PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی به داد شهر ما برسه لطفا !

onlyhacking
August 25th, 2013, 19:41
کسی به داد شهر ما نمی رسه؟
من تو شهرستان پلدختر جنوب استان لرستان زندگی می کنم
تنها شرکت شهرمون شرکت مخابراته:-|:-w
قبل عید سرعت 128 کیلویاتش 250 بود [-(
اونم نامحدود :-|
یک هفته قبل عید شد 40 کیلوبایت همون 128 که من داشتم :-|
خلاصه زنگ می زدم جواب های الکی میدادن و فقط سر مردم رو گرم می کردن
خلاصه مجبور شدم سرویسم رو ارتقاء بدم به 512 کیلویایت ,چند روز اول سرعت دانلودم معمولا 120 بود:-|
بد نبود باهاش می ساختیم به قول معروف
تا قبل ماه رمضون سرعت همین قدر بود و دیگه راضی بودم از 128 بهتر بود
بعد از اینکه ماه رمضون اومد سرعتم شد 60 :-|:-w
بعد جالب اینجاست که نامحدود هستم ولی حجمی های مخابرات لرستان هم سرعتشون با نامحدود یکیه :-|
اگه شرکتی بتونه نمایندگی باز کنه تو شهر ما بهش قول صد در صد میدم اگه سرویسش خوب باشه کل یوزر های مخابرات میان رو سرویس
خودم صد در صد چنج می کنم=((

MostafaBestMan
August 25th, 2013, 19:54
سیاست مخابرات اینطوری بده ظاهرأ.
ما هم اوایل سرعت های فضایی داشتیم و اواخر سرعت های دیال آپی !!

sinatz
August 25th, 2013, 20:20
سلام من بروجردم اتفاقا همین اتفاق برای منم افتاد ولی شما برید یه 1مگ حجمی بگیرید فقط فقط از وبسایت همون 46... انلاین شارژ کنید تمومه سرعت 250 میده باز

onlyhacking
August 25th, 2013, 20:36
سلام من بروجردم اتفاقا همین اتفاق برای منم افتاد ولی شما برید یه 1مگ حجمی بگیرید فقط فقط از وبسایت همون 46... انلاین شارژ کنید تمومه سرعت 250 میده باز
داداش اگه آنلاینی برات ایدیمو پ.خ کردم بیا یاهو کارت دارم =((

LightOnline
August 26th, 2013, 08:16
سرعت نا محدود های مخابرات دیال آپی نشد . به خاطر پهنای باند زیاد و کاربر کم سرعت بالا دادند و بعد واقعی کردند . و قانونا خلافی انجام ندادن.

rezarostami
August 26th, 2013, 09:01
سلام . ببینید اگه ایرانسل پوشش داره یه وایمکس بگیر . سرعت و هزینه بالاست به کار دانلود نمیاد اگه به فکر خرج کردن باشی عالیه.

novintak2
August 26th, 2013, 09:09
ثبت نام کن ببین تو شهرتون جواب می ده

های وب - اینترنت پرسرعت های وب - خانه (http://www.hiweb.ir/)

InterServer.ir
August 26th, 2013, 11:23
کسی به داد شهر ما نمی رسه؟
من تو شهرستان پلدختر جنوب استان لرستان زندگی می کنم
تنها شرکت شهرمون شرکت مخابراته:-|:-w
قبل عید سرعت 128 کیلویاتش 250 بود [-(
اونم نامحدود :-|
یک هفته قبل عید شد 40 کیلوبایت همون 128 که من داشتم :-|
خلاصه زنگ می زدم جواب های الکی میدادن و فقط سر مردم رو گرم می کردن
خلاصه مجبور شدم سرویسم رو ارتقاء بدم به 512 کیلویایت ,چند روز اول سرعت دانلودم معمولا 120 بود:-|
بد نبود باهاش می ساختیم به قول معروف
تا قبل ماه رمضون سرعت همین قدر بود و دیگه راضی بودم از 128 بهتر بود
بعد از اینکه ماه رمضون اومد سرعتم شد 60 :-|:-w
بعد جالب اینجاست که نامحدود هستم ولی حجمی های مخابرات لرستان هم سرعتشون با نامحدود یکیه :-|
اگه شرکتی بتونه نمایندگی باز کنه تو شهر ما بهش قول صد در صد میدم اگه سرویسش خوب باشه کل یوزر های مخابرات میان رو سرویس
خودم صد در صد چنج می کنم=((

خب عزیز سرویس های مخابرات معمولا اینطور هست و گاهیکم فروشی هم می کنه مسئله ی مثال معروف وای بروزی که بگندد نمک شده!

ولی معمولا سرعت دانلود نامحدود اینطور هست و خودشون اعلام کردند که سرعت دانلود حجمی 2 برابر سرعت نا محدود هست (تست نکردم ) !

128 سرعت دانلود 18-25
256 سرعت دانلود 30-40
512 سرعت دانلود 57-77

البته سرعت در حالت عادی همون عددی پائین تری هست که گفتم (مثال 512 سرعت دانلود عادی 57 هست )
نکته جالب تر اینکه روی کل سایت ها تست میکنی سرعت 450 به جای 512 دادند و حتی مودم سرعت 450 رو نشون میده و پشتیبانی اعلام میکنه کاملا عادی هست و سرعت دانلود 512 باید بین 30-60 باشه اگر زیر 30 شد به پشتیبانی زنگ بزنید!

سرعت آپلود ssl اینترنت 512 نامحدود گاهی از 7 کیلوبایت بالاتر نمیره که کاملا عادی هست بازم :دی

onlyhacking
August 26th, 2013, 12:25
خیلی ممنون از راهنمایی همتون
های وب زنگ زدم گفتن هنوز تو شهرتون نمایندگی نداریم :109:
آره متاسفانه مجبورم سرعت 1 مگابایت حجمی بگیرم مثه اینکه سرعتش 250 هست ولی بازم
راضی نیستم این انصاف نیست>:p

Parti_Baz
August 26th, 2013, 12:30
دقیقا حال و روز استارتر رو دارم ! شبها که کلا دورشو خط میکشم میاد رو 10 کیلو بایت که مجبورم ایرانسل وصل بشیم ! قراره اینجا راتیل بیاد از شر این خلاص شیم اگه اونم به گند نکشن

mandasan
August 27th, 2013, 02:25
ما تو شهرمون اولا که اومدن یه سری مناطق رو کابل نوری کردن !
بعد اومدن قسمت کابل های نوری رو از شرکت های خصوصی گرفتن !
ینی اینکه تا 5 6 ماه ما اصلا از هیچ شرکتی نمیتونستیم adsl بگیریم.باید صبر میکردیم تا این adsl مخابرات راه بیوفته.اینجوری کردن که وقتی اینترنتشون راه افتید مشتری داشته باشن.سرعت اولا مثلا 128 روی 20 بود !.اما بعدا خوب شد.
مثلا اینجوریه که شما 128 میگیری سرعتت روی 120 هست.256 هم روی 160.بعد 512 هم تا 220 دانلود میکنی !
کلا جالبیش اینه که شما حتی اگه نری 2 مگ هم بگیری بازم سرعت دانلودت همون 220 هست !
جدیدا یه مقدار سرعت آوردن پایین.الان 220 من شده 120.
به هر حال کلا این مخابراتیا خودشون هم تو کاراشون میمونن بعضی وقتها.

3245
August 29th, 2013, 17:26
دلیل مشکلات مخابرات این است که حرفه لازم رو ندارند و با سعی و خطا جلو میروند. این به وضوح مشخص است....