PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كانفيگ وب اپاچي

msabarayane
August 24th, 2013, 18:10
با سلام

دوستان من يه سرور مجازي خريدم
بعد از نصب سي پنل اومدم كانفيگ اپاچي رو انجام دادم
بعد دامنه هام رو انتقال دادم
حالا نه مي تونم وردپرس نصب كنم نه هيچ اسكريپت ديگه اي اين خطا رو دارم
تو گوگل سرچ كردم و با استفاده از آموزش هاي ارائه شده كانفيگ كردم
از اين وب سايت
کانفیگ آپاچی در سی پنل cPanel و WHM با EasyApache و لینوکس (http://compiler.ir/%DA%A9%D8%A7%D9%86%D9%81%DB%8C%DA%AF-%D8%A2%D9%BE%D8%A7%DA%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%DB%8C-%D9%BE%D9%86%D9%84-cpanel/)

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, webmaster@graphic.domein.net and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.
Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2.2.25 (Unix) mod_ssl/2.2.25 OpenSSL/1.0.0-fips mod_bwlimited/1.4 Server at graphic.avayemehr.net Port 80

nginxweb
August 24th, 2013, 18:18
درود بر شما
معمولا مشکل فوق از تنظیمات php و همینطور تنظیمات virtual host های اپاچی میباشد و نیازمند بررسی سرور میباشد اگر با rebuild کردن مشکلتون حل نشده باید سرورتون و لاگ ها دقیق بررسی گردد

msabarayane
August 24th, 2013, 18:59
درود بر شما
معمولا مشکل فوق از تنظیمات php و همینطور تنظیمات virtual host های اپاچی میباشد و نیازمند بررسی سرور میباشد اگر با rebuild کردن مشکلتون حل نشده باید سرورتون و لاگ ها دقیق بررسی گردد

من سرور پشتيبان ندارم
خودم تا الانش پيش رفتم ( نصب whm + آپاچي + csf )
ميشه كمكم كنيد بهم بگيد چطور بايد اينكار هايي كه گفتيد انجام بدم ؟

Ashkankamangar.ir
August 24th, 2013, 19:29
سلام اگر خواستید برای کانفیگ در ارتباط باشید

msabarayane
August 24th, 2013, 19:52
سلام اگر خواستید برای کانفیگ در ارتباط باشید

سلام
تمايلي براي اينكه سرور را به كسي براي كانفيگ بدم ندارم
ميخوام خودم ياد بگيرم
اگر مي تونيد راهنماييم كنين . نمي تونيد راهنمايي كنيد هم مشكلي نيست

msabarayane
August 25th, 2013, 10:31
كسي نيست منو راهنمايي كنه ؟

Warez-Host.IR
August 26th, 2013, 20:33
سلام
تمايلي براي اينكه سرور را به كسي براي كانفيگ بدم ندارم
ميخوام خودم ياد بگيرم
اگر مي تونيد راهنماييم كنين . نمي تونيد راهنمايي كنيد هم مشكلي نيست

سلام
همه چیز با توضیح رفع شدنی نیست
در بعضی مواقع باید حتماً بررسی انجام شود و بعد از مشخص شدن , اقدام به رفع مشکلات شود
مثلاً بنده به شما اعلام کنم , x - y - z را بررسی کنید
شما بررسی می کنید و میگید مشکلی نداره (( از دید شما )) ولی شاید بنده یا کسی دیگر از همکاران بررسی کنیم و مشکل یافت شود

در نهایت :
وقتی که چاره ای نیست , دو باره بیشتر وجود نداره
1 - ریست یا ریلود
2 - اعتماد به دیگران برای رفع مشکل

موفق باشید

Nik0TiN
August 26th, 2013, 23:54
به تاپیک کانفیگ رایگان بنده در همین بخش مراجعه کنید درخواست بدید مشکلتون را حل میکنم