PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام دیتاسنتر بعد از Redstation ؟

Parti_Baz
August 22nd, 2013, 16:06
سلام
قصد اجاره سرور داریم و با تحقیقاتی که شد و افرهایی که تو انجمن دیدم بهترین جایی که پیرم اومد Redstation بود از جمله خوبی هایی که داشت:
پینگ مناسب
پهنای باند نامحدود
پورت و شبکه قابل قبول
پشتیبانی عالی
و تخفیفات منصفانه
تنها مشکلی که ازش پیدام کردم که جدیدا هم به وجود امده سیستم ابوز و اسپمش هست که هنوز راه درست و درمونی براش پیدا نشده (البته اساتید با انجام اعمالی تا حدی بطرف کردند) ولی همه که این کار از دستشون بر نماید و این باعث نمیشه که طرف از سرور گرفتن منصرف بشه
حالا میخوام نظر دوستان کدوم دیتاسنتر هست بعد از redstation که هم شکل و شمایل این دیتا سنتر باشه فقط از دوستان خواهشمندم از المان و فرانسه پیشنهاد ندن که در موردشون تحقیقات لازمه رو کردم و به نتیجه نرسیدم

با سپاس فراوان از توجه شما

GateFa
August 22nd, 2013, 16:10
سلام

هلند رو پیشنهاد میکنم.

smargenius
August 22nd, 2013, 16:20
دیتاشک

hadi_am
August 22nd, 2013, 16:37
دیتاشک اصلا پیشنهاد نمیشه

Xlhost.com
Leaseweb.com
Synaptica.ca

اینا از بهترین ها هستن...

دیتاشک از لحاظ شبکه و سخت افزاری پیشنهاد نمیشه

hpnn.wm
August 22nd, 2013, 16:39
دیتاشک

ببخشید ایشون می خواد از ابیوز راحت بشه اونم از رد استیشن !!!!
که زیاد هم گیر نمی ده
بیاد روی دیتاشک !
نمی دنم تا اونجایی که من می دونم دیتاشک یکی از کم کیفیت ترین ها توی دیتاسنتر هاست
پرت نا مناسب
ابیوز های بی جا
و
.
.
.
به نظر من هم هلند بهترین پیشنهاد هست

Parti_Baz
August 22nd, 2013, 16:46
با leaseweb موافقم ولی هزینه پهنای باندش سر به فلک میکشه!

P30w.com
August 22nd, 2013, 16:51
با سلام خدمت شما،

از لحاظ قیمت دیتاسنتر رد استیشن واقع در انگلستان بسیار مناسب است.

ولیکن با استفاده از روتر می تونید پورت های مخرب رو مسدود کنید تا از اسپم و امثالهم راحت باشید.

دیتاشک نیز از قطعات ضعیف و پشتیبانی ضعیفتر و خصوصا قوانین حاکم بر آمریکا ( کپی رایت، ابیوز هایی که ممکن به ترمینیت سرور و ... ) بهرمند است که پیشنهاد نخواهد شد

اما برای میزبانی وب مناسب خواهد بود.

دیتاسنتر ایکس ال هاست نیز مناسب خواهد بود و دارای مدیریت ایرانی و سخت افزار و شبکه مناسب است.

دیتاسنتر او وی اچ نیز دارای قیمت های مناسب و کیفیت عالیست منتهی طی گفتگو های اخیر انجمن ظاهرا به دلیل ترافیک کاری بسیار بالا

کمی سفارش هارو جدیدا با تاخیر تحویل مشتریان می دهند.

و دیتاسنتر های هلندی از نظر ابیوز و پورت و شبکه بسیار قوی هستند.

با احترام :53:

fasterhost
August 22nd, 2013, 16:55
سرور رو برای چه کاری می خواید؟

smargenius
August 22nd, 2013, 16:59
ببخشید ایشون می خواد از ابیوز راحت بشه اونم از رد استیشن !!!!
که زیاد هم گیر نمی ده
بیاد روی دیتاشک !
نمی دنم تا اونجایی که من می دونم دیتاشک یکی از کم کیفیت ترین ها توی دیتاسنتر هاست
پرت نا مناسب
ابیوز های بی جا
و
.
.
.
به نظر من هم هلند بهترین پیشنهاد هست

بله خوب من هم موافقم با شما که هلند خوب هست سخت افزارش ولی خیلی گرونه که معمولا با توجه به قیمت ها توجیه اقتصادی در بازار فروش ایران نداره
ولی من دوبار از هلند سرور گرفتم در کل کیفیت دیتاسنترهای امریکایی رو نداشت
فقط تنها خوبیش اینه گیر نمیده به موارد اسپم و ...
ولی باور بفرمایید و قبول کنید تا کسی خلاف مقررات دیتاسنتر عمل نکنه براش هیج گزارش تخلفی نمیاد.

