PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دفتر کار در کشور عراق * لطفا شرکت کنید دوستان و نظر بدید حتما

netmelli
August 25th, 2013, 19:08
سلام دوستان
عزیزان دو روز پیش تو شرکت قرار بر این مسئله شد که دفتر کاری در خارج از کشور ایجاد کنیم
گزینه ای که دوستان دادن کشور عراق شهر کرکوک بود
نظر شما چیه ؟؟؟؟
لطفا شرکت کنید در تاپیک نظرتون رو بدید
تجربه ای اگه دارید بگید
که بهتر بتونیم تصمیم بگیریم

بسیار متشکریم ازتون

sarwhost
August 25th, 2013, 19:10
سلام
انتخاب شما از کشور عراق اونم شهر کوچک مرزی کرکوک چیه ؟

netmelli
August 25th, 2013, 19:14
سلام
انتخاب شما از کشور عراق اونم شهر کوچک مرزی کرکوک چیه ؟

شهرهای دیگر عراق گزینه خوبی نیستند چون امنیت خوبی ندارند

ولی شهر کرکوک طبق گفته همکارام که دو هفته پیش رفته بودن برای بازدید کلا سیستم کاریش با عراق فرق میکنه
منطقه آزاد تجاری شده مثل دبی
و وضعیت طوری نشون میده که اگه اینطور پیش بره تا چند ساله دیگه یک قطب منطقه برای تجارت میشه مثل عمارات

shivahost
August 25th, 2013, 19:39
شما همان امارات یعنی دوبی و یا باکو در آذربایجان را انتخاب کنید بهتر است.

Azarin Web
August 25th, 2013, 19:44
دبی و ترکیه پیشنهاد میشه، عراق ثابت نیست! منظورم از ثابت نیست یعنی اینکه امروز مثلا داره پیشرفت میکنه فردا شرایط عوض میکنه! قوانین ، شرایط ، امکانات ، آزادی ها ، و غیره... ثابت نیست و 50% ریسک داره

paradiseserver
August 25th, 2013, 19:49
کشور عراق از نظر امنیت پیشنهاد نمیشود

به ترکیه یا امارات متحده عربی فکر کنید :x

netmelli
August 25th, 2013, 20:02
دوستان گزینه های مثل عمارات یا دبی و کشور های عربی حوضه خلیج همیشه فارش پیشرفت خودشون رو کردن و دیگه جا برای پیشرفت ندارن حقیقت
بعد اونجا شرکت های فوق العاده آمریکایی و اروپایی دارن کار میکنن و شرکت های ایرانی شانس کمی برای پیروز شدن در اونجا رو دارن
به هر حال ما ریال در میاریم اونا دلار قابله مقایسه نیسیم

کشور ترکیه هم یکی از ایده های بچه ها بود برای دفتر ولی کشور عراق رو بیشتر پیشنهاد میدادن بچه هایی که رفته بودن
به نظر شما در کل اونجا خوب نیست ؟؟؟

کشور آذربایجان هم ارزش سرمایه گذاری نداره
بازار خاصی نداره که بخوایم سرمایه گذاری کنیم اونجا

در مجموع به نظر شما شرکت رو بین المللی کنیم خوب هست یا که فقط در ایران بمونیم در دفتر در شهرهای دیگه کشور مثل تبریز ، اصفهان ، مشهد ، شیراز یا شهرهای بزرگ دیگه بزنیم بهتره ؟؟؟

shivahost
August 25th, 2013, 20:11
بین المللی شدن در اینکار بسیار سخت است. اگر می خواهید به بازار کوچک کرکوک بگویید بین المللی حتما خیلی آسان است! ولی بین المللی شدن یعنی مثل bluehost و host gator و 1and1 و هاست بفروشید و مثل دیتاسنترهایی در حد حداقل hetzner باشید! شما به کدام می گویید بین المللی؟

netmelli
August 25th, 2013, 20:17
خیر قربان
ما در زمینه هاست تو ایرانش هم کار حرفه ای رو گذاشتیم کنار چند ساله چه برسه خارج
ما در زمینه های امنیتی و اعلام و شبکه های آی پی و سخت افزار و لب تاپ میخوایم در اونجا رقابت انجام بدیم

به هر حال اول باید از نظر بین المللی کشور همسایه رو بسنجیم بعد به مراکز بزرگ مثل کانادا برسیم

