PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی مخصوص دانلود و آپلود فایل

hoomanhpc2
August 23rd, 2013, 13:18
سلام. من برای فایل هام از هاست دانلود استفاده می کردم. ولی اخیرا به دلیل افزایش بازدید قطعی های زیادی داشته. به همین خاطر تصمیم گرفتم که به سرور مجازی تغییر بدم.
خوب من به یک سرور مجازی نیاز دارم که فقط در آن فایل ذخیره کنم. یعنی هیچ گونه اسکریپتی نمیخوام توش نصب کنم. به نظر شما چه نوع سرور مجازی برای من مناسب خواهد بود؟
پهنای باند ماه قبل من نزدیگ به 300 گیگ بود. و میزان فضای لازم فعلا حداقل 20 گیگ هست. همینطور یه سوال داشتم. آیا برای سرور مجازی که تنها برای نگهداری فایل استفاده می شود کنترل پلن توصیه میشه یا چیز اضافی هست؟ چون هزینه رو خیلی بالا میبره.
ممنون میشم در این باره کسانی که تجربه دارن راهنمایی کنن.

redbull
August 23rd, 2013, 13:26
در قسمت درخواست سرور مجازی تاپیک بزنید

برای شما میتونیم سرور مجازی با پهنای باند نامحدود ارئه بدیمم.سرور خلوت میباشد سرعت سرور بالا

به تاپیک ما مراجعه کنید و پلن هارو ببینید سوالی بود در خدمتیم

http://www.webhostingtalk.ir/f15/89827/

a.mousavi.a
August 23rd, 2013, 13:27
سلام. من برای فایل هام از هاست دانلود استفاده می کردم. ولی اخیرا به دلیل افزایش بازدید قطعی های زیادی داشته. به همین خاطر تصمیم گرفتم که به سرور مجازی تغییر بدم.
خوب من به یک سرور مجازی نیاز دارم که فقط در آن فایل ذخیره کنم. یعنی هیچ گونه اسکریپتی نمیخوام توش نصب کنم. به نظر شما چه نوع سرور مجازی برای من مناسب خواهد بود؟
پهنای باند ماه قبل من نزدیگ به 300 گیگ بود. و میزان فضای لازم فعلا حداقل 20 گیگ هست. همینطور یه سوال داشتم. آیا برای سرور مجازی که تنها برای نگهداری فایل استفاده می شود کنترل پلن توصیه میشه یا چیز اضافی هست؟ چون هزینه رو خیلی بالا میبره.
ممنون میشم در این بازی کسانی که تجربه دارن راهنمایی کنن.

سلام
یک سرور با رم 2 به بالا جواب میده.
و برای پنل هم نیاز نیست،وب سرور خود ویندوز جواب کار شمارو میده.
سوالی داشتین باز مطرح کنید