد از یک شرکت کوچیک و یا ... باشه .... بهانه های الکی نتراشید لطفا .. اگر هم می دونید ما پلن ها و توضیحاتمون باعث میشیم کاربران شما کم بشن بیاید و درست صحبت کنید نه بهانه به تراشید و قصد چوب لای چرخ کردن جایی رو داشته باشید .. بنده واقعا برای اینگونه افراد متاسف هستم .. واقعا

باتقدیم احترام خدمت تمامی مردم ایران و تمامی شرکت های خدمت رسان به مردم

alitabari
August 27th, 2013, 10:49
سلام
ایشون ، شرکتشون ، همکارانشون ، سرویس هاشون ، قیمت هاشون کاملا تایید میشن
بنده به شخصه چندین ماهه دارم استفاده می کنم از خدماتشون 1 دقیقه هم قطعی نداشته یا به مشکل بر نخورده :d:->
منظورم یاس آی تی هستش
توی صحبت های بالا من حق رو به شرکت یاس آی تی میدم بخاطر اینکه علاوه بر قیمت های پایینی که دارن سروراشون کیفیت بسیار بسیار بالایی دارن بنده برای هاست سایتم توی این سه روز گذشته 3 تا هاست عوض کردم دلیلش بی کیفیتیه هاستینگ ها بود ولی از سرویس های ایشون واقعا راضی هستم

CityKala.net
August 27th, 2013, 11:02
سلام یاسین!

همه جوره تایید میشن‌:)‌ بنده خودم در پنل ایشون ۵۰ تا تقریبا سرور دارم که ۴ تاش برای خودمه و بقیه مشتری ها که از پشتیبانی بالایی برخوردار هستند!‌
اخلاق!!! ۲۰
ادب ۲۰‌
:79:

قبلا میگفتند تایید نفرمایید :دی
قانون عوض شده؟ :دی
تایید بفرمایید :دی

arianmahdavi78
August 27th, 2013, 11:37
باسلام خدمت تمام دوستان عزیز
آقا یاسین 100 % تایید می شن . بنده ازشون چند باری نمایندگی هاست گرفتم و سرویس هاشون از کیفیت بالایی برخوردارن . خیلی مرد با اخلاق و مسئولیت پذیری هستند .
باتشکر آرین مهدوی .:-b

scorp
August 27th, 2013, 12:12
مدیریت یاس هاست،

مطالب شما صحیح هست اما یک سوال دارم، آیا این vat برای تمام کشور های اروپا هست ؟ یا فقط اعضای اتحادیه اروپا ؟! (من ترکیه هستم و این کشور عضو اتحادیه اروپا نشده هنوز)

Yas-Host
August 27th, 2013, 12:40
مدیریت یاس هاست،

مطالب شما صحیح هست اما یک سوال دارم، آیا این vat برای تمام کشور های اروپا هست ؟ یا فقط اعضای اتحادیه اروپا ؟! (من ترکیه هستم و این کشور عضو اتحادیه اروپا نشده هنوز)

با سلام

دوست گرامی عرض کنم خدمت شما .. به این نیست که مثلا کاربر ما الان کجا باشد ... وقتی مورد و یا فاکتوری پرداخت میگردد اول بررسی می کنن اون حسابی که پرداخت شده است ماله چه کشوری است .. دوست عزیز و اون کاربر اصلی سفارش دهنده نیز ماله چه کشوری هستند .. به این شکل نیست که مثلا شما در ترکیه تشریف دارید و به ما سفارش میدهید وت کنسل شود .. و در مورد سوال اولتون هم عرض کنم خدمت شما که خیر فقط برای اعضای اتحادیه اروپا هستش نه برای تمامی کشور های اروپایی دوست عزیز ....

scorp
August 27th, 2013, 13:11
با سلام

دوست گرامی عرض کنم خدمت شما .. به این نیست که مثلا کاربر ما الان کجا باشد ... وقتی مورد و یا فاکتوری پرداخت میگردد اول بررسی می کنن اون حسابی که پرداخت شده است ماله چه کشوری است .. دوست عزیز و اون کاربر اصلی سفارش دهنده نیز ماله چه کشوری هستند .. به این شکل نیست که مثلا شما در ترکیه تشریف دارید و به ما سفارش میدهید وت کنسل شود .. و در مورد سوال اولتون هم عرض کنم خدمت شما که خیر فقط برای اعضای اتحادیه اروپا هستش نه برای تمامی کشور های اروپایی دوست عزیز ....

مرسی بابت توضیحات؛ پس اگر خودم اقدام کنم و مشخصاتم رو بفرستم vat حذف میشه درسته ؟

farzadho
August 27th, 2013, 13:36
امیدوارم مبین پارسیان دیگری در راه نباشد...