Azarin Web
August 25th, 2013, 20:22
جناب پس از نظر من 100% ترکیه پیشنهاد میشه، به عراق فکر نکنید عراق هیچیش ثابت و معلوم نیست... ترکیه گزینه بهتری هست مخصوصا برای کار شما، ولی اگر میخواین بین المللی فعالیت کنید باید بالاخره سال های آینده دبی هم فعالیت داشته باشید.

babelirani
August 25th, 2013, 20:26
خیر قربان
ما در زمینه های امنیتی و اعلام و شبکه های آی پی و سخت افزار و لب تاپ میخوایم در اونجا رقابت انجام بدیم

به هر حال اول باید از نظر بین المللی کشور همسایه رو بسنجیم بعد به مراکز بزرگ مثل کانادا برسیم

با سلام

دوست عزیز من نمیدونم به کدوم فکری به این نتیجه رسیدید که برید کرکوک دفتر بزنید

کرکوک بدترین جای کشور عراق هستش به شدت درگیری در این شهر زیاد هستش چون فعلا" اصلا" معلوم نیست که این شهر به دولت مرکزی داده بشه و یا به منطقه خودمخدار کرد داده بشه و چون به شدت نفت خیز هستش درگیری سرش زیاده یه زمانی اگه اونجا میرفتی باید جونتو کف دستت میزاشتی الان خیلی خوب شده

ولی اگه میخواید در کشور عراق دفتری بزنید من شهر اربیل رو پیشنهاد میکنم تا الان هیچ مشکلی نداشته شرکت ما اونجا ثبت کردیم و خیلی هم راحت هستش و خیلی هم وضعیت خوب هستش تا الانم هیچ مشکلی نداشتیم فوق العاه منطقه ای امن هستش شما تا الان شنیدید در این شهر کوچکترین مشکلی پیش بیاد ؟

البته اینو گفتم واسه قدم اولتون بود وگرنه برای قدم های بعدی کشوری مثل دوبی و حتی اگه بتونید قبرس خیلی عالیه ما قبل از عراق 2 سال دنبال ثبت شرکت در ایران بودیم نشد چون ما از آلمان شروع کردیم شما از ایران شروع کنید بعد عراق بعد دوبی یا قبرس ( اروپاییش ) و ....

netmelli
August 25th, 2013, 20:27
حدود 150 میلیون هزینه برای دفتر خارج در نظر گرفته شده تا الان
فکر نکنم با این هزینه بشه در ترکیه کار رو حرفه ای انجام داد و حد اقل در ترکیه 400 میلیون پول لازم هست برای استارت
درسته دوستان ؟

کسی هست در اینجا که ترکیه دفتر کار داشته باشه ؟

netmelli
August 25th, 2013, 20:30
با سلام

دوست عزیز من نمیدونم به کدوم فکری به این نتیجه رسیدید که برید کرکوک دفتر بزنید

کرکوک بدترین جای کشور عراق هستش به شدت درگیری در این شهر زیاد هستش چون فعلا" اصلا" معلوم نیست که این شهر به دولت مرکزی داده بشه و یا به منطقه خودمخدار کرد داده بشه و چون به شدت نفت خیز هستش درگیری سرش زیاده یه زمانی اگه اونجا میرفتی باید جونتو کف دستت میزاشتی الان خیلی خوب شده

ولی اگه میخواید در کشور عراق دفتری بزنید من شهر اربیل رو پیشنهاد میکنم تا الان هیچ مشکلی نداشته شرکت ما اونجا ثبت کردیم و خیلی هم راحت هستش و خیلی هم وضعیت خوب هستش تا الانم هیچ مشکلی نداشتیم فوق العاه منطقه ای امن هستش شما تا الان شنیدید در این شهر کوچکترین مشکلی پیش بیاد ؟

کرکوک منطقه پول داری هست و جنگ شیعه سنی نداره
جنگ های داخلی موجود هم بخاطر وجود آمریکا و اینکه میخوان جدا بشن هست

شهر اربیل دقیقا کجای عراق میشه ؟
بعد اینکه شما دفتر کارتون در چه زمینه فعالیت میکنه ؟

shivahost
August 25th, 2013, 20:34
خیر قربان

احساس کردم تمرکز سایت شما روی هاست و سرور و طراحی سایت هست.

در مورد سخت افزار و لبتاپ هم پیشنهاد می کند فکر بین المللی شدن نباشید چون همه شرکت ها مثل dell - sony - hp و ... به اندازه کافی بین المللی هستند و در ترکیه یا عراق و .... نمی توانید رقیب آنها شوید. شاید مثلا امروز بروید در یک شهر کوچک عراق که فعلا بدلیل نداشتن امنیت این شرکت ها حاضر نیستند سودی ببرید ولی بعد از آمدن امنیت باید با بازار آنها خداحافظی کنید.

