PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پشتیبانی در هاستینگ شما

mobin96
August 23rd, 2013, 10:12
با سلام
دوستان برای این 1 ماه باقی مانده از تابستان به دنبال کار هستم.
ساعاتی که بنده قادر به انجام کار هستم : 8 صبح الی 13 - 15 الی 20
زمینه های فعالیت :
پشتیبانی و فروش سرور های مجازی
توانایی ها :
- تسلط کامل بر WHMCS
- تسلط تقریبا کامل بر ویندوز برای کانفیگ و این چنین موارد
- تسلط تقریبا کامل بر محصولات VMware (مانند vSphere)
- و ...
دوستان بنده مدت زیادی هست که در این انجمن هستم،لذا تقریبا تمامی فروشندگان این انجمن را می شناسم(ممکن است با تازه کار ها آشنایی نداشته باشم)،همچنین تاپیک های فروش و دیگر پست های ارسالی آن ها رو کم و بیش خواندم.به همین خاطر در صورتیکه روند کاری شخصی که قرار است به مدت 1 ماه برای ایشون کار کنم درست باشد،قادر به انجام کار با تیم ایشان هستم.
راه های ارتباطی برای کسب اطلاعات بیشتر :
آی دی یاهو : iOnline@Rogers.com
ایمیل : Mobin.Kouchakzade@Outlook.com
تلفن همراه : در صورتی که نیاز داشتید برای شما پ.خ می شود.

mobin96
August 23rd, 2013, 15:53
.:UP:.

mobin96
August 25th, 2013, 19:56
مثل اینکه تیم تمام دوستان تکمیل هست و یا هیچ یک از دوستان به شخصی با شرایط بنده احتیاج ندارند.:-|

PersianTelecom
August 25th, 2013, 23:06
دوست عزیز شما فقط قادر به فعالیت به مدت 1 ماه هستید و فکر نمیکنم که شرکتی با این شرایط بتونید پیدا کنید. مورد دیگر اینکه اگر هدفتان کار کردن باشه ساعت کاری را شما تعیین نمیکنید و باید تابع ساعت کار شرکت مورد نظر باشید .البته این نظر شخصی بنده هست . امیدوارم که موفق باشید و کار مورد نظر را هر چه زودتر پیدا کنید.

mobin96
August 26th, 2013, 15:04
دوست عزیز شما فقط قادر به فعالیت به مدت 1 ماه هستید و فکر نمیکنم که شرکتی با این شرایط بتونید پیدا کنید. مورد دیگر اینکه اگر هدفتان کار کردن باشه ساعت کاری را شما تعیین نمیکنید و باید تابع ساعت کار شرکت مورد نظر باشید .البته این نظر شخصی بنده هست . امیدوارم که موفق باشید و کار مورد نظر را هر چه زودتر پیدا کنید.
دوست عزیز بنده هم در پست شماره 3 به این موضوع اشاره کردم که ممکن است با شرایط بنده سازگاری نداشته باشند.
ممنون از اینکه نظر خودتون رو اعلام کردید.
در پناه حق