PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند نویسنده اختصاصی برای سایت دانلود

navid2zp
August 24th, 2013, 14:16
با سلام خدمت دوستان عزیز
بعد از مدتی دوباره تصمیم گرفتیم تا تعداد نویسنده ها رو زیاد کنیم
نویسنده باید شرایط زیر رو داشته باشه :

بخش نرم افزار : قیمت هر پست 1000 تومن .

در حال حاضر نیاز به 1 الی 2 نوسنده ( با توجه به تعداد پست هایی که میتونن ارسال کنن ) داریم

پست ها باید به صورت اختصاصی ، جدیدترین نسخه ، ترجمه شده و کامل باشه
نمونه :
دانلود نرم افزار طراحی کارت ویزیت Mojosoft Software BusinessCards 4.87 (http://ariyadownload.com/23135/mojosoft-software-businesscards/)

تعداد ویژگی ها بسیار مهم هست که کامل باشه یعنی تا جایی که ویژگی رو میتونید وارد کنید و سعی کنید چیزی رو جا نندازید. متن هم به صورت کامل نه این که یک چیزی از خودتون در بیارید و کل متن هم باید شامل ویژگی ها و توانایی های نرم افزار باشه .
نیاز به طراحی عکس اختصاصی نیست ولی انجامش باعث تشویق و افزایش مبلغ پست در آینده میشه .
نرم افزار ها به صورت آپدیتی هست پس نرم افزار هایی رو روی سایت باید بزارید که روی سایت نیست .
البته تحت یک شرایطی اون ها رو هم میتونید بزارید که توضیح کاملتر داده خواهد شد .

بخش بازی : هر پست 1000 تا 2000 تومن .

نیاز به 1 نویسنده تو این بخش داریم. باید تمامی بازی های جدید رو در سریعترین زمان ممکن روی سایت قرار بده . همچنین بازی های قدیمی و کم حجمی هم هست که میتونه روی سایت قرار بده ولی الویت با بازی های جدید هست .
از هر بازی باید حداقل یک و حداکثر 3 عکس باید قرار بدید .
باید سیستم مورد نیاز درج بشه .

بخش موبایل : هر پست 800 تا 1000 تومن .

نمونه :
دانلود نرم افزار نمایش آناتومی Visual Anatomy 4.0 برای اندروید (http://ariyadownload.com/22170/visual-anatomy-mobile/)
یک کد QR هم باید قرار بدید که البته نیاز به آپلود عکسش نیست .

تمامی امکانات مثل وی پی اس ، لیچر ، اکانت تورنت و ... در اختیارتون قرار میگیره .
در صورتی که به توافق برسیم که مثلا روزی 10 پست ارسال کنید ولی در 7 روز میانگین ارسالی هاتون به 8 برسه 30% از هزینه اون مقدار پرداخت اون هفته کم میشه . البته گاهی مسافرت و ... مشکلی نداره و اگر مارو در جریان بزارید مشکلی نیست ولی تکرار این کار جریمه در پی خواهد داشت .
پرداخت ها هم به درخواست خودتون انجام میشه .
نویسنده به صورت بلند مدت نه همین که خسته شد بره چون ما وقت برای همچین افرادی نداریم

دوستان حتما باید نمونه کا ارائه بدن . دوستانی که سابقه ندارن و تازه میخوان شروع کنن لطفا پیام ندن .
نمونه ها و شرایط خودتون رو به ایمیل navid2zp@gmail.com ارسال کنید .

سوالی بود در خدمتم

ParseData
August 24th, 2013, 14:34
من میتونم بهتون هاست نامحدود برای سایت نه دانلود بدم اگر می خواید آی دی رو ادد کنید
parse_data1@yahoo.com

navid2zp
August 25th, 2013, 14:06
2 نویسنده نرم افزار استخدام شد
نیاز به نویسنده موبایل حرفه ای داریم

ALIKHAKBAZAN
July 19th, 2014, 16:41
با سلام خدمت دوستان عزیز
بعد از مدتی دوباره تصمیم گرفتیم تا تعداد نویسنده ها رو زیاد کنیم
نویسنده باید شرایط زیر رو داشته باشه :

بخش نرم افزار : قیمت هر پست 1000 تومن .

