PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست رایگان یوهاستینگ

wave
August 24th, 2013, 00:23
سلام
تو سایت یوهاستینگ (youhosting.ir) جستجو می کردم که پلان هاست رایگانش رو دیدم با فضای 20 گیگابایت و پهنای باند 200 گیگابایت!
چجوری براشون میسرفه که همچین فضایی رو رایگان ارائه بدن؟
باتشکر

SniTomb
August 24th, 2013, 00:59
سلام دوست عزیز بابت جستجو خسته نباشید

اما این سایت های هاستینگ رایگان که حجم 50 و یا 100 مگابایت به بالا میدن اکثرا وبسته به شرکت های youhosting.com و byethost.com هستند که شما نیز با دانش فنی پایین میتوانید از نمایندگی های رایگان هاست های این سایت ها استفاده نمایید برای مثال کافیه برای دریافت نمایندگی به لینک زیر برید
Free Hosting Reseller (http://byethost.com/resellers)

موفق باشید

chaleshtor
August 24th, 2013, 01:20
خب برای شروع کار این فضا رو میدن(البته نظر منه}و بعد برای پشتیبانی بیشتر و فضای بیشتر باید هزینه رو پرداخت کنید

SniTomb
August 24th, 2013, 01:25
سایت youhosting.com فضا 10 گیگ میده برای هر کاربر هاست شما میتونید کمترش کنید ولی برای مثلا 20 گیگ باشید یا پرداخت کنید یا یک کاربر با لینک شما ثبت نام کنه و یک ماه استفاده کنه

hrv
August 24th, 2013, 11:15
سلام دوست عزیز نمایندگی پو هاستینگ هست!
کنترل پنل شبیه به cpnanel ولی اون نیست
در سطح رایگان 10گیگ 100گیگ پهنای باند میدن 5تا ایمیل و 5تا ساب دامین! هرکسم 2 تا سایت میتونه داشته باشه
و با پرداخت هرینه یا جذب نماینده فعال ارتقا به 20 گیگ 200گیگ 10 تا میشه!
برای نامحدود شدن باید هزینه پرداخت کنید دیگه!
اما هاست خوبیه خدایش!
سرور آمریکا داشت الان اکراین و... اضافه کردن!
در ضمن برای ساپورت تو کشور های مختلف هم هر از چند گاهی کارمند میگرن که ساپورت خوبی کنن!
ثبت نامشم (http://www.youhosting.com/page/13625)

netmelli
August 24th, 2013, 11:56
چیزی که مفت باشه به درد نمیخوره
توصیه بنده به شما دوستان

wave
August 24th, 2013, 13:12
چیزی که مفت باشه به درد نمیخوره
توصیه بنده به شما دوستان
باتشکر - من فعلا هاست احتیاج ندارم تا بخوام از این نوع هاست استفاده کنم، فقط تعجب کردم همچین فضا و پهنای باندی رو رایگان ارائه میدن، دنبال دلیلش بودم که دوستان لطف کردن و دلیلش رو گفتن. موفق باشید.

SniTomb
August 24th, 2013, 13:26
فکر میکنم بنده هم همین رو گفتم!