PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استخدام نویسنده دائمی

tabrizcity
August 21st, 2013, 00:41
سلام خدمت دوستان
ما یک نویسنده لازم داریم تا آرشیو فیلم سایتمون رو برامون تکمیل کنه البته اینو بگم کسانی که قصد همکاری دارند باید با وردپرس وسرور آشنایی داشته باشند هیچ آموزشی در این باره به نویسنده داده نمی شود و در ضمن لطفا برای ارتباط آی دی منو اد کنید
با تشکر

hack2hacker
August 21st, 2013, 01:15
پستی چند؟

behroz7
December 13th, 2013, 12:51
من کار کردم با من کار کنید پشیمون نمیشید بعید میدونم کسی رو پیدا کنید که مثل من کم خواب باشه و دائما پشت سیستم سابقه کاری با سایت های معروف نداشتم ولی سایت هایی بودن که کوچیک بود ولی کار کردم باهاشون در مورد فیلم و سریال در ضمن سرور مجازی و جوملا وردپرس نیوک و غیره هم بلدم | راستی من همش خونه ام و میتونم فیلم و سریال های ماهواره رو هم براتون رکورد کنم با کیفیت hd فقط سرورتون باید سرعتش توی ایران برای آپ بالا باشه چون من خیلی عذاب کشیدم توی آپلود روی سرورها خیلی از سایت هارو هم برای همین ول کردم چون بیشتر از 100 مگ آپلودشون مشکل داشت سرعت آپلودم میانگین 200 تا 300 کیلوبیت در ثانیست

DUST
December 13th, 2013, 16:49
چقدرماهانه هزینه میدین؟
ماهی ۲۰۰میدین من کار میکنم روزی ۱۰تاپست

Mr.Te0
December 13th, 2013, 22:45
بهتر بود در مورد حقوق یا هزینه و مزایایی که در نظر گرفته بودید میگفتید نه اینکه خشک و خالی بگید به کسی نیاز دارید.

golden_n3t
December 13th, 2013, 23:29
داداش آرشیو ایستسن وررم بیلوه ;)

نویسندگی هم که سابقه فراوان :

http://www.webhostingtalk.ir/f218/99459/