در حال حاضر نیاز به 1 الی 2 نوسنده ( با توجه به تعداد پست هایی که میتونن ارسال کنن ) داریم

پست ها باید به صورت اختصاصی ، جدیدترین نسخه ، ترجمه شده و کامل باشه
نمونه :
دانلود نرم افزار طراحی کارت ویزیت Mojosoft Software BusinessCards 4.87 (http://ariyadownload.com/23135/mojosoft-software-businesscards/)

تعداد ویژگی ها بسیار مهم هست که کامل باشه یعنی تا جایی که ویژگی رو میتونید وارد کنید و سعی کنید چیزی رو جا نندازید. متن هم به صورت کامل نه این که یک چیزی از خودتون در بیارید و کل متن هم باید شامل ویژگی ها و توانایی های نرم افزار باشه .
نیاز به طراحی عکس اختصاصی نیست ولی انجامش باعث تشویق و افزایش مبلغ پست در آینده میشه .
نرم افزار ها به صورت آپدیتی هست پس نرم افزار هایی رو روی سایت باید بزارید که روی سایت نیست .
البته تحت یک شرایطی اون ها رو هم میتونید بزارید که توضیح کاملتر داده خواهد شد .

بخش بازی : هر پست 1000 تا 2000 تومن .

نیاز به 1 نویسنده تو این بخش داریم. باید تمامی بازی های جدید رو در سریعترین زمان ممکن روی سایت قرار بده . همچنین بازی های قدیمی و کم حجمی هم هست که میتونه روی سایت قرار بده ولی الویت با بازی های جدید هست .
از هر بازی باید حداقل یک و حداکثر 3 عکس باید قرار بدید .
باید سیستم مورد نیاز درج بشه .

بخش موبایل : هر پست 800 تا 1000 تومن .

نمونه :
دانلود نرم افزار نمایش آناتومی Visual Anatomy 4.0 برای اندروید (http://ariyadownload.com/22170/visual-anatomy-mobile/)
یک کد QR هم باید قرار بدید که البته نیاز به آپلود عکسش نیست .

تمامی امکانات مثل وی پی اس ، لیچر ، اکانت تورنت و ... در اختیارتون قرار میگیره .
در صورتی که به توافق برسیم که مثلا روزی 10 پست ارسال کنید ولی در 7 روز میانگین ارسالی هاتون به 8 برسه 30% از هزینه اون مقدار پرداخت اون هفته کم میشه . البته گاهی مسافرت و ... مشکلی نداره و اگر مارو در جریان بزارید مشکلی نیست ولی تکرار این کار جریمه در پی خواهد داشت .
پرداخت ها هم به درخواست خودتون انجام میشه .
نویسنده به صورت بلند مدت نه همین که خسته شد بره چون ما وقت برای همچین افرادی نداریم

دوستان حتما باید نمونه کا ارائه بدن . دوستانی که سابقه ندارن و تازه میخوان شروع کنن لطفا پیام ندن .
نمونه ها و شرایط خودتون رو به ایمیل navid2zp@gmail.com ارسال کنید .

سوالی بود در خدمتم

سلام من نویسدنه ایی فوق حرفه ایی و بسیار حرفه ایی هستم در تمامی بخش ها فعالیت میکنم به جز موبایل و من الان اگر مایل باشید در قسمت بازی فعالیت کنم

hharddy
July 27th, 2014, 22:43
موبایل هستم در روز چند پست میخواید برای موبایل منبع دانلود هم میدید؟

cloobhaa1
July 27th, 2014, 23:31
من نویسنده حرفه ای هستم میهن دانلود بابت هر پست برنامه 2500میده کار نکنم بعد بیام با 1000تومن کار کنم؟!!!1

sepiddownload.com
July 27th, 2014, 23:50
من نویسنده حرفه ای هستم میهن دانلود بابت هر پست برنامه 2500میده کار نکنم بعد بیام با 1000تومن کار کنم؟!!!1

عزیز پس چرا تو میهن کار نمیکنی ؟؟؟
میهن واسه بازی تا 2500 میده اما نه واسه نرم افزار چون کار خاصی قرار نیست بکنی...
بنده خودم سایت داشتم و برای بازی 2 تومن و برای نرم افزار هم 1 میدادم.
قضد جسارت نداشتم فقط خواستم بگم میهن اینقدرا نمیده...

cloobhaa1
July 27th, 2014, 23:57
دوست عزیز شما منو نمی شناسید و در مورد قیمت ها هم نمی دونید قیمت نرم افزار 2500است !
بنده هم اکنون نویسنده میهن دانلود است اما وقت نمی کنم به خاطر 2500پست بزنم!