Yas-Host
August 27th, 2013, 13:48
مرسی بابت توضیحات؛ پس اگر خودم اقدام کنم و مشخصاتم رو بفرستم vat حذف میشه درسته ؟

با سلام بله دوست عزیز ..... اما باید خیلی مواظب باشید .. تمایل هم داشتید می تونید صبر کنید ما در حال افتتاح یک حساب رسمی در امارات هستیم .. بعد از باز شدن بدون وت ارائه میدیم .. می تونید زمانی که اوکی شد خریداری کنید از ما

باتقدیم احترام

Yas-Host
August 27th, 2013, 13:50
امیدوارم مبین پارسیان دیگری در راه نباشد...

امیدوار باشید دوست عزیز امیدواری چیزه خوبی هست .. نیازی هم نبود امیدواری تون رو بیان بفرمایید .... چون کاربران ما مارو کاملا تایید می کنند .. و به ما امید وار هستن می مونه بحث شرکت هایی که با هویت تقلبی خریداری می کنن که دیگه اون بحثش جداست . بهتره برای اون ها امیدوار باشید که مثل مبین پارسیان نشوند یک دفعه ..

Yas-Host
August 27th, 2013, 13:54
دوستان دیگه کسی نمی خواست متلکی بپرونه؟ واقعا بعضی ها خجالت هم نمیکشن .. اگر می خواین رقابت کنید رقابت سالم بکنید نه تازه ............. متاسف هستم برای بعضی ها ... واقعا متاسفم ... فروش همچنان ادامه دارد .. وخداراشکر خریدهای بسیار هم شده از زمان باز شدن این تاپیک و ماهم به بعضی از سوالات بی مورد که نباید جواب میدادیم جواب دادیم ||| از این لحظه به پست های بی مورد در این تاپیک پاسخی داده نمیشود و تمام تمرکز ما روی فروش خواهد بود و پشتیبانی از کاربران عزیز

از تمامی کاربران عذر خواهی می کنیم (به غیر از عزیزانی که خودشون رو نشون دادن و نشون دادن چیکاره هستند)

باتقدیم احترام

lnspiron
August 27th, 2013, 14:22
باسلام

اقای سنجری عزیز از نظر اخلاق و رفتار و دانش در کار مدیریت سرور کاملا تایید میشود!

بنده الان حدود 3 ماه هست با ایشون همکاری میکنم و از سرور های ایشون هم خریداری کردم تا به اینجا هیچگونه مشکلی نبوده و پشتیبانی هم به صورت 24 ساعته بوده !

دوستانی که نیاز به سرور اختصاصی با کیفیت بالا و آپتایم 100 % دارند بهترین گزینه اقای سنجری و دیتاسنتر قدرتمند ovh هست!

MehrganWeb
August 27th, 2013, 17:26
با سلام !
اومدم یه چندتا نکته بدم و قصد هیچ دخالتی هم ندارم .!
ابتدا یاسین سنجری و تیم پشتیبانیشون رو تایید میکنم چون در جریان اومور ایشون و گروهشون هستم!
سپس باید یه موردی در مورد Wanner ( دوست عزیزم مهران صالحی ) عرض کنم :
ایشون فکر کنم خیلی بزرگوارتر از این حرفا باشن که بخوان زیراب کسی رو تو تاپیکش بزنن و فقط قصدشون برای روشن شدن موضوع و تعیین قیمت های این تاپیک بوده و نظر بدی نداشتند
و فکر نمیکنم با این همه تجربه و چند هزار مشتری سرور (مجازی . اختصاصی . رک . رو کلو ) بخوان مشتریاشون و با ایجاد اختلال توی این تاپیک کم و زیاد کنن (این حرف از یاسین عزیز بعیده )
((این قسمت ویرایش شد ...)) پس یکمی مثبت به نظر ایشون نگاه کنید
هر دو عزیز تایید میشن هم یاسین سنجر (صاحب تاپیک ) و هم مهران صالحی ( User WHT: Wanner )
یاسین عزیز شما هم توی بعضی پستات تیکه میپرونی بیخیال شید ایشون سوال کردند شما هم جواب دادید دیگه . پدر کشتگی که با هم ندارید
روز بخیر

