PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی هاستینگ بی کیفیت

kiosknews021
August 24th, 2013, 22:47
سلام

به دلیل رفع مشکل ادرس حذف شد

shivahost
August 24th, 2013, 22:58
لطفا مدارک و دلایل ارائه بدهید....

vp_server
August 24th, 2013, 22:59
سلام

یه هاستینگی هست خیلی بی کیفیته . بدون بک اپ و قطعی های مداوم و غیره اصلا خوب نیست فقط پشیمونی داره

کیاهاست-میزبانی وب-طراحی وب سایت رایگان-KIAHOST (http://kiahost.ir/)
ممنون که ما رو در جریان پشیمونی خودتون گذاشتید!!
در این مورد مدارک مستند ارائه بدید در غیر این صورت از دادن اسپم خودداری کنید ;)
:-$

zigma4000
August 25th, 2013, 01:05
دوست عزیز لطفاً با سند و مدرک حرف بزنید و همکاران رو تخریب نکنید.

itsecure
August 25th, 2013, 11:33
واقعا کار غیر اخلاقی بوده
هرمشکلی هست اولا باید با خودشون مطرح کنین
ثانیا با مدرک!!!

haftsepehr
August 25th, 2013, 15:09
سلام

یه هاستینگی هست خیلی بی کیفیته . بدون بک اپ و قطعی های مداوم و غیره اصلا خوب نیست فقط پشیمونی داره

کیاهاست-میزبانی وب-طراحی وب سایت رایگان-KIAHOST (http://kiahost.ir/)

............
بدون مدرک فقط خودتون و خراب میکنید عزیز من!

MR-Vazin
August 25th, 2013, 17:37
هر هاستینگی رقیب های خاصی دارد....

بدون مدرک حرف بزنید به عنوان تخریب محسوب میشه حرفهاتون و پست هاتون....

vp_server
August 25th, 2013, 17:59
دوست عزیز کارمن هاستینگ نیست و اینکه این هاستینگ هم در حدی نیست که بخواد رقیب داشته باشد . مدارک هم میتونم اما خوشم نمیاد ابروی کسی بره چون چیزهای بدی تو این مدارک من مشاهده میشه که واقعا جای تاسف داره و ابرویهاستینگ جماعت میره .
آبروی هاستینگ جماعت با خطای یکی از هاستینگ ها نمیره!
شما مدارک ارائه بدید
چنانچه بدون مدرک قصد تخریب کسی رو دارید بهتره بدونید حرف هاتون هیچ ارزشی برای کاربران این انجمن نداره!
اسپم نکنید و بیش از حد شخصیت خودتون رو زیر سوال نبرید

a3aish
August 26th, 2013, 15:21
اخه خداوکیلا مگه مدرکی هم وجود داره.همش حرف مفت میزنن این ادمین هاستینگ ها.من خودم کلی فایلم نابود شد هیچ غلطی نتونستم بکنم.هزاربار سایتمو بستن هیچ غلطی نتونستم بکنم.حالا میگه مدرک

p.shahryar
September 17th, 2013, 18:51
مرسی از دوستان نمیدونم این شخص کی هستش و هدفش چیه ولی اینو بدونه
از طریق مدیریت محترم بلاگفا جناب اقای شیرازی قراره پیگیری های لازم همراه با پلیس فتا انجام بشه.به محض اینکه این جریان درست بشه
این دوستمون هم ازین کار زشتشون پشیمون میشن.این دوست بیمارمون تا الان چندین وبلاگ رو در بلاگفا علیه بنده ساخته ان که به زودی پیگیری میشه
بهتره بروند و مجازات نشر اکاذیب و تهمت ناروا رو در قانون مجازات اسلامی و همچنین جرائم رایانه ای بخونن.
متشکرم از دوستانی که در تاپیک شرکت کردند از مدیران محترم این انجمن تقاضای بسته شدن این تاپیک رو دارم .
باتشکر یاعلی

mizbancity
September 17th, 2013, 22:22
دوستان عزیز خدا وکیلی وقتی که قراره حرفی علیه کسی زده شه لطفا با مدرک بیاین و این حرف رو بزنید. آخه مگه آبروی کسی رو بردن هم هنره ؟؟؟

اگه واقعا مدرکی دارید رو کنید، در غیر این صورت لطفا بیخودی آبروی کسی رو نبرید.

irnahost.ir
September 18th, 2013, 03:08
واقعا خیلی مسخره شده یک عده انسان بی وجدان پول ناچیزی می دهند و بعد سایتهای پربازدید را روی هاستینگ می آورند و بعد که مسدود می شوند به عنوان باج خواهی وبلاگ می زنند و یا توی فروم تبلیغات منفی میکنند.باید اینجور اشخاص توی فروم بطور کل بلاک شوند و هیچ سرویس دهنده به ایشان خدمات ارائه نکند .انشاا... روزی شاهد باشیم که این مسائل راشاهد نباشیم