GateFa
August 22nd, 2013, 17:00
اگر مصرف پهنای باند ریادی دارید، WorldStream هلند رو پیشنهاد میدم.
50 ترابایت دیفالت هست.

redbull
August 22nd, 2013, 17:02
ovh

ولی باید صبور باشید چون الان که تابستون هست کاربراشون زیاد شده و دیر به سفارشتات میرسند

Parti_Baz
August 22nd, 2013, 17:04
سرور برای استفاده مجازی سازی هست و پیشنهاد دوست دیتاشک رو هم نادیده میگیریم :ی در کل هلند رو میشه انتخاب کرد ولی بخاطر پهنای باندش هزینه ش بالا میره دیتاسنتر هایی دیگه هم مثل xl هاست عالی هستند ولی پورت 1 گیگ ارائه نمیدن اگه هم بدن بازم با مشکل مالی برخورد میکنیم

GateFa
August 22nd, 2013, 17:12
سرور برای استفاده مجازی سازی هست و پیشنهاد دوست دیتاشک رو هم نادیده میگیریم :ی در کل هلند رو میشه انتخاب کرد ولی بخاطر پهنای باندش هزینه ش بالا میره دیتاسنتر هایی دیگه هم مثل xl هاست عالی هستند ولی پورت 1 گیگ ارائه نمیدن اگه هم بدن بازم با مشکل مالی برخورد میکنیم

WorldStream
پورت 1 هم داره.
ترافیک هم بالاست.
به نظر من بهترین پیشنهاده.

MOHAMMAD MOHSEN
August 22nd, 2013, 17:18
WorldStream هلند خوبه و HugeServer (از آمریکا) هم که عالیه پورت 1 هر دو سرویس دهنده ارائه میدن و سخت افزارشون سرور گرید هست

Parti_Baz
August 22nd, 2013, 17:19
در حال سررسی و صحبت با پشتیبانی فروش برای سرور زیر در worldstream :
Intel Xeon E3-1270 3.50Ghz
Memory: 32GB RAM
Harddisk 1: 1TB HDD
Harddisk 2: None
Harddisk 3: None
Harddisk 4: None

50TB Traffic per month
1000Mbit Uplink
SLA Economy-Support on best effort
Payment every 6 months

Total price: € 115.50 p/m

hpnn.wm
August 22nd, 2013, 17:47
بله خوب من هم موافقم با شما که هلند خوب هست سخت افزارش ولی خیلی گرونه که معمولا با توجه به قیمت ها توجیه اقتصادی در بازار فروش ایران نداره
ولی من دوبار از هلند سرور گرفتم در کل کیفیت دیتاسنترهای امریکایی رو نداشت
فقط تنها خوبیش اینه گیر نمیده به موارد اسپم و ...
ولی باور بفرمایید و قبول کنید تا کسی خلاف مقررات دیتاسنتر عمل نکنه براش هیج گزارش تخلفی نمیاد.

عزیز این دیتاسنتر ابیوز واقعا الکی می ده
ای پی ست نشده رو هیچ سروری ابیوز می داد !!
حالا پرت و قطعاتش که بماند
در مورد هلند هم باید بگم از Swiftway و یا Leaseweb تهیه بکنند مشکلی نه از نظر ابیوز و نه از نظر پرت و نه از نظر سخت افزار نخواهند داشت
با تشکر

hpnn.wm
August 22nd, 2013, 17:52
می تونید از Swiftway هم واقع در هلند هم استفاده بکنید
اقای کریمی با قیمت واقعا مناسب ارائه می دند
http://www.webhostingtalk.ir/f11/88343/#post839658

compiler
August 22nd, 2013, 19:06
پورت و کیفیت شبکه برای شما مهم ترین فاکتوره

بهترین انتخاب ممکن برای شما به نظر بنده بر اساس الویت :

leasweb
ecatel
worldstream
ovh با پورت گیگ
hetzner با پورت گیگ
....

MR-Vazin
August 22nd, 2013, 19:09
بنده تجربه خودم رو عرض میکنیم.........

UK2 انگلیس رو اصلاً ازش نام هم نبرید!
XLHost ماهیانه یک ابیوز که هیچ... اگر هر دو سه ماه داشته باشید.... خلاص....
Redstation هم که آیپی رو بلاک میکنه تا مدتی بدون استفاده ... و سرور رو سریع قطع نمیکنه اما در صورت ابیوز های متعدد ....خلاص...
دیتاشک... :)تا جای که بنده شنیدم یک مرکز چاپ و کپی هست که تعدادی سرور دست دوم دارد و... با این شبکه ضعیف......:دی
او وی اچ فرانسه تحویل ها دیر شده.. در مورد ابیوز نمیدونم..کار نکردم...