Yas-Host
August 27th, 2013, 18:08
با سلام !
اومدم یه چندتا نکته بدم و قصد هیچ دخالتی هم ندارم .!
ابتدا یاسین سنجری و تیم پشتیبانیشون رو تایید میکنم چون در جریان اومور ایشون و گروهشون هستم!
سپس باید یه موردی در مورد Wanner ( دوست عزیزم مهران صالحی ) عرض کنم :
ایشون فکر کنم خیلی بزرگوارتر از این حرفا باشن که بخوان زیراب کسی رو تو تاپیکش بزنن و فقط قصدشون برای روشن شدن موضوع و تعیین قیمت های این تاپیک بوده و نظر بدی نداشتند
و فکر نمیکنم با این همه تجربه و چند هزار مشتری سرور (مجازی . اختصاصی . رک . رو کلو ) بخوان مشتریاشون و با ایجاد اختلال توی این تاپیک کم و زیاد کنن (این حرف از یاسین عزیز بعیده )
((این قسمت ویرایش شد ...)) پس یکمی مثبت به نظر ایشون نگاه کنید
هر دو عزیز تایید میشن هم یاسین سنجر (صاحب تاپیک ) و هم مهران صالحی ( User WHT: Wanner )
یاسین عزیز شما هم توی بعضی پستات تیکه میپرونی بیخیال شید ایشون سوال کردند شما هم جواب دادید دیگه . پدر کشتگی که با هم ندارید
روز بخیر

با سلام و عرض ادب خدمت شما کاربر گرامی

اول از همه تشکر می کنم از شما ... و این رو عرض می کنم اگر نگاه کرده باشید یوزر Wanner بودند که شروع کردن به صحبت های بی مورد و ادعاهای بی ثبات !!!!!!! و در پاسخ ایشون فقط ما بعضی موارد رو روشن کردیم دوست عزیز ... مهم نیست ایشون کی هستند .. چقدر کاربر دارند چقدر علمشون هست .. همه این ها باشه برای خودشون و کاربران محترمشون ... اما هیچ حقی نداشتند به این گونه برخورد کنند .. در نهایت پاسخ داده شده از طرف ما به ایشون در خور پستی بوده که خودشون شروع کردند . با کمال احترامی که براشون قائل هستیم عرض کردم این مورد رو ... از شما کاربر گرامی نیز کمال تشکر رو داریم انشاالله در مسیر های زندگیتان موفق و پیروز باشید

besthosti.com
August 27th, 2013, 20:23
هر ايپي چند است ؟
هر دلار را چند حساب ميكنيد ؟

Yas-Host
August 27th, 2013, 20:50
هر ايپي چند است ؟
هر دلار را چند حساب ميكنيد ؟

هر ای پی : یک 0.75 دلار محاسبه میشود.
هر دلار نیز : 3295 هزار.

موفق باشید.

Yas-Host
August 27th, 2013, 21:24
این سرور ها 39.99 یورو هست اگه یورو رو به بد ترین حالت حساب کنیم یعنی 4700 میشه 188 هزار شما فک کنم بجای -40٪ +40٪ میزنی درسته؟؟

سلام بد نبود شماقبل از پست زدن و نظر دادن دوست عزیز کل پست ها و توضیحات رو درست می خوندید .. اولا 40 یورورن یست 48 یورورهست ... دوما هم که دیگه فکر کنم تا اخرش رو رفتید با این صحبت !!!!! لطفا کمی بیشتر دقت کنید

Yas-Host
August 27th, 2013, 21:38
Mini SP Dedicated server

Technology: Ivy Bridge
CPU: Intel Xeon E3 1245v2 (4 cores / 8 Threads)
Frequency: 3.4GHz (3.8GHz Turbo Boost)
RAM: 32 GB DDR3
Hard disk: 2x 2TB SATA3

Monthly Rental
£32.99 excl. VAT
( £39.59 VAT inc)

40*4700= 188000

Mini SP SSD Dedicated server

Technology: Ivy Bridge
CPU: Intel Xeon E3 1245v2 (4 cores / 8 Threads)
Frequency: 3.4GHz (3.8GHz Turbo Boost)
RAM: 32 GB DDR3
Hard disk: 2x 120GB SSD

Monthly Rental
£49.99 excl. VAT
( £59.99 VAT inc)

60*4700= 282000

حالا یورو رو ما 4700 زدیم البته یورو الان
4225
هست و میشه 4500 هم حسابش کرد

موفق باشید

دوست عزیز باز هم توجه نکردید .. متاسف هستم بنده ... لطفا یک سرچی درباره فرق یورو و پوند بزنید .. این پوند هست که شما با اعتماد به نفس کامل گذاشتید و مانور میدید روش .. نه یورو !!!!!!!!!!!!!!!!!!! پیشنهاد می کنم سریع پاکش کنید .............

