PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازی ویندوز با سرعت دانلود و آپلود بالا ( همکاری طولانی مدت)

vpsd
August 24th, 2013, 15:23
سلام بر دوستان عزیز.

قبل از اینکه بخوام مشخصات سرور موردنظرم رو بگم ، نکاتی خیلی مهم رو به اطلاع شما می رسونم :

1- بنده در حال حاضر از کانادا سرور دارم که به دلیل پایین بودن سرعت دانلود و آپلود قصد دارم با شرکت ارائه دهنده سرویس قطع همکاری کنم.

2- از حدود یک هفته پیش ، به دنبال یک سرویس دهنده بودم که بتونه پاسخگوی نیازهای بنده باشه... به یکی از معروفترین سرویس دهنده ها برخودم که پس از مکاتبه با ایشون الان به مدت 2 روز هست که ازشون سرویس دارم اما سرعت اینترنت با اینکه از سرور قبلیم بهتره اما باز هم جوابگوی نیاز من نیست!

3- معمولا سرعت دانلودها لحظه ایست... یعنی مثلا تا 30 مگ میره و بعد دوباره افت پیدا میکنه و از 1 مگ شروع میشه و تا 15 مگ پیش میره... در واقع نوسان زیادی داره و پایدار نیست.
4- سرعت دانلود بالای 50 مگ تضمینی باشه و به صورت پایدار و بدون فراز و نشیب زیاد!
5- به دلیل اینکه با سرور فایل آپلود میکنم میخوام سرعتش آپلودش بسیار بالا باشه ( حداقل 60 مگ)
6- از این سرور جهت اکانتینگ برای حدود 60 یوزر استفاده میکنم ( که امکان داره بیشتر هم بشه)
7- سرور کپی رایت نداشته باشه و وارز باشه چون از تورنت هم استفاده میکنم.
و
نکته ی آخر هم اینکه دوستانی که توانایی پاسخگویی به نیاز های بنده رو ندارن خواهشا اسپم ندن و ننویسن که این چیزی که شما میخواهین امکان پذیر نیست و قس علی هذا...
مشخصات سرور:
فضای هارد دیسک : 50 گیگ
ترافیک : نامحدود
رم: 1 GB اختصاصی
سی پی یو: Xeon 3 core
پنل ریبوت : بله
دسترسی کنسول : بله

در ضمن من حداقل به مدت یک سال به این سرور احتیاج دارم بنابراین خواستار تخفیف دائمی ماهانه هستم و ماه به ماه هم تمدید میکنم میخوام قیمت ثابت بمونه.

ببخشید اگه طولانی شد. ممنون.

redbull
August 24th, 2013, 16:59
سلام
میتونیم یک روز سرور را برای تست بدیم خدمتتان
سرور از OVH فرانسه میباشد و تازه خریداری شده که قاعدتا سرعت سرور بالا خواهد بود و سعی میکنیم کیفیت سرور همچنان باقی بماند :)

سرویس نزدیک به سرویس مورد نظر شما:

سرویس نقره ای1:

مقدار رم: 1024 مگابایت اختصاصی
نوع پردازنده CPU : 2core 3.40 GHz
سرعت پردازنده: 1000MHz
پردازنده اختصاصی: 700MHz
هارد: 50 GB
پورت : 1.0Gbps
پهنای باند: نامحدود
مجازی ساز: Vmware ESXI 5.1
امکان دسترسی به کنسول VMware
قیمت: 23000 تومان

سبد خرید - DIGI Server (http://www.digiserver.ir/client/cart.php?gid=1)

هر 1 هسته اضافی 18000 تومان

در صورت تمایل با ما در ارتباط باشید

09353413088

یاهو: m00hm

novinvps.com
August 24th, 2013, 17:12
سلام بر دوستان عزیز.

قبل از اینکه بخوام مشخصات سرور موردنظرم رو بگم ، نکاتی خیلی مهم رو به اطلاع شما می رسونم :

1- بنده در حال حاضر از کانادا سرور دارم که به دلیل پایین بودن سرعت دانلود و آپلود قصد دارم با شرکت ارائه دهنده سرویس قطع همکاری کنم.

2- از حدود یک هفته پیش ، به دنبال یک سرویس دهنده بودم که بتونه پاسخگوی نیازهای بنده باشه... به یکی از معروفترین سرویس دهنده ها برخودم که پس از مکاتبه با ایشون الان به مدت 2 روز هست که ازشون سرویس دارم اما سرعت اینترنت با اینکه از سرور قبلیم بهتره اما باز هم جوابگوی نیاز من نیست!

