PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : name.com

hamidreza
March 26th, 2009, 17:54
با سلام
فرآیند ثبت دامین name.com به چه صورت هست؟

آیا من میتونم خودم یه اکانت درست کنم و با ویزا پرداخت کنم ویا اینکه امور مالیم رو کس دیگه ای انجام بده؟

در ضمن برای عضویت و ثبت دامین پیش پرداخت و ودیعه و از این حرف ها که نداره؟

باسپاس

sodahost
March 27th, 2009, 00:22
سلام ،
شما 2 راه دارید !
1 - بطور مستقیم خرید کنید از شرکت های ثبت کننده دامنه !
2 - بطور واسطه خرید کنید ( البته این روش بیشتر تو ایران استفاده میشه ! )
اگر هم خواسته باشید ما می تونیم نمایندگی ثبت دامنه به شما بدیم ،
شما هزینه را واریز کنید به حساب ما و بعد ما به اون مقدار به حساب مجازی شما دلار واریز می کنیم و شما می توانید براحتی به مقدار اعتبار خودتون دامنه ثبت کنید !
و اینکه اصلا مشتری شما متوجه نمی شود که از ما خرید می کنید !
و همه مشخصات به نام شما ثبت می شود و ما فقط هزینه را برای شما از ریال به دلار تبدیل می کنیم
اگه شما خواسته باشید ما می تونیم به شما نمایندگی ثبت دامین بدیم

hamidreza
March 29th, 2009, 22:12
واقعا کسی نیست کمک کنه من میخوام بدون واسطه تو name.com دامین ثبت کنم ویزا کارت الکترون هم دارم میخوام بدونم ودیعه ای چیزی که نمیخواد مثل توکاوز و دایرکت ای و همین طور به نام دیگران میتونم دامین ثبت کنم و رابط مالیشون بشم
در ضمن من کارم این نیست و نمیخوام ریسلری و از این چیزا بگریم فقط میخوام خودم چنتا دامین برا خودم ثبت کنم
باسپاس

NET
March 29th, 2009, 22:27
در Name شما میتونین هم در زمان ثبت دامین پرداخت مالیتونو انجام بدین و هم به حسابتون اعتبار اضافه کنید.

شما نمیتونین رابط مالی کسی بشید به صورت دامنه‌های ملی ایران، میتونید ثبت کنید بعد به اکانت اون منتقل کنید.

Name ودیعه نمیخواد!

hamidreza
March 30th, 2009, 12:26
در name شما میتونین هم در زمان ثبت دامین پرداخت مالیتونو انجام بدین و هم به حسابتون اعتبار اضافه کنید.

شما نمیتونین رابط مالی کسی بشید به صورت دامنه‌های ملی ایران، میتونید ثبت کنید بعد به اکانت اون منتقل کنید.

Name ودیعه نمیخواد!

فقط در مورد انتقال به حساب دیگران وجهی دریافت میشه و این که برای اکانت درست کردن برای دیگران مشخصات مالی مثل ویزا کارت و ... برای اونها نمیخواد؟

باسپاس

NET
April 1st, 2009, 15:27
فقط در مورد انتقال به حساب دیگران وجهی دریافت میشه و این که برای اکانت درست کردن برای دیگران مشخصات مالی مثل ویزا کارت و ... برای اونها نمیخواد؟

باسپاس

نه وجهی دریافت نمیشه، شما می‌تونید دامین رو که ثبت کردید به اکانت اون‌ها منتقل کنید.
از نظر مشخصات مالی هم مشخصات مالی اکانت اصلی به صورت پیش فرض انتخاب میشه.

ahmad19
September 14th, 2010, 13:02
سلام دوستان من یه دومین info تو name دارم
مدتش تموم شده و الان با جریمش نزدیکه 30 دلاره کی می تونه واسم پرداخت کنه
پایین ترین قیمت ها
ممنون

1eng.ir
September 14th, 2010, 13:55
سلام دوستان من یه دومین info تو name دارم
مدتش تموم شده و الان با جریمش نزدیکه 30 دلاره کی می تونه واسم پرداخت کنه
پایین ترین قیمت ها
ممنون
1 دلار = 12.000 ریال (تعداد رقما رو برم) :دی
در خدمتیم

webdata
September 15th, 2010, 08:56
واقعا کسی نیست کمک کنه من میخوام بدون واسطه تو name.com دامین ثبت کنم ویزا کارت الکترون هم دارم میخوام بدونم ودیعه ای چیزی که نمیخواد مثل توکاوز و دایرکت ای و همین طور به نام دیگران میتونم دامین ثبت کنم و رابط مالیشون بشم
در ضمن من کارم این نیست و نمیخوام ریسلری و از این چیزا بگریم فقط میخوام خودم چنتا دامین برا خودم ثبت کنم
باسپاس
name.com رو اطلاعی ندارم، اما اگه قصد ثبت دومين برای خودتون رو داريد و تمايل داريد توی ديركت آی ثبت كنيد به وبسايت answeralble.com مراجعه كنيد و دومين خودتون رو به راحتی هر چه تمامتر ثبت كنيد و از پشتيبانی Direct I بهره‌مند بشيد. بايد بتون بگم توی اين سايت شما هيچ هزينه‌ی اضافی پرداخت نميكنيد و اين سايت متعلق به خود Direct I هست. اميدوارم تونسته باشم كمكتون كنم.

f.etemadian
September 15th, 2010, 11:12
من میتونم دامنه شما رو با 12.000 تومان ثبت کنم و یک پنل به شما میدهم که مدیریت کامل دامنه با خود شماست. اگر خواستید با من تماس بگیرید برای من پیغام بگذارید.