PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم باز شدن کنترل پنل دایرکت ادمین و عدم ارسال ایمیل

farbodx
August 22nd, 2013, 18:55
سلام من 2 تا مشکل دارم :
1- ارسال و دریافت ایمیل نداشتیم به سرویس دهنده گفتم فقط دریافت درست شد ولی هنوز ارسال نداریم و بعد از چند روز هم failure دریافت کردم . حالا نمی دونم از چیه که ارسال نداریم . سرویس دهنده هم میگه درخواست تغییر آی پی دادیم معلوم نیست با اینکار هم حل بشه !! میخوام بدونم مشکل از چیه و چجوری میشه حل بشه ؟
2- بعد از این موضوع اول حالا دیگه نمیشه به کنترل پنل وارد شد ، سایتها هم بالاست ولی دسترسی به کنترل پنل نداریم و پیغام unable to connect میگیریم ! لطف راهنمایی کنید . مرسی

dicaprio3216
August 22nd, 2013, 19:27
سلام من 2 تا مشکل دارم :
1- ارسال و دریافت ایمیل نداشتیم به سرویس دهنده گفتم فقط دریافت درست شد ولی هنوز ارسال نداریم و بعد از چند روز هم failure دریافت کردم . حالا نمی دونم از چیه که ارسال نداریم . سرویس دهنده هم میگه درخواست تغییر آی پی دادیم معلوم نیست با اینکار هم حل بشه !! میخوام بدونم مشکل از چیه و چجوری میشه حل بشه ؟
2- بعد از این موضوع اول حالا دیگه نمیشه به کنترل پنل وارد شد ، سایتها هم بالاست ولی دسترسی به کنترل پنل نداریم و پیغام unable to connect میگیریم ! لطف راهنمایی کنید . مرسی

برای ایمیل اگه سرورتون رد استیشن هستش از روش زیر استفاده کنید:

exim.conf رو باز کرده و lookuphost: پیدا کنید و مقادیر زیریشو به صورت زیر تغییر دهید:

lookuphost:
driver = manualroute
domains = ! +local_domains
ignore_target_hosts = 127.0.0.0/8
condition = "${perl{check_limits}}"
transport = remote_smtp
route_list = * relay.redstationmail.co.uk
no_more

برای مشکل بعد هم بهتره در سرور لینوکس این کارار رو انجام بدید

cd /usr/local/directadmin/custombuild

./build all d

mr.ahmad
August 22nd, 2013, 23:00
این احتمال وجود داره که پورت 25 از دیتاسنتر بسته باشه

و برای باز نشدن دایرکت ادمین اول پارتیشن هارا چک کنید. یکی از دلایل لاگین نشدن دایرکت ادمین فول بودن یکی از پارتیشن ها هست