3- معمولا سرعت دانلودها لحظه ایست... یعنی مثلا تا 30 مگ میره و بعد دوباره افت پیدا میکنه و از 1 مگ شروع میشه و تا 15 مگ پیش میره... در واقع نوسان زیادی داره و پایدار نیست.
4- سرعت دانلود بالای 50 مگ تضمینی باشه و به صورت پایدار و بدون فراز و نشیب زیاد!
5- به دلیل اینکه با سرور فایل آپلود میکنم میخوام سرعتش آپلودش بسیار بالا باشه ( حداقل 60 مگ)
6- از این سرور جهت اکانتینگ برای حدود 60 یوزر استفاده میکنم ( که امکان داره بیشتر هم بشه)
و
نکته ی آخر هم اینکه دوستانی که توانایی پاسخگویی به نیاز های بنده رو ندارن خواهشا اسپم ندن و ننویسن که این چیزی که شما میخواهین امکان پذیر نیست و قس علی هذا...
مشخصات سرور:

در ضمن من حداقل به مدت یک سال به این سرور احتیاج دارم بنابراین خواستار تخفیف دائمی ماهانه هستم و ماه به ماه هم تمدید میکنم میخوام قیمت ثابت بمونه.

سلام
دوست ندارم فقط یه افر بدم که بعدا انتظارتون براورده نکنه ! ولی سرویسی که شما میخواید ما داریم در واقع
شما ، سرعتی بالغ بر 700 مگابیت نیاز دارید و قیمت خوبی باید براش پرداخت کنید

چه قدر میتونید هزینه کنید که خودتونم اذیت نشید و موندگار باشید
؟

P30w.com
August 24th, 2013, 17:24
سلام بر دوستان عزیز.

و
مشخصات سرور:

با سلام خدمت شما،

همون طور که اطلاع دارید سرعت اینترنت بصورت ثابت نیست و گاها نوسان هایی در پی خواهد داشت

اما همانگونه که همکار عزیز فرمودند مایل هستید چقدر هزینه کنید؟

با احترام :53:

nirvanna
August 24th, 2013, 17:33
از ایجاد مباحث مربوط به وارز - نال (null) - کرک (crack) - هک - اتک (حمله) مربوطه خودداری کنید .
از ایجاد مباحث مربوط به v-p-n ، اکانتینگ ، پروتکل های تونلینگ و نرم افزار های مربوطه خودداری کنید (اعم از خرید و فروش سرویس یا سرور برای اینکار یا مباحث آموزشی یا سوالات در این مورد)

saeed.spore
August 24th, 2013, 18:29
با سلام افر از امریکا برای شما دارم
با پینگ و سرعت بسیار عالی به خاورمیانه

Ram : 1024
CPU : 1 core 1000MHz Dedicated
H.D.D : 50 G WD Enterprise 7200 RPM
Port : 1Gbps
B.W : unlimited

قیمت فقط و فقط 24 هزار تومان ماهیانه

http://vpshop.ir/cart.php?a=confproduct&i=4

قیمت های ما به صورت تخفیف دائمی هست

پورت سرور 1 گیگ میباشد

که ما به شما این اطمینان را میدهیم که کیفیت پورت

برای دانلود بین 10 تا 100 مگابایت در ثانیه میباشد

بستگی به سروری که ازش دانلود میکنید هم داره چون بعضی ها لیمیت میکنند سرعت را و شما بیشتر 800 کیلوبایت نمیتونید دانلود کنید

اگه هم خواستید از کیفیت سرور براتون عکس میگیرم

vpsd
August 25th, 2013, 09:17
سلام
میتونیم یک روز سرور را برای تست بدیم خدمتتان
سرور از OVH فرانسه میباشد و تازه خریداری شده که قاعدتا سرعت سرور بالا خواهد بود و سعی میکنیم کیفیت سرور همچنان باقی بماند :)

سرویس نزدیک به سرویس مورد نظر شما:

سرویس نقره ای1:

مقدار رم: 1024 مگابایت اختصاصی
نوع پردازنده CPU : 2core 3.40 GHz
سرعت پردازنده: 1000MHz
پردازنده اختصاصی: 700MHz
هارد: 50 GB
پورت : 1.0Gbps
پهنای باند: نامحدود
مجازی ساز: Vmware ESXI 5.1
امکان دسترسی به کنسول VMware
قیمت: 23000 تومان

سبد خرید - DIGI Server (http://www.digiserver.ir/client/cart.php?gid=1)

هر 1 هسته اضافی 18000 تومان

در صورت تمایل با ما در ارتباط باشید

09353413088

یاهو: m00hm

سلام.
قیمت خوبی دادید.
لطف کنید سرور برای تست ارائه کنید تا کیفیت بررسی شود.
ممنون.

