PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال . . .

hostdl.org
August 22nd, 2013, 21:54
با سلام

ما خودمان یک دامنه ثبت کردیم. و هاستینگی راه اندازی کردیم .

بعدش قالب رو از دوستان گرفیتم که بعدا فعمیدیم ماله hostdl.com هست.

و ما هم تمتمای کپی رایت قالب رو رعایت کردیم که مشکلی پیش نیاد.

آیا غیر فانونی هست و مشکلی دارد؟

و به نظر من hostdl.net هم وجود دارد و دلیل نمیشه که هر کی اسمی انتخاب کرد دیگه نشه با اون اسم کسی دیکر با دامنه دیکر کار کند.

ما نیز هیچ چیز شبیهی به hostdl.com نداریم و قالب قبلی آنها هست که سال هاست در نت پخش شده و ما با این حال هم کپی رایت رو رعایت کردیم.

ما تمامی حقوق کپی رایت قالب رو رعایت کردیم.

hamedmj
August 22nd, 2013, 21:57
حالا خیلی واجبه از این قالب استفاده کنید ؟

hostdl.org
August 22nd, 2013, 22:01
خیر - زیرا ما روی این قالب کار کردیم و همه چیز رو درست کردیم بعد فهمیدیم که ماله hostdl.com هست و توی نت پخش شده.

NikMizban.Com
August 22nd, 2013, 22:05
دوست عزیز هیچ مشکلی نداره من یه بار با hostdl راجب این موضوع خیلی وقت پیش ها صحبت کردم و گفته بودن ایرادی نداره ..

ولی بهتره تو اسم تجدید نظر کنید
موفق باشید :53:

Taryan4
August 22nd, 2013, 22:07
دامنه شما هم کپی هاست دی ال گذاشتید. حالا مشکلتون فقط کپی رایت قالبه؟

hostdl.org
August 22nd, 2013, 22:08
درست هست به همین دلیل هم هست که کلا اسم شرکت رو ثبت کردیم و حتی برند تجاری ثبت کردیم که مشکلی پیش نیاد.

پس مشکلی نیست؟

hostdl.org
August 22nd, 2013, 22:09
آقای taryan4 هیچ ربطی نداره بنده هم گفتم : و به نظر من hostdl.net هم وجود دارد و دلیل نمیشه که هر کی اسمی انتخاب کرد دیگه نشه با اون اسم کسی دیکر با دامنه دیکر کار کند.

ما نیز هیچ چیز شبیهی به hostdl.com نداریم و قالب قبلی آنها هست که سال هاست در نت پخش شده و ما با این حال هم کپی رایت رو رعایت کردیم.

mad-adwords
August 22nd, 2013, 22:18
هاست دل می تونه از شما شکایت کنه عزیز نیمشه کسی از برند دیگه که درحال فعالیت هست دامنه باپسوند دیگه ثبت کنه می تونی با خودشون هم تماس بگیرید
قبلن ما باهشون صحبت کردیم گفتند براتون مشکل درست می کینم اگر این طور باشه همه می رند بابرند دیگران با پسوند دیگه دامنه می زند یک از خودتون خلاقیت و خودتون نام بنرده دلخواه انتخاب کنید که می خواید واقعا این بارتون مهم هست
موفق باشید

hostdl.org
August 22nd, 2013, 22:21
نیک میزبان .کام در نطر فوق گفتند : دوست عزیز هیچ مشکلی نداره من یه بار با hostdl راجب این موضوع خیلی وقت پیش ها صحبت کردم و گفته بودن ایرادی نداره ..

ولی بهتره تو اسم تجدید نظر کنید
موفق باشید :53:

---------------------

پس چرا hostdl.net این هم دارن کار میکنن ما روی همین حساب انتخاب کردیم.

2- نمیشه که یک نفر بیاد ثبت کنه بقیه دامنه ها غیز قابل ثبت باشه که .

تازه ما همه ی کپی رایت رو که فقط قالب هست رعایت کردیم.

Taryan4
August 22nd, 2013, 22:21
آقای taryan4 هیچ ربطی نداره بنده هم گفتم : و به نظر من hostdl.net هم وجود دارد و دلیل نمیشه که هر کی اسمی انتخاب کرد دیگه نشه با اون اسم کسی دیکر با دامنه دیکر کار کند.

بنده قبل از ویرایش پست اولیه توسط شما گفتم. اگر هاست دی ال شکایت کنه دچار مشکل می شید.

hostdl.org
August 22nd, 2013, 22:22
از چی شکایت کنند؟

اینکه چراما دامنه ثبت کردیم؟

خب نمیشه که یکی یک دامنه ثبت کنه بعد کسی دیگه نتونه ثبت کنه.

تازه با اینگه قالبشون خیلی وقته پخشه ما همه ی کپی رایت رو رعایت کردیم.

Ja3er TVHost
August 22nd, 2013, 22:29
از چی شکایت کنند؟

اینکه چراما دامنه ثبت کردیم؟

خب نمیشه که یکی یک دامنه ثبت کنه بعد کسی دیگه نتونه ثبت کنه.

تازه با اینگه قالبشون خیلی وقته پخشه ما همه ی کپی رایت رو رعایت کردیم.

به غیر از کپی و رایت.. تو دوره ای که ابتکار حرف اول میزنه این کار شما واقعا غیر حرفه ای هست.

hostdl.org
August 22nd, 2013, 22:36
به خود هاست دی ال . کام تیکیت داده شد منتظرم جواب هستیم.

hostdl.org
August 22nd, 2013, 23:11
با سلام

طبق ماکتبه با هاست دی ال . کام مشکلی در استفاده از قالب نیست .

ولی برند هاست دی ال باید تغییر کند. و ما نیز تغییر می دهیم . این دامنه ریدارکت خواهد شد. به برند و دامنه جدید.

مینا-صیفی
August 22nd, 2013, 23:37
شما حق ندارید دامنه مثل هر کسی بسازید و بغله دوستمون اون اگه شکایت کنه مشکل پیدا میکنید و اگه هم نکنه نمیزاره سایتتون بالا باشه و اذیتتون میکنه با Attacker ایت کار تو هر شاخه و رشته کاری کپی برداری جرم محسوب میشه.

hostdl.org
August 22nd, 2013, 23:44
طبق ماکتبه با هاست دی ال . کام مشکلی در استفاده از قالب نیست .

ولی برند هاست دی ال باید تغییر کند. و ما نیز تغییر می دهیم . این دامنه ریدارکت خواهد شد. به برند و دامنه جدید.

تایپیک بسته بشه.