این را هم بدانید 99% شرکت های بین المللی ایرانی که در دوبی یا جاهای دیگر فعال هستند اصلا بین المللی نیستند و فقط واسطه واردات کالاهای تحریم شده به ایران هستند و تقریبا فروش به خارج ندارند.

babelirani
August 25th, 2013, 20:37
حدود 150 میلیون هزینه برای دفتر خارج در نظر گرفته شده تا الان
فکر نکنم با این هزینه بشه در ترکیه کار رو حرفه ای انجام داد و حد اقل در ترکیه 400 میلیون پول لازم هست برای استارت
درسته دوستان ؟

کسی هست در اینجا که ترکیه دفتر کار داشته باشه ؟
دوست عزیز گند ترین کشوری که برای سرمایه گذازی میخواید کنید ترکیه هستش متاسفانه اونجا ما میخواستیم جای عراق اونجا دفتر رو بزنیم متاسفانه برخورد های بسیار ناشایستی با ما شد هیچوقت سمتش نرید

کرکوک منطقه پول داری هست و جنگ شیعه سنی نداره
جنگ های داخلی موجود هم بخاطر وجود آمریکا و اینکه میخوان جدا بشن هست

شهر اربیل دقیقا کجای عراق میشه ؟
بعد اینکه شما دفتر کارتون در چه زمینه فعالیت میکنه ؟

ببنید کرکوک پولداره 100% ولی این شهر جنگ نفت داره نه جنگ آمریکا یا شیعه و سنی جنگ تو شبه ایالت شده و اصلا" نرید 6 ماه تحقیق کردیم که به این نتیجه رسیدیم

شهر اربیل میشه تقریبا" شمال شرقی کشور عراق و مرکز منطقه خودمخدار کردستان عراق یا همون هولیر کرد ها

بسیار با ما خوب رفتار کردن بازا خوبی نداشت 2 سال پیش ولی به سرعت داره بزرگ میشه و الان بازارش فوق العاده شده تقریبا"

ما در زمینه خدمات کامپیوتری ، isp اینترنتی ، خدمات تلفن همراه و سرور اینا کار میکنیم

netmelli
August 25th, 2013, 20:38
احساس کردم تمرکز سایت شما روی هاست و سرور و طراحی سایت هست.

در مورد سخت افزار و لبتاپ هم پیشنهاد می کند فکر بین المللی شدن نباشید چون همه شرکت ها مثل dell - sony - hp و ... به اندازه کافی بین المللی هستند و در ترکیه یا عراق و .... نمی توانید رقیب آنها شوید. شاید مثلا امروز بروید در یک شهر کوچک عراق که فعلا بدلیل نداشتن امنیت این شرکت ها حاضر نیستند سودی ببرید ولی بعد از آمدن امنیت باید با بازار آنها خداحافظی کنید.

این را هم بدانید 99% شرکت های بین المللی ایرانی که در دوبی یا جاهای دیگر فعال هستند اصلا بین المللی نیستند و فقط واسطه واردات کالاهای تحریم شده به ایران هستند و تقریبا فروش به خارج ندارند.

زمینه شرکت ما آی تی ، برق و امنیت ، لب تاب هست

در حال حاضر هم وارد میکنیم محصولات لب تاپ رو از کشور چین ، چون گارانتی کننده لب تاپ هستیم
ولی فکر دفتر کار بودیم در کشورهای دیگر

شرکت های که شما نام بردید همه تولید کننده هستند و معمولا مخصولاتشون رو تعمیر نمیکنند
فقط تا مدت کارانتی تعمیرات دارن شرکت های رسمی که تولید کننده لب تاپ هستند معمولا

netmelli
August 25th, 2013, 20:41
دوست عزیز گند ترین کشوری که برای سرمایه گذازی میخواید کنید ترکیه هستش متاسفانه اونجا ما میخواستیم جای عراق اونجا دفتر رو بزنیم متاسفانه برخورد های بسیار ناشایستی با ما شد هیچوقت سمتش نرید

ببنید کرکوک پولداره 100% ولی این شهر جنگ نفت داره نه جنگ آمریکا یا شیعه و سنی جنگ تو شبه ایالت شده و اصلا" نرید 6 ماه تحقیق کردیم که به این نتیجه رسیدیم

