PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل جدی در پنل دایرکت ای

AfraWeb.net
March 14th, 2010, 12:34
با سلام

چند وقت هست پنل یکی از دامین ها دچار مشکل جدی شده و اجازه تغییر دی ان اس ها و child server را نداریم که با این ارور ها برخورد میکنیم

زمانی که قصد تغییر name server را داریم
[r1] Error Message: Invalid Order status

زمانی که قصد تغییر یا حذف child server را داریم با این ارور روبرو میشیم
[r1] Error Message: You cannot perform this actions on this Order.

هیچ دامینی از دی ان اس های این دامین استفاده نمیکند پس باید امکان حذف یا تغییر وجود داشته باشد و این هم جواب هندی ها که معلوم نیست جواب هست یا سوال

مثل اینکه مشکل جدی هست و زیاد با این مشکل مواجه میشن و قرار هست به زودی درست کنند I-) ولی زمان دقیقی را اعلام نکردند . بغیه ایمیل دیگه مشخص هست یه جواب سر بالا که هیچ مشکلی رو حل نمیکنه .

Hello,

I have escalated this issue to our Product development team for further assistance. I shall coordinate with them and update you as soon as we have more information regarding this.

Till then your patience is highly appreciated.

Feel free to update this support request in case of further queries.

Best regards,
Jeff.

bijans
March 14th, 2010, 12:42
من توصیه می کنم که Child Names رو به حالت دیفالت تغییر بدید، همون DNSهایی که برای دامین های دیگر تعریف می شود. و بعد از 24 ساعت تغییر مورد نیاز خودتان را بدهید.

sshiran
March 14th, 2010, 12:44
اطمینان دارید که پرداخت دومین به صورت کامل انجام شده و مشکلی توی پرداخت پیش نیومده مثل لاک کردن پول و موارد دیگه موقع ثبت پیغام موفقیت امیز رو بهتون داده که فلان دامنه با موفقیت ثبت شد و هزینه پرداخت شد ؟

AfraWeb.net
March 14th, 2010, 12:52
من توصیه می کنم که child names رو به حالت دیفالت تغییر بدید، همون dnsهایی که برای دامین های دیگر تعریف می شود. و بعد از 24 ساعت تغییر مورد نیاز خودتان را بدهید.

مشکل این هست که هیچ تغییری نمیشه داد و واقعا نمیدونیم مشکل از کجاست یک بار دیگه تیکت زدیم و پرسیدیم که دقیقا این مشکل رو کی حل میکنند . منتظر جواب هستیم

اطمینان دارید که پرداخت دومین به صورت کامل انجام شده و مشکلی توی پرداخت پیش نیومده مثل لاک کردن پول و موارد دیگه موقع ثبت پیغام موفقیت امیز رو بهتون داده که فلان دامنه با موفقیت ثبت شد و هزینه پرداخت شد ؟

/:)

Woshka
March 14th, 2010, 13:04
این مشکل 4 دفعه برام پیش اومده به ساپورتشون گفتم درست کردن

1eng.ir
March 14th, 2010, 13:40
مشکل همیشگی دایرکتی بوده و هست !!!
30-40 بار پشت هم تست کن، 3-4 تا صلوات هم بفرست حذف میشه :d
واسه ادیت کردن مشکلی وجود نداره ;)

AfraWeb.net
March 14th, 2010, 13:45
مشکل همیشگی دایرکتی بوده و هست !!!
30-40 بار پشت هم تست کن، 3-4 تا صلوات هم بفرست حذف میشه :d
واسه ادیت کردن مشکلی وجود نداره ;)

is it joke
متاسفانه name server هم ادیت نمیشه و اروری که در پست اول هست داده میشه که واقعا هم برای خود ما هم عجیب هست که دلیل این چی هست . و از همه مهمتر اینکه میدونن سیستم مشکل داره ولی هنوز درستش نکردند .

