PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در vps ایران

hossein2034
August 21st, 2013, 14:37
من چند روزیه که نمی تونم به سرور وصل شم.تیکت زدم گفتن که اختلالاتی در شبکه کشور وجود داره.
می خواستم بدونم کسی هست که مشکل منو داشته باشه؟

SainaServer
August 21st, 2013, 14:56
سلام
سیستم عامل چی هست؟
خیر مشکلی وجود نداره!

hossein2034
August 21st, 2013, 15:18
سلام
سیستم عامل چی هست؟
خیر مشکلی وجود نداره!
سیستم عاملم ویندوزه. یعنی خواستن بپیچونن منو؟؟!!!!!
البته ابنم بگم وقتی میرم تو سیستم سرعت افتضاحه برا باز شدن صفحه ی مرور گر حداقل باس 15 دقیقه منتظر بمونم.

SainaServer
August 21st, 2013, 15:24
سیستم عاملم ویندوزه. یعنی خواستن بپیچونن منو؟؟!!!!!
البته ابنم بگم وقتی میرم تو سیستم سرعت افتضاحه برا باز شدن صفحه ی مرور گر حداقل باس 15 دقیقه منتظر بمونم.
والا روی میکروتیک مشکلی نیست روی ویندوز مطمئن نیستم که اونم نباید مشکلی باشه ( باز نیمدونم)
دیگه اگه واقعا 15 مین منتظر میمونید این نمیتونه چیز جالبی باشه
منابع سرور رو میفرمایید ؟

hossein2034
August 22nd, 2013, 09:15
والا روی میکروتیک مشکلی نیست روی ویندوز مطمئن نیستم که اونم نباید مشکلی باشه ( باز نیمدونم)
دیگه اگه واقعا 15 مین منتظر میمونید این نمیتونه چیز جالبی باشه
منابع سرور رو میفرمایید ؟
فک کنم حقیقتو بم نمیگن.من موندم چطور روزه اول همه چی ارومه!اما یهو می شه افتضاح. تعجب میکنم چطور این سایت تبلیغ بنریش تو وب هاستینگ هست و من فریب خوردم دوستان ی که اینجا رو میخونن به هیج وجه از http://parsdev.ir (http://parsdev.ir/)سرور نخرین چون افتضاحه.
40 تومن پول دادم میگم خوب من گه فقط روزه اول تونستم از سرویستون استفاده کنم خوب لااقل vpsایرانیمو بکنین خارجی با همون قیمت میگن باید 20 تومن دیگه بدی عجب!

hossein2034
August 22nd, 2013, 13:12
مبلغمو بم برگردوندن ممنونم ازشون که با حوصله به درخواستم رسیدگی کردند.

RoobinaServer
August 22nd, 2013, 13:14
پارس دو سرعت دانلودش روی کلوکیشن 200 کیلوبایته. شبکه رشت هست.

مشکل از شبکه نیست اما در کشور مشکلاتی جدیدا داریم که سراسری نیست هر منطقه یک مشکلی داره.

مثلا الان لینک مخابراتی مشهد به تهران و تبریز به تهران پر شده روی اینترانت لگ برخی وقت ها دیده میشه برای برخی مشترکین که از مخابرات اینترنت دارند.

یا حق