PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارسال فایل روی سرور مجازی

javadfa
August 25th, 2013, 18:29
سلام.دوستان من وقتی میزنم درایو های کامپیوترم رو روی سرور مجازیم نشون میده و فایل رو از تو درایوهام کپی میکنم و تو هارد سرور پیست میکنم بعد از مدتی ارور میده.
میخواستم بدونم چه طور میشه از طریق ftp این کار رو کرد؟
ممنون

MostafaBestMan
August 25th, 2013, 19:04
سلام.از برنامه ای مثل FileZilla Server استفاده کن بر روی سرور و یک اکانت بساز و پورت ftp رو در فایروال باز کن بعد با برنامه های ftp از سیستم خودت به سرور فایل ارسال کن

mahdi66
August 25th, 2013, 19:08
میتونی تو iis هم ftp بسازی و بهش کامکت بشی
میتونی با teamviewer خم فایل انتقال بدی

javadfa
August 25th, 2013, 19:18
ممنون
filezila server
رو وقتی رو سرور باز میکنم از من
سرور ادرس
پورت و پسورد ادمینیستراتور میخواد باید چی وارد کنم؟

MostafaBestMan
August 25th, 2013, 19:23
سرور آدرس رو آی پی سرور رو بدید
پورد هم پورت ftp
پسورد ادمین هم منظورش پسورد ادمین برنامه باید باشه که یه چیزی بدید ست کنه..هرچیزی..اما یادتون بمونه شاید بعد لازم شد.
(تازگی نصب نکردم کامل یادم نیست درصورتی که نتونستید اعلام کنید و مشخصات سرور رو پیام بدید بررسی کنم تا شب)

javadfa
August 25th, 2013, 19:24
پورت اف تی پی منظور چیه؟

MostafaBestMan
August 25th, 2013, 19:26
منظور شماره پورت هست دیگه:
21

javadfa
August 25th, 2013, 19:28
Protocol error: Unknown protocol identifier (0x50 0x50 0x48). Most likely connected to the wrong port.
Connection to server closed.
این ارور رو میده

MostafaBestMan
August 25th, 2013, 19:32
ای پی سرور رو ارسال کنید برام فعلأ

MostafaBestMan
August 25th, 2013, 19:40
پورتتون باز هست.
مشخصات سرور رو ارسال کنید نصب کنم براتون.یوزر + پس

javadfa
August 25th, 2013, 19:43
ای پی سرور رو ارسال کنید برام فعلأ

ارسال شد.

MostafaBestMan
August 25th, 2013, 19:53
مجددأ نصب و کانفیگ شد.
یک پوشه به نام FTP هم در درایو c ساختم براتون.یک یوزر تست هم درست کردم.یوزر رو حذف کنید و یا نام و رمز عبورش رو تغییر بدید سپس با آی پی سرور ، نام کاربری یوزری که میسازد و رمز عبوری که براش قرار میدید با برنامه های FTP client به سرور کانکت شید.هر فایلی که آپلود میکنید در پوشه FTP ریخته میشه.
موفق باشید

javadfa
August 25th, 2013, 20:01
مجددأ نصب و کانفیگ شد.
یک پوشه به نام FTP هم در درایو c ساختم براتون.یک یوزر تست هم درست کردم.یوزر رو حذف کنید و یا نام و رمز عبورش رو تغییر بدید سپس با آی پی سرور ، نام کاربری یوزری که میسازد و رمز عبوری که براش قرار میدید با برنامه های FTP client به سرور کانکت شید.هر فایلی که آپلود میکنید در پوشه FTP ریخته میشه.
موفق باشید

واقعا ممنون.فقط اگه امکانش هست بگید مشکل ازکجا بود.

MostafaBestMan
August 25th, 2013, 20:03
خواهش میکنم.
شماره پورت ، باید شماره پورتی باشه که موقع نصب ازتون سوال میکنه.
من 1414 رو زدم روی سرور شما.با ای پی لوکال (127.0.0.1) که ارتباط بر قرار شد.

موفق باشید