Rapid
March 14th, 2010, 13:49
is it joke
متاسفانه name server هم ادیت نمیشه و اروری که در پست اول هست داده میشه که واقعا هم برای خود ما هم عجیب هست که دلیل این چی هست . و از همه مهمتر اینکه میدونن سیستم مشکل داره ولی هنوز درستش نکردند .

يه بار سرويس dns خوده دايركتي رو فعال كنيد خودش خود به خود ريست ميكنه ;)

AfraWeb.net
March 14th, 2010, 14:04
يه بار سرويس dns خوده دايركتي رو فعال كنيد خودش خود به خود ريست ميكنه ;)

[r2] Error

* Invalid Order status

If you do not understand the error message above, please create a support request.

این گزینه هم کار نمیکند

packsaft
March 14th, 2010, 15:25
is it joke

برای منم زیاد پیش اومده کاری که میکنین اینه که به دی ان اس های فعلی هیچ کاری نداشته باشین و یه دی ان اس جدید تعریف میکنین راحت راحت

بعد تو یه فرصت بعدی اونها رو ادیت یا حذف میکنین

---------- Post added at 03:25 PM ---------- Previous post was at 03:24 PM ----------

ربطی به این قضیه نداره

AfraWeb.net
March 14th, 2010, 15:35
برای منم زیاد پیش اومده کاری که میکنین اینه که به دی ان اس های فعلی هیچ کاری نداشته باشین و یه دی ان اس جدید تعریف میکنین راحت راحت

بعد تو یه فرصت بعدی اونها رو ادیت یا حذف میکنین

---------- Post added at 03:25 PM ---------- Previous post was at 03:24 PM ----------

ربطی به این قضیه نداره

امکانش نیست باز هم با این ارور مواجه میشیم
[r2] Error Message: Invalid Order status

AfraWeb.net
March 15th, 2010, 17:39
[r1] Error Message: An unexpected error has occurred - please re-try the action.

If you repeatedly encounter this error message, please contact our Support team with the URL in the address bar and the steps performed when you encountered the error message.

از امروز دیگه وارد پنل دامین نمیشه و این ارور رو میده و جواب جالب دایرکتی رو ببنید

Hello

Our product development team is currently working on this and will solve this asap.

I will update you as soon as this issue is resolved.

I apologize for the delay and the inconvenience caused.

Regards,
Matthew.

واقعا بعد از 72 ساعت هنوز یه مشکل کوچیک رو درست نکرئن بلکه بدترش هم کردند

Sajad
March 15th, 2010, 21:28
ظاهرا پنل رو تغییر دادن و مشکلاتی تو نسخه جدیدش هست .... مثلا من چند تا دومین تست کردم move کنم بدون استثنا همشون هنگ کردن و هیچ مدیریتی هم روش نمیشد کرد و میگفت در حال انتقال و این حرفها....
بهشون که تیکت زدم نهایتا تا 12 ساعت بعدش خودشون move کردن بعد از move کردن اولیه از اون به بعد که خواستم اون دامین رو Move کنم مشکلی وجود نداشت....
به نظر میاد مشکل از پنل هست و هم directi و هم uk2 که از این پنل استفاده میکنه من باهاشون مشکل داشتم تو این چند روز (بعد از اینکه نسخه جدید آوردن بالا)

AfraWeb.net
March 15th, 2010, 22:08
جالبه تو گفتگوی انلاین گفتن که مشکلی ندارند و بهش 2 ساعت توضیح دادم بعدش پسورد رو عوض کرد خیلی جالبه فکر میکرد که نمیتونم وارد پنل بشم گفتم قبلا با پشتیبانی صحبت کردم و گفتن مشکل رو حل میکنند ولی بعد از 72 ساعت هنوز حل نشده . خلاصه گفتش 1 ساعت دیگه تیکت رو ابدیت میکنه ولی 2 ساعت شده و خبری نیست . به محض بر طرف شدن میکل مطمعنا دامین را از دایرکتی منتقل میکنیم .