شهر اربیل میشه تقریبا" شمال شرقی کشور عراق و مرکز منطقه خودمخدار کردستان عراق یا همون هولیر کرد ها

بسیار با ما خوب رفتار کردن بازا خوبی نداشت 2 سال پیش ولی به سرعت داره بزرگ میشه و الان بازارش فوق العاده شده تقریبا"

ما در زمینه خدمات کامپیوتری ، isp اینترنتی ، خدمات تلفن همراه و سرور اینا کار میکنیم

ترکیه مگه چه کاری انجام داد در مجموع که خوب نبود ؟؟؟؟

در زمینه لب تاب و تعمیراتش بیایم خوبه به نظرتون ؟

babelirani
August 25th, 2013, 20:44
ترکیه مگه چه کاری انجام داد در مجموع که خوب نبود ؟؟؟؟

در زمینه لب تاب و تعمیراتش بیایم خوبه به نظرتون ؟

ترکیه برای ثبت شرکت و مواردی که گفتید یه جوراییی پول بیخود از ما گرفتن و بعدشم برخورد بسیار بدی داشتن مثلا" ما برای شرکت با یک isp باید کار میکردیم و خط اختصاصی میخواستیم 3 ماه تمام مارو سر دوندن اخرم به ما داده نشد وقتی بفهمه غیر ترک هستید برخوردشون 180 درجه عوض میشه و کاری که واسه شهروند های خودشون توی 2 روز انجام میدادن همون کارو ما 43 روز دنبالش بودیم و آخرم منصرف شدیم

در زمینه ی فروش لب تاپ یکم بازارتون سخته مگه اینکه پول خوبی داشته باشید ولی در زمینه تعمیرات فوق العاده هستش بازارش

HyperServer
August 25th, 2013, 20:49
با سلام...
پیشنهاد میکنم لینکی در وزارت امور خارجه پیدا کنید و مشورت بگیرید. با توجه به نوع ارتباط ایران و عراق ( ایران در خیلی از امور در کشور عراق تاثیر گذاری زیادی داره ) حتما از کمک معنوی و شاید مادی دولت بتونید استفاده کنید. در مرحله بعد از سفارت عراق.

افرادی هم که با این کشورها در تجارت هستند میتونن کمک کنن... دنبال این افراد هم باشید...

در کل کسانی که در موقعیت هستند نسبت به افرادی که فقط شنیده هایی دارند بهتر میتونن کمک کنن...

اما پیشنهاد بنده هم عراق و افغانستان هست....شک نکنید.

بعد کشورهای حوزه خلیج فارس...بعدش آذربایجان و ترکیه.

امیدوارم موفق باشید :)

mohsened
August 25th, 2013, 20:50
شهر های سلیمانیه و اربیل اتفاقا امنیت خوبی دارند و شهر سلیمانیه به خصوص خیلی شهر خوبی هست . مدرن و شیک تر به نسبت باقی شهر های عراق و شرکت های خارجی بسیار زیادی توی سلیمانیه فعالیت دارند .

babelirani
August 25th, 2013, 20:57
شهر های سلیمانیه و اربیل اتفاقا امنیت خوبی دارند و شهر سلیمانیه به خصوص خیلی شهر خوبی هست . مدرن و شیک تر به نسبت باقی شهر های عراق و شرکت های خارجی بسیار زیادی توی سلیمانیه فعالیت دارند .

با سلام

در اینکه این دو شهر امنیت خوبی دادن واقعا" قبول دارم 2 ساله کار میکنیم و مشکلی نداریم ولی پیشنهاد من اربیل هستش چون هم شهر بزرگتری هستش و هم رشد خیلی زیادتری داره

netmelli
August 26th, 2013, 11:38
واقعا ممنونم از نظراتتون دوستان

پس بین شهر های سلیمانیه و اربیل یکی رو انتخاب میکنیم انشالله

چون کشور ترکیه طبق گفته همکارا هم میگن با ایران رابطش جالب نیست
ولی خب عراق یه جورایی کلا واسه ایران شده دیگه و همه چیش داره ایران دخالت مستقیم میکنه

haftsepehr
August 26th, 2013, 12:25
واقعا ممنونم از نظراتتون دوستان

پس بین شهر های سلیمانیه و اربیل یکی رو انتخاب میکنیم انشالله

چون کشور ترکیه طبق گفته همکارا هم میگن با ایران رابطش جالب نیست
ولی خب عراق یه جورایی کلا واسه ایران شده دیگه و همه چیش داره ایران دخالت مستقیم میکنه

