PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به اشتراک گزاری سایت آفلاین با وایرلس

ahadto
August 21st, 2013, 10:00
سلام دوستان
اگه یکی بخواد سایت آفلاینی رو که روی یه سرور خانگی راه اندازی کرده با استفاده از وایرلس برای اطرافیان به اشتراک بذاره چیکار باید کنه؟ یعنی طوری باشه که با دامنه باز شه، به این شکل که طرف هر دامنه ای رو که باز کنه اون سایت باز شه (مثل سرویس دهندگان اینترنت که اگه ترافیکت تموم شه دیگه هر سایتی رو باز کنی یه صفحه باز میشه که اون هم پیام تموم شدن اعتبار هست)
لطفا در حد یک مبتدی توضیح دهید، با تشکر از شما

ahadto
August 23rd, 2013, 16:04
دوستان، دو روز منتظر پاسختون هستم
با تشکر

ahadto
August 25th, 2013, 19:51
خیلی سخته یکی جواب بده؟!!!!! چرا یک کلمه نمی خوایید کمک کنید مشکلم حل شه؟

taie20005
August 26th, 2013, 16:08
salam
easy php nasb koni
show ip to goole bezan
ip khod ra be har kasi dost dari bede
be hamin rahati

ahadto
August 26th, 2013, 16:14
با تشکر از پاسخگوئیتون
اما همونطور که گفتم، می خوام با دامنه باز شه، یعنی طرف هر دامنه ای رو که باز کنه همون سایت باز شه، امکانش هست؟

taie20005
August 26th, 2013, 17:18
بله اول باید ای پی استاتیک بگیری
اون رو روی دی ان اس دامین ست کنی

smart_soheil
August 26th, 2013, 20:00
این کاری که می گین اونقدر ها هم آسون نیست. اگه بخواین با نام باز بشه, باید یه dns سرور داخلی و یا حتی پابلیک داشته باشین که بتونین رکورد هاشو تغییر بدین.
برای اینکاری که میگین میشه از روتر میکروتیک استفاده کرد.

ahadto
August 27th, 2013, 10:58
این کاری که می گین اونقدر ها هم آسون نیست. اگه بخواین با نام باز بشه, باید یه dns سرور داخلی و یا حتی پابلیک داشته باشین که بتونین رکورد هاشو تغییر بدین.
برای اینکاری که میگین میشه از روتر میکروتیک استفاده کرد.
این "روتر میکروتیک" چی هست حالا؟ یه نوع مودم هست؟ یا نرم افزاره؟ :d
قضیه اینه که قراره یه سرور با اینترنت مثلا 4 مگ راه اندازی شه که اولا هرکس خواست بتونه از اینترنت به این سایت دسترسی داشته باشه و دوما این سایت به صورت داخلی با وایرلس به اشتراک گذاشته میشه، یعنی اینکه هرکس به این وایرلس نصب شه، فقط بتونه این سایت رو که روی سرور هست با سرعت بالا باز کنه و دیگه نتونه به دیگر سایتها وصل شه و + اینکه وقتی به این مودم وصل شه، همونطور که بالا گفتم، نام هر سایتی رو که بزنه همون سایت آفلاین باز شه
حالا به این شکل اصلا امکانش هست یا کلا باید بیخیال شیم؟

taie20005
August 27th, 2013, 11:05
این کاری که من گفتم تست شده است و نیازی به هزینه نیست می توانی تست کنید

ahadto
August 27th, 2013, 11:08
این کاری که من گفتم تست شده است و نیازی به هزینه نیست می توانی تست کنید
با سلام
من متوجه نشدم چجور باید کاری کنیم که طرف بتونه فقط سایت ما رو باز کنه و به اینترنتی که به سرور متصل هست دسترسی نداشته باشه، یعنی یک کلام فقط می خواهیم همون سایت که روی سرور هست رو ببینه با سرعت خیلی بالا با وایرلس و هر دامینی رو هم که باز کنه منتقل بشه به همون سایت، خب این خود به خود که درست نمیشه، باید یه کاری کنیم

arc1o0
August 27th, 2013, 11:17
سلام
شما بهتره از دی ان اس دینامیک استفاده کنید - یک ساب دامین انتخاب می کنید و آی پی خودتون رو در پنل سایت وارد می کنید ، این سرور دی ان اس اعلام م یکنه که وقتی این دامنه درخواست شد، اطلاعات رو از فلان آی پی بگیر!

Managed DNS | Outsourced DNS | Anycast DNS (http://dyndns.com)

ahadto
August 27th, 2013, 11:24
سلام
شما بهتره از دی ان اس دینامیک استفاده کنید - یک ساب دامین انتخاب می کنید و آی پی خودتون رو در پنل سایت وارد می کنید ، این سرور دی ان اس اعلام م یکنه که وقتی این دامنه درخواست شد، اطلاعات رو از فلان آی پی بگیر!