آلمان... هتزنر... مشکلی پیش نیومده....

MR-Vazin
August 22nd, 2013, 19:13

مشکل رم و ایبیوز دارند.... شدید...

speednet
August 22nd, 2013, 19:21
با سلام choop.com شما رنج قیمتتون بگین بعد دوستان پیشنهاد بدن بهترین دیتا سنتر به نظر من سافت لایر هست اما مهم اینکه شما چقدر میخواین هزینه کنید

hostorder
August 22nd, 2013, 19:21
رداستيشن اصلا خوب نيست ابوس نداده آيپي الکي مي بنده

P30w.com
August 22nd, 2013, 19:29
رداستيشن اصلا خوب نيست ابوس نداده آيپي الکي مي بنده

با سلام،

از نظر کیفیت پورت بسیار مناسب است،

ولیکن در رابطه با ابیوز های ارسال همانند نال روت کردن آیپی، بی دلیل نخواهد بود.

می تونید با بستن پورت های مخرب با استفاده از روتر و یا فایروال ابیوز ها رو به کمترین حالت کاهش بدید.

با این حال کاربرانی که در رابطه با ابیوز حساس هستند بهترین کار استفاده از سرور هلندی است اما قیمت ها با نرخ ارز ایران

بعضا بسیار زیاد است.

با احترام :53:

Azarin Web
August 22nd, 2013, 19:44
لیزوب Leaseweb :53:

Parti_Baz
August 22nd, 2013, 22:08
دوستان تقریبا اکثر دیتاسنتر هارو سروری که مد نظرم بود رو حساب کتابو تحقیق در مورد نوع کیفیتشون دراوردم متاسفانه هیچ کدومشون با هزینه ای که میگیرن اون خدماتی که redstation میده بقیه نمیدن
بجز المان و فرانسه که قیمتشون نسب به چیزی که میدن مناسبه ولی مشکلات زیادی داشتند اکثر کاربرا باهاشون
فکر کنم بجای اینکه دنبال دیتاسنتر بگردم دنبال راه حلی برای خلاص شدن از دست ایبووز اسپم های red بکنم
بازم اگه دوستان پیشنهادی دارند یا جایی رو میشناسن که چیزی رو که میخوام میتونه بده همینجا بگید:

سروری که میخوام
cpu : 1230 ya 1240
hdd : 1tb
ram : 32gb
port: 1gig
bw : unlimited ya 30tb
ip : 33ta

امکان پرداخت 6 ماه یکجا رو هم دارم
بودجه ای که براش در نظر گرفتم حداکثر 450 تومن هست

par30shop
August 22nd, 2013, 22:28
در بخش درخواست سرور تاپیک بدید کمکتون میکنن :53:

TARIMEHR
August 22nd, 2013, 22:41
بهترین کیفیت و پینگ رو میتونید از این دیتاسنترها داشته باشید
xlhost.com
leaseweb.com
softlayer.com

besthosti.com
August 22nd, 2013, 23:06
با سلام بنده به شما ديتاسنتر ovh فرانسه و همچنين ديتاسنتر leaseweb هلند را پيشنهاد ميكنم اين دو ديتاسنتر از نظر پينگ و همچنين كيفيت بسيار عالي ميباشد

Mihan-Server
August 23rd, 2013, 00:15
دیتاسنتر redstation تا وقتی که سرور های 50 % تخفیف و یا آیپی فری ها پا بر جا هستند ، از نظر اکثر شاید کاربران گزینه بسیار عالی باشد .
اما حقیقت این است که قیمت سرور های مجازی این دیتاسنتر هم با برداشته شدن آیپی های فری تغییر میکنند .
رد استیشن دیتاسنتر با کیفیت ، با وضعیت نتورک stable هست .
قطعات سرور ها هم با کیفیت است .
دیتا شک به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشود .
در حال حاضر امکان نصب روتر روی رداستیشن نیست . تا جایی که بنده تحقیق کردم . اگر دوستان انجام دادند وتوانستند ، پ.خ بدهند .
OVH هم یکسری از دوستان میگفتند امکان نصب روتر نیست اما یکسری ظاهرا انجام میدند و شگرد کارشون رو هم پابلیک نمیکنند .
اگر دوستان در این دیتاسنتر از روتر استفاده میکنند نحوه کانفیگ را اطلاع دهند .
موفق باشید .