سلام
دوست ندارم فقط یه افر بدم که بعدا انتظارتون براورده نکنه ! ولی سرویسی که شما میخواید ما داریم در واقع
شما ، سرعتی بالغ بر 700 مگابیت نیاز دارید و قیمت خوبی باید براش پرداخت کنید

چه قدر میتونید هزینه کنید که خودتونم اذیت نشید و موندگار باشید
؟

با سلام خدمت شما،

همون طور که اطلاع دارید سرعت اینترنت بصورت ثابت نیست و گاها نوسان هایی در پی خواهد داشت

اما همانگونه که همکار عزیز فرمودند مایل هستید چقدر هزینه کنید؟

با احترام :53:

سلام.
قیمت دادن که کار شماست...
بنده دخالت نمیکنم:d
همکاراتون رنج قیمتی که دادن روی 24 تا 25 هست...
شما هم لطف کنید قیمت رو بفرمائید و سرور رو برای تست هم ارائه کنید تا کیفیت بررسی بشه.

ممنون از لطف شما.

با سلام افر از امریکا برای شما دارم
با پینگ و سرعت بسیار عالی به خاورمیانه

Ram : 1024
CPU : 1 core 1000MHz Dedicated
H.D.D : 50 G WD Enterprise 7200 RPM
Port : 1Gbps
B.W : unlimited

قیمت فقط و فقط 24 هزار تومان ماهیانه

http://vpshop.ir/cart.php?a=confproduct&i=4

قیمت های ما به صورت تخفیف دائمی هست

پورت سرور 1 گیگ میباشد

که ما به شما این اطمینان را میدهیم که کیفیت پورت

برای دانلود بین 10 تا 100 مگابایت در ثانیه میباشد

بستگی به سروری که ازش دانلود میکنید هم داره چون بعضی ها لیمیت میکنند سرعت را و شما بیشتر 800 کیلوبایت نمیتونید دانلود کنید

اگه هم خواستید از کیفیت سرور براتون عکس میگیرم

سلام.
عکس رو بی زحمت بذارید و اگه میشه سرور رو برای تست کیفیت ارائه کنید.
ممنون.

HyperServer
August 25th, 2013, 10:21
با سلام...

فقط محض اطلاع : سرعت بستگی به مقصد و فاصله سرور شما تا اون سرور داره...بستگی به میزان پورت آزاد سرور مقصد هم داره...

اگر تمایل داشتید از طریق پیام خصوصی اطلاعات دقیق سرور مقصد و اکثر سرورهای قصد دانلود دارید رو ارسال کنید تا بررسی کنیم.

در مورد وارز بودن هم فقط کشورهای Offshore سرویس های وارز ارائه میدن مثل ایران روسیه چین هنگ کنگ و جزایر Isle of Man که بین انگلستان و اسکاتلند هست. قطعا سرویس در این کشورها هزینه بسیار بالاتری نسبت به کشورهای اروپایی و امریکایی داره و کیفیت هم بسیار پایین تر هست. در این کشورها به هیچ عنوان امکات ارائه پهنای باند مصرفی unmtered وجود نداره.

در مورد تورنت اگر seed نشه در کشورهای اروپایی و امریکایی مشکل خاصی ایجاد نمیشه. حساسیت روی بازی و فیلم های روز هست بیشتر که کمپانی های سازنده مانیتور میکنند.

در صورت تمایل از ایالت New Jersey از شرق امریکا در دیتاسنتری با شبکه 1000+ گیگابیت در خدمتتون هستیم.

لینک تاپیک در امضا هست.

وب سایت : هایپرسرور - خدمات حرفه ای ثبت دامنه، میزبانی وب، سرور مجازی و سرور اختصاصی (http://www.hyperserverco.com)

reeza
August 25th, 2013, 14:56
لینک سایتی که می خواهید ازش دانلود کنید رو بدین تا تست شه

vpsd
August 25th, 2013, 16:24
با سلام...

فقط محض اطلاع : سرعت بستگی به مقصد و فاصله سرور شما تا اون سرور داره...بستگی به میزان پورت آزاد سرور مقصد هم داره...

اگر تمایل داشتید از طریق پیام خصوصی اطلاعات دقیق سرور مقصد و اکثر سرورهای قصد دانلود دارید رو ارسال کنید تا بررسی کنیم.