به نظر بنده به سمت کشور های عربی برید بهتره . ترک ها بسیار کاری هستند و افراد آشنا با تکنولوژی اما عرب های همسایه انسان های پولدار و کم تلاش هستند حاضرند برای هرچیزی هزینه کنند . در مورد انتخاب شهر اربیل خوب هست .
اما نظر بنده : بجای ایجاد دفتر در کشور های همسایه ، ابتدا ایجاد دفتر در مراکز شهری اطراف دفتر مرکزی و سپس ایجاد دفتر در مرکز استان ها و همینطور گسترده تر ... در کل به نظر بنده شما ابتدا باید بازار کشور خودتون و بگیرید که شناختیکه فرد روی کشور خودش داره رو آداب و رسوم داره و ... خیلی بیشتره ! یکی از دوستان ما در آلمان و آمریکا و پاکستان و هند دفتر دارند تو ضمینه it بعد اومدن تو ایران دفتر بزنن به مشگل خوردند با اینکه ایرانی هستند اما چون خیلی وقتی ایران نیستند با من تماس گرفتند. میدونید مشگلشون چی بود؟ بازار ایران و نمیشناختند شما که تو ضمینه سخت افزار و گارانتی فعالیت دارید پیشنهاد بنده ایجاد دفتر در سطح گسترده در کشور خودمان است حتما آواژنگ را میشناسید همه به این گارانتی میگن گارانتی کشوری چون تو مراکز استان ها و خیلی از شرکت ها فعالیت داشتند ( با اینکه خدمات خیلی خاصی ندارند ).
ببینید تو ایران هر استانی یک شرایط خاصی داره که من خودم به بعضی استان ها میگم سکوی پرتاب و شما به راحتی میتونید با این سکوی پرتاب ها یار گیری کنید . امری بود بفرمایید !

netmelli
August 26th, 2013, 12:30
به نظر بنده به سمت کشور های عربی برید بهتره . ترک ها بسیار کاری هستند و افراد آشنا با تکنولوژی اما عرب های همسایه انسان های پولدار و کم تلاش هستند حاضرند برای هرچیزی هزینه کنند . در مورد انتخاب شهر اربیل خوب هست .
اما نظر بنده : بجای ایجاد دفتر در کشور های همسایه ، ابتدا ایجاد دفتر در مراکز شهری اطراف دفتر مرکزی و سپس ایجاد دفتر در مرکز استان ها و همینطور گسترده تر ... در کل به نظر بنده شما ابتدا باید بازار کشور خودتون و بگیرید که شناختیکه فرد روی کشور خودش داره رو آداب و رسوم داره و ... خیلی بیشتره ! یکی از دوستان ما در آلمان و آمریکا و پاکستان و هند دفتر دارند تو ضمینه it بعد اومدن تو ایران دفتر بزنن به مشگل خوردند با اینکه ایرانی هستند اما چون خیلی وقتی ایران نیستند با من تماس گرفتند. میدونید مشگلشون چی بود؟ بازار ایران و نمیشناختند شما که تو ضمینه سخت افزار و گارانتی فعالیت دارید پیشنهاد بنده ایجاد دفتر در سطح گسترده در کشور خودمان است حتما آواژنگ را میشناسید همه به این گارانتی میگن گارانتی کشوری چون تو مراکز استان ها و خیلی از شرکت ها فعالیت داشتند ( با اینکه خدمات خیلی خاصی ندارند ).
ببینید تو ایران هر استانی یک شرایط خاصی داره که من خودم به بعضی استان ها میگم سکوی پرتاب و شما به راحتی میتونید با این سکوی پرتاب ها یار گیری کنید . امری بود بفرمایید !

ما در حال حاضر 3 تا دفتر داریم
تهران و کرج و شهرقدس

استان اصفهان هم دفتر زدیم ولی خوب کار نکرد چون اصفهان همه حقیقتا خودشون آی تی کار هستند و بازارش خیلی سخت بود ما از تهران بخوایم اونجا رو مدیریت کنیم
ولی گفته شما متین هست و کشور های عربی هیچ کاری رو خودشون نمیکنند
والا نظر شما برای دفتر در شهرهای ایران کدوم شهر ها بنطرتون خوبه ؟

