PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همه چی در مورد وی پی اس

ahmadlatifi
August 23rd, 2013, 15:26
سلام
من تازه کاری بیش نیستم و تازه به عرصه وبلاگ نویسی علاقه مند شدم
از این رو قصد دارم برای سایتم هاست مجازی تهیه کنم ( البته با توجه به توضیحات زیر شما بگید کدوم بهتریه مجازی یا هاست اشتراکی )
سایت من 100% به پهنای باند بالا احتیاج داره چون سایت تفریحیه و امکان خیلی زیاد داره از تصاویر استفاده بشه در سایت های دیگر
من فقط کار با وردپرس رو بلدم و هاست مجاز باید وردپرس برروی اون نصب باشه نمیدونم بشه یا نه ؟!
جریان لاینسس و کرک هاست مجازی رو هم نمیدونم چیه
مشکلی هم واسه هاست مجازی پیش بیاد من نمیدونم چیکار باید کنم
من هاست اشتراکی به فرض پر بازدید رو دارم ولی 2 باره ساپسند میشه گفت باید از مجازی استفاده کنید شما
امار بازدیدم 20 نفر انلاین بود که به دیلیل ساپسند شدن چندین روزه سایت امارم رو به کلی از دست دادم و رتبه السکام به شدت افت کرده
با این اوصاف من نمیدونم باید هاست اشتراکی داشته باشم یا مجازی
میشه به زبان ساده هاست مجازی رو شرح بدید و بگید کار با اون چطوره و لاینسیس میخواد یا نمیخواد و ... چون هیچی نمیدونم والا

Taryan4
August 23rd, 2013, 15:33
سلام
از این رو قصد دارم برای سایتم هاست مجازی تهیه کنم ( البته با توجه به توضیحات زیر شما بگید کدوم بهتریه مجازی یا هاست اشتراکی )
سایت من 100% به پهنای باند بالا احتیاج داره چون سایت تفریحیه و امکان خیلی زیاد داره از تصاویر استفاده بشه در سایت های دیگر
من فقط کار با وردپرس رو بلدم و هاست مجاز باید وردپرس برروی اون نصب باشه نمیدونم بشه یا نه ؟!
من هاست اشتراکی به فرض پر بازدید رو دارم ولی 2 باره ساپسند میشه گفت باید از مجازی استفاده کنید شما
امار بازدیدم 20 نفر انلاین بود که به دیلیل ساپسند شدن چندین روزه سایت امارم رو به کلی از دست دادم و رتبه السکام به شدت افت کرده
میشه به زبان ساده هاست مجازی رو شرح بدید و بگید کار با اون چطوره و لاینسیس میخواد یا نمیخواد و ... چون هیچی نمیدونم والا

سلام
دوست عزیز بهترین مورد برای استفاده شما هاست پر بازدیده.

hpnn.wm
August 23rd, 2013, 15:38
سلام

دوست عزیز وقتی فعلا از هیچی سر در نمی ارید و به قولی تازه کار هستید
بهتره که از هاست های پر بازدید استفاده بفرمایید تا مشکلی پیش نیاد
و در این مدت هم بهتره که روی سرور مجازی و کسب تجربه کار کنید بعد که به اندازه کافی
ماهر شدید سایتتون رو روی سرور خودتون انتقال بدید

ghughnos
October 4th, 2013, 22:45
هاست پر بازدید دیگه چیه؟
مگه بعضی هاست ها هستند که پر بازدیدند؟
از کجا پیدا کنم؟
چنده؟