PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی

hossein2034
August 22nd, 2013, 13:27
سلام من یه سرور می خوام که خارجی باشه اما ای پیش ایرانی شده باشه!
رم 512یا1
هارد 20
پهنای باند 20یا30
سرور ویندوز.
دوستان لطفا" ای پیش ایرانی باشه
من می خوام تو یه سایتی فعالیت کنم که فقط ای پی ایران مجازه vps ایران هم که داغونه گفتم اگه بشه یه vpsخارجی خرید اما هنگام وارد کردن اطلاعات whois برای آی پی ها ، آدرس ایران وارد کرد اگه کسی پیشنهادی داره بم بگه.
مرسی.

Taryan4
August 22nd, 2013, 13:35
رم 512یا1
هارد 20
پهنای باند 20یا30
سرور ویندوز.
من می خوام تو یه سایتی فعالیت کنم که فقط ای پی ایران مجازه vps ایران هم که داغونه گفتم اگه بشه یه vpsخارجی خرید اما هنگام وارد کردن اطلاعات whois برای آی پی ها ، آدرس ایران وارد کرد اگه کسی پیشنهادی داره بم بگه.
مرسی.

سلام.
برای شما سرعت مهمه یا ای پی؟ اگر سرعت مهم نباشه راه حل ساده تری هست اما سرعت مهم باشه باید یک وی پی اس از ایران و یک وی پی اس از خارج تهیه کنید.

loginvps.com
August 22nd, 2013, 13:43

:105:

RoobinaServer
August 22nd, 2013, 13:43
رم 512یا1
هارد 20
پهنای باند 20یا30
سرور ویندوز.
مرسی.

با سلام

سرور ایران چرا داغون باشه عزیز ؟

شما باید سرور ایران تهیه کنید چنین چیزی که گفتید امکانش نیست.

شما خودتون ایران نیستید ؟

یا حق

hossein2034
August 22nd, 2013, 13:45
سلام.
برای شما سرعت مهمه یا ای پی؟ اگر سرعت مهم نباشه راه حل ساده تری هست اما سرعت مهم باشه باید یک وی پی اس از ایران و یک وی پی اس از خارج تهیه کنید.
دوست عزیز برای من سرعت بالا اومدن مهمه می خوام سریع وارد محیط ویندوز بشم و راحت فعالیت بکنم نه که کلی منتظر بمونم یعنی مشکی که با vpsایرانی داشتم.سرعت دانلود زیاد مهم نیست در حده 100kb/sخوبه.

Taryan4
August 22nd, 2013, 13:49
دوست عزیز برای من سرعت بالا اومدن مهمه می خوام سریع وارد محیط ویندوز بشم و راحت فعالیت بکنم نه که کلی منتظر بمونم یعنی مشکی که با vpsایرانی داشتم.سرعت دانلود زیاد مهم نیست در حده 100kb/sخوبه.

سریع وارد محیط ویندوز بشید منظورتون سرعت ریموت دسکتاپه؟ خوب بستگی به سرعت اینترنت شما داره وی پی اس ایران و خارج تاثیری نداره. بهتره وی پی اس ایران تهیه کنید.

hossein2034
August 22nd, 2013, 13:54
با سلام

سرور ایران چرا داغون باشه عزیز ؟

شما باید سرور ایران تهیه کنید چنین چیزی که گفتید امکانش نیست.

شما خودتون ایران نیستید ؟

یا حق
عزیز من یه سرور ایرانی گرفتم از یه شرکت با ادعای 8 سال سابقه افتضاح بود تیکت زدم پولمو بم برگردوندن.میترسم باز سرور ایرانی بگیرم و دوباره همون آشو....

hossein2034
August 22nd, 2013, 14:26
سریع وارد محیط ویندوز بشید منظورتون سرعت ریموت دسکتاپه؟ خوب بستگی به سرعت اینترنت شما داره وی پی اس ایران و خارج تاثیری نداره. بهتره وی پی اس ایران تهیه کنید.
سلام من سرعت اینترنتم خوبه.سرعت دانلودم تا220kb/sهم میرسه کمه؟؟

RoobinaServer
August 22nd, 2013, 14:34
عزیز من یه سرور ایرانی گرفتم از یه شرکت با ادعای 8 سال سابقه افتضاح بود تیکت زدم پولمو بم برگردوندن.میترسم باز سرور ایرانی بگیرم و دوباره همون آشو....

در مورد اون شرکت ذکر کردم خدمتتون چرا چنین مشکلی داشتید در تاپیک قبلیتون.

شما ذکر نکردید خارج کشور هستید یا داخل کشور.

کدام شهر هستید ؟

یا حق

Data3enter
August 22nd, 2013, 15:00
با سلام
دوست عزیز از مرکز دیتای ایرانیان در خدمت شما هستیم....
سرور مجازی از ایران قابل ارائه است ولی همانطور که دوستان هم عرض کردند مشکل شما در سرعت دلایل دیگه ای داره ...
با احترام

hossein2034
August 22nd, 2013, 15:44
در مورد اون شرکت ذکر کردم خدمتتون چرا چنین مشکلی داشتید در تاپیک قبلیتون.

شما ذکر نکردید خارج کشور هستید یا داخل کشور.

کدام شهر هستید ؟

یا حق
داخل کشور مازندران بابل

itsecure
August 23rd, 2013, 00:53
خرید سرور مجازی ایران (http://mihanhosting.ir)

gar3na
August 23rd, 2013, 01:07
می توانید از 20% تخفیف ما استفاده کنید
http://www.webhostingtalk.ir/f15/89119/