تبریز چطوره ؟

Parti_Baz
August 26th, 2013, 12:41
با سلام

در اینکه این دو شهر امنیت خوبی دادن واقعا" قبول دارم 2 ساله کار میکنیم و مشکلی نداریم ولی پیشنهاد من اربیل هستش چون هم شهر بزرگتری هستش و هم رشد خیلی زیادتری داره
ببخشید شما کجای اربیل هستید ؟

haftsepehr
August 26th, 2013, 12:59
ما در حال حاضر 3 تا دفتر داریم
تهران و کرج و شهرقدس

استان اصفهان هم دفتر زدیم ولی خوب کار نکرد چون اصفهان همه حقیقتا خودشون آی تی کار هستند و بازارش خیلی سخت بود ما از تهران بخوایم اونجا رو مدیریت کنیم
ولی گفته شما متین هست و کشور های عربی هیچ کاری رو خودشون نمیکنند
والا نظر شما برای دفتر در شهرهای ایران کدوم شهر ها بنطرتون خوبه ؟

تبریز چطوره ؟

ببینید بستگی به هدف شما دارد هدفتان تبلیغ هست (بیشتر میخواید شناخته بشید؟) یا فروش داشته باشید؟
اگه هدف تبلیغ هست شهرهایی مثل کیش و قشم خیلی عالی هستند ( بنده در نظر گرفتم شما کار حضوری علاوه بر کار مجازی دارید)
اما در مورد فروش و ایجاد بازار کارآمد نظر من شهر تبریز (بازار کار بسیار بالا ، انسان های فهیم ، مرکز تجاری بسیار زیاد ، تو این شهر مردم خوب پول میدن ، تکنولوژی تو این شهر تو بچه های 7 ساله کاملا نفوذ کرده و ...)- مشهد(شهر مذهبی ، موقعیت تبلیغاتی مناسب ، هزینه های مناسب نسبت به بقیه مرکز استان ها ، اطراف مشهد بسیار کارخانه و شرکت هست ، مردم مشهد بسیار تنوع طلب هستند هرکی و تو مشهد پیدا کنید گوشیش و هر از چند گاهی بدون دلیل عوض میکنن ، لب تاب هاشون و بدون دلیل عوض میکنن و ... ولی بسیار بازاری هستند ) - کرمان (حوصله ی تایپ نداشتم ، بازار رقابتی ندارد) و شیراز (خیلی از موارد تبریز و مشهد و داره) هم پیشنهاد میشه .البته تو این شهرها بازار خیلی رقابتی هست مگر اینکه به اصطلاح بازاری یا جنستون جور باشه یا خدماتتون واقعا متفاوت باشد.
دوست داشتید با بنده در تماس باشید. اینجا مطرح کردن بعضی موارد درست نیست.

netmelli
August 26th, 2013, 13:02
ببینید بستگی به هدف شما دارد هدفتان تبلیغ هست (بیشتر میخواید شناخته بشید؟) یا فروش داشته باشید؟
اگه هدف تبلیغ هست شهرهایی مثل کیش و قشم خیلی عالی هستند ( بنده در نظر گرفتم شما کار حضوری علاوه بر کار مجازی دارید)
اما در مورد فروش و ایجاد بازار کارآمد نظر من شهر تبریز (بازار کار بسیار بالا ، انسان های فهیم ، مرکز تجاری بسیار زیاد ، تو این شهر مردم خوب پول میدن ، تکنولوژی تو این شهر تو بچه های 7 ساله کاملا نفوذ کرده و ...)- مشهد(شهر مذهبی ، موقعیت تبلیغاتی مناسب ، هزینه های مناسب نسبت به بقیه مرکز استان ها ، اطراف مشهد بسیار کارخانه و شرکت هست ، مردم مشهد بسیار تنوع طلب هستند هرکی و تو مشهد پیدا کنید گوشیش و هر از چند گاهی بدون دلیل عوض میکنن ، لب تاب هاشون و بدون دلیل عوض میکنن و ... ولی بسیار بازاری هستند ) - کرمان (حوصله ی تایپ نداشتم ، بازار رقابتی ندارد) و شیراز (خیلی از موارد تبریز و مشهد و داره) هم پیشنهاد میشه .البته تو این شهرها بازار خیلی رقابتی هست مگر اینکه به اصطلاح بازاری یا جنستون جور باشه یا خدماتتون واقعا متفاوت باشد.
دوست داشتید با بنده در تماس باشید. اینجا مطرح کردن بعضی موارد درست نیست.