Rapid
March 15th, 2010, 22:36
جالبه تو گفتگوی انلاین گفتن که مشکلی ندارند و بهش 2 ساعت توضیح دادم بعدش پسورد رو عوض کرد خیلی جالبه فکر میکرد که نمیتونم وارد پنل بشم گفتم قبلا با پشتیبانی صحبت کردم و گفتن مشکل رو حل میکنند ولی بعد از 72 ساعت هنوز حل نشده . خلاصه گفتش 1 ساعت دیگه تیکت رو ابدیت میکنه ولی 2 ساعت شده و خبری نیست . به محض بر طرف شدن میکل مطمعنا دامین را از دایرکتی منتقل میکنیم .

اگر ريسلر از پنل ساپورت مخصوص ريسلرها درخواست ساپورت بده بهتر و ادم هاي وارد تري جواب ميدن اينا بيشتر اوپراتور فروش هستند

---------- Post added at 09:36 PM ---------- Previous post was at 09:12 PM ----------

ظاهرا پنل رو تغییر دادن و مشکلاتی تو نسخه جدیدش هست .... مثلا من چند تا دومین تست کردم move کنم بدون استثنا همشون هنگ کردن و هیچ مدیریتی هم روش نمیشد کرد و میگفت در حال انتقال و این حرفها....
بهشون که تیکت زدم نهایتا تا 12 ساعت بعدش خودشون move کردن بعد از move کردن اولیه از اون به بعد که خواستم اون دامین رو move کنم مشکلی وجود نداشت....
به نظر میاد مشکل از پنل هست و هم directi و هم uk2 که از این پنل استفاده میکنه من باهاشون مشکل داشتم تو این چند روز (بعد از اینکه نسخه جدید آوردن بالا)

منم اين مشكلو داشتم خود به خود موو شد و پيغامش به ايميل اومد

AfraWeb.net
March 15th, 2010, 22:56
اگر ريسلر از پنل ساپورت مخصوص ريسلرها درخواست ساپورت بده بهتر و ادم هاي وارد تري جواب ميدن اينا بيشتر اوپراتور فروش هستند[color="silver"]

د

مستقیم با ساپورت در ارتباط هستیم ولی هنوز جواب درستی نگرفتیم . امیدواریم که زودتر مسله را پیگیری کنند و اگر مشکلی در سیستم هست سریعتر رفع کنند .

Rapid
March 15th, 2010, 23:53
مستقیم با ساپورت در ارتباط هستیم ولی هنوز جواب درستی نگرفتیم . امیدواریم که زودتر مسله را پیگیری کنند و اگر مشکلی در سیستم هست سریعتر رفع کنند .

نه ولي جدا دارن ارتقا ميدن كلا مشكل دارند بالاي 2 مليون دامين دارند و...

Woshka
March 15th, 2010, 23:55

هر موقع مشکلی بوده بهشون گفتم سریع درست کردن و می گفتن done
من هم چک می کردم درست شده

AfraWeb.net
March 16th, 2010, 01:34
هر موقع مشکلی بوده بهشون گفتم سریع درست کردن و می گفتن done
من هم چک می کردم درست شده

میشه بگید چی میگفتید و ما هم همون رو بگیم و بهمون بگن done ؟

Subhosting
March 16th, 2010, 11:30
سلام
فکر میکنم مشکل حل شده باشه.
لطفا چک کنید ببینید درست شده است یا خیر.

AfraWeb.net
March 16th, 2010, 12:44
سلام
فکر میکنم مشکل حل شده باشه.
لطفا چک کنید ببینید درست شده است یا خیر.

مثل اینکه درست شدش بعد از تقریبا 5 روز بالاخره تصمیم گرفتند مشکل رو حل کنند . :71:
از دوستانی که سعی در حل این مشکل داشتند سپاسگذار هستیم .