در مورد وارز بودن هم فقط کشورهای Offshore سرویس های وارز ارائه میدن مثل ایران روسیه چین هنگ کنگ و جزایر Isle of Man که بین انگلستان و اسکاتلند هست. قطعا سرویس در این کشورها هزینه بسیار بالاتری نسبت به کشورهای اروپایی و امریکایی داره و کیفیت هم بسیار پایین تر هست. در این کشورها به هیچ عنوان امکات ارائه پهنای باند مصرفی unmtered وجود نداره.

در مورد تورنت اگر seed نشه در کشورهای اروپایی و امریکایی مشکل خاصی ایجاد نمیشه. حساسیت روی بازی و فیلم های روز هست بیشتر که کمپانی های سازنده مانیتور میکنند.

در صورت تمایل از ایالت New Jersey از شرق امریکا در دیتاسنتری با شبکه 1000+ گیگابیت در خدمتتون هستیم.

سید هم دارم...
با این اوصاف به مشکل میخورید. درسته؟!

لینک سایتی که می خواهید ازش دانلود کنید رو بدین تا تست شه

دوست عزیز در حال حاضر لینک خاصی مدنظرم نیست ولی معمولا در آپلودسنترها فایل آپلود میکنم مثل آپلودباز ، 4shared ، مدیافایر ، رپیدشیر و...

توی بحث دانلود هم از همین سایت هایی که بالا عرض کردم خدمتتون دانلود میکنم به علاوه اینکه یه سری فایل تست دیتاسنتر هست که لینکشونو براتون میزارم که معمولا برای تست سرعت ازشون استفاده میشه... از همون دیتا سنترهای معروفش مثل لیزوب و... چندتاشو انتخاب کنید و عکس تست سرعت رو برام بیزحمت بذارید.

http://www.webhostingtalk.ir/f10/50358/

در ضمن از سایت speedtest.net هم تست سرعت دانلود و آپلودتون رو بذارید.
باسپاس.

redbull
August 25th, 2013, 16:31
تست سرعت در سرور رم 512

http://www.speedtest.net/result/2917649769.png

اطلاعات سرور براتون ارسال شد :)

Hamedmj2
August 25th, 2013, 17:17
درود!
http://www.webhostingtalk.ir/f15/89660/index9.html
تست سرعت هم تویه تایپیک هست.

vpsd
August 25th, 2013, 18:02
درود!
http://www.webhostingtalk.ir/f15/89660/index9.html
تست سرعت هم تویه تایپیک هست.

سلام.
سرور رو اگه برای تست ارائه بدید بهتر است.

Hamedmj2
August 25th, 2013, 18:31
سلام.
سرور رو اگه برای تست ارائه بدید بهتر است.

آی پی برای تست نداریم فعلا! تا شب آی پی ها اوکی میشن.
از نظرهای کاربران و پینگ آی پی ها میشه فهمید کیفیت سرور رو !

vpsd
August 25th, 2013, 18:46
آی پی برای تست نداریم فعلا! تا شب آی پی ها اوکی میشن.
از نظرهای کاربران و پینگ آی پی ها میشه فهمید کیفیت سرور رو !

بله میشه فهمید ولی آیا میشه اعتماد کامل کرد به این موضوع؟ همونطور که میدونید رضایت یک امر نسبی است...
ممکنه من راضی باشم از سرویسی ولی فرد دیگه ای از همون سرویس راضی نباشه...
از قدیم گفتن شنیدن کی بود مانند دیدن :)

mohamad2314
August 25th, 2013, 18:50
درود
​http://www.webhostingtalk.ir/f15/90123/

Hamedmj2
August 25th, 2013, 20:31
بله میشه فهمید ولی آیا میشه اعتماد کامل کرد به این موضوع؟ همونطور که میدونید رضایت یک امر نسبی است...
ممکنه من راضی باشم از سرویسی ولی فرد دیگه ای از همون سرویس راضی نباشه...
از قدیم گفتن شنیدن کی بود مانند دیدن :)

تویه سایت تیکت بدید، بهتون برای تست داده میشه.
yekserver.org

HyperServer
August 25th, 2013, 20:54
سید هم دارم...
با این اوصاف به مشکل میخورید. درسته؟!

با سلام...
در صورتی که شرکت تولید کننده شکایت کنه باید seed متوفق بشه...

در تمامی کشورهایی که copyright دارن به مشکل میخورید... مگر اینکه از trackerهای خصوصی باشه و شرکت های تولید کننده نتونن trace کنن.