کاملا صحیح
نظر خود بنده به همکارا اولین گزینه تبریز بود
چون واقعا عاشق این شهر هستم
من خودم اصلیت برای قزوین هستم ولی خب از شهر تبریز واقعا خوشم میاد
یک شهری هست با کلاس که خیلی شبیه اروپا هست تا شهرهای ایران
نظر بنده هم رو این شهر بود زیاد

کیش و قشم هم هزینه ها بالاست و کارایی بسیار کم ، جالب نیستن اصلا

تماس میگیرم چشم
ممنون از راهنماییتون

haftsepehr
August 26th, 2013, 13:05
کاملا صحیح
نظر خود بنده به همکارا اولین گزینه تبریز بود
چون واقعا عاشق این شهر هستم
من خودم اصلیت برای قزوین هستم ولی خب از شهر تبریز واقعا خوشم میاد
یک شهری هست با کلاس که خیلی شبیه اروپا هست تا شهرهای ایران
نظر بنده هم رو این شهر بود زیاد

کیش و قشم هم هزینه ها بالاست و کارایی بسیار کم ، جالب نیستن اصلا

تماس میگیرم چشم
ممنون از راهنماییتون

کیش و قشم منظور بنده فقط تبلیغ بود نه فروش.

netmelli
August 26th, 2013, 13:22
کیش و قشم منظور بنده فقط تبلیغ بود نه فروش.

درسته فقط به درد کلاس کار میخوره ولی کار کردن اصلا خوب نیست
چون هزینه بسیار سنگین داره

saneei
August 26th, 2013, 13:26
عراق یا افغانستان

TukaNet
August 26th, 2013, 15:51
کردستان عراق:

بر عکس اغلب دوستان بنده نظرم این هست که جایی بسیار امن و با ثباتی هست

شهرهای سلیمانیه و اربیل هم که به حد شهرهای اروپایی نزدیک شده اند

نکته مهم تجارت آسان در این منطقه و رواج ارز دلار هست

ترکیه:

بازار ترکیه خیلی سخت و رقابتی هست

از نظر کالای آی پی خیلی پیشرفته تر از ایران هستند

وقتی برند هایی مثل دل ، اچ پی ، ایسوس ، اپل و .. خودشون به صورت مستقیم در بازار هستند

در چنین شرایطی رقابت خیلی سخت هست و باید سرمایه های چند میلیون دلاری داشته باشید

دبی:

اشباع شده و در حال افول !

فعلا امارات به دلایل سیاسی روابط خوبی با ایران نداره البته امیدوارم بهتر بشه

در کل بازار امارات رو هم شرکت های هندی و چینی پر کردند که امکان رقابتی نداره

داخل ایران:

موارد خوب شهر تبریز، رو به رشد و در مسیر توسعه ، صنعتی بودن و دارای شهرک های صنعتی متعدد

هزینه زندگی و محل کار در تبریز خیلی مناسب تر از سایر شهرهاست به طوری که قابل قیاس نیستند

تنها مورد شاید بد باشه بازار رقابتی هست که البته خوبی های خودش رو هم داره

netmelli
August 26th, 2013, 16:43
کردستان عراق:

بر عکس اغلب دوستان بنده نظرم این هست که جایی بسیار امن و با ثباتی هست

شهرهای سلیمانیه و اربیل هم که به حد شهرهای اروپایی نزدیک شده اند

نکته مهم تجارت آسان در این منطقه و رواج ارز دلار هست

ترکیه:

بازار ترکیه خیلی سخت و رقابتی هست

از نظر کالای آی پی خیلی پیشرفته تر از ایران هستند

وقتی برند هایی مثل دل ، اچ پی ، ایسوس ، اپل و .. خودشون به صورت مستقیم در بازار هستند

در چنین شرایطی رقابت خیلی سخت هست و باید سرمایه های چند میلیون دلاری داشته باشید

دبی:

اشباع شده و در حال افول !

فعلا امارات به دلایل سیاسی روابط خوبی با ایران نداره البته امیدوارم بهتر بشه

در کل بازار امارات رو هم شرکت های هندی و چینی پر کردند که امکان رقابتی نداره

داخل ایران:

موارد خوب شهر تبریز، رو به رشد و در مسیر توسعه ، صنعتی بودن و دارای شهرک های صنعتی متعدد

هزینه زندگی و محل کار در تبریز خیلی مناسب تر از سایر شهرهاست به طوری که قابل قیاس نیستند

تنها مورد شاید بد باشه بازار رقابتی هست که البته خوبی های خودش رو هم داره

از نظر جامع و کاملتون خیلی ممنونم
درسته من هم همین نظر رو دارم
شاید الان ترکیه و دبی و امارات خوب هستند ولی اشباه شده اند
ولی کشورهای عراق و افغانستان و اینا هنور در حال توسعه هستند