MehrganWeb
August 27th, 2013, 21:51
یوزر alidini (http://www.webhostingtalk.ir/member/34426/) نمیدونم قصد تخیریب تون برای جذب مشتریای ناچیزتونه یا برای خراب کردن یاسین سنجریه اما
شما حتی فرق پوند و یورور رو نمیدونید نمیدونم چطور میخواین وی پی اس ارائه بدید و سرویسی که میدید 100 درصد نمایندگی دارید از جایی
پس قبل از به زبان آوردن چیزی کمی فکر کنید " فــــــــــــــــــــــــ کــــــــــــــر "
شب خوش ...

پ.ن : پس قبل از به زبان آوردن چیزی کمی فکر کنید " فــــــــــــــــــــــــ کــــــــــــــر "

alidini
August 27th, 2013, 22:27
ببخشید معذرت میخوام من قصد تخریب ایشون رو نداشتم و دقت هم نکردم به علامت پوند و خودمم این سرور هارو نمیفروشیم که بخواهیم تبلیغ کنیم میخواستم قیمت دقیق بگیرم چون خودم نیاز داشتم این سرور رو و یچیز دیگه خودمون تقریبا صرافی داریم بحرحال استارتر عزیز ببخشید :x

Yas-Host
August 27th, 2013, 23:07
ببخشید معذرت میخوام من قصد تخریب ایشون رو نداشتم و دقت هم نکردم به علامت پوند و خودمم این سرور هارو نمیفروشیم که بخواهیم تبلیغ کنیم میخواستم قیمت دقیق بگیرم چون خودم نیاز داشتم این سرور رو و یچیز دیگه خودمون تقریبا صرافی داریم بحرحال استارتر عزیز ببخشید :x

:53:

taie20005
August 27th, 2013, 23:08
سلام این سرور رو بخوام چند در میاد

http://www.ovh.com/us/dedicated-servers/ks1.xml

Yas-Host
August 27th, 2013, 23:17
سلام این سرور رو بخوام چند در میاد

KS1 Dedicated server - OVH (http://www.ovh.com/us/dedicated-servers/ks1.xml)

با سلام و احترام.
174 هزار تومان.

قیمت در سایت نیز زده شده است.
گروه فناوری اطلاعات یاس آی تی - سبد خرید (http://yasit.ir/cart.php)

موفق و پیروز باشید....

wanener
August 27th, 2013, 23:28
سلام
بنده پستم رو ویرایش کردم و بحث را ادامه نخواهم داد چون ممکن است باعث سوء برداشت شود
با پوزش از استارتر تایپک
اما پاسخ نهایی که در این پست درج شده بود که همه کسانی که در تاپیک عوض بودند ایمیلش رو دریافت کردند ! برای مشاهده متنی که اینجا بوده به ایمیل خود مراجعه کنید.

ضمنا جناب خسروی ممنونم از حفظ جواب سوال خصوصی !
و ما هزاران مشتری و سرور نداریم یعنی اگر داشتیم قطعا بیشتر از 7 نفر نیروی پشتیبانی نیاز داشتیم!
اما تعداد آنها از شمارش مجموع انگشتان دست و پای جمعی از اعضای این انجمن شاید قدری فراتر رود

taie20005
August 28th, 2013, 00:08
قیمت بالاست دلار رو چند حساب کردید
39$

Yas-Host
August 28th, 2013, 00:19
قیمت بالاست دلار رو چند حساب کردید
39$

دوست عزیز سرور های آمریکا شامل تخفیف نمیشوند .. الان طبق دلار Payment24.biz محاسبه میشود .. هزینه سرور + هزینه مالیات پرداختی پی پال + هزینه پشتیبانی ... امشب دلار هم گرون شده دوست عزیز و این قیمتی که عرض کردم از دلار های قبل ما هست .. الان توی این سایت زده شده می توانید مشاهده کنید .. که همانطور که عرض کردم میشه هزینه سرور + هزینه پشتیبانی + مالیات پی پال

باتقدیم احترام

taie20005
August 28th, 2013, 01:06
این سایت هم ***** شد
Payment24.biz

محسن24
August 29th, 2013, 09:05
سلام خسته نباشید
عزیز این سرورهاتون هزینه ستاپ گرفته میشود؟
بنده 3 تا ای پی میخواستم رو این سرور که بر روی یکی لینوکس و دایرکت ادمین نصب بشه و برای دیگری ویندوز 2008 نصب شود و دیگری هم فعلا بلا استفاده بمونه بعدا ازش استفاده میکنیم
هزینه دریافت میشه یا نه ؟

محسن24
August 30th, 2013, 09:15
انگار برشکست شدی عزیز دو روز جواب ندادید