Managed DNS | Outsourced DNS | Anycast DNS (http://dyndns.com)
ممنونم از کمکتون ولی مشکل من اصلا با آی پی و این حرفا نیست، من اصلا می تونم از خدمات دهنده اینترنتم آی پی ثابت هم بگیرم، فقط مشکلم اینه که می خوام سایت نصب شده روی سرور داخلیم رو که به اینترنت هم وصله، به صورت آفلاین (بدون نیاز به اینترنت) با اطرافیانم با وایرلس اشتراک بذارم که همه بتونن با سرعت خیلی بالا به این سایت دسترسی پیدا کنن ولی با این خصوصیات:
1. وقتی به وایرلس وصل میشن نتونن به سایتهای دیگه دسترسی پیدا کنن و فقط بتونن همین سایت روی سرور رو باز کنن
2. هر دامنه ای رو که توی مرورگر باز کنن، منتقل بشن به همین سایت

milad_it
August 27th, 2013, 11:46
با سلام میتونید از نرم افزار
ای پی استاتیک استفاده کنید

ahadto
August 27th, 2013, 11:49
با سلام میتونید از نرم افزار
ای پی استاتیک استفاده کنید

میشه توضیح بدید چجوری می تونم باهاش کارهایی رو که گفتم انجام بدم؟

smart_soheil
August 27th, 2013, 13:00
این "روتر میکروتیک" چی هست حالا؟ یه نوع مودم هست؟ یا نرم افزاره؟ :d
قضیه اینه که قراره یه سرور با اینترنت مثلا 4 مگ راه اندازی شه که اولا هرکس خواست بتونه از اینترنت به این سایت دسترسی داشته باشه و دوما این سایت به صورت داخلی با وایرلس به اشتراک گذاشته میشه، یعنی اینکه هرکس به این وایرلس نصب شه، فقط بتونه این سایت رو که روی سرور هست با سرعت بالا باز کنه و دیگه نتونه به دیگر سایتها وصل شه و + اینکه وقتی به این مودم وصل شه، همونطور که بالا گفتم، نام هر سایتی رو که بزنه همون سایت آفلاین باز شه
حالا به این شکل اصلا امکانش هست یا کلا باید بیخیال شیم؟
هم بصورت نرم افزاری با مجازی ساز ها میتونین استفاده کنین هم سخت افزاری موجود هست. این امکاناتی که میگین تقریبا هات اسپات هست. درمورد هات اسپات تحقیق کنین.

akbari
August 28th, 2013, 14:54
این کار با میکروتیک امکان پذیر هست

mohamad2314
August 29th, 2013, 01:29
یه روتر میکروتیک روی یه سیستم که داخل شبکه است نصب کنید به ip دسترسی بدید که کدام به اینترنت دسترسی داشته باشه و اون ip هایی که نمیخواین دسترسی داشته باشند redirect شن به ip سایت
سایت هم توسط wamp یا Xamp میتونید را بندازید
هر جاش سوال داشتید بگید بیشتر توضیح بدم.

ahadto
August 29th, 2013, 17:08
یه روتر میکروتیک روی یه سیستم که داخل شبکه است نصب کنید به ip دسترسی بدید که کدام به اینترنت دسترسی داشته باشه و اون ip هایی که نمیخواین دسترسی داشته باشند redirect شن به ip سایت
سایت هم توسط wamp یا Xamp میتونید را بندازید
هر جاش سوال داشتید بگید بیشتر توضیح بدم.

ممنونم از پاسخگوییتون، این روتر میکروتیک مودم هست یا نرم افزار؟ میشه کامل در موردش توضیح بدید، ممنون

fdc
August 30th, 2013, 02:10
ضمن عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما شما به عنوان مدیریت یک سرور شبکه isp این کار را میخواهید انجام بدهید یا به عنوان یک سرویس گیریند ه یا کلاینت اولین مورد که شما باید انجام بدهید یک رنج ip invalid را انتخاب کنید و به دوستان خود اعلام کنید در که ip ادرس کارت شبکه خود را در این رنج قرار دهند و س‍س اقدام به راه اندازی یک وب سرور کنید تا به عنوان یک سرویس دهنده فعالبت خود را انجام دهید ولی در این جا یک تذکر به شما میدهم که از دکل های سرویس دهندگان دیگر برای این کار استفاده نکنید چون منابع و کارت شبکه داخلی انها تا حد قابل قبولی زیر فشار قرار خواهید داد

mohamad2314
August 30th, 2013, 02:40
ممنونم از پاسخگوییتون، این روتر میکروتیک مودم هست یا نرم افزار؟ میشه کامل در موردش توضیح بدید، ممنون
به دو صورت است

1. روتر(یه روتر که روش میکروتیک نصب هست)
2. Osمیکروتیک