گزینه تبریز رو خیلی من تو شرکت روش تاکید دارم احتمال زیاد تا چند ماهه دیگه تبریز دفتر کار میزنیم

TukaNet
August 26th, 2013, 17:30
از نظر جامع و کاملتون خیلی ممنونم
درسته من هم همین نظر رو دارم
شاید الان ترکیه و دبی و امارات خوب هستند ولی اشباه شده اند
ولی کشورهای عراق و افغانستان و اینا هنور در حال توسعه هستند
گزینه تبریز رو خیلی من تو شرکت روش تاکید دارم احتمال زیاد تا چند ماهه دیگه تبریز دفتر کار میزنیم

تبریز باشید که حتما از حظورتون استفاده میکنیم

اگر هم کمکی از بنده بر میومد در خدمتتون هستم

netmelli
August 26th, 2013, 17:40
تبریز باشید که حتما از حظورتون استفاده میکنیم

اگر هم کمکی از بنده بر میومد در خدمتتون هستم

شما در تبریز تشریف دارید ؟

اگر در تبریز باشیم در زمینه طراحی سایت و سامانه های پیام کوتاه حضور پیدا میکنیم احتمال زیاد
چون برای خارج از کشور بچه ها طرح لب تاپ و تعمیراتش رو داده بودن

فقط یه گزینه دوستان به نظر شما زیر ساخت اینترنت بی سیم راه اندازی کنیم خوب هست یا نه ؟
که سرویس اینترنت بی سیم ارائه بدیم
چون اینترنت پر سرعت adsl دیگه پاسخ گو نیست تو کشور
تموم شدن پرت ها و این مشکلات رو داره

نظرتون در این باره چیه ؟

چون اگه طرح دفتر خارج از کشور منتفی باشه سرمایه گذاری داخلی بخوایم بکنیم در زمینه اینترنت بی سیم وارد بشیم خوب هست بنظرتون ؟

TukaNet
August 26th, 2013, 17:50
شما در تبریز تشریف دارید ؟

اگر در تبریز باشیم در زمینه طراحی سایت و سامانه های پیام کوتاه حضور پیدا میکنیم احتمال زیاد
چون برای خارج از کشور بچه ها طرح لب تاپ و تعمیراتش رو داده بودن

فقط یه گزینه دوستان به نظر شما زیر ساخت اینترنت بی سیم راه اندازی کنیم خوب هست یا نه ؟
که سرویس اینترنت بی سیم ارائه بدیم
چون اینترنت پر سرعت adsl دیگه پاسخ گو نیست تو کشور
تموم شدن پرت ها و این مشکلات رو داره

نظرتون در این باره چیه ؟

چون اگه طرح دفتر خارج از کشور منتفی باشه سرمایه گذاری داخلی بخوایم بکنیم در زمینه اینترنت بی سیم وارد بشیم خوب هست بنظرتون ؟

بله بنده فعلا تبریز هستم

اینترنت بی سیم هم مشکلات خاص خودش رو داره

گذشته از مشکلات فنی ؛ معمولا کاربرای ایرانی دنبال محصولی هستند که کمتر هزینه بکنند

تجهیزات وایرلس کمی هزینه راه اندازی رو بالا میبره و از این رو مشتریان استقبال چندان خوبی نمی کنند

netmelli
August 26th, 2013, 17:57
بله بنده فعلا تبریز هستم

اینترنت بی سیم هم مشکلات خاص خودش رو داره

گذشته از مشکلات فنی ؛ معمولا کاربرای ایرانی دنبال محصولی هستند که کمتر هزینه بکنند

تجهیزات وایرلس کمی هزینه راه اندازی رو بالا میبره و از این رو مشتریان استقبال چندان خوبی نمی کنند

حرف شما کاملا متین هست که هزینه بالا میره جون حدود 500 هزار برای شخص آب میخوره این سرویس
ولی مزایاش اینه که
یک ساختمان میتونه یک سیستم وایرلس بگیره و تمامی واحد ها استفاده بکنند و اینطوری هزینش کم تر از یک مودم ای دی اس ال میشه
معمولا الان هم همه خونه ها آپارتمان هست و اکثر خونه ها هم اینترنت لازم دارن
وقتی شخص ببینه با مثلا ماهانه 7 هزار اینترنت 2 مگ بر ثانیه میتونه داشته باشه بنطر شما فروشش آسون تر از adsl نمیشه ؟